Článek

Hvězdy Varů odtajněny! Přiletí pirát z Karibiku i sluha z Batmana

 
Dvě megastar na jednom festivalu! Velký majstrštyk se povedl Jiřímu Bartoškovi (74) a týmu MFF Karlovy Vary. Podařilo se jim ulovit jedny z největších hollywoodských hvězd – bouřliváka Johnnyho Deppa (58) a šarmantního sira Michaela Caina (88).
11.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Jiří Bartoška (782 článků) , Johnny Johnny (222 článků)
Podobné články

Pánové, těšte se: Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších Češek už za pár dní přiletí do Prahy

 
Konečně. Jedna z nejkrásnějších Češek Petra Němcová  (33) přiletí na konci května do české metropole. Nádherná Petra, které k nohám klekli světové hvězdy jako Sean Penn nebo James Blunt, přiletí slavnostně otevřít módní událost sezóny. Do Prahy přiletí 30. května a zdrží se dva dny.
11.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (226 článků) , James Blunt (54 článků) , Petra Němcová (650 článků)

"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?" napsal Ústečan. Premiéru bude hlídat policie

 
"Kde dávaj Batmana, že bych si šel zastřílet?“ Tuto větu napsal do internetové diskuse Šimon R. z Ústí nad Labem. Policie se jeho příspěvkem zabývá a ústeckou premiéru Batmana budou provázet přísná bezpečnostní opatření.
25.07.2012 10:55 |

podobné články

No mňaucta, to je sexy tělo! Jitka Schneiderová jako Kočičí žena z Batmana!

 
Proměna Jitky Schneiderové v sexy kočku, originální Catwoman, neboli Kočičí ženu z filmu Batman se vrací vám vyrazí dech. Autoři kalendáře Proměny 2016, pro který fotografie vznikla, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa, o této proměně dlouho přemýšleli: „Najít v Čechách herečku, která má v sobě to, co měla v původním filmu Michelle Pfeiffer není vůbec jednoduché. Batmana a Kočičí ženu jsme chtěli dělat už několikrát, ale nikdy jsme nemohli najít tu správnou dvojici. Teprve, když jsme z naší původní představy vynechali Batmana, věděli jsme, koho hledáme. Anděla s ďáblem v těle, sexy a krásnou zralou ženu, která bude mít v pohledu to, co Michelle. A Jitka Schneiderová to „něco“ přesně má.“
23.11.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Pfeiffer (58 článků) , Jitka Schneiderová (389 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (23 článků)

Fešák Johnny Depp přiletí do Varů! Tudy povedou jeho kroky

 
Johnny Depp (58) dorazí do Karlových Varů už dnes. Přestože organizátoři filmového festivalu oznámili, že hollywoodská hvězda se v Česku ukáže až v pátek, přiletí o den dřív. Podle zdrojů eXtra.cz bude navíc dnes večeřet v karlovarském luxusním hotelu Promenáda.
26.08.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Kdo měl hrát Jacka Sparrowa?

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
29.02.2020 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (93 článků)

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní role mohl hrát někdo úplně jiný

 
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Víte ale, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
06.02.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Sparrow (93 článků)

9 zajímavostí o filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Hlavní hvězda málem nestihla casting

 
Piráti z Karibiku patří mezi majstrštyky studia Walt Disney. Šarmantní, ale střelený kapitán Jack Sparrow se stal jednou z nejoblíbenějších postav filmového světa. Víte, že ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl být jako slavný pirát obsazen někdo úplně jiný? Tento oblíbený film skrývá mnoho zajímavostí.
31.07.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Walt Disney (109 článků) , Jack Sparrow (93 článků) , Jack Jack (79 článků)

Unikátní dokument: Odtajněný VÁLEČNÝ projev královny Alžběty II.

 
"Nebezpečí, jemuž čelíme, je mnohem větší, než jaká nás kdy ohrožovala v našich dlouhých dějinách!" Právě takto začíná odtajněný projev britské královny Alžběty II., který měla přednést v případě, že by začala válka.
01.08.2013 08:50 |

podobné články

Nové informace po 20 letech? FBI zveřejnil první odtajněný vyšetřovací spis ohledně 11. září

 
Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) v sobotu večer zveřejnil nově odtajněný dokument zabývající se logistickou podporou pro dva saúdskoarabské únosce letadel při útocích z 11. září 2001. Šestnáctistránkový výpis popisuje kontakt únosců se saúdskoarabskými spolupracovníky ve Spojených státech, ale neposkytuje žádné důkazy, že by se na útocích podílela saúdskoarabská vláda, napsala dnes agentura AP.
12.09.2021 10:50 |

podobné články

Pirát z Karibiku ve Varech: Na festival dorazí ikonický Johnny Depp!

 
Na tiskové konferenci k festivalu v Karlových Varech byly oznámeny osobnosti, které oživí 55. ročník. Kromě herce Ethana Hawka či Michaela Caine svou účast potvrdil také Pirát z Karibiku nebo Střihoruký Edvard Johnny Depp.
10.08.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Michael Caine (58 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Pirát z Karibiku Johnny Depp ve Varech: Tajemství jeho naditých kapes odhaleno!

 
Ve čtvrtek krátce po 23. hodině na karlovarském letišti přistál soukromý letoun s Johnnym Deppem (58) na palubě. Pirát z Karibiku je známý svým specifickým stylem oblékání, kdy leckdy vypadá jako bezdomovec. Ale tentokrát pozornost upoutaly nadité kapsy jeho džínové bundy.
27.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Do ČR přiletí další skupina krajanů z Ukrajiny, přivítá je Zeman

 
Do Prahy dnes odpoledne přiletí dalších 40 krajanů z Ukrajiny, kteří se kvůli obavám z bezpečnostní situace v zemi rozhodli přestěhovat do Česka a získali tu povolení k trvalému pobytu. Krajané z jihu a východu Ukrajiny přiletí armádním speciálem a na ruzyňském letišti je přivítá prezident Miloš Zeman, ministr vnitra Milan Chovanec a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (oba ČSSD).
15.03.2015 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2822 článků) , Miloš Zeman (26960 článků) , Milan Chovanec (1426 článků)

Do ČR přiletí další skupina krajanů z Ukrajiny, přivítá je Zeman

 
Do Prahy v neděli odpoledne přiletí dalších 40 krajanů z Ukrajiny, kteří se kvůli obavám z bezpečnostní situace v zemi rozhodli přestěhovat do Česka a získali tu povolení k trvalému pobytu. Krajané z jihu a východu Ukrajiny přiletí armádním speciálem a na ruzyňském letišti je přivítá prezident Miloš Zeman, ministr vnitra Milan Chovanec a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (oba ČSSD).
15.03.2015 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2822 článků) , Miloš Zeman (26960 článků) , Milan Chovanec (1426 článků)

Hollywoodský herec Johnny Depp přijíždí do Varů: A potkat se má s Frühlingovou!

 
Do Varů míří Pirát z Karibiku Johnny Depp (58)! Hollywoodský herec a průšvihář by se měl dokonce v lázeňském městě potkat s českou zpěvačkou Ivou Frühlingovou (39), s níž se zná z doby, kdy žil s éterickou Pařížankou Vanessou Paradisovou (48).
26.08.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Iva Frühlingová (153 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Hvězdný Pirát z Karibiku dorazil do Varů! Pozdravil se s fanoušky a zamířil do Puppu

 
Na festival do Karlových Varů dorazil americký herec Johnny Depp (58). Na tamní letiště přiletěl soukromým letadlem z Londýna ve čtvrtek krátce před jedenáctou hodinou večer. Před grandhotelem Pupp už stáli fanoušci a herce radostně vítali. Vidět ho však budou moci ještě v pátek odpoledne, kdy má představit film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval. V sobotu uvede i drama Minamata, v němž hraje hlavní roli.
27.08.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Johnny Johnny (222 článků)

Premiéra nového Batmana: České hvězdy hlídala policie!

 
Dlouho očekávaná česká premiéra dalšího dílu Batmana »Temný rytíř povstal« kvůli týden starému masakru v Denveru utrpěla. Ze strachu z útoku byl jindy k prasknutí narvaný sál v pražském kině IMAX poloprázdný, ačkoliv pořadatelé zpřísnili bezpečnostní opatření.
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Přenosy z Londýna: Sluha dvou pánů v "šedesátkové" verzi i bizarní Stalin

 
Kina Aero, Světozor a Bio Oko opět uvedou v Praze přímé přenosy z divadelních inscenací londýnského Národního divadla. Půjde o adaptaci komedie Sluha dvou pánů Carla Goldoniho, Shakespearovu Komedii omylů a současná dramata (The Kitchen, Collaborators).
08.09.2011 16:35 |

podobné články

Soukromý bazén, vlastní sluha: nakoukněte do hotelů s nejlepšími službami na planetě!

 
Služby na úrovni pěti, nebo rovnou šesti hvězdiček. Vlastní sluha, který je k dispozici 24 hodin denně, soukromý bazén, nebo rovnou soukromá pláž. Elektromobil, „michelinský“ kuchař, který připraví večeři jen pro vás. Služby, které poskytují nejlepší hotely světa, fascinují. Podívejte se do míst, kde se platí za pobyt statisíce, ale starají se o vás jako v pohádce.
07.03.2013 00:20 |

podobné články

Hvězda Růžového pantera je po smrti: Zemřel sluha Cato zvaný žlutá opice, herec Burt Kwouk

 
Ve věku 85 let zemřel britský herec čínského původu Burt Kwouk, nejvíce známý jako čínský sluha inspektora Clouseaua Cato, který měl za úkol excentrického policistu nečekaně přepadávat, aby jej udržel v ostražitosti.
24.05.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Burt Kwouk (3 články)