Článek

Influencerka navštívila nejosamělejší poustevnici (76): Nakazila ji koronavirem, bojí se úřady

 
Stovky kilometrů od nejbližšího města uprostřed sibiřské divočiny žije Agafja Lykovová. Rodina poustevnice (76) do odlehlých lesů utekla před Stalinem ve 30. letech minulého století. Poustevnici se rozhodla navštívit populární blogerka Arina Šumakovová, která má nyní opletačky s ruskými úřady. Před svou cestou totiž nepodstoupila testy na covid-19, čímž ženu, která nepřišla do styku s civilizačními nemocemi, ohrozila na životě!
13.07.2020 21:00 |

podobné články

Podobné články

Koronaviroví poustevníci na hvězdárně v Nižboru: Návrhář Osmany Laffita nás pozval domů

 
Se svým partnerem Guyem jsou doma jako dva poustevníci. V době karantény je návrhář Osmany Laffita zavřený doma na bývalé hvězdárně v Nižboru. Stejně jako řada dalších návrhářů se snaží pomáhat tím, že šije roušky.
30.03.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Osmany Laffita (188 článků)

Nejosamělejší záchod světa se tyčí na Sibiři ve výšce 2600 metrů

 
Nejosamělejší toaleta světa se zřejmě nalézá v pohoří Altaj na Sibiři, alespoň podle amerického listu The New York Daily News. Ten ovšem připouští, že záchodek, tyčící se na útesu ve výši 2600 metrů bez jakéhokoliv zabezpečení, patří i k ”nejextrémnějším„ na planetě.
01.01.2014 11:00 |

podobné články

Rozloučení s nejmladší a nejosamělejší obětí střelce z Uherského Brodu

 
S posledními dvěma z osmi obětí šíleného střelce se včera rozloučili v Uherském Brodě. V Ivanovi D. (†27) pochovali příbuzní nejmladší a v Miroslavu H. (†64) nejosamělejší oběť.
07.03.2015 05:10 |

podobné články

Uhynul „nejosamělejší slon na světě“

 
Ve čtvrtek v Tokiu uhynula slonice Hanako, která byla označována jako „nejosamělejší slon na světě“. V tamní zoo Inokašira totiž žila v osamění bez přítomnosti dalších slonů. Dožila se 69 let, což je u slona průměrný věk dožití.
27.05.2016 17:00 |

podobné články

Romeo, nejosamělejší žabák na světě, konečně našel svou Julii

 
Loni obletěl svět smutný případ desetiletého žabáka Romea, který byl považován za nejosamělejší žábu na světě. Vědci mu horečnatě hledali partnerku, ale obávali se, že Romeo může být posledním svého druhu. Romeův druh se běžně dožívá 15 let, a tak to byl pro vědce závod s časem. Najít žabákovi partnerku se však povedlo za necelý rok. Vodnice jurakare dostala pochopitelně jméno Julie.
18.01.2019 10:00 |

podobné články

Nejosamělejší slon světa se vydá vstříc lepšímu životu

 
Stal se symbolem aktivistů bojujících za práva zvířat po celém světě. Sloní samec Kaavan, který si vysloužil přezdívku nejosamělejší slon světa, může nyní konečně opustit domovskou zoo v pákistánském Islámábádu a vydat se vstříc lepšímu životu. Podle veterinářů je k tomu zdravotně způsobilý, napsal server Guardian.
08.09.2020 05:20 |

podobné články

Influencerka Barbora to schytala za cestování během pandemie: Myslím, že jen žárlí, brání se

 
Pandemie koronaviru nezastavila před cestováním Barboru Ondráčkovou. Slavná influencerka za minulý rok procestovala deset zemí a navštívila jednatřicet měst! Některé z nich byly silně zasaženy pandemií. Influencerka videem, v němž se ohlíží za uplynulými cestami, pobouřila sociální sítě a na její hlavu se snesla kritika. Rodačka z Čech se však brání, že cestovala výhradně kvůli práci, a domnívá se, že lidé na ni žárlí!
09.01.2021 05:35 |

podobné články

Moderátorka SuperStar se bojí o svého tatínka: Nakazila ho koronavirem a skončil v nemocnici

 
Jak jsme již informovali, slovenská moderátorka Adéla Vinczeová  (40) , dříve Banášová, se podobně jako i mnoho dalších slovenských celebrit nakazila koronavirem, který má úspěšně za sebou. Blondýnka se nyní svěřila, že kromě svého manžela Viktora, nakazila i své rodiče. Její tatínek se ale bohužel potýká s těžším průběhem onemocnění a moderátorka neskrývá strach.
06.01.2021 18:40 |

podobné články

Smrt sanitářky (†59) z Thomayerky. Koronavirem se nakazila v nemocnici, tvrdí známý!

 
Jako o obětavé a pracovité kolegyni hovořil o nedávno zesnulé sanitářce (†59) Thomayerovy nemocnice její ředitel Zdeněk Beneš. Žena trpěla těžkým zápalem plic, jemuž neprospěla ani nákaza covid-19. Ačkoliv o tom, kde se žena nakazila, lze jen spekulovat a nemocnice tvrdí, že udělala vše pro to, aby šíření viru zamezila, známý sanitářky má jasno: „Kde by se nakazila jinde, než v nemocnici?“ řekl pro Blesk.cz.
04.05.2020 05:05 |

podobné články

Zhýralá Lindsay Lohan se nakazila neléčitelnou chorobou!

 
Herečka Lindsay Lohan před koncem roku přiznala, že se nakazila neléčitelným onemocněním chikungunya, které je vyvoláno virem. Ten se do těla dostává nejčastěji po píchnutí nakaženým komárem. Hollywoodská hvězda se nakazila ve Francouzské Polynésii, kde trávila Vánoce.
07.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (706 článků)

Bondgirl Olga Kurylenková se nakazila koronavirem

 
Herečka Olga Kurylenková, bývalá bondgirl z filmu Quantum of Solace, se nakazila koronavirem. Uvedla to sama na sociální síti.
16.03.2020 09:51 |

podobné články

Koronavirem se nakazila i domácí kočka! Od pondělí je v karanténě

 
Domácí kočka se nakazila koronavirem. Nemocí COVID-19 trpí i majitel zvířete z Hongkongu. Od pondělí je z preventivních důvodů v karanténě. Jedná se o teprve druhou kočku, u které se nákaza potvrdila.
01.04.2020 09:01 |

podobné články

Sedmadvacetiletou lékařku uškrtil její přítel: Myslel si, že ho nakazila koronavirem

 
Na italském ostrově Sicílie došlo k opravdu příšernému činu. Nebezpečný koronavirus se rozmohl po celém světě a lidé jsou kvůli panice schopni opravdu čehokoliv. Antonio De Pace zavraždil svoji dlouholetou partnerku, protože si myslel, že ho nakazila koronavirem. Sedmadvacetiletá zdravotnice Lorena Quaranta však byla na koronavirus negativní.
02.04.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Antonio (13 článků) , Antonio Antonio (13 článků) , Antonio Antonio (13 článků) , Antonio Antonio (13 článků)

Zombie Angelina Jolie tvrdí, že se ve vězení nakazila koronavirem, dýchá jen díky ventilátoru

 
Nechvalně proslulá íránská instagramová hvězda Sahar Tabar, která se proslavila jako falešná Angelina Jolie, se nakazila koronavirem. Zombie Angelina, jejíž pravé jméno je Fatima Khishwand (22) si od loňského podzimu odpykává trest ve vězení za špatný vliv na mládež. V nehygienických podmínkách věznice údajně chytila koronavirus a je připojena na plicní ventilaci. Ač se její právník snaží Fatimu z vězení dostat, vypadá to, že tamní přísné zákony propuštění nedovolí.
17.04.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2231 článků)

Američanka nevědomky nakazila koronavirem 17 z 18 svých dětí

 
Jeden z nejtěžších měsíců svého života má podle vlastních slov za sebou Američanka Brittany Jenciková. Než se u ní projevila nemoc covid-19, nakazila koronavirem 17 ze svých 18 dětí, které vychovává ve městě Penfield. Stav celé rodiny se naštěstí zlepšil a všichni by měli být mimo ohrožení života.
19.04.2020 04:35 |

podobné články

Supermáma nakazila svých 17 dětí koronavirem: Sama příznaky necítila

 
Mnohonásobná matka Brittany Jenciková z amerického New Yorku nevědomky nakazila všechny své děti koronavirem. A že jich bylo! Matka netušila, že je sama pozitivní.
19.04.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (416 článků)

Alena Šeredová se nakazila koronavirem: Posmutnělá trojnásobná máma poslala vzkaz

 
Alena Šeredová (42) poslala z Itálie fanouškům zprávu, že se nakazila koronavirem. Na svých sociálních sítích dávala najevo, že se snaží být opatrná a svou imunitu podporovala vitamíny, nemoc covid-19 se jí ale ani tak nevyhnula. Řekla, jak se nyní cítí a poslala vzkaz všem, kteří s nákazou také bojují.
13.11.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (812 článků)

Žena se v těhotenství nakazila koronavirem: Její miminko má teď protilátky na covid-19!

 
Když se soukromá učitelka Celine Ng-Čchan (31) ze Singapuru ve 3. měsíci těhotenství nakazila koronavirem, zhroutil se jí svět. Bála se o sebe i své nenarozené dítě. Její syn Aldrin ovšem ve zdraví přežil, a navíc se narodil s protilátkami na koronavirus. Případ nyní zkoumají vědci.
02.12.2020 12:40 |

podobné články

Doufám, že to přežije, že mi neodejde: Maminka Dominiky Gottové se nakazila covidem

 
Nejstarší dcera Karla Gotta  (✝80) zažívá nelehké období. Dominika Gottová  (47) se bojí o maminku, Antonii Zacpalovou (85), která žije v domově pro seniory v pražských Vysočanech. Bohužel se nakazila koronavirem a poslední den bojuje s vysokými teplotami. „Maminka je na tom zle, ale doufám, že se z toho dostane,“ svěřila Super.cz Dominika.
10.02.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6291 článků) , Dominika Gottová (549 článků)