Článek

Hvězda seriálu Poldové a nemluvně: Skopal bude dědeček

 
Hraje policajta na penzi, který případy pomáhá řešit většinou na vycházce s kočárkem.
13.02.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Poldové a nemluvně: Typická česká domácnost plná policistů žijících na hromádce lidi baví

 
Česká televize se rozhodla vsadit na komediální seriál Poldové a nemluvně. Typická česká rodina, která žije na hromádce s tím rozdílem, že všichni chlapi z rodiny se živí jako policisté. Veřejnost byla z počátku k seriálu skeptická. Hlavní role v této rodinné detektivce měla sehrát rodina plná policistů a jedno nemluvně. Lidé nevěřili, že policista v důchodu a dítě dokáže vytvořit vtipnou dvojku, která někoho pobaví.
17.01.2020 21:55 |

podobné články

Poldové a nemluvně: Nová kriminálka měla při natáčení jeden velký malý problém

 
Česká televize nasazuje hned z kraje roku 2020 komediální seriál Poldové a nemluvně. A jak už název správně napovídá, hlavní role v této rodinné detektivce sehraje rodina plná policistů v čele se Svatoplukem Skopalem a jedno nemluvně. Vlastně dvě, jedno totiž v průběhu natáčení vyrostlo z role.
09.01.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Úplně o ničem, ztrhali diváci seriál Poldové a nemluvně. Některým se ale líbí

 
Budete ho nesnášet, anebo zbožňovat, nic mezi tím. Přesně takový osud pravděpodobně čeká nový detektivní seriál Poldové a nemluvně. Alespoň se tak dá usuzovat z prvních reakcí, které jsou po páteční premiéře především negativní. Co se divákům nelíbí?
10.01.2020 22:55 |

podobné články

Hvězda seriálu Poldové Jana Pidrmanová: O miminku před i za kamerou

 
Známe ji většinou z kriminálek, ale když se objeví role maminky s nemluvnětem, je to pro ni Jana Pidrmanová (34) jako stvořená. Teď má i vlastní praxi – na natáčení seriálu Poldové a nemluvně si odskočila z mateřské, aby se na ni pro změnu znovu vrátila...
19.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Pidrmanová (12 článků)

Hvězda seriálu Vyprávěj Svatopluk Skopal: Po kolapsu je mi lépe!

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Svatopluk Skopal (58), který minulý týden kvůli oboustrannému zápalu plic zkolaboval krátce před premiérou hry Fidlovačka v Divadle na Vinohradech a musel do nemocnice, překonal nejhorší a do tváře se mu vrací barva! „Už je mi líp,“ prozradil Skopal deníku Aha!, který ho navštívil v nemocnici...
04.05.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Tři poldové. Vysloužilý detektiv s miminem na krku řeší případy

 
Komediální krimi Tři poldové a nemluvně se natáčí podle scénáře Tomáše Baldýnského. Pro Českou televizi sérii režírují Jan Bártek a Radek Bajgar.
20.11.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Baldýnský (24 článků) , Radek Bajgar (15 článků) , Jan Bártek (1 článek)

RECENZE: Prdíky a vraždy. Poldové selhávají jako detektivka i jako komedie

 
Seriál Poldové a nemluvně, který začíná v pátek na ČT1, se snaží spojit roztomilé naducané tvářičky miminek a pokakané plínky s vyšetřováním vraždy. A světě div se, ono to nefunguje.
09.01.2020 17:25 |

podobné články

Skopal: Od smrti udušením ho dělily minuty

 
Hvězda seriálu Vyprávěj, herec Svatopluk Skopal (58), skončila v nemocnici. Jen co Skopal odehrál své představení v pražském vinohradském divadle, udělalo se mu náhle zle.
30.04.2010 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Poslední natáčení seriálu Vyprávěj: Svatopluk Skopal skončil o holi!

 
Zahrál si pilíř seriálové rodiny Dvořákových z Vyprávěj Pepu. Svatopluk Skopal (61) začal jako manžel a otec, střihl si i jednu velkou nevěru a pak skončil jako dědeček. Dokonce o holi.
12.05.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Filmové premiéry: Mapy ke hvězdám, Falešní poldové, Česká pivní válka, Mezi náhrobními kameny a další

 
Cenu za nejlepší herecký výkon dostala letos v Cannes Julianne Mooreová za film Davida Cronenberga Mapy ke hvězdám. O životě v policejních uniformách je komedie Falešní poldové. Stará nenávist přežívá v dramatu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý. S podtitulem V tajemných hlubinách je tu další animované dobrodružství Winx clubu. Emocionálně velmi působivé je kanadské drama Mami! O tom, co dnes znamená a neznamená české pivo, je dokument Česká pivní válka. Liam Neeson hraje soukromého detektiva v akčním thrilleru Mezi náhrobními kameny.
30.10.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (63 článků) , David Cronenberg (22 článků)

Nová DVD: Co by, kdyby, Šaráda a Falešní poldové

 
Co by, kdyby, tak se ptá název americké komedie s Jasonem Batemanem a Jane Fondovou. Na Caryho Granta a Audrey Hepburnovou lze zavzpomínat u filmu Šaráda z roku 1963. Akční komedie Falešní poldové je pořádně rychlá jízda.
06.04.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jason Bateman (4 články) , Cary Grant (6 článků)

Dotočná Vyprávěj: Skopal utekl před půlnocí!

 
Hvězda retro seriálu České televize Vyprávěj Svatopluk Skopal (59) se po těžké nemoci, oboustranném zápalu plic, snaží šetřit. Přesto vyrazil na dotočnou druhé řady ságy rodiny Dvořákových a jejich přátel...
23.10.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Svatopluk Skopal - Zase natáčí! Ale sílu nemá

 
Herec Svatopluk Skopal (58) se po čtyřech týdnech, které kvůli oboustrannému zápalu plic strávil v nemocnici, vrátil zpět na plac natáčení seriálu Vyprávěj! Jenže měsíc na lůžku mu ubral mnoho fyzických sil. „Nezvládne víc než jeden obraz denně,“ prozradil deníku Aha! hlavní hrdina seriálu, herec Roman Vojtek (38).
28.05.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (567 článků) , Svatopluk Skopal (34 článků)

Nadupaný program České televize na jaro: Nové kriminálky, napínavé minisérie i filmy

 
Česká televize poodhalila, co pro nás chystá na jarní sezonu. Diváci se mohou těšit na nabitý program obohacený o nové seriály. Například nám bude představen kriminální seriál Místo zločinu Ostrava, na kterém se podílel režisér Jan Hřebejk, rodinný detektivní seriál Poldové a nemluvně, minisérie Zrádci a Stockholmský syndrom, thriller Vysoká hra, film Past o osudech Jiřiny Štěpničkové nebo snímek Veterán.
04.12.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (407 článků) , Jiřina Štěpničková (29 článků)

Hvězda Vyprávěj Skopal: Vzorný manžel nakupuje s taškou na kolečkách

 
Svatopluk Skopal (60) je vzorný manžel. Doprovází svou ženu Lenku Skopalovou (57) i na nákupy, kterým se muži většinou snaží vyhnout. Dokonce za sebou tahá tašku na kolečkách, která nepatří zrovna mezi sexy doplňky.
17.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Hvězda Vyprávěj Skopal (67) žije retro: Nepoužívá mobil!

 
Díky honorářům by si mohl dovolit nejmodernější hračky. Svatopluk Skopal (67)  ale techniku zásadně odmítá. Nemá mobil, ani počítač! Scénář se naučí klidně i pozpátku, sotva po něm ale produkce chce, aby vyťukal číslo na displej telefonu, začíná panikařit.
12.10.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Nemocný herec Svatopluk Skopal - Další komplikace!

 
Zdravotní stav hvězdy seriálu Vyprávěj Svatopluka Skopala (58), který před dvěma týdny zkolaboval, se moc nezlepšuje. Herec s oboustranným zápalem plic je stále pod dohledem lékařů Všeobecné fakultní nemocnice v Praze! Premiéra hry Fidlovačka, která byla z původního termínu ohlášena na včerejšek, se tak opět posunula – dokonce až na září! A jestli se Skopal rychle neuzdraví, hrozí velké komplikace v natáčení populárního Vyprávěj!
11.05.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Skopal ve Vyprávěj stihl 1000. klapku

 
Herec Svatopluk Skopal (58) se o víkendu vrátil do natáčení druhé řady seriálu Vyprávěj. Po zdravotním kolapsu, který ho postihl před měsícem, zase zapadl do rozvětvené televizní rodiny Dvořákových.
24.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)

Svatopluk Skopal: Narozeniny protrpěl na place!

 
Nemocný herec Svatopluk Skopal, kterého museli na konci dubna hospitalizovat s oboustranným zápalem plic, včera oslavil 58. narozeniny! A přestože ještě není úplně zdráv, musel je strávit na natáčení mikulášského dílu seriálu Vyprávěj! Bez Skopala už se totiž nemohlo pokračovat, a kdyby se nepřekonal, ocitl by se seriál v ohrožení!
29.05.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Skopal (34 článků)