Článek

„Idi*ti.“ Na Brusel z Česka zapršelo kvůli Slovensku

 
Slovensku nadále hrozí zmrazení evropských dotací kvůli změnám, které provádí vláda Roberta Fica v trestním řádu, a zejména kvůli zrušení Úřadu speciální prokuratury. Koncem března na Slovensko dorazil dopis Evropské komise, která žádá vysvětlení, jinak hrozí zmrazením až šesti miliard eur. Podle místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Skopečka (ODS) ale takové jednání ze strany EU určitě nepomůže slovenskému prozápadnímu směřování.
15.04.2024 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (431 článků) , Robert Fico (1273 článků)
Podobné články

Mykologové: Zapršelo a ROSTOU!

 
Pořádně zapršelo, lesy se nacucaly a mykologové předpovídají, že v Česku vypuknou pravé houbařské žně. Na koupání dnes a zítra nebude, a tak vyrazte s košíkem do lesa. Kdyby jste měli náhodou smůlu, zcela určitě se vrátíte s pusou modrou od borůvek.
16.07.2016 05:05 |

podobné články

Vážený pane idi*te generále Pavle… Na Slovensku se šíří VIDEO. Natočila ho známá tvář

 
MONITORING SÍTÍ „Všichni Rusové žijící na Západě by měli být sledováni.“ To řekl prezident ČR Petr Pavel v polovině června při rozhovoru pro Rádio Svobodná Evropa. O více než týden později se výrok začal přetřásat v zemi pod Tatrami. Slováci českou hlavu státu nazývají panákem, slouhou, ztopořeným generálem, chrapúněm. Například populární politický analytik Ján Baránek tomu věnoval celé video.
24.06.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2887 článků)

Český Miloš porazil Brusel! Dohra debaty Zemana s Drahošem

 
TELEVIZNÍ DEBATA Měkčími zbraněmi, tedy bonmoty, vtipností a humorem útočil Miloš Zeman v prvním televizním duelu, zatímco jeho soupeř ve druhém kole prezidentské volby Jiří Drahoš byl sice agresívnější a tvrdší, ale mnohdy mu chyběly argumenty. Tak to hodnotí mediální expert Jiří Mikeš, jemuž nemohlo uniknout, že si rival nynější hlavy státu musel přinést jako pomůcky poznámkový blok a tužku. S nadsázkou, ale přiléhavě označuje debatu za souboj kavárny Le Petit Brusel, tedy malý Brusel, proti hospodě U českého Honzy. A ten Honza vyhrál.
24.01.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Jiří Drahoš (1215 článků)

Svatopluk Otava: „Liďák“ není Brusel. Hamáčkovi tentokrát vydírání nevyšlo

 
Je samozřejmě jisté, že svým pojetím „hodnot“ vlastně „Liďák“ a Brusel jsou jedno a to samé. To asi ale Andreji Babišovi nedochází. Jinak by se sobotkovci v zimolovském pláštíku vůbec nejednal. Ale – Brusel je holt těžší váha.
08.04.2018 13:45 |

podobné články

Bašta promluvil o kšeftech pašeráckých neziskovek napojených na Brusel

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině a dnes také kandidát SPD do Sněmovny Jaroslav Bašta zatleskal Litevcům za to, jak bojují s ilegální migrací. A naznačil, proč proti této politice Brusel ani moc neprotestuje. Migranti mířící do Pobaltí možná kazí kšefty pašeráckých neziskovek, finančně napojených na Brusel.
08.08.2021 08:05 |

podobné články

Nás se nezbavíte. Orbán na Brusel: Horší než odchod z EU

 
Viktor Orbán obhájil post předsedy Fideszu a povede tuto stranu do voleb v roce 2022. Při té příležitosti měl také ke straníkům proslov, ve kterém napadl Brusel, že chce Maďarsku vnutit migranty a Maďary ožebračit přes ceny topení a vody. „Nevzdáme se našeho práva bránit svoje hranice, zastavovat migranty. Trváme na tom, že manželství je mezi mužem a ženou, že otec je muž a matka je žena,“ řekl maďarský premiér. EU opouštět nehodlá, ale plánům na omezení suverenity Maďarska hodlá vzdorovat a nechce se ocitnout ve spojených státech evropských. „Ani celá levice, Brusel a armáda George Sorose nás nezastaví,“ vzkázal.
15.11.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Viktor Viktor (160 článků)

Ta padla! „Vzkažte Vondrovi, že je idi*t.“ Zeman u Xavera přiostřil

 
Protesty zemědělců, ale i finance premiéra Petra Fialy (ODS) rozebíral exprezident Miloš Zeman s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz. „Green Deal je hlavním faktorem energetické krize kvůli emisním povolenkám. A to nás ještě čeká zákaz spalovacích motorů v autech. Takže je to ideologie, je to náboženství,“ řekl také Zeman.
07.03.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6384 článků) , Miloš Zeman (28075 článků) , Luboš Veselý (700 článků)

Klausovi na narozeniny zapršelo, katedrálou zazněly zvony

 
Prezident Václav Klaus slaví v neděli 70. narozeniny. Odpoledne za deště přijel ke katedrále svatého Víta, kde jej přivítali mimo jiné i turisté. O něco později byl rozhoupán v katedrále zvon. Oficiální narozeninová setkání Klaus ve čtvrtek odložil kvůli stávce odborářů. Jedinou akci u této příležitosti tak bylo představení knihy "Václavu Klausovi".
19.06.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků)

Hazard se životem: Muž se vezl na oji tramvaje! Držel dítě, tvrdí svědkyně

 
Idi*t a deb*l! Takové označení si vysloužil muž od lidí na sociálních sítích. Kaskadéra vyfotila Věra Z. na zastávce ve Vršovicích, jak jede na oji tramvaje a riskuje tak vlastní život. Věra ale Blesk.cz prozradila šokující informaci. Muž na oji nejel sám, vezl s sebou dítě!
06.10.2017 17:05 |

podobné články

„Bezvýznamní idi*ti!“ Mezi Dominikem Haškem a Janem Zahradilem to bouchlo

 
Někdejší slavný hokejový brankář a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek vyzval na Twitteru europoslance Jana Zahradila k přestupu do jiné politické strany. Reagoval tak na jeho příspěvek, v němž Zahradil poukázal na devět let starou kauzu, kdy tehdejší ministr financí Kalousek označil dva europoslance, Iva Strejčka a Hynka Fajmona (oba ODS), za „bezvýznamné idioty“.
23.05.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (572 článků) , Hynek Fajmon (52 článků) , Jan Zahradil (767 článků)

Nohavica že je zm*d? Xaver se nadechl a jel. Čím větší nula... Polod*mentní idi*t, nikdo, expolitik z Brna

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý předstoupil před diváky se svým pravidelným pořadem Xaver Live. Hovořilo se mimo jiné o zpěvákovi Jarku Nohavicovi, ale také o členství v Evropské unii. Veselý také přiznal, za jakých okolností by byl pokrytcem toho nejhrubšího zrna.
11.07.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (700 článků)

Potyčky nevyhledává, ale nevyhnul se jim. Lidi jsou občas idi*ti, já občas taky, říká seriálový oblíbenec

 
Po dvouleté pauze se Marek Němec vrátil do seriálu Sestřičky. Ten sice změnil název, jinak ale navazuje na předchozí Modrý kód, a to včetně charakteru Němcovy postavy doktora Hofbauera.
30.09.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (80 článků)

Jo, Elvis nebyl takový id**t. Po stížnosti Tomáše Kluse to plesklo. A přirovnání

 
„To například Elvis nebyl takový idi.t, aby prezentoval svoje politické názory. Věděl, že by se tak připravil o polovinu fanoušků,“ říká nejen v souvislosti s novou deskou písničkáře Tomáše Kluse s názvem „Čau Česko“ publicista Pavel Černocký. Pro ParlamentníListy.cz promluvili i herci Ivan Vyskočil, Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek nebo hudební producent Aleš Trdla. „Rozhodně bych mu doporučil, aby šel s tímto angažovaným uměním… jinam,“ vzkazuje Klusovi Ivan Vyskočil. „Pozér s neutuchající potřebou předvádět, jak moc to nemá v hlavě v pořádku,“ říká na adresu písničkáře Petr Štěpánek. Padla i slova o Rejžkovi.
03.05.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (418 článků) , Ivan Vyskočil (417 článků) , Petr Štěpánek (998 článků) , Petr Štěpánek (998 článků) , Tomáš Klus (1223 článků) , Michal Gulyáš (38 článků)

„Vrať se do mrazáku, idi*te!“ Flegr k nákaze olympijského letadla. A schytal reakci

 
Parazitolog Flegr si pochvaloval reklamu na vakcíny v podání českého olympijského týmu. A přišla tvrdá odveta. Ten, kdo ho podpořil, byl označen za komsomolce. Vědec sám by si prý měl zalézt do mrazáku. „Idiote!“ Ostatní jsou zase hrozně překvapení, že i očkovaní se mohou nakazit.
04.08.2021 18:00 |

podobné články

SPOLUpachatelé, prodají nás. Hrozba je tahle povedená partička. Někteří lidé jsou fakt na palici, kroutí hlavou Štěpánek

 
„Otevřeně na sebe práskl, že je idi.t,“ reaguje na slova Jana Hrušínského, týkající se mimo jiné Trikolóry, hudebník, stínový ministr a dvojka na pardubické kandidátce Petr Štěpánek. V rozhovoru vysvětlil, jak je to podle něj s předvolebními průzkumy, a vzkázal: „Někteří lidé jsou fakt na palici. Chtějí změnu, ale volí pořád ty samé.“ Vyjádřil se i k situaci v Afghánistánu a vysvětlil, kde vidí podobnost s okupací v roce 1968.
02.09.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (998 článků) , Petr Štěpánek (998 článků)

Má tu někdo voliče za nesvéprávné idi*ty? Povolební šok: ANO a ODS „spolu“? Zapomeňte

 
VHLED MICHALA BOKA Koalice ANO a ODS je jedním z předvolebních strašáků. Hrozba, že po volbách dojde v rámci koalice SPOLU k takto vážné zradě, kterou by patrně nestrávila ani část voličů ANO, je přiživována hlavně některými politiky z jiných stran. Politolog Michal Bok si v té souvislosti klade otázku, zda Jana Maláčová považuje voliče za nesvéprávné idioty. Přináší také pořádnou řádku důvodů, proč je povolební spojenectví Babiše s Fialou vysoce nepravděpodobnou variantou.
01.10.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků)

Green Deal? Myšlenka krásná, ale chopili se jí idi*ti. Bez jádra a uhlí to nepůjde, říká odborník a ukazuje na Rusko

 
Za energetickou krizi může trh a předešlé vlády, které absolutně nemyslely na zadní kolečka. Zelený úděl přivádí na důležité pozice idioty. Ladislav Žák je jednoznačně příznivcem jaderné energetiky a prozatím by určitě neodstavoval ani uhelné elektrárny.
10.11.2021 20:05 |

podobné články

Green Deal? Myšlenka krásná, ale chopili se jí idi*ti. Bez jádra a uhlí to nepůjde, říká ekonom a ukazuje na Rusko

 
Za energetickou krizi může trh a předešlé vlády, které absolutně nemyslely na zadní kolečka. Zelený úděl přivádí na důležité pozice idioty. Ladislav Žák je jednoznačně příznivcem jaderné energetiky a prozatím by určitě neodstavoval ani uhelné elektrárny.
10.11.2021 20:20 |

podobné články

Je to jinak. Farský to dobře věděl. Lhal snad? Má vás za idi*ty? Otázky k cestě do USA

 
VHLED MICHALA BOKA V politice jsme zvyklí, že ve volební kampani politici slibují něco, co vypadá jako Rolls-Royce, aby pak po volbách doručili něco, co je v lepším případě Trabant. Zpravidla s námi ale politici alespoň hrají hru, kdy se jako že snaží alespoň předstírat, že toho Rollse nám skutečně přivézt chtěli, ale nepřejícní spolustraníci a zločinní koaliční partneři to auto pod plachtou prostě vyměnili, říká politolog Michal Bok. Kauza poslance Farského, který se zítra pojede učit o demokracii do USA, je ale úplně z jiné ligy.
12.01.2022 16:15 |

podobné články