Článek

Indiánku chtěli vyloučit z kmene: Vzala pistoli a zastřelila 4 lidi, když došly náboje, zaútočila nožem!

 
Indiánce Sherrie Rhoades (44) hrozilo, že ji a jejího syna vyloučí z kmene Rancheria. Když o tom jeho členové jednali, vřítila se do jejich sídla a spustila palbu z pistole. Zabila při ní 4 lidi. Když jí došly náboje, vytáhla nůž a začala bodat!
21.02.2014 08:40 |

podobné články

Podobné články

Budeme mít svatou Jitřenku? Papež chce svatořečit Indiánku

 
Vedení katolické církve se chystá svatořečit Indiánku z kmene Mohawků. Píše to v pondělí agentura AFP.
19.12.2011 23:20 |

podobné články

Holčička (†3) se v Yellowstonském národním parku zastřelila tatínkovou pistolí

 
Nechat dítě bez dozoru je selhání každého rodiče. Na to svoje nikdy nezapomene americký otec, který vzal svou dcerku (†3) do Yellowstonského národního parku. V nestřežený okamžik dívenka vzala jeho pistoli a zastřelila se s ní.
10.09.2013 23:45 |

podobné články

Herce Johnnyho Deppa přijali Komančové do svého kmene

 
Americký filmový herec Johnny Depp se stal čestným členem indiánského kmene Komančů. Oznámila to na webu Indian Country členka kmene LaDonna Harrisová. Další články k tématu: Podívejte se, jak to bude Johnnymu Deppovi slušet jako indiánovi Depp pro Burtona držel dietu. Do role upíra bledl na čaji a jogurtech Režisér Pirátů z Karibiku točí western s Johnnym Deppem Johnny Depp má modrou krev, s Alžbětou II. jsou vzdálení příbuzní
23.05.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (734 článků)

Z piráta indián: Johnnyho Deppa přijali Komančové do svého kmene

 
Americký filmový herec Johnny Depp se stal čestným členem indiánského kmene Komančů. Oznámila to na webu Indian Country členka kmene LaDonna Harrisová.
23.05.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (734 článků)

Papež svatořečil indiánku. Vatikán byl plný pestrobarevných čelenek

 
Papež Benedikt XVI. kanonizoval na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu sedm nových svatých. Mezi nimi i Katerii Tekakwithaovou z kmene Mohavků. Stala se tak první svatou indiánkou.
21.10.2012 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)

Trump označil senátorku za Pocahontas. Je to rasistické, rozčílila se

 
Americký prezident Donald Trump na setkání veteránů z druhé světové války z indiánského kmene Navajů označil demokratickou senátorku za stát Massachusetts Elizabeth Warrenovou za legendární indiánku Pocahontas. Warrenová Trumpovu poznámku považuje za rasistickou. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
28.11.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4176 článků)

Pohřeb Lucie (†32), ženy policajta: Manžel ji prý nelidsky týral!

 
»Proč se zastřelila? Jak je možné, že se zabila jeho zbraní, když měla vlastní pistoli? Byla to sebevražda?« Mnoho otázek se vznášelo v napjaté atmosféře při sobotním pohřbu Lucie Bulantové (†32), která se zastřelila služební pistolí svého manžela, policisty Romana (36). Vinu na její smrti nese podle Luciiných známých a kamarádů právě on. Prý ji psychicky a fyzicky týral!
10.09.2012 12:15 |

podobné články

Terorista nožem v Bruselu zaútočil na vojáky. O chvíli později muž nožem napadl policisty v Londýně

 
Útočník dnes večer v centru belgické metropole Bruselu napadl nožem vojenskou hlídku, která ho zastřelila. Oznámila to belgická prokuratura, která útok označila za terorismus.  Dva vojáci, které napadl, utrpěli lehká zranění, uvedl server belgického listu La Derniére Heure. Podobný incident se odehrál před Buckinghamským palácem v Londýně, kde policie zadržela muže, který nožem zaútočil na policisty. Dva z nich byli při incidentu zraněni.
25.08.2017 22:15 |

podobné články

Lucii (†32) týral manžel policista: Zastřelila se jeho pistolí!

 
Obrovský smutek prožívají přátelé Lucie B. (†32) ze Slavonic na Jindřichohradecku. Máma Matyáška (5) a Šimonka (1) se ze zoufalství zastřelila pistolí manžela Romana, který pracuje jako policista. Údajně už nechtěla snášet psychické i fyzické týrání od svého muže.
06.09.2012 12:10 |

podobné články

VÍME PRVNÍ Žena, která zastřelila v pražském obchodu útočníka s nožem, odmítla ocenění. Zde je důvod

 
Magistrát chtěl předat ocenění „za záchranu života“ prodavačce Šárce Pavlíkové Oppltové, která v pondělí v obchodu se zbraněmi v pražské Opletalově ulici zastřelila ozbrojeného útočníka. Ten během loupežného přepadení nožem ohrožoval jejího kolegu. Slavnostní předání ocenění bylo ale na poslední chvíli zrušeno. Podle vyjádření Prahy si Oppltová nepřála mediální pozornost.
28.07.2017 12:25 |

podobné články

V Bruselu útočil nožem na vojáky 30letý Somálec. Hlídka ho zastřelila

 
Vojenskou hlídku v centru belgické metropole Bruselu napadl v pátek nožem 30letý Somálec z města Bruggy. Podrobnosti k pachateli v sobotu zveřejnil server belgického listu La Derniére Heure. Prokuratura útok označila za terorismus. Jeden voják utrpěl lehčí zranění, než hlídka muže zastřelila.
26.08.2017 08:40 |

podobné články

Muž v německém vlaku útočil nožem: Policie ho zastřelila

 
Při útoku nožem ve vlaku v severoněmeckém Flensburgu utrpěli ve středu večer jeden muž a jedna policistka bodná zranění. Na Twitteru o tom informovala policie spolkové země Šlesvicka-Holštýnska. Útočníka podle serveru listu Bild policistka zastřelila. Agentura DPA uvedla, že zatím nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o islamisticky motivovaný trestný čin.
30.05.2018 21:50 |

podobné články

Útok před britským parlamentem. Auto najelo do lidí, šílenec vyrukoval s nožem. Policisté ho zastřelili

 
Ve středu před šestnáctou hodinou se odehrály dramatické scény před budovou britského parlamentu v Londýně. Střelba, útok nožem, a nejspíš i auto najelo do davu. Zatím se hovoří o 12 zraněných. Útočníka, který před parlamentem útočil s nožem, prý policie zastřelila.
22.03.2017 16:40 |

podobné články

Terorismus před britským parlamentem. Auto najelo do lidí, útočník vyrukoval s nožem. Policisté ho zastřelili

 
Ve středu před šestnáctou hodinou se odehrály dramatické scény před budovou britského parlamentu v Londýně. Střelba, útok nožem, a nejspíš i auto najelo do davu. Zatím se hovoří o 12 zraněných. Útočníka, který před parlamentem útočil s nožem, prý policie zastřelila.
22.03.2017 17:00 |

podobné články

Stovka pistolí a náboje z Česka: Propašovali je až do Vietnamu

 
Z Česka do Turecka a poté letadlem do Vietnamu. Taková byla cesta skoro stovky pistolí a několika stovek nábojových pásů české výroby, které však v Asii odhalili.
31.07.2015 23:15 |

podobné články

V Rathově kauze přituhuje. Objevil se samopal a náboje

 
Vyšetřovatelé korupční kauzy poslance a hejtmana Davida Ratha ČSSD) podle všeho dosud potřebovali především přístroje na rychlé počítání peněz. Na scéně se však objevují i náboje a palná zbraň, konkrétně samopal vzor 58 a to v domě ředitelky kladenské nemocnice Kateřiny Pancové.
16.05.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4443 článků)

Senior chtěl v rámci amnestie odevzdat náboje, policisté u něj doma našli dělostřelecký granát

 
Policistům Odboru pro zbraně a bezpečnostní materiál volal v pátek 68letý muž z Hradecka s tím, že by chtěl v rámci zbraňové amnestie bezpečně zlikvidovat vojenskou munici, kterou má doma v dílně. Hovořil o tom, že má vnoučata a obává se, aby náboje, kterých prý má několik kusů, nenalezly a neocitly se tak v ohrožení. S policisty se domluvil, že k němu domů přijedou v pondělí.
21.07.2014 14:20 |

podobné články

Slovensko daruje České armádě prošlé náboje do tanků

 
Slovenská republika daruje České armádě 112 kusů cvičné tankové munice. Darovat munici vyjde zemi levněji, než náboje, kterým uplynula jejich technická životnost, likvidovat. Česká republika s nimi vyzkouší funkčnost všech systémů při střelbě z tanku.
17.09.2014 13:55 |

podobné články

Česko pošle Iráku tisíce samopalů na boj proti IS

 
Česká republika pošle Iráku samopaly a náboje na boj proti Islámskému státu. Jordánsku daruje náboje pro útočné pušky a kulomety. V pondělí o tom rozhodl kabinet premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
25.01.2016 11:45 |

podobné články