Článek

Hvězdy karlínského divadla mají novou práci: Makají na poště!

 
Máš-li nějaké poslání, jdi dělat na poštu! Touto radou se v době koronakrize zřejmě řídí v Hudebním divadle v Karlíně. Jejich hvězdy si vydělávají za přepážkou.
23.05.2020 20:35 |

podobné články

Podobné články

Pošťačka Hana: „Celý den bez jídla a roznáška 160 kilo.“ Kvůli zdraví odešla

 
Třicet kilogramů naložila na vozík, 10 kilo do batohu a dalších 8 kilo nesla v příruční tašce. Paní Hana pracovala na poště bezmála 30 let a za tu dobu jí „brašna“ výrazně ztěžkla. „Ženy na poště se hrozně nadřou,“ vzpomíná v rozhovoru pro Blesk.cz a popisuje nepříjemné podmínky práce na České poště. V práci trávila i 13 hodin denně a nakonec musela kvůli zdraví odejít. Při zvedání nákladu jí totiž praskla sítnice.
20.12.2016 05:15 |

podobné články

Takhle ti naši novináři „makají". Babiš zveřejnil, co mu Respekt neotiskl

 
Andrej Babiš v minulém týdnu hovořil s redaktorkou magazínu Respekt. Z obsáhlého rozhovoru však nakonec redaktorka použila pouze jednu větu, dokazující, že ministr financí ve vládě nedělá nic jiného, než že se připravuje na post premiéra. Babiš se proto rozhodl na svém blogu zveřejnit celý rozhovor, aby bylo jasné, jak naše prestižní média objektivně „makají“.
22.04.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18436 článků)

10 babiček, kterým táhne na 100: Denně makají jako mladice!

 
Většina lidí si myslí, že v pokročilém věku končí všechny životní radovánky. Člověk je odkázaný na pomoc druhých a už z toho života nic nemá. Pokud si to myslíte i vy, tak to vás těchto deset babiček vyvede z omylu! Všechny tyto dámy tráví dny v tělocvičně a makají jako mladice!
09.01.2016 22:00 |

podobné články

Přiznání hvězdy karlínského divadla Karla Bláhy: Kozderková mi dala facku!

 
Odmala vyrůstal mezi hvězdami. Zpěvák a dlouholetý člen Hudebního divadla v Karlíně Karel Bláha, který ve středu 20. září oslaví sedmdesátiny, potkával jako kluk u tatínka v ordinaci krále komiků Vlastu Buriana (†71) nebo legendárního operního pěvce Eduarda Hakena (†85). Není divu, že ho po studiích hudby zlákala na celý život prkna, jež znamenají svět.
16.09.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Burian (99 článků) , Eduard Haken (2 články) , Karel Bláha (11 článků)

VIDEO Jan Hamáček si zkusil práci rukama

 
Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček se na svém twitteru pochlubil, tím, že odpracoval část noční směny na České poště v třídírně Malešice. „Odpracoval jsem část noční směny na České poště v třídírně Malešice. Vyzkoušel jsem si osobně práci pošťáků v těžkém předvánočním období. Velmi si jejich práce a nasazení vážím,“ uvedl následně v příspěvku na svém profilu. Původně chtěl zvládnout celou směnu, ale to se nepodařilo. Diváci jej poté v nadsázce vyzvali, aby si zkusil směnu v jedné z firem Andreje Babiše.
21.12.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18436 článků) , Jan Hamáček (1831 článků)

Bohdalovou sváděl "cucák" Kotek i žížala Julie

 
Oslava včerejších osmdesátin herečky Jiřiny Bohdalové přinesla mnohá překvapení. Před téměř zaplněným jevištěm karlínského divadla totiž jubliantce vyznal lásku Vojta Kotek  (23) i žížala Julie z dětských pořadů. "Miluju tě, Jířo!" popřála Julie herečce hlasem Dády Patrasové. Hodně přátel a kolegů "Bohdalky" však na oslavu nedorazilo a tak řadu čestných míst v hledišti museli obsadit bezejmenní návštěvníci divadla.
04.05.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (331 článků) , Jiřina Bohdalová (968 článků) , Dáda Patrasová (1195 článků)

Vyhodí ji z divadla? Dolinová se dlouho pelešila na horách a pak nestihla zkoušky

 
Takhle naštvat režiséra, to se umělcům nepodaří každý den! Většina z nich ví, že při zkoušení nových věcí na sebe nemohou nechat čekat celý ansámbl a že tedy musí přijít včas. Jenže i jindy profesionální Michaela Dolinová  (50) naštvala vedení karlínského divadla tak, že může být ráda, že si zatím ještě nemusela sbalit své saky paky.
04.04.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (153 článků)

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

Hvězdy dnes uctí památku Ivety Bartošové, Rychtáři zabrání ve vstupu ochranka

 
Jak Super.cz již dříve informoval , na galakoncertu Královny popu, který se uskuteční dnes večer, uctí pořadatelé za přispění Michala Davida a mladých zpěvaček památku Ivety Bartošové  (✝48) . A i když by leckdo čekal, že v čestné lóži tomu bude přihlížet vdovec Josef Rychtář  (56) , nikdo se mu neobtěžoval poslat pozvánku. Do karlínského hudebního divadla se nemá šanci dostat!
14.10.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1476 článků) , Iveta Bartošová (6808 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Sezonu Opery Národního divadla zahájí unikátní koncert skladeb z éry Nového německého divadla

 
Opera Národního divadla otevírá svou již 135. sezonu. Umělecký ředitel Opery Národního divadla a Státní opery Petr Kofroň vybral pro zahajovací koncert sezony 2017/2018 ukázky z operního repertoáru Nového německého divadla v Praze.
11.09.2017 08:55 |

podobné články

Lucie natočila po 12 letech nový videoklip. V upravené verzi Medvídka si zahrál i Petr Čtvrtníček

 
Kapela Lucie vydala po 12 letech nový videoklip. Při příležitosti oslav 30. výročí své existence na jaře příštího roku oživila osmnáct let starou píseň Medvídek. V šestiminutovém klipu, který vznikl v Hudebním divadle Karlín v režii Tomáše Krejčího, si kromě členů kapely zahrál sbor karlínského divadla nebo herec Petr Čtvrtníček. S novou verzí skladby v podání Heroldova kvarteta oznámila legendární čtveřice derniéru muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky i termíny čtyř koncertů. Ty proběhnou v Plzni, Brně, Bratislavě a Praze v létě příštího roku.
02.12.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (165 článků)

Stropnický odchází z Divadla na Vinohradech

 
Umělecký šéf Divadla na Vinohradech (DnV) Martin Stropnický podává k 1. dubnu výpověď kvůli zrušení přípravných prací na inscenaci Amadeus, které nařídilo vedení divadla na žádost budoucího šéfa Tomáše Töpfera. Ředitel divadla Jindřich Gregorini řekl, že výpověď přijme.
27.02.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (176 článků) , Martin Stropnický (1752 článků)

Žena s dcerou z brlohu: Na poště mají sto tisíc!

 
Brněnský strážník Karel Kukleta (42), který našel v brlohu v Maloměřicích hledanou pětiletou Jitušku a její matku Hanu S., potvrdil, že na poště má žena nevyzvednutých sto tisíc korun!
15.12.2009 13:35 |

podobné články

NDM: První etapa rekonstrukce Divadla Jiřího Myrona se blíží

 
V současné době vrcholí přípravy na zahájení 1. etapy rekonstrukce areálu Divadla Jiřího Myrona. Národní divadlo moravskoslezské dělá vše pro to, aby na začátku příští, tedy 100. sezóny zářila nejen uliční fasáda, ale aby si diváci mohli také zajít do nové kavárny, nového předprodeje či do nového komorního divadla na ulici Čs. legií 12. V areálu budovy divadla mají vzniknout také nové zkušebny či divadlu bolestně chybějící ubytovací kapacity.
26.09.2017 08:45 |

podobné články

Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek

 
Herci v nové hře karlínského divadla Včera tě zabiju! vyfasovali zajímavé role i kostýmy. Z herečky Nely Boudové je potetovaná domina, z její kolegyně Jany Bernáškové zase dáma s pozadím obřích rozměrů. Polonahý Václav Vydra je vedle toho ještě přirozený. Další články k tématu: Boudová bude cestovat v čase oblečená v latexu a s bičíkem
22.07.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (234 článků) , Jana Bernášková (62 článků) , Nela Boudová (155 článků) , Václav Vydra (234 článků) , Václav Vydra (234 článků)

V Karlíně jsou v plném proudu zkoušky operety Polská krev

 
V Hudebním divadle Karlín v Praze je živo i v létě. Pilně se tu připravuje slavná opereta Oskara Nedbala Polská krev, jejíž premiéra je ohlášena na 17. září. "Režisér Antonín Procházka už zkouší na jevišti. Šijí se kostýmy, které chceme novinářům představit 22. srpna," řekl mluvčí karlínského divadla Tomáš Matějovský.
05.08.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Procházka (21 článků) , Oskar Nedbal (9 článků)

Exkluzivně na Super.cz: Amatérské video rozjeté Brožové a Noida!

 
Do redakce Super.cz přišla nahrávka pořízená mobilním telefonem, kde Kateřina Brožová (40) na mejdanu karlínského Hudebního divadla bujaře tančí s Vaškem Noidem Bártou (27)!
25.08.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (515 článků) , Václav Bárta (1225 článků)

Žena Petra Svobody: Po kolapsu poprvé ve společnosti

 
Lucie Svobodová (30) se od pokusu o sebevraždu poprvé objevila na veřejnosti. Petr (29), syn zesnulého skladatele Karla Svobody (†68), chtěl manželku rozptýlit a vzal ji na roční výročí muzikálu Carmen do karlínského divadla.
05.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (588 článků) , Petr Svoboda (592 článků) , Petr Svoboda (583 článků) , Petr Svoboda (592 článků)

Lucie Bílá: Smiřte se s tím, že jsem sama!

 
První výročí muzikálu Carmen způsobilo Lucii Bílé (43) a dramaturgovi karlínského divadla Adamu Novákovi (60) velké nepříjemnosti. Bílá spí s Novákem, rozkřiklo se v kuloárech.
19.10.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků) , Adam Novák (13 článků)