Článek

Hvězdě seriálu Sestřičky se zhoršil průběh koronaviru! Promluvila o vážných potížích

 
Hvězda seriálu Sestřičky Míša Tomešová  (29) se už podruhé pere s covidem. J ak jsme vás již informovali , tak měli s manželem Romanem Tomešem  (33) pozitivní test prvně v říjnu, nyní si ovšem procházejí těžším průběhem nemoci. Michaela si koronavirus přinesla z nemocnice, kde byla na operaci slepého střeva.
15.03.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (149 článků) , Michaela Tomešová (183 článků)
Podobné články

V seriálu Sestřičky si zahraje i Gabriela Koukalová, která nedávno předvedla v bikinách figuru jako lusk

 
V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, jehož první díl uvidí diváci televize Prima už tuto sobotu ve 20:15, si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už chtěla zapomenout. Životní příběh Gabriely Koukalové byl současně předlohou pro vytvoření jedné z výrazných postav seriálu Sestřičky.
27.08.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (444 článků)

Blond hvězda Sestřiček v seriálu končí! Michaela Dittrichová to má za pár...

 
Už to má za pár, přesto ještě do poslední chvíle natáčí seriál Sestřičky. Krásná herečka Michaela Dittrichová (29 - za svobodna Sejnová) čeká druhé dítě. Aby jej mohla už za pár dní přivítat na světě, musela se rozloučit s rolí zdravotní sestřičky Libušky v primáckém seriálu Sestřičky. Pro pořad SHOWTIME prozradila pohlaví i jméno miminka…
09.03.2021 20:25 |

podobné články

Stav romského mladíka z Rumunska, který se téměř utopil, se zhoršil

 
Stav romského mladíka z Rumunska, který se nedávno téměř utopil při koupání ve Staré Boleslavi a nyní leží ve vinohradské nemocnici, se zhoršil. Mluvčí nemocnice Jana Jelínková v neděli řekla, že stav pacienta se zhoršil po neurologické stránce, z toho důvodu ho nelze operovat.
02.08.2009 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Jelínková (14 článků)

Stav Jiráskové se zhoršil. Je na dýchacích přístrojích

 
Zdravotní stav herečky Jiřiny Jiráskové, která je hospitalizovaná v nemocnici, se opět zhoršil. "Po víkendovém zlepšení se stav Jiřiny Jiráskové zhoršil, nyní je připojena na dýchacích přístrojích," uvedla pro Aktuálně.cz mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Petra Pekařová.
30.09.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (439 článků)

Gondíková, Zach, Laurinová a další chtějí vybrat peníze pro sestřičky: Věří si na 10 milionů!

 
Herci ze seriálu Sestřičky si na urgentní příjem v nemocnici Rubava pouze hrají, ale je jim jasné, že opravdové zdravotní sestry zažívají na covidových odděleních těžké časy. Se svou domovskou televizí se tak zapojili do iniciativy Sestřičky sestřičkám, která by měla finančně podpořit zdravotní sestry z nejvíce vytížených nemocnic.
26.11.2020 08:40 |

podobné články

Krásná blogerka a Česká Miss World promluvila o vážných problémech se štítnou žlázou. Vážila 40 kilo

 
Blogerka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková  (24) poprvé promluvila o vážných zdravotních problémech, které ji od puberty trápily. "Měla jsem nemocnou štítnou žlázu. Vážila jsem i 40 kilo," řekla Super.cz Natálka. Onemocnění štítné žlázy trápí např. i Lucii Bílou.
10.10.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2603 článků) , Natálie Kotková (45 článků)

Zpověď, ze které mrazí! Misska promluvila o vážných zdravotních problémech. Co se jí stalo?

 
Modelka Karolína Mališová  (23) promluvila o vážných zdravotních problémech, se kterými bojuje necelý rok. Začaly jí ve velkém padat vlasy, na hlavě se jí začaly množit lysiny a měla úplně prázdná místa na hlavě. Karolína bojovala s alopecií, což je hromadné vypadávání vlasů v trsech.
24.07.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Mališová (99 článků)

Hvězda legendárního filmu Sestřičky se objevila ve Varech! Postava ujde, ale jinak se hodně změnila

 
Je to skoro 30 let, co vznikl legendární film Karla Kachyni Sestřičky. Po boku Jiřiny Jiráskové se v roli začínající zdravotní sestřičky objevila Alena Mihulová (50). Ta nyní přijela do Karlových Varů představit nový film. Na kolonádě byste si jí ale určitě nevšimli, nikdo by ji nepoznal.
07.07.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (116 článků) , Jiřina Jirásková (439 článků)

Seriálové Sestřičky bourají hitparády: Za necelý týden má klip 380 000 zhlédnutí!

 
Nejprve napekly 50 kilo cukroví pro motolské sestřičky, potom nazdobily vánoční stromky pro domovy seniorů. A teď seriálové Sestřičky bodují s vánoční písní Díky Vám, kterou nazpívaly jako poděkování zdravotníkům za obětavou péči v době covidu. Jejich klip se stal hitem internetu. Za necelý týden měl na YouTube bezmála půl milionu zhlédnutí!
15.12.2020 05:10 |

podobné články

Sestřičky Modrý kód kosí koronavirus: Sandra Nováková popsala ošklivý průběh

 
V současné době už zřejmě neexistuje nikdo, kdo by neznal někoho s pozitivním testem na covid-19. Virus bohužel zasáhl i do seriálu Sestřičky Modrý kód. Po pozitivně testovaných Daniele Šinkorové (47) a Igoru Chmelovi (49) má příznaky i Sandra Nováková (38).
13.10.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (339 článků) , Sandra Nováková (271 článků) , Igor Chmela (95 článků)

Sestřičky Modrý kód již brzy na obrazovkách: Takhle vypadala první klapka nového seriálu

 
Celý jeden letní měsíc, jednatřicet dní, zbývá do zahájení vysílání nového seriálu Sestřičky Modrý kód. První díl seriálu uvidí diváci televize Prima už v sobotu 29. srpna ve 20.15. Natáčení probíhá od počátku července a takhle sladce ho tvůrci a herci zahájili.
03.08.2020 21:06 |

podobné články

V novém seriálu Sestřičky si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová

 
V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, si zahraje i Gabriela Koukalová. Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už prý dávno chtěla zapomenout.
07.02.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1348 článků) , Aneta Vignerová (632 článků)

Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nehoda v autě krátce před natáčením

 
Natálie Halouzková (19) se stala jednou z hvězd nového seriálu TV Prima s názvem Sestřičky Modrý kód. Navzdory nízkému věku se díky spoustě zkušeností dokáže před kamerou vyrovnat i starším kolegyním. Diváci ji na obrazovkách mohli vidět už jako dítě. Před natáčením nového seriálu ale zažila nepříjemnou zkušenost, kterou si málem musela na placu zopakovat.
29.08.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Míša Tomešová ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nejsem biomatka. Občas si dám i mekáč

 
Dvojnásobnou maminku Michaelu Tomešovou (29) si mnozí pamatují díky roli v seriálu Ulice. Nyní se objeví po dlouhé době v dalším seriálu, a to Sestřičky Modrý kód. V rozhovoru pro eXtra.cz se talentovaná herečka a zpěvačka rozpovídala o rodinném životě, pobytu v karanténě a nové roli.
30.08.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (183 článků)

Marek Němec se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód: Docházejí mu prachy!

 
Před dvěma lety se vysvlékl z pláště doktora Davida Hofbauera v primáckém seriálu Modrý kód. Marek Němec (39) pro to měl velmi překvapivé důvody. Prý si chtěl zkusit žít skromně! Jenže teď otevřel svoje divadlo a peníze se mu v době covidu dost hodí. Proto se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód.
09.09.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (56 článků) , David David (916 článků)

Hvězdy ze seriálů Sestřičky a Slunečná za sebou nejspíš mají koronavirus. Pro jistotu chtějí podstoupit test na protilátky

 
Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód Míša Tomešová  (29) zveřejnila ve svých Instastories, že prodělala koronavirus. Stejně tak byl pozitivní i její manžel, hvězda seriálu Slunečná.
19.10.2020 13:55 |

podobné články

Zdravotní stav Jiráskové se zhoršil, dýchá opět přes přístroje

 
Zdravotní stav herečky Jiřiny Jiráskové se opět zhoršil, ačkoli dosavadní průběh nemoci nasvědčoval spíše zlepšení. Herečka je opět na dýchacím přístroji. Novinky o tom v úterý dopoledne informovala mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Petra Pekařová.
29.09.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (439 článků)

Nejočekávanější pohádka O vánoční hvězdě: Hlavní hrdinka byla jako uragán, zastínila princeznu

 
Jedna z nejočekávanějších pohádek letošních Vánoc je jednoznačně snímek O Vánoční hvězdě, na kterou se diváci velmi těšili. Pravdou je, že v poslední době bývá čím dál tím těžší natočit pohádku, kterou by diváci vyloženě nestrhali. Jak se zdá, tak podle prvotních reakcí pohádka O vánoční hvězdě uspěla. Dokonce velkým překvapením bylo, že hlavní hrdinka zcela zastínila nejenom svojí krásou princeznu.
24.12.2020 21:11 |

podobné články

Iva Janžurová (75): Zradilo ji nejen srdce, ale i paměť!

 
Až více než rok po akutní operaci srdce Iva Janžurová (75) promluvila o vážných potížích, které před zákrokem měla. Vše začalo výpadkem textu přímo na jevišti!
05.04.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (554 článků)