Článek

Hvězda StarDance Radka Třeštíková: Nenechte si s*át na hlavu, jděte si za svým, vyzývá ženy

 
Ženy se často obávají toho, že se na ně bude pohlížet jinak jen proto, že jsou něžného pohlaví. Takhle rozhodně nesmýšlí spisovatelka Radka Třeštíková (39), která nikdy nečekala, že jí něco spadne do klína a svého ženství nikdy nezneužívala. Zároveň ale věděla, že je nutné se ozvat, když se jí něco nelíbí, a nenechala sebou manipulovat. Tohle teď radí i ostatním ženám.
01.08.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Hvězda StarDance Radka Třeštíková v plavkách! Na Floridě předvedla neuvěřitelný pekáč buchet

 
Spisovatelka a hvězda StarDance Radka Třeštíková  (38) jako řada jejích hvězdných kolegyň utekla před mrazy za teplem. Radka si s rodinou vybrala americkou Floridu, konkrétně Boca Raton, oblast, kterou milují především tenisti a řada z nich tam vlastní domy.
05.01.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (924 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (924 článků) , Anna Polívková (223 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Radka Třeštíková už to nevydržela: Tohle vzkázala fanouškům StarDance, kteří neustále řeší její dotyky s tanečníkem

 
Asi nikdo nečekal, že kromě tance bude muset Radka Třeštíková  (38) řešit ve StarDance ještě věčné otázky fanoušků, jak to má se svým tanečníkem Tomášem Vořechovským.
01.11.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Máma je šikovná holka: Radka Třeštíková se po StarDance dočkala té největší chvály

 
Sobotní vysílání StarDance 2019 bylo pořádně napínavé. Po verdiktech poroty, která byla na některé soutěžící skutečně ostrá, se spousta tanečníků bála, že na parket vstoupila naposled. Nakonec však soutěž opustila Tonya Graves (49) s Michalem Burešem. Velký strach o své místo v pořadu ale měla Radka Třeštíková (38), které postup do dalšího kola oznámili až jako jedné z posledních. Ta se od poroty sice nedočkala nejlepšího hodnocení, doma ale dostala tu největší pochvalu.
27.10.2019 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (125 článků) , Radka Třeštíková (44 článků)

Netradiční Šípková Růženka Radka Třeštíková: V příštím díle StarDance se prý diváci mohou těšit na salto

 
Radka Třeštíková  (38) v taneční soutěži StarDance předvádí hodně zvedaček a akrobatických kousků. Ve čtvrtém pohádkovém večeru ztvárnila netradiční Šípkovou Růženku oděnou v černé a divákům se tajil dech při její nebezpečné „padačce.“ Spisovatelka ale slibuje, že v příštím díle se mají diváci nač těšit, protože její akrobatické kousky se posunou zase o level výše. Pokusí se o salto!
04.11.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (32 článků) , Radka Třeštíková (44 článků)

Ve StarDance skončila Radka Třeštíková

 
Pátý večer taneční soutěže Stardance předvedly páry waltz, jive a quickstep. Diváci rozhodli, že soutěž opustí taneční pár Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský.
09.11.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

StarDance opouští spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

 
Sedm tanečních párů, pátý soutěžní večer a jive, waltz a quickstep. Máme za sebou další díl taneční soutěže StarDance, se kterou se tentokrát musela rozloučit dvojice Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský.
09.11.2019 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Líbala zas tanečníka? Radka Třeštíková se vrátila na parket StarDance. A opět se bylo na co dívat

 
Spisovatelka Radka Třeštíková  (38) se vrátila na taneční parket StarDance . Soutěžící, kteří vypadli, dostali ve finále možnost předvést ukázku jednoho ze svých tanců.
15.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (525 článků) , Taťána Kuchařová (924 článků) , Anna Polívková (223 článků) , Imrich Bugár (51 článků) , Jan Onder (148 článků) , Anna Nova (35 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (642 článků) , Taťána Kuchařová (924 článků) , Anna Polívková (223 článků)

Jako čtvrtá vypadla ze StarDance spisovatelka Radka Třeštíková: Její jive na postup nestačil

 
Pátý taneční večer se stal zároveň posledním pro pár Radka Třeštíková  (38) a Tomáš Vořechovský. Na taneční parket vstupovali jako posledí a od poroty získali za svůj jive nejméně bodů ze všech. Svým výkonem nepřesvědčili ani televizní diváky a museli desátou řadu populární soutěže opustit.
09.11.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Proč působí arogantně a otráveně? Radka Třeštíková ze StarDance popsala, proč má v televizi „bitch face“

 
Čím častěji se Radka Třeštíková  (38) objevuje na televizní obrazovce, tím častěji má potřebu sdílet své pocity ze soutěže a televizního prostředí s veřejností .
08.11.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)

Kostková se ostře zastala taneční hvězdy Ulice a StarDance opouští Třeštíková s trapným komentářem

 
Máme za sebou další kolo taneční show StarDance. Herec Matouš Ruml (34), kterého diváci znají především ze seriálu Ulice, kde si zahrál učitele a následně manžela herecké kolegyně Patricie Solaříkové (28), si vysloužil od porotců tři desítky. Jediný Zdeněk Chlopčík (62) ohodnotil jeho tanec pouhými osmi body. To se nelíbilo moderátorce Tereze Kostkové (43) a Chlopčíkovi vynadala. Toto kolo taneční soutěž bohužel opouští Radka Třeštíková (38) a Tomáš Vořechovský.
09.11.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (295 článků) , Matouš Ruml (77 článků) , Tereza Kostková (817 článků) , Zdeněk Chlopčík (21 článků)

StarDance opustila Třeštíková! Diváci mě poslali prát a vařit, stěžovala si

 
Páté kolo ve StarDance se stalo osudné páru Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský. Po večeru plném překvapení včetně speciálního vystoupení tak zůstává v soutěži už jen šest soutěžících.
09.11.2019 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Třeštíková po konci ve StarDance: Nesedla si s kolektivem soutěže, osočila je!

 
Zatímco všichni soutěžící pějí ódy na své kolegy a hlavně partu, která se během měsíců ve StarDance vytvoří, tak poslední odpadlice, spisovatelka Radka Třeštíková (38) v live streamu na České televizi přiznala velké lidské zklamání.
11.11.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků)

Třeštíková se z konce ve StarDance stále vzpamatovává: Obula se do poroty i lidí kolem soutěže

 
Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským v sobotu jako čtvrtí opustili taneční soutěž StarDance a jak bylo vidět v pondělí, kdy v České televizi odpovídala na dotazy diváků, i třetí den po vypadnutí v sobě cítí hořkost a s některými situacemi se musí ještě vyrovnat. Nit suchou nenechala ani na porotě.
12.11.2019 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (44 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)