Článek

Hvězda seriálu Krejzovi končí s hraním! V 6. měsíci nechce dál riskovat

 
I přes požehnaný stav hrála až do konce ledna hlavní hrdinku Jane v muzikálu Tarzan. Rostoucí bříško nebylo na Ivaně Korolové (31) vůbec vidět. Jelikož to ale není moc klidná role, herečka se raději rozhodla skončit.
03.02.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (55 článků) , Jane Jane (11 článků)
Podobné články

Krejzovi definitivně končí! Utajené zajímavosti o oblíbeném seriálu

 
Díky seriálu Krejzovi mohl Václav Postránecký (†75) ještě naposledy před kameru, ovšem poté, co prohrál boj s rakovinou, musela být jeho role přeobsazena Oldřichem Navrátilem (67), kterého si Postránecký sám před smrtí vybral. Co dalšího jste ale o oblíbeném seriálu, jehož poslední díl jste mohli vidět ve čtvrtek večer na Primě, možná netušili?
19.12.2019 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (108 článků) , Václav Postránecký (210 článků)

Hvězda seriálu Krejzovi Tomicová: Krotila nadrženého medvěda!

 
Nejenže teď dře ve StarDance, ale ani v seriálu Krejzovi si Pavla Tomicová (56) moc neodpočine. V jednom kuse se tam musí potýkat s velkými zvířaty! Dokonce už i krotila nadrženého medvěda.
04.09.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (233 článků)

Václav Postránecký kvůli nemoci končí v seriálu Krejzovi i v Receptáři

 
Ač v seriálu Krejzovi hraje klíčovou hlavu rodiny, musí se Václav Postránecký se svou rolí rozloučit. „Bohužel ho nemoc již natolik vyčerpává, že nemůže v natáčení další série pokračovat,“ sdělila televize Prima s tím, že hercova nástupce prozradí později.
25.09.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (210 článků)

Krejzovi bez Krejzy: Nemocný Václav Postránecký se opět omluvil

 
Společnosti se prý hvězda rodinného seriálu Krejzovi Václav Postránecký (74) bojující s vážnou nemocí nevyhýbá. Přesto chyběl na setkání herců při představení prvního dílu. Byla to už třetí akce, kterou odřekl!
28.08.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (210 článků)

Hvězda seriálu Krejzovi: Herečka čelila drsnému pokusu o znásilnění!

 
Český komediální seriál Krejzovi si na závěr vysílání připravil pro své diváky pořádně dramatickou scénu. Ivana Korolovou (31) se stala obětí pokusu o znásilnění. Herečka nyní popsala, jak se jí jedna z nejméně příjemných scén točila.
27.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (55 článků)

Víkendová bitva o diváka: Tvář si „ukradla“ skoro milion diváků! Jak dopadli Krejzovi?

 
Celkem čtyři premiéry seriálů a soutěží odstartovaly o víkendu na televizi Nova a Prima. Konkurenti tak svedli těžký boj o své příznivce a nebylo to jednoduché. V sobotu proti sobě šly show Tvoje tvář má známý hlas s novinkou 1 proti všem a v neděli pro změnu nové díly seriálu Dáma a Král II a zcela nový seriál Krejzovi na Primě. Jak si vedli?
03.09.2018 13:05 |

podobné články

Recenze: Umění riskovat je kniha o lidském strachu, v osobním rozvoji příliš nepomůže

 
Bojíte se udělat první krok a začít žít? Nejste sami! Psycholožka Kayt Sukel při řešení tohoto problému napsala celou knihu. Její Umění riskovat má být návodem k životu pro lidi, kteří se pro velký strach bojí každého většího kroku. Pokud už ale máte s riskováním nějaké zkušenosti a chtěli byste se to jen naučit dělat lépe, pak v této knize patrně nic moc přínosného nenajdete. Umění riskovat je totiž spíše o psychologii.
28.04.2017 09:35 |

podobné články

Krejzovi strašili děti: Po nemocnici chodili jako Mikuláš s andělem a čertem!

 
Herci ze seriálu Krejzovi Markéta Plánková (40), Kristýna Kociánová (33) a Jan Komínek (24) zavítali do Thomayerovy nemocnice, ale také trochu vystrašili malé pacienty na oddělení dětské chirurgie.
05.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Komínek (8 článků) , Kristýna Kociánová (17 článků)

Kutil z Receptáře i Krejzových Navrátil: Manuální práce dělá moje žena!

 
Po Václavu Postráneckém (†75) převzal seriál Krejzovi i pořad Receptář prima nápadů. Jako hlava rodiny v seriálu Krejzovi má Oldřich Navrátil (67) pod palcem čtyři seriálové dcery. Jak na tenhle »krejzy« seriál, kterému věnoval rok natáčení, vzpomíná?
10.12.2019 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (108 článků)

Krejzovi se definitivně loučí: Co jste o seriálu nevěděli!

 
Seriál Krejzovi dospěl k poslednímu dílu. Diváci vědí, že představitel první hlavy rozvětvené rodiny Václav Postránecký (†75) podlehl rakovině a ještě před smrtí za sebe nominoval kolegu Oldřicha Navrátila (67). Co dalšího byste o Krejzových měli vědět?
19.12.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (108 článků) , Václav Postránecký (210 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Lepší dárek si s manželem nadělit nemohli: Hvězda seriálu Krejzovi je ve 4. měsíci těhotenství

 
Herečka a dabérka Ivana Korolová  (31) čeká miminko. S manželem Jiřím Veselým se více jak dva roky po svatbě těší na prvního potomka. Ivana je ve 4. měsíci těhotenství.
17.12.2019 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Veselý (184 článků) , Ivana Korolová (55 článků) , Jiří Veselý (184 článků) , Jiří Veselý (184 článků)

Synek: Před olympiádou nebudu riskovat, trénink neměním

 
Žádné experimenty, veslař Ondřej Synek v přípravě na olympijskou sezonu nechce riskovat. Mistr světa z roku 2010, který bude v Londýně obhajovat stříbrnou medaili z her v Pekingu, v přípravě na vrchol nadcházející sezony hodlá sázet jen na osvědčené tréninkové postupy.
28.12.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (140 článků)

Šok v seriálu Krejzovi: Dolanský se změnil k nepoznání!

 
Nová role, nový vzhled a nový boj! Tím vším si v posledních dnech prochází Jan Dolanský (41). Hvězda seriálu Ohnivý kuře dostala po pauze po skončení seriálu z kuchařského prostředí novou smlouvu na práci. A v Krejzových herec překvapí. I svým vzhledem...
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (141 článků)

Petr Janda šokuje: Končím s hraním!

 
Nejslavnější český rocker a zakladatel legendárního Olympiku Petr Janda (68) končí s hraním! Muž, na kterého nedávno sáhla smrt, když se mu zanítil žlučovod a lékaři mu ho museli akutně operovat, má jasno. „Mám malou dceru, ta je pro mě důležitější než kariéra,“ prozradil včera deníku Aha! Janda, proč dá svým fanouškům už brzy vale...
10.07.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (716 článků) , Petr Janda (716 článků)

Kerestešová sekla s hraním: Důvod zaskočí!

 
Oblíbená slovenská herečka Andrea Kerestešová (32), kterou můžete znát například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, skončila s hraním v divadle.
02.08.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (360 článků)

Zdeptaná Sandra Bullock: Chtěla jsem seknout s hraním

 
Když se jí v roce 2010 rozpadlo manželství, propadla naprosté zoufalosti. Byla na dně. A chtěla prý skončit i s hraním. Herečce Sandře Bullock (47) se zkrátka po odhalení nevěry svého manžela zhroutil svět. Teď se však snaží vstát, oklepat se a jít dál. A s odstupem času se postavit ke svým problémům konečně čelem.
28.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (273 článků)

Před porodem si splnila ještě jeden sen: Těhotná seriálová kráska křtila svoji první desku. Ukázala bříško ve 4. měsíci

 
Jak již Super.cz informoval, hvězda seriálu Krejzovi a zároveň i muzikálová zpěvačka Ivana Korolová je těhotná . Miminko tak úplně neplánovala, takže si musela pospíšit s tím plánovaným "potomkem". Vydala totiž svoji první sólovou desku, kterou nyní pokřtila. Ani v šatech odhalujících bříško na ní těhotenství zatím není vidět.
23.12.2019 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (55 článků)

Jak se opalovat v 5. měsíci na břiše? Těhotná seriálová kráska se ukázala v bikinách a předvedla vtipné řešení

 
Teprve před pár týdny hvězda seriálu Krejzovi a muzikálová zpěvačka Ivana Korolová prozradila, že se s manželem těší na svého prvního potomka . S rostoucím bříškem stihla ještě pokřtít svoji sólovou desku a pomalu se loučí se svým divadelním angažmá mj. v muzikálu Tarzan, kde má jako představitelka Jane pohybově náročné scény.
11.01.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Korolová (55 článků) , Jane Jane (11 článků)