Článek

Hvězda seriálu Policie Hvar promluvila o vztahu se slavným raperem. Svatba už je na obzoru, hlásí krásná Ferencová

 
Alžbeta Ferencová, hlavní tvář seriálu Policie Hvar, se rozpovídala o vztahu s raperem a producentem Pauliem Garandem. Pár se celé léto neviděl, ale zvládají to bez žárlení. Herečka prozradila redakci eXtra.cz, že se plánují vzít a založit rodinu. 
04.02.2024 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Paulie Garand (7 článků)
Podobné články

Štáfek a Ferencová v odvážné postelové scéně: Policie Hvar odstartovala s plnou parádou

 
Jako oheň a voda. Taková je ústřední dvojice nového seriálu Policie Hvar, kterou ztvárnili Jakub Štáfek (33) a Alžběta Ferencová (31). Ti to hned po seznámení pěkně rozjedou a rovnou skočí do postele, kde svedou bitvu o to, kdo z nich bude nahoře. Ukázku a rozhovor s těmito herci poskytla redakci eXtra.cz TV Nova.
05.02.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Kdo je kdo v seriálu Policie Hvar: Štáfek s Ferencovou hrají totální protiklady, Pšenička bude svádět chorvatské dívky

 
Televize Nova právě spustila vysílání svého chorvatského projektu. Seriál Policie Hvar se odehrává na jadranském ostrově. Ústřední dvojice ve stylu oheň a voda v něm bude řešit zločiny českých a slovenských turistů. Této úlohy se zhostili Jakub Štáfek a Alžběta Ferencová, kteří si užili natáčení na slunečných plážích.
04.02.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Hejty vždycky zabolí, říká slovenská zpěvačka Zea. Promluvila i o rasismu

 
Slovenská zpěvačka, herečka a tanečnice Zea (31), vlastním jménem Alžběta Ferencová, se kdysi zúčastnila soutěže krásy Miss Universe. V rozhovoru pro iDNES.cz popsala, jak tráví nejčastěji chvíle s partnerem, raperem Paulie Garandem (35). Promluvila také o rasismu, Eurovizi i inspiraci v hudbě.
14.06.2023 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Paulie Garand (7 článků)

Krásná Miss: Prý jsme zapálili ostrov Hvar!

 
Pouze jeden den strávila v klidu na chorvatském ostrově Hvar fi nalistka soutěže Česká Miss z roku 2006 Šárka Durdisová (29). Plánovala si krásnou dovolenou se svým přítelem Rudolfem (33). Ten teď ale čelí obvinění, že v Chorvatsku zapálil celý kemp! Trest pro Čecha? Až půlmilionová pokuta!
30.07.2010 05:10 |

podobné články

Favoritka »Talentu« Adélka Ferencová: Ve škole ji šikanují!

 
Devítiletá Adélka Ferencová sice zazářila v televizní show Česko Slovensko má talent, ale u spolužáků obdiv nesklízí. Kvůli nadváze se dokonce stala obětí šikany. VIDEO: Porovnejte její výkon s konkurencí.
26.10.2011 05:05 |

podobné články

V »Talentu« jde do tuhého: Podívá se do finále Adélka Ferencová nebo »podvodnice« Stanislavová?

 
V show Česko Slovensko má talent se v neděli rozhodne o první trojici soutěžících, kteří se podívají do velkého finále. Ve hře je devítiletá zpěvačka Adélka Ferencová i zkušená Monika Stanislavová (57), která porotě neřekla úplnou pravdu.
04.11.2011 05:15 |

podobné články

Adélka Ferencová v slzách: Pokazila své vystoupení ve finále »Talentu«!

 
Vítězem druhé řady soutěže Česko Slovensko má talent se stal tanečník z Kyrgyzstánu Atai Omurzakov (20). U diváků zabodoval více, než dětské zpěvačky Adélka Ferencová (9) a Dianka Kalashová (9).
29.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků)

Adélka Ferencová po »Talentu«: Kašlu na školu, budu slavnou zpěvačkou!

 
Devítiletá zpěvačka Adélka Ferencová sice ve finále show Česko Slovensko má talent neuspěla, ale už teď se cítí jako slavná pop star! Chystá se na hudební kariéru a předpokládá, že k tomu nebude potřebovat ani základní vzdělání.
01.12.2011 05:10 |

podobné články

Trapárna, nespravedlnost! Diváky SuperStar rozzuřilo, že nepostoupila Ferencová

 
Před lety zaujala diváky už v Talentu, ovšem hvězdou se stala až letos v SuperStar 2018. Přesto se ale Adéla Ferencová (15) neprobojovala do finále a řada lidí za to nyní porotu kritizuje.
08.05.2018 05:45 |

podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Miliardář Vítek se stahuje z Chorvatska. Prodal podíl v letovisku Sunčani Hvar

 
Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group spadající pod realitní impérium CPI Radovana Vítka se po 11 letech stahuje z chorvatského trhu. Za zhruba 220 milionů korun prodala téměř šestnáctiprocentní podíl v chorvatském turistickém letovisku Sunčani Hvar, uvedly čtvrteční Hospodářské noviny (HN) s odkazem na chorvatská média.
14.04.2016 14:20 |

podobné články

Chorvatka Nada (65) láká Čechy na bezpečný Hvar: První objednávka po koronaviru hned na měsíc!

 
Prázdniny jsou nadohled a Češi si zřejmě ani letos neodpustí dovolenou v oblíbeném Chorvatsku. A jsou tam srdečně vítáni! Bývalá učitelka Nada Puljić (65) s manželem bydlí v přístavním městě Split, dlouhá léta ale pronajímají svojí vilu v klidné vesničce Zavala na ostrově Hvar. Pro Blesk.cz popsali současnou turistickou situaci na ostrově.
09.06.2020 05:45 |

podobné články

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Kardashianová požádala o rozvod s raperem Westem, manželství trvalo 7 let

 
Americká televizní hvězda Kim Kardashianová požádala po téměř sedmi letech manželství s raperem Kanyem Westem o rozvod. Informovaly o tom weby TMZ a Variety, podle nichž se pár rozvádí v dobré víře a nečekají se proto soudní spory ohledně podmínek rozchodu.
10.09.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (572 článků)

Další královská svatba na obzoru: Princezna Eugenie si bere barmana! Nepochopíte, jak se seznámili

 
Princ Harry (33) a jeho kanadská kočička Meghan Markle (36) nebudou jediní! Na obzoru je další královská svatba, princeznu Eugenii (27) totiž požádal o ruku dlouholetý přítel Jack Brooksbank (29). A jestliže královna Alžběta doteď svým vnoučatům kafrala do výběru partnerů, Eugenii ho možná rovnou zatrhne. Okolnosti jejich seznámení jsou totiž víc než mírně neobvyklé.
22.01.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (964 článků)

Dara Rolins poprvé promluvila o vztahu s Rytmusem: Dohromady nás dal osud!

 
Dara Rolins (38) konečně promluvila o svém čerstvém vztahu s raperem Patrikem Vrbovským (34) alias Rytmusem a naplno přiznala, co si ostatní dosud jen domýšleli. Poprvé po dvou týdnech od doby, kdy se poprvé objevily fotografie, na nichž se v objetí vedou do hotelu. „Dohromady nás dal osud a ten jediný ví, co bude dál...“ svěřila se exkluzivně Blesku Dara, která i nadále s respektem k příteli váží každé slovo.
23.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2893 článků)

Slovenská kapela Billy Barman se v písni Ukáž vrecká spojila s raperem Glebem

 
Jaká je nová vlna slovenské hudby bez dělení na mainstream a underground, demonstruje čerstvě vydaná skladba Ukáž vrecká od Billy Barman. Slovenská skupina se v ní spojila s raperem Glebem a současný zvuk umocnila strhujícím vizuálem. Písnička avizuje čtvrté studiové album Billy Barman, které vyjde už 6. dubna.
03.04.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Billy Billy (41 článků)

Mirai se v klipu spojili s raperem Majselfem

 
Písnička Chci tě mít do rána z repertoáru frýdecko-místeckých Mirai má obrazovou podobu. Kapela se dala dohromady se slovenským raperem Majselfem a vznikl videoklip v netradičním stylu. Režie se chopil Ondřej Kudyn.
24.07.2020 11:25 |

podobné články

Jasmina Alagič promluvila o vztahu s Rytmusem. Svatba ani dítě teď v plánu nejsou!

 
Moderátorka Jasmina Alagič  (29) žije už víc jak půl roku s raperem Patrikem Rytmusem Vrbovským a hojně se spekuluje o svatbě páru i plánování rodiny. "Mrzí mě, že to někdo vůbec může napsat, když je to od pravdy tak vzdálené," řekla Super.cz Jasmina.
04.10.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (324 článků)