Článek

Ind zabil holýma rukama rozzuřeného levharta, košili už asi nevypere

 
Na souboj s levhartem zřejmě do smrti nezapomene jistý Rajagopal Naik z Indie. Se šelmou se utkal holýma rukama, přesto se mu podařilo zvíře usmrtit a ochránit vlastní rodinu. Sám skončil v šoku, zraněný, ale živý.
03.03.2021 09:55 |

podobné články

Podobné články

Chtěl pomstít smrt svého syna: Umlátil kobru holýma rukama!

 
Jeden z nejjedovatějších hadů na světě mu zabil syna. A otec to nenechal jen tak. Hadovi se pomstil a umlátil ho doslova holýma rukama. Riskoval tak svůj život.
16.12.2015 16:46 |

podobné články

Pohřešovanou Míšu našli po měsících mrtvou: Vrah ji uškrtil holýma rukama!

 
Vrah Míšu (†19) zabil holýma rukama! Dívka byla nalezena mrtvá minulý týden po téměř tříměsíčním pátrání. Policie z vraždy obvinila Róberta (32) a prozradila detaily jeho ohavného činu.
11.05.2017 15:35 |

podobné články

V lese našli tělo školáka (†16): Kamarád (14) ho uškrtil holýma rukama! Šokující motiv

 
Teprve čtrnáctiletý chlapec se ve čtvrtek přiznal, že zabil svého o dva roky staršího spolužáka Jonase K., jehož tělo se ve středu našlo u města Wenden na západě Německa. Podle prvních poznatků vyšetřovatelů chlapec kamaráda uškrtil holýma rukama, informovala agentura DPA.
01.11.2018 21:25 |

podobné články

Ruský farmář zabil holýma rukama vzteklého vlka

 
Zní to jako jeden z klasických příběhů o téměř nadpřirozených schopnostech sovětských úderníků a rolníků, avšak tenhle se skutečně stal. A to 2. ledna letošního roku v odlehlé vesnici na Sibiři. Usedlost nejmenovaného ruského muže napadl vlk, který mu pokousal dva psy a zaútočil na koně. Farmář si nestihl doběhnout pro pušku a se šelmou se pustil do křížku holýma rukama.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Fuck you! Já jsem Millwall: Zařval hrdina z Londýna a pustil se do teroristů holýma rukama!

 
Teroristé v Londýně mají na svědomí sedm životů. Asi 50 lidí utrpělo vážná zranění. Nejdříve tři muži najížděli nákladním autem do lidí a poté vyskákali z auta a zaútočili na lidi velkými noži. I tato tragická událost má svého hrdinu. Stal se jim fanoušek Millwallu Roy Larner. Ten neváhal ani minut a proti mačetám šel doslova s holýma rukama.
06.06.2017 20:40 |

podobné články

Zloději ukradli půltunový bankomat holýma rukama, zachytila je kamera

 
S žádnými složitými způsoby krádeže bankomatu si nelámali hlavu tři maskovaní muži v Indii. Holýma rukama si odnesli asi 500 kilogramů vážící bankomat, při činu je ale zachytila bezpečnostní kamera. Záběry nyní zveřejnila agentura AP.
28.09.2020 05:05 |

podobné články

Policistka přeprala holýma rukama více než dvoumetrového aligátora

 
VIDEO – Odvážná máma k pohledání – to je zástupkyně šerifa Jessica McGregor z americké Floridy, která neváhala riskovat vlastní kůži při boji s více než dvoumetrovým aligátorem. Ten ohrožoval děti nedaleké školy. Nakonec ho přeprala holýma rukama.
27.03.2013 12:00 |

podobné články

Video: Je to vůbec možné? Tenhle chlápek vylovil holýma rukama obřího kapra, neuvěříte, kolik vážil!

 
Jakeovi Sawyerovi z Ohia se podařil husarský kousek. Ulovil totiž holýma rukama kapra v zaplavené ulici. Rybička vážila celých 18 kilogramů.
25.05.2014 20:10 |

podobné články

Hrdina! Zmlátil žraloka holýma rukama a zachránil kamarádku

 
Hrdinný američan Brian Wargo zachránil svou kamarádku před agresivním žralokem. Dokázal to pouze holýma rukama.
06.11.2014 14:35 |

podobné články

Žena při sexu vykřikla jméno exmanžela, přítel jí holýma rukama vyrval střeva z těla

 
Plést si jména se nevyplácí. A už vůbec ne si je plést při sexu. Když se oddáváte radovánkám s opilým násilníkem, dopadá to tragicky. Američanku Maria Nemeth (†31) to stálo život. Když při souloži vykřikla jméno exmanžela, rozzuřil se její přítel Fidel Lopez (24) doběla a holýma rukama jí vyrval střeva z těla.
22.09.2015 13:00 |

podobné články

Vlk nakažený vzteklinou zaútočil na lidi. Rus ho uškrtil holýma rukama

 
Do vesnice na jihu Ruska se vplížil vlk a napadl několik lidí i zvířat. Na křik zareagoval jeden z vesničanů, který vyběhl z domu a snažil se vzteklého vlka odehnat tyčí. Když to nepomáhalo, vrhl se mu na krk a holýma rukama ho uškrtil, referují ruská média.
26.02.2016 06:35 |

podobné články

VIDEO HRDINA V NICE: Muž na motorce se snažil teroristu zastavit holýma rukama!

 
Otřesný teroristický čin ve francouzském Nice, kde terorista v náklaďáku bezhlavě srážel lidi na promenádě a střílel kolem sebe, má i svého hrdinu. Muž na motorce jel vedle kamionu smrti a snažil se teroristu zastavit doslova holýma rukama.
15.07.2016 14:21 |

podobné články

Fotbalový fanoušek, který holýma rukama bránil ostatní před teroristy: Je vyšetřován za rasismus!

 
Fotbalový fanoušek Roy Larner se proslavil během teroristických útoků v Londýně na začátku června. Se slovy Fuck you! Já jsem Millwall se vrhl holýma rukama na teroristy s mačetami a mohl tak zachránit několik životů. Nyní se ale dostal do problémů.
20.07.2017 18:05 |

podobné články

Před domem na ženu zaútočil rys. Zabila ho holýma rukama, bránila vnučku (5)

 
Incident, na který policie dlouho nezapomene, se odehrál v americkém státě Georgia. Na ženu (47) zaútočil venku před jejím domem rys červený, kterého holýma rukama v sebeobraně zabila. Bála se totiž, že se zvíře pokusí zaútočit i na její pětiletou vnučku, která se v té době nacházela v domě. Místní šerif potvrdil, že žena s rysem skutečně bojovala.
18.06.2018 21:30 |

podobné články

Lupič s pistolí přepadl pokladní: Holýma rukama ho zneškodnil strážník s manželkou

 
V pondělí večer šel s manželkou na nákup do supermarketu ve Vondrákově ulici. Najednou viděl, jak k pokladní přiskočil maskovaný lupič, který jí hrozil zastřelením, když nedostane peníze. Brněnský strážník Petr Čermák (41) okamžitě zasáhl a zločince odzbrojil. Šel na něj přitom jen s holýma rukama. Po boku mu ale stála neméně statečná manželka Monika.
16.10.2018 13:20 |

podobné články

Auto vyletělo ze silnice a převrátilo se na střechu: Zraněné z vozidla holýma rukama vyprostil policista!

 
Dva životy zachránil v neděli policista Jan Srb. Ten u rybníka Řepice u Strakonic uviděl havarované auto, v němž seděly dvě zraněné osoby. Strážce zákona nezaváhal ani na okamžik a holýma rukama vyprostil zraněné z vozu!
25.11.2018 18:20 |

podobné články

Brácha Jakuba Vágnera chytil žraloka holýma rukama! Tančící rybář jen zíral

 
Karel Vágner ml. (43), syn známého hudebního producenta, na Floridě dokázal, že má se svým mladším bratrem Jakubem (37) společného mnohem více než jenom DNA: oba mají zjevně rybaření v krvi. Názorně totiž předvedl, jak se chytá takový žralok holýma rukama!
04.11.2019 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vágner (450 článků) , Jakub Vágner (412 článků)

Znásilňoval dívku (4), přišel tam její otec: Pedofila umlátil holýma rukama a nedostal trest

 
Rozzuřený otec vzal spravedlnost do vlastních rukou. Když mu syn přišel říct, co se zrovna děje jeho 4leté dceři, nezaváhal ani vteřinu. V kůlně se svou holčičkou nachytal pedofila a holýma rukama ho umlátil k smrti. Potom na sebe zavolal policii a nemohl uvěřit, čeho se dočkal.
30.11.2019 11:35 |

podobné články

Muž uvízl ve sněhu hlavou dolů, zachránce ho vyhrabal holýma rukama

 
O velkém štěstí může hovořit muž na Aljašce, jenž byl hodinu uvězněný hlavou dolů poté, co ho zavalil utržený sníh. Zachránil ho až náhodný turista, který nešťastníka vyhrabal holýma rukama.
13.12.2019 06:15 |

podobné články