Článek

I holky hrají hry (a nejen holčičí)

 
Že holky hry nehrají? Že hrají jen ty holčičí jako je The Sims, Singles nebo Zoo Tycoon? Žádné takové, my hrajeme i střílečky a závody!
22.05.2012 16:50 |

podobné články

Podobné články

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (34 článků)

Natálka Grossová: Holčičí jízda na Floridě! Takhle to rozjela s další mladou zpěvačkou! Kterou?

 
Problémy s astmatem, které si dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) Natálka (13) léčí ve svém druhém domově na Miami, si zpestřila i holčičí jízdou! Pozvala si totiž na Floridu kamarádku, mladou zpěvačku Adélu Částkovou (14)!
07.08.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (741 článků)

Proklatě smyslná Ornella! Když choděj holky s holkama?

 
Láska je láska, když choděj holky s holkama... Zpívá se v jedné známé písničce. Na holčičí lásku to přitom vypadá i při pohledu na tohle nové foto, kterým se Ornella Štiková pochlubila na Facebooku. O co jde? A proč ty smyslné pohledy a polosvlečená těla s pohlednou kamarádkou?
09.11.2013 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1082 článků)

Dokonalá parodie na Prostřeno válcuje český internet: Tohle jste ale vidět nechtěli!

 
Holčičí trio Veronika, Martina a Nikol je už zárukou zábavy, co si budeme povídat. Pokud vás pobavil díl, kdy holky parodují soutěžní pořad Prostřeno, budete z těchto záběrů nadšení. Holky totiž odtajnily i nepoužité záběry a budete koukat, co všechno se do dílu mohlo vejít.
31.05.2016 10:40 |

podobné články

Mladá ilustrátorka Foglarovy knihy Hoši od bobří řeky je smutná: Chybí tam holčičí postavy

 
Výtvarnice Ester Kuchynková si v rozhovoru pro server Aktuálně.cz posteskla, že v dílech jednoho z literárních velikánů Jaroslava Foglara scházejí ženy a dívky. Přitom dnes jezdí na tábory kluci i holky, i holky zažívají dobrodružství a loví bobříky.
28.07.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foglar (49 článků)

Fanoušci se bojí o osud instagramového krále Dana Bilzeriana: Kvůli téhle holce!

 
Zbraně, střílení, bankovky rozházené po stole, ale hlavně holky, holky, holky. Všude samé spoře oděné holky. Takový byl život bouřliváka a instagramového krále Dana Bilzeriana. Jenomže od Valentýna se něco změnilo. A to když na sociální sítě poslal selfíčko s krásnou brunetkou.
21.02.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (34 článků)

Ztělesnění ráje pro pány? Tyhle holky mají nejen luxusní těla, navíc rozumí i autům a technice

 
Zatímco desetitisíce holčin se v průběhu léta válejí u vody, pár stovek z nich místo toho netrpělivě čekalo na castinzích, na nichž ukazovaly svá tělíčka a doufaly, že dostanou slušný kšeft. Podívejte na klip z jednoho z nich. Líbí se vám ty nádherné holčičí křivky?
27.07.2014 19:55 |

podobné články

Hefnerova manželka mlčí o společném sexu, rádi však hrají stolní hry

 
Když dojde na otázky ohledně sexu s šestaosmdesátiletým zakladatelem Playboye Hughem Hefnerem, jeho o 60 let mladší manželka Crystal diplomaticky odpoví "bez komentáře". Blondýnka však prozradila, že po večerech rádi hrají společenské hry. Další články k tématu: Hugh Hefner si vzal o 60 let mladší blondýnu, která mu předloni utekla Hugh Hefner si vezme o 60 let mladší playmate, která mu loni dala košem Hugh Hefner se vrátil ke snoubence, která mu utekla týden před svatbou Bývalá nevěsta mluví o vteřinovém sexu s Hefnerem, ten ji viní ze lži Zakladatel Playboye Hefner se v sobotu neožení, nevěsta mu utekla
11.02.2013 16:35 |

podobné články

Děti z horších škol si na počítačích stahují filmy a víc hrají hry

 
Mezi učením a hraním počítačových her může existovat souvislost. Vodítko poskytla mezinárodní šetření ICILS 2013 a PISA 2012, na jejichž výsledky si posvítila Česká školní inspekce. Ukázalo se, že žáci méně úspěšných škol ve volném čase častěji na počítači stahují filmy a hrají hry. Jejich vrstevníci z úspěšnějších škol více využívají počítač ke komunikaci elektronickou poštou, získávání praktických informací nebo přípravě do školy.
22.05.2016 12:25 |

podobné články

Devět školáků z deseti hraje počítačové hry

 
Zhruba devět školáků z deseti (88 procent) hraje on-line hry. Hry začínají hrát už ve třech letech. Na konci prvního stupně ZŠ hrají téměř všichni, s rostoucím věkem pak procento hráčů klesá. Vyplývá to z průzkumu internetové firmy Seznam.cz mezi téměř 4000 žáky 5. až 9. tříd. 
13.06.2013 16:40 |

podobné články

Podvazky, peří a tetování na zadku: Kočičky z populární dívčí kapely předvedly fantastickou show ve spodním prádle

 
Britské dívčí hudební seskupení Girls Aloud má návštěvnost svého turné Ten zajištěnou. Během koncertu v Metro Areně v britském Newcastlu se totiž holky předvedly ve velmi odvážných kostýmech, které byly většinou sestavené ze spodního prádla. Celá show populární holčičí kapely tak velmi připomínala každoročně konanou slavnou přehlídku Victoria's Secret.
23.02.2013 20:50 |

podobné články

Obrovský úspěch! Českou holčičí skupinu 5 Angels má pod křídly manažer One Direction

 
Když se zadaří, stojí to za to. Holky na sobě tvrdě makaly a zřejmě se to podařilo, protože se jich ujal manažer světoznámé klučičí skupiny One Direction.
09.09.2013 13:15 |

podobné články

Glosář: Holčičí desky vládnou popové scéně

 
Nad novými deskami Warpaint, Dum Dum Girls a Katy B. Holky s kytarami a taneční pop britského střihu.
13.02.2014 14:35 |

podobné články

Glosář: Holčičí desky vládnou popové scéně

 
Nad novými deskami Warpaint, Dum Dum Girls a Katy B. Holky s kytarami a taneční pop britského střihu.
13.02.2014 14:35 |

podobné články

Když muži parodují holčičí selfies: Ano, dámy, takto se při focení opravdu tváříte!

 
"Instagram a Facebook denně zaplavují tisíce fotek":http://www.extra.cz/skutecne-posledni-fotografie-pred-smrti-muz-chtel-vyfotit-medveda-a-ten-ho-pote-roztrhal-zaziva a většinový podíl na tom mají právě holky. Jak to ale vypadá, když si muž vezme příklad z žen a vyfotí se naprosto stejným způsobem? Velice trapně.
30.11.2014 17:26 |

podobné články

Usměvavé holky Grossovy: Po návratu z Floridy jenom září

 
Občas je třeba vyrazit do společnosti! Holčičí trio Šárka (46), Natálie (13) a Denisa (17) Grossovy dorazily na party Hudebního divadla Karlín a celé zářily. Natálka dokonce vynesla kostým Bonnie z muzikálu Bonnie a Clyde, ve kterém hraje…
21.08.2016 18:20 |

podobné články

Bývalá členka Black Milk se připravuje na zimu: Nastřádané zásoby jsou na ní pomalu vidět

 
Tereza Černochová (35) je známá především díky holčičí skupině Black Milk. Před patnácti lety byly všechny tři holky na výsluní. Velkou změnou prošla hlavně Tereza Černochová. V současné době má pěkných pár kil navíc a pověstný šmrnc je dávno pryč.
06.11.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (178 článků)

Ta holčičí rivalita! Takhle to dopadá, když vás chce nachytat starší sestra

 
Peprné nachytávky si nevymýšlí jenom muži, někdy umí být vynalézavé i holky. Nejlépe to budou znát ty, které mají mladší nebo starší sestru. Jedna na druhou žaluje anebo chystá past v bytě. Podívejte se, co vymyslela starší sestra v následujícím videu, to nejspíš zabolelo víc, než bylo v plánu.
06.03.2020 14:50 |

podobné články