Článek

Hvězda Vyprávěj Bernášková se skoro nepohne! V karanténě si pochroumala nohu

 
Domácí výuka dětí, kterou teď v karanténě zažívají všichni rodiče, se vymstila herečce Janě Bernáškové (39). Při „hodině“ tělocviku špatně doskočila a odnesl to kotník!
07.04.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)
Podobné články

Těhotenské deprese odešly s porodem, říká Jana Bernášková

 
Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Jana Bernášková je už dvojnásobnou maminkou. Syn Theodor se narodil začátkem srpna a jeho příchod na svět byl pro herečku doslova vysvobozením. V těhotenství na tom nebyla psychicky dobře. Další články k tématu: K svatbě jsme si přáli hlavně alkohol, přiznala Bernášková z Vyprávěj ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší? Nevěděla jsem, jestli budu mít na nájem, vzpomíná Jana Bernášková Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek Krásná Bernášková je hvězdou celosvětové reklamy
27.09.2013 16:50 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj bojovala o dceru: Soud navrhl ústav

 
Jana Bernášková (30), která v seriálu Vyprávěj hraje účetní Ivetu Milou, málem přišla o dceru. Situace byla tak drsná, že soudkyně přemýšlela o umístění Justýny (4) do ústavní péče. Se svým expřítelem, divadelním režisérem Davidem Drábkem (41), s nímž šest let žila, se totiž po rozchodu nedokázali dohodnout na péči, a tak začala nelítostná válka. Drábek žádal střídavou péči, Bernášková chtěla do vlastní a dcera se psychicky složila.
16.08.2011 11:50 |

podobné články

Hvězda z Vyprávěj je podruhé maminkou: Bernášková porodila chlapečka!

 
Hvězda retro seriálu Vyprávěj Jana Bernášková (32) včera přivedla na svět své druhé dítě. K šestileté Justýně tak přibyl chlapeček Theodor.
09.08.2013 11:55 |

podobné články

Ten je rozkošný: Nádherná hvězda seriálu Vyprávěj ukázala dvouměsíčního syna

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková ukázala svého syna Theodora. Herečka se vrací dva měsíce po porodu do práce a syna s sebou vzala na zkoušku do hudebního divadla v Karlíně. Bernášková vypadá výborně a na představení hry Včera tě zabiju se už moc těší. První ji čeká již v neděli.
05.10.2013 13:55 |

podobné články

Hvězda Vyprávěj Bernášková s pětiměsíčním synem: Komplikace v mateřství!

 
Synovi Thedorovi je pět měsíců a jeho maminka Jana Bernášková (32) už chce zpět svou dokonalou postavu. „Pořád mě trápí pět kilo, kterých se nemohu zbavit,“ posteskla si Aha! hvězda seriálu Vyprávěj!
24.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková: O životě se dvěma muži!

 
Hvězda Ulice a Vyprávěj Jana Bernášková (33) seriálové postavy sice zvládá s přehledem, ale doma to má poněkud komplikovanější. Místo rodiny má totiž hotový tým, který musí šlapat za všech okolností.
14.08.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková slavila »40«: Spousta slz i smích!

 
Ač vypadá nejvýš na třicet, hvězda Vyprávěj Jana Bernášková oslavila v neděli už 40. narozeniny. A neobešlo se to bez slz.
23.02.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Boj Bernáškové o dceru: Soud navrhl ústav!

 
Herečka Jana Bernášková (30) ze seriálu Vyprávěj málem přišla o dceru. Její spor s expartnerem, režisérem Davidem Drábkem (41), o to, kdo bude dceru Justýnu (7) vychovávat, totiž skončil u soudu. Drábek požadoval střídavou péči, Bernášková ji chtěla do vlastní péče. Když soudkyně navrhla, že Justýnu umístí do ústavu, dcera se psychicky zhroutila. Nakonec se oba rodiče dohodli a Bernášková dostala dceru do vlastní péče s tím, že ji otec může kdykoliv vidět.
29.08.2011 05:50 |

podobné články

Hvězda z Vyprávěj Bernášková se dnes vdávala: Dojetím nemohla ani mluvit

 
Krásná herečka Jana Bernášková si dnes v pražském kostele U Salvátora vzala za manžela svého přítele, scénáristu seriálu Vyprávěj Rudolfa Merknera.
16.06.2012 19:50 |

podobné články

Hvězda Vyprávěj Bernášková má doma tuhle prvotřídní parádnici: Její šestiletá dcera už nosí podpatky

 
Herečka Jana Bernášková (31) alias Iveta Hájková ze seriálu Vyprávěj má doma opravdovou modelku. Její roztomilá šestiletá dcera Justýna se už odmalička parádila, a dokonce už nosí i boty na podpatku.
01.02.2013 06:00 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Bude podruhé maminkou!

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková (31) a její manžel Ruda Merkner (41) očekávají narození potomka! Miminko si oba přáli dlouho a tak není divu, že se dalšího »prcka« nemohou dočkat.
27.02.2013 05:10 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Bude podruhé maminkou!

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková (31) a její manžel Ruda Merkner (41) očekávají narození potomka! Miminko si oba přáli dlouho a tak není divu, že se dalšího »prcka« nemohou dočkat.
27.02.2013 13:18 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Štastná maminka se chlubí synkem

 
Tahle fotka je koncentrace štěstí. Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková (32) předvedla kompletní rodinku včetně malého syna Theodora (2 měsíce). Herečka je v sedmém nebi.
07.10.2013 14:25 |

podobné články

Z krásky Rumcajsem? Hvězda Vyprávěj Bernášková nosí vousy!

 
Jana Bernášková (38) ze seriálů Ulice či Vyprávěj vymyslela zvláštní způsob, jak v zimě zůstat v teple a ještě se při tom půvabem přiblížit svému muži. Ukázala totiž svou fotku s vousy!
08.11.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková: Chce se živit erotikou! Co na to manžel?

 
Tak ta se nezdá! Herečka Jana Bernášková (38), kterou si televizní diváci zamilovali především jako potvoru Ivetu Hájkovou z retroseriálu Vyprávěj, v sobě skrývá netušený talent. Literární! A hodlá ho ze sebe dostat prostřednictvím psaní knih. Jednu knihu už má dokonce rozepsanou – a rozhodně nepůjde o nevinné příběhy pro děti, jak je mezi celebritami obvyklé…
24.01.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková bojuje s covidem: Na ztrátu chuti dokonale vyzrála!

 
Kdo se ještě nenakazil a úspěšně nepřekonal koronavirovou nákazu, jako by snad ani nebyl! Další celebrita hlásí, že je covid-19 pozitivní: herečka Jana Bernášková (40). Dlouhovláska, kterou si diváci zamilovali v retro seriálu Vyprávěj, na sobě pozoruje ztrátu chuti, ne však chutí… což se rozhodla řešit poněkud svérázně…
15.03.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (89 článků)

Jana Bernášková ve Vyprávěj: Budu hrozná mrcha!

 
Herečka Jana Bernášková (29), kterou si mnozí pamatují coby kadeřnici Bety z »novácké« Ulice, si svou novou roli účetní Ivety, jež se po prázdninách objeví v seriálu Vyprávěj, nesmírně užívá. „Hraji hroznou potvoru, až jsem se jí sama lekla,“ nechala se slyšet maminka čtyřleté Justýny.
13.08.2010 12:05 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj má další trápení: Pětiletá dcera má po těžké operaci!

 
Půvabná herečka Jana Bernášková měla doposud v seriálu Vyprávěj malou roli slečny z účtárny. V nové sérii ale bude všechno jinak. Už první díl, který měl Super.cz možnost shlédnout, naznačuje, že se její role výrazně zvětší.
21.08.2011 16:30 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj se bude vdávat. Podívejte se na její zásnubní prsten

 
Herečka Jana Bernášková známá jako účetní Ivetka ze seriálu Vyprávěj prožívá krásné chvíle. Její partner, scenárista Rudolf Merkner ji požádal o ruku a v létě se bude vdávat. "Moc romantické to nebylo. Požádal mne o ruku doma, oblečený v teplákách," prozradila Super.cz Jana a pochlubila se prstýnkem. "Je s briliantem, který symbolizuje čistou lásku," upřesnila.
19.01.2012 11:45 |

podobné články