Článek

Hvězda SuperStar Madalena Joao porazila koronavirus: Dokud se vás to netýká, je to legrace

 
Jak už jsme vás informovali, zpěvačka, herečka a textařka Madalena Joao (36), známá ze soutěže Česko hledá SuperStar, bojuje s koronavirem. Nebezpečný virus má v těle zřejmě už od konce dubna, kdy se na ní začaly projevovat první příznaky. Jak sama zpěvačka uvedla, to nejhorší má zřejmě už za sebou. I když průběh nemoci byl u ní mírnější, na lehkou váhu už odteď prevenci rozhodně brát nebude.
10.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články)
Podobné články

Hvězda SuperStar Madalena Joao přežila koronavirus: Podruhé jsem se narodila

 
Zpěvačka Madalena Joao (36), která je známá především z pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar, se nakazila koronavirem. Ona stejně jako většina lidí na nákazu pohlížela jako na něco, co se jí netýká. Až do doby, než onemocněla ona i její maminka. Madalena poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak k nákaze zřejmě došlo i jak nemoc prožívá. Naštěstí je už z nejhoršího venku.
09.05.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků) , Ona Ona (68 článků) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články)

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1201 článků) , Veronika Stýblová (68 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (454 článků)

Sundala bachor, změnila styl a snaží se proslavit přes vnady: Známá česká zpěvačka ukázala, co má pod šaty

 
Madalena Joao se snaží uspět v českém šoubyznysu už nějaký ten pátek a se střídavými úspěchy se jí to daří. Účastnice první SuperStar ale byla v poslední době kritizovaná za to, že nám dost nabobtnala . Zamrzelo ji to, prošla přeměnou a teď se zase hrdě ukazuje. Trochu to možná přehání a vystrkuje bradavky, jen aby měla šanci na titulky v předních místech v médiích, ale není to ošklivý pohled. Podívejte se do fotogalerie, zda se vám nová Madalena líbí!
15.11.2013 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

A je to tady: Těžkotonážní česká zpěvačka se rozkmotřila se ženou, s níž ji pojilo víc než přátelství

 
Zlé jazyky si to o ní šuškaly léta. I když účastnice první české SuperStar Madalena Joao zapírala, jak mohla (jen docela nepřesvědčivě ), zdá se, že opravdu v posledních letech místo po klucích zírala po své blonďaté spolubydlící. Ta jí zároveň dělala manažerku. Všemu je dnes nyní ale konec. „Rozešly jsme se. Se ženou už nikdy!“ dušuje se Madalena.
15.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Myslela si, že se jí to netýká: Zpěvačka z první řady SuperStar má koronavirus, co o nemoci řekla?

 
Stejně jako řada dalších lidí i Madaleno Joao (36) žila s tím, že koronavirus se jí netýká. Brněnská zpěvačka, kterou si řada z nás pamatuje z první řady SuperStar , ale před několika dny změnila názor. Onemocněla nejen ona sama, ale i její maminka. Zpěvačka nám nyní sdělila, jak u ní nemoc probíhala a jak ji prožívá.
09.05.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články)

Už víme, čím přitahuje podivné ženy: Česká čokoládová zpěvačka se předklonila, a bylo na co se dívat

 
Je toto normální? Jak Super.cz již uvedl, česká zpěvačka Madalena Joao prožívala krušné období , když se rozhodla odstřihnout od bývalé spolubydlící, o níž se traduje, že ji milovala a dělala jí ze života peklo . A když už se pěnici konečně podařilo vymanit se z jejího vlivu, dívka prý nelenila a rozhodla se pořídit si byt hned vedle jejího! Madalena, jak je vidět ze snímků, je dobře obdařená, takže není divu, čím si srdce slečny získala.
21.02.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Exotická finalistka SuperStar popsala boj s koronavirem! Podruhé jsem se narodila

 
Zpěvačka Madalena Joao (36), která proslula soutěží Česko hledá SuperStar, se nakazila koronavirem. Ona stejně jako většina lidí na nákazu pohlížela jako na něco, co se jí netýká. Až do doby, než onemocněla ona i její maminka.
10.05.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků) , Ona Ona (68 článků) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články) , Joao Joao (4 články)

Bubáci, můžete na dovolenou: Hvězda SuperStar pořádně nakynula a obléká se jak z popelnice

 
Madalena Joao (29), zpěvačka známá ze SuperStar, sice nikdy nepatřila mezi módní ikony, čeho je ale moc, toho je příliš. Na jednu z akcí na sebe navlékla takovou kombinaci hadříků, že někteří radši zavírali oči, aby tu hrůzu neviděli. Plnoštíhlá umělkyně měla ránu, jako by si odskočila od řetízkáče. Podívejte se do fotogalerie, jakým outfitem se chlubila!
18.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Exotická hvězdička ze SuperStar předvedla do očí bijící nevkus: V krátké sukénce strašila svými macatými stehnisky

 
Někdejší hvězdička ze SuperStar, zpěvačka s angolskými předky Madalena Joao, se občas objeví na některé akci, kde přítomné hosty doslova šokuje svým do očí bijícím nevkusem .
08.08.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Hvězdička SuperStar následky kojení neřeší: Stěžuje si na povislá ňadra, ale fotí tyto snímky

 
Hvězdička první české SuperStar Madalena Joao, která pochází z Angoly, většinu života ale strávila v Brně, kam se její rodina přestěhovala, se pochlubila novou kolekcí fotek. Docela nás překvapilo, když jsme se maminky půlročního Eliáše zeptali, jestli cítí, jak se jí zvětšila ňadra, a odpovědí nám bylo, že sice ano, ale že jsou hlavně povislá!
18.06.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Česká zpěvačka terčem útoku fanatické lesbičky? Vydírala ji sebevraždou!

 
To, že se mezi lidmi z umělecké branže objevuje hodně podivínů, není žádným překvapením. Hvězda první české SuperStar Madalena Joao, angolská zpěvačka působící v Česku, má však za sebou zážitek, na který do konce života nezapomene. Super.cz již informoval, že se rozešla s ženou, se kterou měla léta blízký vztah . Nyní jsme se ale dozvěděli mnohem krutější podrobnosti.
28.01.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Tahle čokoládová samice s hlasem bohyně je už dva roky bez lásky

 
Pamatujete na úžasnou zpěvačku Madalenu Joao (28)? Soutěžila v první řadě Česko hledá SuperStar, dvakrát vyhrála Rozjezdy pro hvězdy. Čokoládová dívka, jejíž otec pochází z Angoly, je sice v rozpuku, ale nikoliv v tom sexuálním. V této rovině strádá. „Dva roky jsem neměla muže,“ řekla Super.cz Madalena.
29.04.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Konečně! Těžkotonážní exotická zpěvačka s angolskými předky pořádně zatočila s kily navíc

 
Exotická zpěvačka a bývalá finalistka Česko hledá Superstar Madalena Joao vyslyšela média, která už dlouho upozorňovala na jejích pěkných pár kilo navíc. Zpěvačka byla doslova kulička. Nyní se jí začalo dařit na hudebním poli, dokonce s kamarádkou Míšou Noskovou  (30) boduje v Anglii, kde se jako dívčí duo dostaly v nejprestižnější britské hudební soutěži do čtvrtého kola.
06.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Česká černá gazela útočí: Z šatů vykukovaly její mohutné africké klenoty. Kdo je teď laská?

 
Je až k neuvěření, že Madalena Joao, finalistka historicky první SuperStar, už dávno není nejlepší českou zpěvačkou. Ač máme třeba takovou Lucii Bílou rádi, tahle dívka původem z Angoly by ji, a s ní i stovky dalších českých zpěvaček, svým mimořádným hlasem hravě strčila do kapsy. Podívejte se, čím dalším oslňuje muže na večírcích – větším než malým množstvím luxusních ňader!
25.01.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků) , Madalena Joao (23 článků)

Víme první: Čokoládová česká zpěvačka je těhotná! S paní Colombovou?

 
Po nedávném údajném teroru od bývalé manažerky se na ni usmálo štěstí! Sedmadvacetiletá zpěvačka Madalena Joao, účastnice první české SuperStar, čeká děťátko. O otci se ale odmítá bavit. Všichni o něm slyšeli, ale jako by byl paní Colombová – nikdy ho nikdy neviděl…
25.03.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Těhotenský pupek české černé mamby pár hodin před porodem: Plánuje ho velmi podivně!

 
Zpěvačka z první české SuperStar Madalena Joao měla termín porodu už prvního listopadu, zatím ale stále patří do stavu těhotných a nikoliv maminek. Sama si už ale naplánovala, kdy se stane rodičkou. „I maminka říkala, že nejlepší je středa,“ prozradila nám. Mrkněte, jak vypadá její bříško krátce před narozením dítěte!
03.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Známá česká zpěvačka porodila! Černá mamba z Brna má chlapečka

 
A je to tady! Nikoliv ve středu pátého listopadu, jak plánovala , ale až o dva dny později se účastnice první řady české SuperStar Madalena Joao dočkala porodu. Na svět přivedla prý nádherného klučíka Eliáše. A samozřejmě, jak také jinak, hlásí, že je šťastná!
10.11.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

Kýč, nebo nádhera? Rozkošný černoušek, koupající se v mléce, je synem české zpěvačky

 
Někteří se budou rozplývat, jiní budou kroutit hlavou. Malý mládeneček posazený do nádoby s mlékem a s kačenkou po boku někomu bude připadat hrozně kýčovitý, divte se ale jeho matce, že je z něj paf ! Zvlášť tehdy, když doplní informaci, že už v půl roce je škvrně politicky orientováno, neboť pravidelně sleduje zprávy. A matkou černouška není nikdo jiný než původem Angolanka žijící v Brně Madalena Joao , hvězdička historicky úplně první české SuperStar.
28.06.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)

To je rozkošný černoušek! Syn české zpěvačky oslavil první rok života, má se čile k světu

 
Brněnská zpěvačka Madalena Joao, kterou můžete znát z první řady české SuperStar, před rokem přivedla na svět syna Eliáše . A jeho první narozeniny proběhly ve velkém stylu. Mrkejte na fotky jejího rozkošného kloučka , šťastné maminky i poprvé odtajněného otce chlapečka!
20.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (23 článků)