Hvězdné Miami porazilo Celtics až v prodloužení

Miami Heat vede ve finále Východní konference 2:0 na zápasy
31.05.2012 09:00 |

NBA: Hvězdné Miami postoupilo do finále konference

Basketbalisté Miami Heat porazili na domácí půdě Boston Celtics 97:87 a po výhře 4:1 na zápasy postoupili do finále Východní konference.
12.05.2011 08:00 |

Miami prohrávalo o 15 bodů, přesto nad Bostonem zvítězilo

Basketbalisté Miami Heat vyhráli i druhý zápas finále Východní konference zámořské NBA, ale tentokrát zdolali Boston Celtics až po prodloužení 115:111.
31.05.2012 10:30 |

Miami nařídilo kvůli hurikánu Irma evakuaci, živel má udeřit o víkendu

Miami, které je největším městem na jihovýchodě Floridy, a také přilehlý okres Miami-Dade nařídily kvůli blížícímu se hurikánu Irma evakuaci. Opustit své domovy musejí obyvatelé pobřežních oblastí a také ostrovů, jako jsou například Miami Beach nebo Key Biscayne. Miami, které úder živlu očekává v noci na neděli, zřídilo několik ubytovacích středisek. Evakuace začne i na floridských ostrovech Florida Keys.
07.09.2017 12:05 |

Bryantova parta nevybojovala na palubovce Bostonu mečbol, Celtics srovnali sérii

Basketbalisté Bostonu porazili ve čtvrtém finále NBA doma Los Angeles Lakers 96:89 a srovnali stav série na 2:2. Klíčovou roli hrál náhradník Glen Davis, který v poslední čtvrtině strhl vedení na stranu Celtics.
11.06.2010 07:55 |

Lakers udolali ve šlágru NBA Boston, Celtics nepomohl Allenův rekord

Basketbalisté Los Angeles Lakers porazili v repríze finále minulé sezony NBA Boston 92:86. Nezabránil jim v tom ani Ray Allen, který v dresu Celtics zaznamenal rekordní 2561. tříbodový pokus v kariéře.
11.02.2011 09:45 |

Osobnosti: Allen Ray (3 články)

Celtics vyřadili Philadelphii, čeká je LeBron a spol.

Celtics se po výhře v 7. utkání stali posledním semifinalistou
27.05.2012 08:40 |

Rondo se vrátil do Bostonu. Děkovali mu, i když Celtics porazil

Dlouhá léta hrál za Celtics. Teď se do Bostonu vrátil, ale v jinéím dresu. Rajon Rondo se sice po výměně do Dallasu trochu trápil, ve známém prostředí ale znovu zazářil! Hned první zápas proti bývalým spoluhráčům rozhodl 29 body!
03.01.2015 12:26 |

Osobnosti: Rajon Rondo (1 článek)

Miami porazilo potřetí Chicago a míří do finále NBA

Basketbalisté Miami porazili potřetí za sebou Chicago a poslední vítězství je dělí od postupu do finále NBA. Třetí bod vybojovali po domácím vítězství v prodloužení 101:93 a po úvodní porážce v sérii tak vedou už 3:1 na zápasy.
25.05.2011 10:40 |

NBA: Basketbalisté Miami vyřadili Celtics a jsou prvními finalisty play off

Basketbalisté Miami vyřadili Boston a jsou v semifinále Východní konference. Pod vedením Dwyanea Wadea a LeBrona Jamese porazili v pátém utkání Boston 97:87 a sérii vyhráli 4:1.
12.05.2011 09:55 |

Osobnosti: LeBron James (84 článků)

Miami první zápas semifinále NBA nad Bostonem vyhrálo

Basketbalisté Miami Heat vyhráli v noci na úterý zahajovací zápas finále Východní konference zámořské NBA, když doma zdolali Boston Celtics 93:79, přestože ještě v poločase byl stav nerozhodný 46:46. V dresu domácích byl opět nejúspěšnější LeBron James, který si připsal 32 bodů a 13 doskoků.
29.05.2012 08:25 |

Čtvrté finále v řadě! Miami napodobilo slavnou dynastii Celtics

Basketbalisté Miami Heat přehráli Indianu Pacers 117:92, ve finále Východní konference zvítězili 4:2 na zápasy a počtvrté v řadě si zahrají o titul v NBA. To se naposledy podařilo v letech 1984 až 1987 Bostonu.
31.05.2014 09:55 |

David přelstil Goliáše: Tragický Cleveland doma porazil hvězdné Miami

Basketbalisté Clevelandu, kteří jsou nejhorším týmem tohoto ročníku soutěže, zaskočili na domácí palubovce hvězdné Miami a vyhráli nad ním 102:90.
30.03.2011 08:10 |

Miami v NBA po 27 zápasech prohrálo! LeBron to nesl velmi těžce

V NBA skončila vítězná série basketbalistů Miami. Zastavila se na 27 zápasech a byla druhá nejdejší v historii soutěže. Hvězdné Miami prohrálo v Chicagu 97:101.
28.03.2013 13:50 |

Hvězdné Miami promrhalo náskok 22 bodů

Basketbalisté favorizovaného Miami utrpěli v NBA třetí porážku. V úterním utkání s Utahem neudrželi náskok 22 bodů a prohráli 114:116 po prodloužení.
10.11.2010 10:20 |

Hvězdné Miami se trápí, prohrálo už čtvrtý zápas v řadě

Basketbalisté Miami prohráli po třech nezdarech na palubovkách soupeřů prohráli nyní doma divizní derby s Atlantou v prodloužení 89:93.
19.01.2011 10:45 |

Boston v prodloužení zdolal Miami a v sérii sroval krok

Basketbalisté Bostonu vyhráli čtvrté utkání finále Východní konference zámořské NBA nad Miami Heat 93:91 po prodloužení a vyrovnali stav série na 2:2 na zápasy.
04.06.2012 08:30 |

Miami si vynutilo rozhodující SEDMÝ zápas, hráče San Antonia zdolalo v prodloužení

Finále zámořské NBA je pořádné drama! O vítězi rozhodne až sedmý zápas, protože v tom šestém zdolali obhájci titulu z Miami své soupeře ze San Antonia až v prodloužení 103:100.
19.06.2013 06:45 |

Prodloužení nouzového stavu může narazit u opozice. Babiš podporu nemá zatím ani u KSČM

Většina předsedů opozičních stran je zdrženlivá v podpoře prodloužení nouzového stavu, samotnému prodloužení se ale nebrání. Chtějí počkat na vývoj situace a na zdůvodnění vlády. Vyplývá to z jejich odpovědí na dotaz ČTK. Představitelé vlády chtějí navrhnout prodloužení nouzového stavu o dalších 30 dnů. Rozhodnout o tom bude muset Sněmovna. Nynější nouzový stav vyhlášený kvůli epidemii nového koronaviru platí do 11. dubna.
27.03.2020 21:45 |

NBA: Memphis dál šokuje NBA, souboj titánů vyhrálo Miami

Basketbalisté Memphisu pokračují v play off NBA v překvapivém tažení a po vyřazení San Antonia vyhráli i úvodní semifinále Západní konference na palubovce Oklahomy 114:101. Ve Východní konferenci ovládlo souboj gigantů Miami, které porazilo Boston 99:90.
02.05.2011 12:40 |