Článek

Indoktrinace za naše peníze

 
Česká televize (ČT) spolu s Člověkem v tísni (ČVT) již pátým rokem pořádá semináře pro pedagogy základních a středních škol zaměřené, podle tvrzení na webu ČT, na „mediální gramotnost, výchovu a posilování kritického přístupu k audiovizuálním obsahům“. Od roku 2018 jsou tyto semináře navíc akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT). Letmý pohled do programu semináře s názvem „Fake news a bezpečné chování v online prostoru“ napoví, co tu můžeme očekávat.
27.11.2021 13:05 |

podobné články

Podobné články

Plíva (Svobodní): Indoktrinace ve školství

 
Indoktrinace (z lat. doctrina, nauka) znamená úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určité doktríny, názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku. Někdy je provázeno nátlakem nebo hrozbami. (Wikipedie).
28.02.2018 22:10 |

podobné články

Indoktrinace dětí. Jako v časech básniček o Leninovi. Norské fondy. Hovoří dětský psychiatr, kterému udělali peklo kvůli Gretě

 
Hostem pořadu Kupředu do minulosti, moderovaného Martinou Kociánovou, byl psychiatr pro děti a dorost Jaroslav Matýs. Za to, že děti se chovají, jak se chovají, a mají priority, jaké mají, mohou hlavně rodiče, kteří je nenaučili životním prioritám. „V rámci politické korektnosti a lidské nekorektnosti se děje to, že se omlouvá něco, co v minulosti bylo nemyslitelné,“ poznamenal Matýs. Téma se týkalo i indoktrinace mládeže a vstupu státu do výchovy dětí. Děti se opět učí podobné básničky jako kdysi: „Lenin – maják, Lenin – zvon, Lenin – maják, Lenin – zvon, Maják – zvon, Lenin.“ V USA plánují politici zrušit policii a její dosavadní působnost přidat psychoterapeutům a sociálním službám... A něco podobného mají i u nás prosazovat Norské fondy.
25.08.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (67 článků)

„Osvěta“ pro Maďarsko na bruselský způsob. Zkorumpovaný moloch, který si hraje na Olymp. Vyoral také rozebral IQ ekoteroristů

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Indoktrinace, která se hrne na nás a zejména naše děti ze všech stran, počínaje školami, do kterých mají tendenci zasahovat velečučkaři a jejich tajné služby, a konče popkulturou, zábavním průmyslem a sportem, je snad horší než před řízeným předáním moci v roce 1989,“ žasne Tomáš Vyoral nad dnešním chápáním slova „osvěta“, kterou chtějí západoevropské země zprostředkovávat Maďarsku skrze duhové vlajky.
02.07.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (174 článků)

Svoboda a přímá demokracie: Cenzurují nás! Za vaše peníze...

 
Česká televize a Český rozhlas doslova CENZURUJÍ mě a naše hnutí SPD. Přestože máme po třech měsících od založení skvělé volební preference téměř 5% a nadále stoupáme a podporuje nás statisíce občanů ČR, kteří televizi i rozhlas povinně platí, tak Česká televize i Český rozhlas ODMÍTAJÍ prezentovat naše názory, odmítají vysílat naše tiskové konference a odmítají mě pozvat do pořadů, stejně jako zástupce jiných parlamentních stran. Proto nás není vůbec v televizi vidět a v rozhlase slyšet. Důvod je jednoduchý - naše názory jsou nepohodlné a proto naše hnutí cenzurují. ZA VAŠE PENÍZE.
11.10.2015 14:06 |

podobné články

Klaus: Pocit eroze, rozkladu a destrukce v českém vzdělávání dominuje

 
Zápis z pátých Rozmluv na Hanspaulce: Je míra indoktrinace našich dětí v dnešních školách menší nebo větší než v pozdním komunismu?
20.03.2014 12:40 |

podobné články

Vaněk (ODS): Ideová indoktrinace nejmladší generace

 
Jak jinak nazvat snahu ministerstva školství o zcela jednostranné poučení dětí o migraci pomocí komiksů, dotazníků a různých pohádek.
22.01.2016 12:46 |

podobné články

Pozor, pozor! Jakub Janda rozhlásil do celého světa, že Češi nevěří USA a řádí tu ruská propaganda

 
„Zabít jednoho nepřátelského vojáka dnes stojí mnohem více než za časů druhé a první světové války. Ano, ideologická indoktrinace je dnes také o poznání nákladnější, než tomu bylo dříve. Pokud ovšem dokážete člověka o něčem přesvědčit, nemusíte ho zabíjet,“ uvedl hlavní mluvčí kremelské propagandy Dmitrij Kiseljev. Americký New York Times zveřejnil dlouhý článek o ruské propagandě, ohrožena je i Česká republika.
29.08.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (625 článků)

Lukáš Panenka: Obamovo Ministerstvo pravdy má českého bratříčka. Co na to Trump?

 
Lukáš Panenka nalezl pramen inspirace našich "ochránců lidu před nebezpečím nepřátelské indoktrinace" - kteří právě ustavili české Ministerstvo pravdy - a těm, kteří nechtějí žít v rýsující se tyranii, navrhuje jeden zapomenutý "studijní materiál".
29.12.2016 15:55 |

podobné články

VIDEO Indoktrinace dětí! Otec, který odmítl poslat dceru do školy na multikulti přednášku, prozradil u Plesla šokující novinku

 
Hynek Charous, rodič, který se dostal do sporu se školou v Brně kvůli jejímu multikulturnímu programu, tvrdí, že multikulti je nebezpečná manipulace s myslí našich dětí. Řekl to alespoň v rozhovoru pro iDNES.cz.
28.03.2017 17:25 |

podobné články

Mladá generace je zblblá ještě více než za normalizace. Největší děs dnešní Evropy, varuje exprezident Klaus

 
Exprezident Václav Klaus pohovořil v rozhovoru pro Echo24.cz mimo jiné o brexitu. Padlo však také slovo indoktrinace. Podle Klause je totiž mládež v dnešní době indoktrinovaná víc než za normalizace.
05.07.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10745 článků)

Kopal (SPD): Šabatové navzdory

 
muslimské šátky, havlistka Šabatová, fašizující pojetí lidských práv, indoktrinace českého školství
20.09.2017 09:35 |

podobné články

„Izrael není skutečný stát.“ Francouzský magazín pro děti má obrovský průšvih. Věc jde až k prezidentovi

 
Není žádným tajemstvím, že v Palestině a většině muslimských zemí světa jsou děti od raného věku terčem indoktrinace nenávistí vůči Izraeli a Židům. Protiizraelská propaganda však útočí i na děti v západoevropských zemích.
29.12.2017 09:55 |

podobné články

Miloš Horký: Takhle funguje moderní indoktrinace

 
Dnes jsem mluvil s někým z Česka a on použil podobného argumentu jako někteří z vás. "Ty Parlamentní listy jsou často považovány za proruský zdroj."
14.04.2018 22:35 |

podobné články

Koten (SPD): Indoktrinace dětí od útlého věku gender ideologií je zvrácená

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 24. října 2019 - interpelace ministryně Maláčové k metodické příručce MPSV k péči o děti v mikrojeslích
24.10.2019 21:10 |

podobné články

Majerová Zahradníková (Trikolóra): Indoktrinace dětí pomocí ideologie

 
Komentář na facebookovém profilu k důvodové zprávě k zákonu o jeslích
04.08.2020 10:50 |

podobné články

Aspen Institute: Dekonspirace

 
Aspen Institute (AI) je mezinárodní nezisková organizace. Založil ji v roce 1950 chicagský podnikatel Walter Paepcke jako Aspen Institute of Humanistic Studies (Aspenský institut humanitních studií). Zaměřuje se údajně na „podporu hodnotově orientovaného vedení lidí a otevřeného dialogu o současných globálních problémech. Spolu s mezinárodními partnery se snaží o vytváření společného základu a hlubšího porozumění v nestranické a neideologické prostředí“. Tato kostrbatá fráze v normální češtině znamená: indoktrinace a převýchova lidí ke „správnému“ světovému názoru. Dnes se tomu říká liberální demokracie, ale podle všech vnějších ukazatelů jde spíše o Hayekem tak dobře popsanou „cestu do otroctví“.
21.07.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Walter Walter (91 článků)

Svět smí být jen jeden aneb indoktrinace propagandou ve školách v režii Člověka v tísni

 
3.DÍL ZAMĚŘENÝ NA ČLOVĚKA V TÍSNI Už jsme se na tomto místě dvakrát věnovali aktivitám a finančnímu pozadí tzv. neziskové organizace Člověk v tísni (ČVT). Ona neziskovost, jak jsme viděli, je vskutku silně relativní, průměrný roční rozpočet ČVT obvykle přesahuje částku 2 miliardy, z čehož zhruba polovina pochází z českých veřejných zdrojů, tedy de facto z našich kapes – z přerozdělených daní. Posledně jsme došli k závěru, že je navýsost zajímavé, že zatímco celá země dva roky kvůli covidu takříkajíc stojí, šetří, hledá rezervy a snaží se to ekonomicky přežít, ČVT dostává i v těch covidových letech ze státních zdrojů víc a víc peněz.
31.08.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (228 článků)

Narušení rodiny, indoktrinace přes neziskovky, ideologická masáž dětí... Poslankyně SPD trhá Istanbulskou úmluvu

 
Poslankyně SPD Lucie Šafránková vyzvala k odmítnutí Istanbulské úmluvy. „Jednou provždy,“ píše.
17.09.2021 10:10 |

podobné články

Seď doma a šoupej nohama! Komentátor vystoupil proti Emmě Smetana kvůli „indoktrinaci dětí“

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Slaboduchá aktivistka z lepší rodiny Emma Smetana by měla místo indoktrinace dětí a výzev, aby šly apelovat na rodiče, prarodiče a přátele, raději sedět doma a šoupat nohama.“ Takto ostře se pustil do známé moderátorky komentátor Tomáš Vyoral za její podporu aktivistů z LGBT komunity. Vyčiněno dostali také Piráti a známý vědec Flegr.
01.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (174 článků) , Emma Smetana (623 článků)