Článek

Hyeny ukradly kola dětskému domovu: Nová lidé darovali během pár hodin

 
Asistentka pedagoga Jitka minulý týden požádala na sociálních sítích o pomoc. Sklep dětského domova, kde pracuje, totiž bezcitní zloději vykradli a odcizili dětem jízdní kola. Ty by tak přišly o cyklovýlety, naštěstí laskaví lidé během pár hodin domovu darovali kola jiná.
12.05.2020 16:40 |

podobné články

Podobné články

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali pojedenácté čas dobré věci

 
Čas pro dobrou věc nastal opět po roce pro zaměstnance Skupiny ČEZ na severu Čech. V Ústeckém kraji pomáhali Dětskému domovu v Mašťově, občanskému sdružení RADKA v Kadani či Domovu pro seniory tamtéž, Domovu pro seniory Severní Terasa v Ústí nad Labem, Domovu u Trati Centra sociální pomoci v Litoměřicích a Skanzenu v Zubrnicích. V Libereckém kraji pak dobrovolníci zavítali do Jedličkova ústavu. Pomoc za ta léta víceméně již ostřílených 38 dobrovolníků byla více než různorodá.
22.05.2018 09:20 |

podobné články

Zručné zlodějky si před Vánoci přilepšily: Ze zlatnictví v centru Prahy ukradly šperky za 60 tisíc

 
Na pořádný balík peněz si přišly zlodějky, které během pár minut ukradly ze zlatnictví v centru Prahy cenné šperky. Nejprve se rádoby nenápadně procházely kolem vitrín napěchovaných náušnicemi, prsteny i náhrdelníky a dělaly, že se jen rozhlížejí – třeba po pěkném daru k Vánocům. Ten ale v mžiku nadělily samy sobě, když z obchodu bez placení odešly se šperky za zhruba 60 tisíc. Teď je hledá policie.
19.12.2018 12:25 |

podobné články

Organizátoři plesu podpoří Nemocnici Strakonice. Dětskému oddělení věnují třicet tisíc korun

 
Dětskému oddělení Nemocnice Strakonice bude věnován výtěžek z 1. reprezentačního zadovského plesu, který se uskutečnil v hotelu Churáňov. Finanční dar ve výši 30 tisíc korun předají organizátoři plesu zástupcům nemocnice v úterý 11. dubna v 10 hodin.
05.04.2017 19:15 |

podobné články

Úřad vlády odstartoval vánoční soutěž pro děti z dětských domovů, zapojte se do hlasování

 
Úřad vlády ČR dnes odstartoval vánoční výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů tentokrát s názvem „České vánoční tradice“. Jde již o čtvrtý ročník výtvarné soutěže, do které se každoročně zapojují desítky dětských domovů z celé republiky. Letos se soutěže účastní děti z 57 dětských domovů s téměř 200 obrázky.
15.11.2017 15:55 |

podobné články

Zlodějky ukradly majiteli trávník před domem

 
Nechat v dnešní době něco na ulici bez dozoru se nevyplácí. A to ani v případě, že se jedná o takovou věc, jakou je čerstvě položený trávník. Ten se totiž zalíbil dvěma zlodějkám, které nelenily a majiteli z britského hrabství Lancastershire ho celý metodicky srolovaly a ukradly, napsal server listu The Daily Mail.
25.08.2014 16:15 |

podobné články

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali posedmé čas dobré věci

 
Čas pro dobrou věc nastal opět po roce pro zaměstnance Skupiny ČEZ v Ústeckém kraji. V rámci skupinových dobrovolnických aktivit se 30 z nich vypravilo pomáhat Dětskému domovu v Mašťově (4), občanskému sdružení RADKA v Kadani (10), Farní charitě v Litoměřicích (1), Skanzenu v Zubrnicích (5), Domovu pro seniory Severní Terasa v Ústí nad Labem (7) a občanskému sdružení Fokus Labe v Ústí nad Labem (3). Jejich pomoc byla více než různorodá, od výkopových, zahradnických a rukodělných prací až po kontaktní aktivity se seniory. Jak se přitom všichni shodli, rádi pomáhají druhým, a proto se rozhodli přiložit ruce k dílu tam, kde to bylo momentálně zapotřebí.
18.09.2015 13:46 |

podobné články

Rihanna vydá album s písničkami k dětskému animovanému filmu

 
Zpěvačka Rihanna nazpívá písničky k dětskému animovanému 3D filmu. Sama si v něm také zahraje po boku Jennifer Lopezové nebo Steva Martina. Píše o tom americký server Variety.
02.03.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Martin (2 články) , Jennifer Martin (2 články)

Režisér seriálu Právo a pořádek skončil za mřížemi: Kvůli dětskému pornu!

 
Proslul seriálem Právo a pořádek a natočil i několik dílů dalších známých pořadů z televizních obrazovek jako Dr. House nebo Xena: Princezna bojovnice. Režisér Jason "Jace" Alexander (51) se teď ale dostal do pořádného maléru. Zatkli ho kvůli dětskému pornu.
30.07.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jason Alexander (5 článků) , Alexander Alexander (301 článků)

Klaudiánova nemocnice: Dar dětskému oddělení předal autor Žlutomodré rally

 
Již podruhé dostala Klaudiánova nemocnice dar od Daniela Porazila. Ten je autorem knihy o Barum Czech Rally Zlín s názvem Žlutomodrá rally. Za peníze z prodeje této knihy autor koupil dětskému oddělení infuzní pumpu, lineární dávkovač, dva DVD přehrávače a televizi.
23.09.2017 18:15 |

podobné články

Nemocnice Strakonice: Dětskému oddělení byl věnován výtěžek plesu

 
V sobotu 7. dubna se v hotelu Churáňov konal druhý Zadovský ples, jehož pořadatelem je Cukrárna ELLA Elišky Labaštové. Partnerem události byla Nemocnice Strakonice, jejímuž dětskému oddělení pořadatelé věnovali výtěžek ve výši 50 tisíc korun.
13.04.2018 16:10 |

podobné články

Pardubický kraj: Nejmenší děti i díky kraji nekončí v dětských domovech

 
Dětskému centru Veská a Dětskému centru Svitavy se daří realizovat plánované změny a nejsou v nich umístěna žádná miminka ani odložené zdravé děti s nařízenou ústavní výchovou.
11.12.2019 08:25 |

podobné články

Pardubický kraj: Nejmenší děti i díky kraji nekončí v dětských domovech

 
Dětskému centru Veská a Dětskému centru Svitavy se daří realizovat plánované změny a nejsou v nich umístěna žádná miminka ani odložené zdravé děti s nařízenou ústavní výchovou.
11.12.2019 13:25 |

podobné články

Nemocný Andrej Hryc potřebuje pomoc: Dcera Wanda prosí, aby mu lidé darovali krev

 
Včera se objevila smutná zpráva o herci Andy Hrycovi (70). Hvězdě Ulice byla diagnostikována akutní leukémie. Jeho dcera nyní zveřejnila výzvu, aby lidé jejímu otci pomohli. Prosí lidi, kteří mají stejnou krevní skupinu jako on, aby mu darovali adresně krev.
26.04.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (53 článků) , Andy Andy (8 článků)

Hyeny ukradly ze školy schodolez

 
Bezohlední zloději značně ztížili studium handicapované Lence Vysloužilové (19) z Hlušovic na Olomoucku. Z budovy soukromé živnostenské školy v Přerově, kde bude dívka letos maturovat, ukradli schodolez.
31.03.2010 21:00 |

podobné články

Hyeny okradly důchodce o životní úspory! On krmil slepice

 
Obětí tří zlodějek se stal devětasedmdesátiletý muž v Klečatech na Táborsku. Ženy vnikly do jeho domu a ukradly několik tisíc korun, řekl v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Miroslav Doubek.
18.12.2011 10:30 |

podobné články

Lidské hyeny: Rodině s postiženým Jakubem ukradly auto! Jsou bezmocní

 
Neuvěřitelně bezohledně se zachoval zloděj k rodině Štaierových z Hradce Králové. Čtyři dny před Štědrým dnem jim ukradl auto, které nezbytně potřebují pro svého nevidomého a mentálně postiženého syna (12). Jediné auto v rodině, na kterém bylo jasné označení, že ho užívá nevidomý, potřebovali každý den.
21.12.2013 20:57 |

podobné články

Hyeny ukradly mrtvolu Chaplina! Výkupné 400 tisíc liber!

 
O tomhle záhrobním dobrodružství Charlieho Chaplina (†88) ví dnes už jen málokdo. Čtvrt roku po jeho pohřbu ho dva výtečníci ukradli z hrobu i s rakví a jeho vdovu začali sprostě vydírat. Jak tohle morbidní šílenství dopadlo?
03.06.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (93 článků)

Jihočeské nemocnice: Dětští pacienti se mohou radovat z nových výtvarných potřeb

 
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice opět potěšil nejmenší pacienty strakonické nemocnice. Za výtěžek z vánočního koncertu pořídili studenti školy výtvarné potřeby, které darovali dětskému oddělení.
23.01.2019 10:35 |

podobné články

Jolieová a Pitt darovali dva miliony dolarů útulku v Namibii

 
Angelina Jolieová a Brad Pitt darovali dva miliony dolarů útulku v Namibii, odkud pochází jejich dcera Shiloh a kde hollywoodský pár spolu se svými dětmi strávil vánoční svátky. Uvedla to agentura AP.
09.01.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1807 článků) , Angelina Jolie (2170 článků)