Článek

Hvězdy propadly otužování: Ve vodě max 22 minut a nepředvádět se, radí odborník

 
Druhá vlna pandemie koronaviru zapříčinila, že spoustu známých českých hvězdiček se dalo na otužování. V posledních týdnech jsme mohli vidět, že tomuto trendu propadly například modelka Agáta Hanychová (35), půvabná herečka Tereza Ramba (31) nebo hvězdička reality show Eva Feuereislová (30). V rozhovoru pro eXtra.cz dlouholetý otužilec a odborník Tomáš Prokop promluvil o tom, na co by si lidé při otužování měli dávat pozor a jaká jsou rizika.
07.03.2021 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2973 článků) , Tereza Ramba (340 článků)
Podobné články

Otužování fenoménem covidové doby? Herec Pavel: Je to způsob, jak se z toho nezbláznit

 
Sociální sítě v posledních měsících zaplavují fotografie nadšenců, kteří se fotí ponoření do vody, ač teploty klesaly pod nulu. Otužování je fenomén, kterému propadla řada lidí včetně celebrit. Herec a zpěvák z plzeňského divadla J. K. Tyla Pavel Režný (30) se rozhodl udržet se do rozvolnění kulturních akcí ve formě právě díky otužování. Jak řekl Blesk Zprávám praktický lékař Roman Houska, rozmach otužování je zřejmě spojen s pandemií koronaviru, kdy lidé doufají, že si tak posílí imunitu. Jak postupovat, pokud se chcete začít otužovat?
21.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Max je zase v průšvihu - nový trailer z Max Payne 3

 
Kde je Max Payne, tam jsou problémy. Nejnovější trailer z Max Payne 3 to předvádí v plné míře. Tentokrát však neuvidíte ani tak moc záběry přímo z akce, jako spíše příběhové momentky, ze kterých pochopíte, pro koho Max pracuje, kde pracuje, proti komu bojuje a že je v pořádném průšvihu – jako vždycky. Se kšticí i bez ní, v havajské košili i v kvádru, hubený...
16.02.2012 18:50 |

podobné články

15 let po soutěži krásy vypadá skvěle: I tato misska propadla otužování, takhle jí to sluší v plavkách

 
Trendu otužování propadly i krásné modelky. Fotografiemi z koupání v ledové vodě se například po Lucii Křížkové pochlubila Michaela Štoudková  (35) , která v roce 2005 uspěla v České Miss a stala se třetí nejkrásnější dívkou tohoto roku. Skvěle ale vypadá i teď, v pětatřiceti.
30.01.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (97 článků)

Hvězdy juchají na mrazu: Otužování propadla Agáta, královna plastik, kuchařka i šik herečka

 
Kvůli druhé vlně pandemie koronaviru spousta známých osobností neví, co s časem, protože ve většině případů nemohou vykonávat své primární povolání. Zatímco někteří umělci se dali na dráhu pokladních, řidičů autobusů, další vyrazili načerpat energii za sluncem na dovolenou. A pak tady jsou ti, kteří zůstali doma a propadli nejnovějšímu koronavirovému trendu - otužování. Podívejme se na české celebrity, které si otužování vyloženě zamilovaly.
03.02.2021 10:01 |

podobné články

Plavci si v Praze připomněli začátky otužování v Čechách

 
Počátky otužování v českých zemích a otužileckou legendu Alfreda Nikodéma si dnes připomnělo něco málo přes desítku plavců, kteří se ponořili do chladné Vltavy poblíž holešovické tržnice v Praze. Akce se konala u příležitosti letošního 90. výročí prvního otužileckého vystoupení v Praze. Místo pořadatelé vybrali proto, že v počátcích otužování se plavalo často právě v této lokalitě, u Ústředních jatek královského města Prahy. 
21.12.2013 14:22 |

podobné články

Díky otužování a plavání ve studené vodě má nejlepší postavu za posledních 10 let: Eva Decastelo zhubla na 52 kilo

 
Otužování a zdravý životní styl se jí vyplatil. Když s koupáním ve studené vodě začínala, postovala ještě fotografie, kde byly vidět špíčky. Během podzimu a zimy si ale Eva Decastelo  (42) vymakala skvělou postavu.
11.02.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (952 článků)

Na trend otužování kašle, užívá si v horké vířivce. Po reoperaci prsou mohla úspěšná Češka konečně předvést nové křivky

 
Desítky českých hvězd propadly nové módě otužování a ukazují se v plavkách nejen u Vltavy. Nejkrásnější žena světa, úřadující Miss Global Karolína Kokešová  (24) , své tělíčko také ponořila do vody, jen o pěkných skoro čtyřicet stupňů teplejší.
16.12.2020 16:15 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o o 5x Quick Max mop a kbelík Quick Max!

 
Prach a nečistota jsou v každé domácnosti. Chcete se jich hravě zbavit? Luštěte a vyhrajte dvojici praktických pomocníků od společnosti Spontex. Plochý Quick Max mop má samo-ždímací systém, takže si nemusíte namáčet ruce. Hlava mopu je otočná až o 360°, díky tomu se snadno přizpůsobí okolí. Vyrobena je z mikrovlákna, které je velmi odolné a dobře absorbuje nečistoty. Úklid usnadňuje teleskopická tyč. K mopu získáte ještě stabilní kbelík Quick Max.
04.04.2012 00:15 |

podobné články

První Max Payne vyjde na iOS a Android

 
Zbrusu nový Max Payne 3 je za dveřmi, ale přes deset let starý první Max Payne ještě neřekl poslední slovo. Řekne jej totiž na mobilních zařízeních. Drsného Maxe Rockstar přivede k životu už 12. dubna pro iOS a 26. dubna pro Android pod jménem Max Payne Mobile. Nebude to přitom žádná zjednodušená verze, ale komplení plnohodnotná jednička, kteoru si všichni pamatujeme...
06.04.2012 19:10 |

podobné články

Asus rozšiřuje střední třídu. Zenfone Max Pro má čistý Android a velkou baterii

 
Letošní novinky Asusu z veletrhu v Barceloně ještě nevstoupily do prodeje a tchajwanský výrobce už představuje další model. Asus Zenfone Max Pro (M1) obohatí dvojici již existujících modelů Zenfone Max a Zenfone Max Plus ve střední třídě. Jeho poznávacím znamením bude baterie s kapacitou 5 000 mAh a překvapivě také čistý Android 8.1 Oreo.
30.04.2018 14:15 |

podobné články

Báby z ledu Kamu i Křížková: Otužování jako nová závislost hvězd?!

 
Mezi celebritami se to šíří jako mor. Jedním z prvních, kdo podlehl otužování a koupeli v ledové vodě, byl před lety Jiří Langmajer (53). Teď se to zalíbilo i několika slavným ženám.
07.01.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (564 článků)

Eva Decastelo otužování zatím nevzdala. Ňadra v plavkách se jí dál vyjímají na vodní hladině

 
Moderátorka Eva Decastelo  (42) propadla kouzlu otužování, ale sama se nechala slyšet, že je zvědavá, zda jí nová záliba vydrží až do Vánoc. Zatím se ale v ledové vodě ráchá každý den.
12.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (952 článků)

Režisér Ján Sebechlebský O léčivé vodě: Šaty princezny vážily 50 kilo, ve vodě lapala po dechu

 
Televizní diváci se letos o Vánocích těšili na dvě premiérové pohádky, a to O vánoční hvězdě a O léčivé vodě. Zatím to vypadá, že obě zmíněné pohádky si vedou u lidí dobře a mají až překvapivě dobré hodnocení. V rozhovoru pro eXtra.cz režisér vánoční pohádky O léčivé vodě Ján Sebechlebský prozradil střípky z natáčení a také to, jak málo stačilo a princezna se utopila ve vodě.
27.12.2020 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Ján Sebechlebský (8 článků)

8 největších odvážlivců Česka! Známé tváře propadly otužování a koupou se venku ve vodě, která má 4 stupně

 
Česko zachvátila nová mánie. Kdo loni v létě nedal na Instagram fotku s nafukovacím plameňákem, jako by nebyl. A nyní to vypadá, že kdo nevleze venku do ledové vody a neukáže se na sociální síti, také jako by snad neexistoval.
11.11.2020 11:25 |

podobné články

Nela Boudová se vrhla na otužování ve Vltavě: Hraju si na Pamelu, přiznala

 
Sezona koupání už sice pro většinu lidí skončila, pro herečku Nelu Boudovou (52) ale teprve začíná. Vrhla se totiž do otužování, a tak zatímco jiní už vytahují bundy a šály ze skříní, ona obléká plavky a vyráží k nepříliš teplé Vltavě. U řeky zapózovala v plavkách a s červeným plovákem ve stylu hvězdy Pobřežní hlídky.
07.10.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (186 článků)

Mám pocit, že my Češi si málo věříme, říká Tarzan Robert Urban

 
Když mu řeknete, že je považován za mužský sex idol, nevěří tomu a uvedete ho do rozpaků. Ale on není jen fešák a gentleman, ale taky charismatický a chytrý kluk, který se snaží zbytečně nepředvádět.
03.02.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (11 článků)

Otužilců stále přibývá, studená voda je ale může zabít, varuje lékařka

 
Fenomén otužování jako sport přitahuje stále více nadšenců. Ne všichni ovšem postupují správně při jeho provozování. Nesprávné otužování přitom může způsobit i smrt.
11.01.2016 06:45 |

podobné články

Epicentrum: Otužování posiluje imunitu proti nachlazení. Jak ale začít?

 
Že otužování posiluje obranyschopnost organismu vůči nemocem, je obecně známý fakt.  Pro někoho je to přímo životní filozofie. Může se ale otužovat opravdu každý? Jak začít a na co si dát pozor? I o tom byla řeč v pondělním živě vysílaném Epicentru Blesku s předsedou České otužilecké unie Vladimírem Komárkem.
07.01.2019 14:15 |

podobné články

„Někdy to dost bolí,“ říká předseda klubu otužilců. Zažil i smrt závodníka

 
Otužování je všeobecně známé jako skvělá prevence proti onemocněním. Zvláště v zimním období, které pravidelně provází nachlazení a chřipky, by určitě leckomu prospělo. V pořadu Blesku Epicentrum to řekl předseda českého klubu otužilců Vladimír Komárek (65). Zároveň ale varuje, že otužování rozhodně není pro každého. Pozor si musejí dát především lidé se slabým srdcem, ale i ti, kteří trpí alergií na chlad.
08.01.2019 06:45 |

podobné články