Článek

Hvězda Ulice Eliška Hanušová se vdala: Takhle dcera Miroslava Hanuše zářila v bílé

 
Pandemie koronaviru trvala dlouho a i když je stále ve hře, život se postupně vrací k normálu. Po karanténě přišlo na řadu rozvolňování opatření a s tím i obnovení svateb. Toho využila rozkošná hvězdička z nekonečného seriálu Ulice a provdala se za přítele Kryštofa. Radost musí mít i její otec Miroslav Hanuš (57), kterého jste mohli v loni vidět v tanečním pořadu StarDance.
01.07.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)
Podobné články

Herečka z Ulice se vdala. Podívejte se, jak to dceři Miroslava Hanuše ze StarDance slušelo ve svatebních šatech

 
Herečka Eliška Hanušová, kterou znají diváci seriálu Ulice coby Báru Klímovou, se vdala. Dcera herce Miroslava Hanuše  (57) , jenž loni tančil ve StarDance , si vzala přítele Kryštofa. Svatební fotkou se pochlubila na Instagramu.
01.07.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Hvězda Ulice se vdala! Takhle jí to slušelo ve svatebním

 
Eliška Hanušová hvězda seriálu Ulice a dcera Miroslava Hanuše (57) se vdala. Krásná herečka se pochlubila svatební fotografii na Instagramu.
03.07.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Proč se nebát bílých džín a jak je nosit

 
Také jste si všimli, že je kolem vás čím dál mně bílých džín? Stačí se na ulici rozhlédnout kolem sebe a odměnou vám bude výhled na světle modré, tmavě modré, černé a barevné džíny, mezi nimiž byste ty v andělsky čistém odstínu hledali asi jako jehlu v kupce sena. Co se to děje?! Skutečnost je taková, že se ženy bílých džín jednoduše bojí. Nic složitějšího za tím vážně hledat nemusíte. K bílým džínám se váže celá řada předsudků a mylných domněnek, že se vlastně ani není čemu divit, že se jim ženy vyhýbají co možná nejširším obloukem. Strach z bílých džín je zbytečný! Možná ani vy bílé džíny nenosíte, protože máte strach, že si je ušpiníte, že v nich nebudete vypadat dobře, nebo že na své okolí budete působit dojmem, že jste se snad zastavili v čase. A víte co? Je to hloupost! Bílých džín se rozhodně bát nemusíte, ba naopak byste se je měli naučit hrdě nosit. A co kdybychom si teď společně řekli, jak správně na to? Poradíme vám, jak nosit bílé džíny Jestliže nenosíte džíny v bílé barvě, pak je dobře, že právě teď čtete tento článek. My vám totiž poradíme, jak je správně nosit, aby to vypadali dobře a vy jste se cítili jednoduše šik. Bílá od hlavy až k patě Proč se omezovat pouze na bílé džíny, když můžete být v bílém od hlavy až k patě? Klidně to vezměte zodpovědně a oblečte si bílé spodní prádlo, bílý top, bílé džíny a klidně i bílé ponožky. Celý outfit podtrhněte bílými botami a buďte si jistí, že na ulici budete vidět. Rozbijte tu nevinnost O bílé barvě se často říká, že je to barva nevinnosti. A právě s tím vy můžete pracovat! Jak? Stačí, když si vezmete bílé džíny a k tomu něco hodně výrazného, klidně... Čtěte více Příspěvek Proč se nebát bílých džín a jak je nosit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2017 08:50 |

podobné články

Dcera Miroslava Hanuše Eliška zdraví z karantény: Takhle naivní Bára z Ulice tráví volno

 
Herečku Elišku Hanušovou znají diváci jako Báru Klímovou ze seriálu Ulice. Ten se teď nenatáčí, stejně jako divadla nehrají, a tak Eliška hledala, čím by se ve volném čase zabavila. Jako mnoho dalších začala šít roušky.
05.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Kdo vypadl ze StarDance? Diváci zastavili herce Hanuše! Nad sebou jsem ale vyhrál, říká

 
Šesté kolo taneční soutěže České televize se stalo posledním pro doyena týmu, herce Miroslava Hanuše (56), známého z Případů 1. oddělení.
16.11.2019 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Hvězda Ulice už je pod čepcem! Radost má i tatínek Hanuš ze StarDance

 
Jen, co se opatření proti koronaviru uvolnila a situace to dovolila, oslavili krásnou svatbu! Dcera Miroslava Hanuše (57) Eliška vyrazila fanouškům dech fotkou, kde je za nevěstu.
01.07.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Zemřela Jaroslava Hanušová. Herečce z pořadu Možná přijde i kouzelník selhal v 66 letech organismus

 
V pondělí dopoledne zemřela ve Vinohradské nemocnici známá česká herečka Jaroslava Hanušová, a to tři dny před svými 67. narozeninami. O smrti své matky informovala deník Blesk dcera Klára. Hereckou kolegyni Jiřího Lábuse v pořadu Možná přijde i kouzelník odvezla záchranná služba v sobotu s celkovým selháním organismu. Jaroslava byla poslední dva roky upoutaná na lůžko po amputaci nohou, kterou jí způsobila zanedbaná cukrovka. Naposledy se tak objevila na veřejnosti na nedávném pohřbu europoslance Miroslava Ransdorfa. Diváci si herečku pamatují z komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika, nebo coby ošetřovatelku z Requiem pro panenku. Účinkovala také v pražském Činoherním klubu.
22.02.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (194 článků) , Jaroslava Hanušová (52 článků)

Poslední chvíle života Jaroslavy Hanušové (✝66)? Byla moc slaboučká, říká její dcera

 
V pondělí nečekaně zesnulá příležitostná herečka Jaroslava Hanušová (✝66) prý byla do poslední chvíle v pořádku (však také ještě v lednu byla na pohřbu Miloslava Ransdorfa ), pak ale její slabé tělo bohužel vypovědělo službu. O skonu maminky nyní promluvila dcera Klára Hanušová.
23.02.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Hanušová (52 článků) , Miloslav Ransdorf (587 článků)

Hvězda Ulice se vrátila z Itálie: Kvůli koronaviru zrušili natáčení!

 
Strašák nákazy koronavirem se nevyhnul ani nekonečnému seriálu Ulice. Podle informací deníku Aha! se kvůli dceři herce a hvězdy StarDance Miroslava Hanuše (56) Elišce Hanušové (25) muselo přerušit pondělní natáčení. Vrátila se totiž z dovolené v Itálii, kde se pohybovala v rizikové oblasti.
03.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Dceru Jaruš z Kouzelníka dojala dražba boty. Čtvrtníček teď ale nechutně shání nohu!

 
Když herečka Jaroslava Hanušová (64) přišla letos v říjnu kvůli těžké cukrovce o levou nohu, její kamarádi Čtvrtníček (49) a Lábus (63) okamžitě zorganizovali dražbu její už nepotřebné levé boty. Drsný humor, ale pro dobrou věc. Dražbu ocenila i dcera Klára Hanušová. Jenže vtípky okolo uříznuté nohy se z oblasti černého humoru dostaly do stoky. Komici totiž shánějí na internetu nohu, kterou by Jaruš mohli přišít...
13.12.2013 05:50 |

podobné články

Zemřela herečka Jaroslava Hanušová

 
Ve věku 66 let zemřela herečka Jaroslava Hanušová, která se v 80. letech proslavila v humorných scénkách v pořadu Možná přijde i kouzelník. Sdělila to její dcera.
22.02.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Hanušová (52 článků)

Nejoblíbenější jména novorozenců? Eliška a Jakub

 
Nejoblíbenějšími jmény, která rodiče v loňském roce dávali novorozencům, jsou Eliška a Jakub. Jméno Eliška dostalo 2304 novorozených dívek, jméno Jakub 2889 novorozených chlapců. Dnes o tom na svém webu informoval Český statistický úřad (ČSÚ). Eliška tak po více než desítce let odsunula na druhé místo dosud vedoucí jméno Tereza, Jakub se ve vedení pravidelně střídá s Janem. Na třetím místě skončila jména Adéla a Tomáš. Eliška a Jakub byla nejčastější jména i v letošním lednu. 
21.11.2012 14:56 |

podobné články

Eliška Kaplický poprvé otevřeně: Jsem zamilovaná. Našel si mě sám

 
Pětatřicetiletá Eliška Kaplický, vdova po zesnulém architektovi Janu Kaplickém, je opět zamilovaná. Po čtyřech letech od smrti manžela jí vstoupil do života nový muž. Exkluzivně to přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. "Jsem zamilovaná," říká filmová producentka a ředitelka Nadačního fondu Kaplicky Centre. Další články k tématu: Jarní trendy představila Eliška Kaplický a její bratr Kryštof Závěr Varů: Kalousek vyvedl těhotnou manželku, Kaplicky ospalou dceru Tuším, že i u nás na Kaplického stavbu dojde, říká Eliška Kaplický MÓDNÍ POLICIE: Překvapila hippie Seidlová, bodovala sexy lady Kaplický Architekt Kaplický byl hračička. Celý život si potajmu lepil modely letadel Eliška Kaplický: Jsem ráda, že máme film, který by se Johanovi líbil
15.07.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků)

Jaroslava Hanušová (†66) měla dnes slavit narozeniny: Jak o její nemoci dříve vtipkovali kamarádi?

 
Dnes by oslavila 67. narozeniny Jaroslava Hanušová (†66), která před pouhými třemi dny podlehla selhání organismu. Po amputaci nohou na invalidní vozík upoutaná hvězda cyklu Možná přijde i kouzelník či Slunce, seno, erotika by to jistě komentovala svým jízlivým, sarkastickým humorem.
25.02.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Hanušová (52 článků)

Herec Miroslav Hanuš dnes slaví 55 let: Představitel svérázného Tondy Hložánka z Ulice trpí depresemi

 
Herce a režiséra Miroslava Hanuše, který dnes slaví 55. narozeniny, znáte pravděpodobně nejvíce díky roli Antonína Hložánka z nekonečného seriálu Ulice. V televizi působí sice jako svéráz, v soukromí je prý ale hodně plachý a dokonce prý trpí psychickými potížemi.
22.05.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (54 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Syn Lucie Bílé Filip skončil s holkou ve vaně. Jsme přátelé, tvrdí

 
Syn zpěvačky Lucie Bílé Filip Kratochvíl se do své plnoletosti obul vší silou. Řídí už auto a sám také rozhoduje, čemu propůjčí své jméno. Naposledy vložil síly do videoklipu osmnáctileté zpěvačky Eki, s níž nyní nafotil velmi odvážné fotografie. Oba tvrdí, že jsou z nich pouze přátelé. Další články k tématu: Syn Lucie Bílé Filip si v klipu zahrál milence své plnoleté vrstevnice Máma je můj nejlepší přítel, říká syn Lucie Bílé MÓDNÍ POLICIE ze Slavíků: Syn Bílé byl k nepoznání, ale obstál
08.05.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2476 článků) , Filip Kratochvíl (87 článků)

Natáčení Ulice zrušeno! Kvůli podezření na koronavirus u jedné z hvězd

 
Vrátila se z dovolené z Itálie a měla jít hned natáčet nové díly seriálu Ulice. Teď je však podle informací Blesku herečka Eliška Hanušová mezi těmi, kteří jsou potenciálně ohroženi obávaným koronavirem. Proto produkce seriálu rozhodla, že z preventivních důvodů raději pondělní natáčení zruší.
02.03.2020 15:50 |

podobné články

Natáčení Ulice bylo zrušeno: Herečka Eliška Hanušová může být nakažena koronavirem

 
Produkce seriálu Ulice rozhodla, že pondělní natáčení bude kvůli hrozbě koronaviru zrušeno. Jedna z hereček se totiž vrátila z dovolené v severní Itálii. Jak upozornil deník Blesk, s největší pravděpodobností se jedná o Elišku Hanušovou, která v seriálu ztvárňuje Báru Klímovou. Na jejím Instagramu jsou i snímky z italských hor.
02.03.2020 17:16 |

podobné články