Článek

Hvězdy nad hlavou: Mladý milostný trojúhelník sehrají děti slavných

 
Amelie Zedníčková Pokorná (16) v seriálu Hvězdy nad hlavou hraje puberťačku Kristýnu, kolem které se točí dva nápadníci - Prokop Zach (16), který je synem známého herce Romana Zacha (48), a Filip Antonio (18), který je syn herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Celý seriál ale mladá herečka natáčela pod "dohledem" svého dědečka Pavla Zedníčka (71) a občas ji přijela na plac zkontrolovat i maminka – herečka Lucie Zedníčková (52).
13.09.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (262 článků) , Lucie Zedníčková (140 článků) , Dita Hořínková (4 články) , Filip Antonio (15 článků) , Roman Zach (88 článků) , Pavel Roman (341 článků) , Pavel Zacha (3 články) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Romano (1 článek)
Podobné články

Milostný trojúhelník syna Bílé Filipa: Chce ho i dcera Miloše Zemana!

 
Syn zpěvačky Lucie Bílé (45) jde na dračku! Ačkoliv má Filip Kratochvíl (16) půlroční vztah s půvabnou Karolínou (17), o jeho srdce se pokouší další kráska. Spadeno má na něj dcera expolitika Miloše Zemana (67) Kateřina (17). Milostný trojúhelník je o to peprnější, že Karolína s Kateřinou jsou spolužačky. „Káje a Filipovi to skvěle klape, jenže Kateřina jim jejich vztah závidí, protože by ho ona sama chtěla,“ svěřila Blesku společná známá.
01.12.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2654 článků) , Filip Kratochvíl (99 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

KRVAVÁ STŘELBA v Prešově: Střelec na ulici popravil dva lidi! Šlo o milostný trojúhelník?

 
Šílený střelec řádil v sobotu pozdě večer ve slovenském Prešově. V autě popravil dva lidi - muže a ženu. Pak se střelil i sám. Záchranáři ho ještě převezli do nemocnice, tam i on zemřel. Šlo o vyřizování účtu nebo milostný trojúhelník?
25.05.2014 07:30 |

podobné články

Milostný trojúhelník. Který člen je vaším favoritem?

 
Milostný trojúhelník v podání hereckých ikon, jakými jsou Pavel Liška, Josef Polášek a Martin Zbrožek baví diváky svým putováním po celé naší republice. Který z protagonistů je vaším nejoblíbenějším hercem?
09.01.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (44 článků) , Pavel Liška (283 článků) , Martin Zbrožek (4 články) , Pavel Polášek (14 článků)

Milostný trojúhelník skončil vraždou: Tělo zbité ženy (†30) našli u cesty

 
Zlomená žebra, končetiny a proražená lebka! Milostný trojúhelník skončil vraždou. Pohozené tělo třicetileté Aileen Seiden bylo nalezeno u pouštní cesty na Floridě. Z vraždy byla obviněna dcera šerifa z Palm Beach se svým milencem.
07.05.2018 06:40 |

podobné články

Hejtmanka Stráská: Odbory sehrají v koronavirové krizi významnou roli

 
Při ochraně zaměstnanců v důsledku dopadů koronavirové krize, jejíž skutečný rozsah je zatím stále jen těžko odhadnutelný, sehrají zcela zásadní a nezastupitelnou roli odbory. Na úterní krajské konferenci jihočeského sdružení Odborového svazu KOVO v Českých Budějovicích to řekla jihočeská hejtmanka Ivana Stráská.
24.06.2020 10:50 |

podobné články

Letadlo s členkou newyorské smetánky záhadně zmizelo: Spolkl je Bermudský trojúhelník?!

 
 Co Bermudský trojúhelník schvátí, to už nenavrátí. Obávaná oblast mezi Floridou, Portorikem a Bermudami, má na svědomí další oběti. Tentokrát tam zmizelo dvoumotorové letadlo se čtyřmi lidmi na palubě! Mezi nimi je i členka newyorské smetánky a její dvě děti.
18.05.2017 12:15 |

podobné články

Anatomie života na ostří nože: Odhalení milostného trojúhelníku se zvrtne v bitku

 
Další díl nového seriálu Anatomie života nenechá diváky opět klidnými. V nemocnici se objeví zajímavá trojice s vizáží bezdomovců, a to muž s řeznou ranou na předloktí, další chlápek s rozbitou hlavou a uječená ženská, o kterou se muži poperou. Ukáže se, že jde o povedený milostný trojúhelník, který na traumatologickém oddělení způsobí pořádný rozruch.
02.02.2021 19:56 |

podobné články

Byl jsem hračkou bohatých bisexuálů. Zpověď kluka o složitém milostném trojúhelníku

 
Máte pocit, že dva jsou pro vztah málo? Něco takového v praxi prožil i mladý autor Yan J. Bulka. Prožil dramatický romámek se zadaným mužem a jeho přítelkyní, které se nakonec i narodilo dítě. Jak vypadá skutečný milostný trojúhelník a jaké pocity se míchají v duši bisexuála, to popsal v knize Love Paris.
11.05.2016 23:45 |

podobné články

Řidiče smetlo auto, když pokládal trojúhelník!

 
AKTUALIZOVÁNO: Na plzeňské dálnici se srazily čtyři osobní a jedno nákladní auto. Jednoho řidiče smetlo auto, když pokládal výstražný trojúhelník. Na místo přiletěl i vrtulník, ale muž zemřel. Komunikace do Německa bude uzavřena až na tři hodiny. Vozovka je namrzlá a hrozí další dopravní nehody.
10.12.2010 10:25 |

podobné články

Zaorálek: Zapomeňte na manželský trojúhelník

 
Proč v této zemi nikdo nemluví o příčinách současné politické krize, která nám udělala tak zničující ostudu po celé Evropě? Příčinou této krize přece není nějaký manželský trojúhelník.
21.06.2013 16:15 |

podobné články

Řidič vyndával výstražný trojúhelník. Auto mu smetl kamion

 
Neuvěřitelné štěstí měl v noci na pátek řidič auta, který píchl kolo na dálnici D5 před Prahou. Když na krajnici vyndával výstražný trojúhelník, přiřítil se kamion a smetl mu vůz do příkopu. Od jisté smrti ho dělilo půl metru.
14.11.2014 04:35 |

podobné články

Řidič vytáhl po propíchnutí kola výstražný trojúhelník: Smetl ho polský kamion!

 
Řidič, který musel na dálnici D5 u Rudné ve směru na Prahu odstavit svůj vůz kvůli propíchnuté pneumatice, zažil neskutečné drama. Sice vytáhl dle předpisů výstražný trojúhelník, ale vtom se přiřítil polský kamion a smetl jeho vůz do příkopu.
14.11.2014 12:55 |

podobné články

Zmizelo další malajsijské letadlo se 162 osobami na palubě: Nový Bermudský trojúhelník?

 
Do třetice všeho zlého. Malajsie prožívá třetí leteckou katastrofu za posledních deset měsíců. Letadlo AirAsia na lince z Indonésie do Singapuru se 162 lidmi na palubě včera několik desítek minut po startu zmizelo z obrazovek radarů. Rýsuje se v Asii nový Bermudský trojúhelník?
28.12.2014 17:05 |

podobné články

Bermudský trojúhelník je mýtus stojící na lidské chybě ve výpočtech

 
O oblasti bermudského trojúhelníku jako kritické pro plavidla se zmiňoval ve svých lodních denících už Kryštof Kolumbus. Ovšem teprve před šedesáti roky začalo teritorium zajímat milovníky záhad. V této části světa vytyčené Floridou, Bermudami a Portorikem zmizela řada lodí a letadel. Jenže podle nových výpočtů na tak dopravně frekventovanou oblast to není víc než kdekoli jinde na světě. Dřívější výpočty byly nepřesné a bermudský trojúhelník je stejně nebezpečný jako jiná část světa.
31.07.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Kolumbus (24 článků)

Alena Vitásková: NSZ Pavel Zeman, Schapiro a Bakala - Rubikova kostka, nebo trojúhelník?

 
Jsou záhady a hlavolamy, které za svého života neodhalíme, jsou hlavolamy, které jsou jasné malému batoleti. Třeba taková Rubikova kostka! Někdo ji složí za pár vteřin, někomu stačí pár minut. Kostka, čtverec, trojúhelník, obdélník, nebo bludný kruh?
21.10.2018 13:25 |

podobné články

Radoměřská (TOP 09): Anenský trojúhelník se musí zkultivovat citlivě a ve spolupráci s obyvateli

 
V centru metropole se nachází hned několik míst, která si zaslouží kultivaci a oživení. Jedním z nich je tzv. Anenský trojúhelník, tedy prostranství u Smetanova nábřeží nedaleko Karlových lázní. Tam již stavební práce probíhají, situaci však zkomplikovaly dohady o budoucnosti vzrostlého javoru, který tvoří dominantu prostranství. K zemi nejspíš nakonec nepůjde.
02.05.2021 11:00 |

podobné články

Bermudský trojúhelník v Klimkovicích: Je to rambajs jako mít kamiony denně na zahradě!

 
Z bydlení v ráji se stalo peklo. Všudypřítomný a neustálý hluk a půda znehodnocená zplodinami. Domky v Klimkovicích kousek od Ostravy sevřely dvě rychlostní silnice a dálnice. „Bermudský trojúhelník,“ shodují se místní.
25.06.2021 13:55 |

podobné články

Slováky děsí trojúhelník smrti: Sudy s toxickou látkou ohrožují lidi i přírodu

 
Trojúhelník smrti. Tak se nazývá oblast na Slovensku, která je ohrožená toxickými sudy s karcinogenní látkou PCB. Ačkoli vláda rozhodla o jejich odstranění, již rok se na místě nic neděje. Zatímco si místní stěžují, toxiny se dostávají postupně do půdy a studní.
09.08.2021 20:00 |

podobné články

Tajemný Bermudský trojúhelník: 3 teorie o záhadě zkázonosného místa

 
Bermudský trojúhelník - oblast, kde záhadně mizí lodě i letadla, a nikdo prý neví proč. Oficiální statistiky neexistují a nikdo výjimečnost tohoto místa nepotvrdil, není ani oficiálním zeměpisným pojmem. Přesto se o ní ve svých pamětech zmiňuje již Kryštof Kolumbus. Co je na Bermudském trojúhelníku tak zvláštního?
22.08.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Kolumbus (24 článků)