Článek

Hvězda seriálu Cesty domů se vrací. Víme o tom vše!

 
Herec Alois Švehlík se vrací do seriálu Cesty domů. Režisérovi Jiřímu Adamcovi chodily maily od fanoušků seriálu, kterým legendární herec v roli Rudolfa Bernáta chyběl. A i proto se Švehlík v seriálu opět objeví. „Na kolegy jsem se těšil, přeci jen jsme se nějaký čas neviděli. Je příjemné opět se vrátit mezi kamarády, s nimiž jsem trávil tři roky. Těším se, že se Rudolf bude v seriálu zase objevovat a že se vrátí na stará místa, která má rád a kde je mu dobře. A já s ním,“ řekl Alois Švehlík.
30.09.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Alois Švehlík (100 článků)
Podobné články

To budete koukat: Víme, který neuvěřitelně sexy herec se vrací do Cest domů

 
Fanoušci seriálu Cesty domů se mají na co těšit. Od září se do seriálu vrací sexy herec Jan Dolanský, který hrál záporáka Romana Hamzíka. Když jeho postava zmizela, fanynky sexy Dolanského zaplavily televizi maily. Chtěly svého hrdinu zpátky.
18.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (141 článků)

Jsem lesbička! Přiznala hvězda seriálu Cesty domů Jitka Smutná

 
Herečka Jitka Smutná prolomila hradbu mlčení. Hvězda seriálu Cesty domů Jitka Smutná pár dní před šedesátými narozeninami, přiznala, že už deset let žije se ženou. To, o čem se už delší dobu spekulovalo, potvrdila světu sama herečka. Jitka  byla vdaná, má dvě děti a nyní je už babičkou vnoučka Františka.
15.04.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Smutná (126 článků)

Velká gratulace: Nejpůvabnější hvězda seriálu Cesty domů je těhotná

 
Herečka Kristýna Janáčková je těhotná. Těhotenství se jí podařilo několik měsíců tajit. Hvězda seriálu Cesty domů je na konci pátého měsíce, miminko se má narodit v únoru. To, že čeká dítě, prozradila na jedné charitativní akci.
06.10.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Janáčková (67 článků)

Hvězda seriálu Cesty domů je po náročné operaci: Do hlasivek jí voperovali tuk z pupku!

 
Hvězda seriálu Cesty domů a také Národního divadla Alois Švehlík (74) bojuje s hlasem! Kvůli návratu rakoviny štítné žlázy v minulém roce prakticky přestal mluvit. Proto musel na operační sál, kde mu chirurgové provedli experimentální zákrok.
21.02.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alois Švehlík (100 článků)

Zrzavá hvězda seriálu Cesty domů moderovala akci neučesaná a nenalíčená. Jak se vám líbí?

 
Hvězda seriálu Cesty domů, herečka Nikol Kouklová, se pro dobrou věc rozhodla uspořádat charitativní akci. Byla nejen v roli organizátorky, ale také účinkující, moderátorky a stylistky módní přehlídky. A zapřáhla pořádně i svého přítele Karla Heřmánka mladšího.
12.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (206 článků) , Nikol Kouklová (79 článků)

Roman Zach z Cest domů: Jeho role? Sex, líbání, osahávání!

 
Jedna žena mu nestačí! Hvězda seriálu Cesty domů Roman Zach (41) musel být v minulém životě Casanova. Jeho postelí prošly už zástupy krásek! I když je to jen lože v seriálu Cesty domů, i tak je to slušný výkon. Nyní si užil harém na předávání cen Czech Grand Design.
11.03.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Zach (76 článků)

Takhle bude vypadat hrob mrtvé Soni ze seriálu Cesty domů

 
O tom, jak umírala postava Soni Maškové v podání herečky Pavly Vitázkové  (32) , přinesl Super.cz rozsáhlou reportáž. Krev, slzy a emoce už televizní diváci viděli. Nyní už víme i to, jak bude bude vypadat v seriálu Cesty domů její hrob.
01.06.2011 11:50 |

podobné články

Víme, co se stalo se Soňou ze seriálu Cesty domů. Pavla Vitázková vypadá jako Lara Croft

 
Blonďaté Soně ze seriálu Cesty domů dala herečka Pavla Vitázková  (32) vale. Poté, co její postava zemřela při autmobilové nehodě, nechce se k ní vracet. Razantně změnila barvu vlasů a její něžné rysy a zaoblená postava jsou pryč. Začíná připomínat Laru Croft.
16.12.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (113 článků)

Šok! Hvězda seriálu Cesty domů Jitka Smutná v šedesáti letech přiznala, že je lesbička

 
Tak tohle nikdo nečekal. Herečka Jitka Smutná, která exceluje v seriálu Cesty domů, přiznala lesbickou orientaci. A to je herečka, která zítra oslaví šedesáté narozeniny, stále vdaná a má dvě děti, Terezu a Jakuba. Smutná žije se ženou už dlouhých deset let.
15.04.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Smutná (126 článků)

Hvězda seriálu Cesty domů: Horváthová ležela opilá na náplavce

 
Večírek ke startu nové řady seriálu Cesty domů se zvrhnul v jednu velkou pařbu. Zvlášť mladí herci to na parníku přehnali s pivem, vínem i tvrdým alkoholem. Nejhůř dopadla Petra Horváthová (26) alias Vendy. Ta se opila tak, že spadla i na vůz policejní hlídky!
25.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Horváthová (46 článků)

Cesty domů přivítají další známou tvář: Novou posilou bude hvězda z Vyprávěj

 
V seriálu Cesty domů se už zanedlouho objeví další známá tvář. V roli soudkyně Simony Kenigrové do seriálu naskakuje Veronika Freimanová.
15.05.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (166 článků) , Veronika Arichteva (452 článků)

Hvězda seriálu Cesty domů Pavla Vitázková: Na prahu čtyřicítky ji trápí "dětská" nemoc

 
Herečka Pavla Vitázková (39), kterou znáte ze seriálu Cesty domů, leží doma v posteli a hodně trpí. Maminka dvou dětí a manželka Dušana Vitázka dostala typickou dětskou nemoc, kterou ale ona v mládí neprodělala.
17.04.2018 16:10 |

podobné články

První klapka seriálu Cesty domů - Etzler hraje alkoholika!

 
První klapka nového »primáckého« seriálu Cesty domů, který si pod svá režisérská křídla vzal Jiří Adamec, klapla včera přesně v jednu hodinu po poledni! Hlavní roli Jana Maška si zahraje Adamcův oblíbenec Miroslav Etzler (45), jenž působil i v Adamcově zatím posledním seriálu Pojišťovna štěstí.
06.08.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (232 článků) , Miroslav Etzler (420 článků)

Pavla Vitázková ze seriálu Cesty domů: Z »tuctovky« sexbomba!

 
Z ošklivého káčátka se stala krásná labuť! Přesně to je příběh herečky Pavly Vitázkové (31) z nového rodinného seriálu televize Prima Cesty domů. Odchovankyně Městského divadla Brno se před šesti lety blýskla v trošku neohrabaném »nováckém« seriálu Redakce. A přestože v té době byla o šest let mladší, Vitázková v něm působila poněkud unyle a unaveně...
21.09.2010 12:05 |

podobné články

Známe tajný scénář seriálu Cesty domů: V Etzlerově posteli skončí Kostková

 
Již ve středu televizní diváci uvidí poslední scénu Soni, kterou v seriálu Cesty domů hraje Pavla Vitázková  (32) . Po tragické autonehodě Vitázková definitivně zmizí ze seriálu. A to zrovna v okamžiku, kdy se začala opět sbližovat s bývalým manželem v podání Miroslava Etzlera  (46) . Super.cz zjistil, kdo ji nahradí!
08.06.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (420 článků)

Víme první: Hvězda Cest domů a Redakce je těhotná!

 
Tak to je skvělá zpráva. Hvězda první série seriálu Cesty domů, půvabná herečka Pavla Vitázková  (34) , bude mít první dítě. S manželem Dušanem Vitázkem pracovali na miminku už delší dobu a konečně se jim to podařilo.
15.08.2013 10:20 |

podobné články

Víme první: Hvězda Cest domů a držitel ceny TýTý bude otcem. Tahle půvabná brunetka mu přivede na svět potomka

 
Hvězda seriálu Cesty domů Martin Kraus bude otcem. Jeho přítelkyně Klára je v šestém měsíci těhotenství. Podle informací Super.cz má termín porodu na konci srpna.
28.05.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (157 článků) , Martin Kraus (157 článků)

Opilé Cesty Domů. Manžel Špalkové namol křičel: ROZVEDU SE

 
Večírek primáckého seriálu Cesty domů se pěkně rozjel. O největší pozdvižení se parníku Cecílie postaraly nové postavy - Míla Tichý (27) a Kristýna Janáčková (30). I když je Míla ženatý s o deset let starší herečkou Petrou Špalkovou (37), vášnivě se objímal s každou ženou, která mu vpadla do cesty.
24.08.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (34 článků) , Kristýna Janáčková (67 článků)

Holky kvůli vám se rozvedu! Křičel opilý herec z Cesty domů

 
Večírek primáckého seriálu Cesty domů se pěkně rozjel. S vínem to pořádně přehnal herec Míla Tichý (27). I když je ženatý s o deset let starší herečkou Petrou Špalkovou (37), vášnivě se objímal s každou ženou, která mu vpadla do cesty.
25.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (34 článků)