Článek

Hvězda filmu Co ta holka chce se změnila k nepoznání. Z kdysi krásné Amandy Bynes je troska

 
Herečka Amanda Bynes svou kariéru odstartovala už jako malá dívka. Pak se z ní ale stala žena, která se občas toulá po Los Angeles úplně nahá, jak uvádí portál TMZ. Za vším stojí psychické potíže i návykové látky.
26.04.2024 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)
Podobné články

Vykouří třicet jointů denně a jede v kokainu, tvrdí nejlepší přítel rebelující herečky Amandy Bynes

 
Mrazivé svědectví o drogové závislosti herečky Amandy Bynes poskytl novinám Sunday People její blízký přítel Jonathan Jaxson. O hvězdě seriálu The Amanda Show, která je nyní kvůli svému nezvladatelnému chování umístěna v psychiatrické léčebně, prozradil, že její závislost přesahuje veškerou mez. Denně prý vykouří i více než třicet jointů, které navíc prokládá kokainem.
05.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Ztroskotaná hvězda Amanda Bynes se zasnoubila: Ukázala muže snů i obří prsten

 
Někdejší hvězda Hollywoodu Amanda Bynes se zasnoubila. Na sociální síti se nejprve pochlubila zásnubním prstenem s obřím kamenem a den na to ukázala svého vyvoleného. Zdá se, že Bynes se konečně vzpamatovala a začíná žít skutečný život.
23.02.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Drsný pád na dno hvězdy filmu Co ta holka chce: Amanda Bynes propadla alkoholu i drogám, producírovala se nahá po ulicích

 
Rodinná komedie Co ta holka chce začala diváky bavit v roce 2003. Hlavní představitelku si zahrála dětská hvězda Amanda Bynes, jejíž životní příběh ovšem rozhodně komedii nepřipomíná. Natropila spoustu skandálů a skončila na ulici. Jak popsal očitý svědek pro web TMZ, po Los Angeles se dokonce producírovala úplně nahá.
25.11.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Idol dívčích srdcí Zac Efron se už pět měsíců tajně léčí ze závislosti na alkoholu

 
Když se někdo v dětském věku stane hvězdou filmů od "Disneyho":http://www.extra.cz/tema/disney, jeho následující kariéra je jasná. Viděli jsme to u "Britney Spears":http://www.extra.cz/tema/britney-spears (32), "Lindsay Lohan":http://www.extra.cz/tema/lindsay-lohan (28), "Amandy Bynes":http://www.extra.cz/tema/amanda-bynes (27), "Taylor Momsen":http://www.extra.cz/tema/taylor-momsen (20) a mnoha dalších. Dřív nebo později spadnou do "závislosti na drogách nebo alkoholu":http://www.extra.cz/tema/dzambulka, protože stát se milionářem ve věku, kdy ještě neumíte počítat ani do stovky, to se na člověku prostě podepíše.
19.09.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (171 článků)

Dětská hvězda Amanda Bynes: Změnila se k nepoznání a vrátila se ke snoubenci

 
Americká herečka Amanda Bynes (36) patřila mezi nejtalentovanější herečky Hollywoodu. Získala plno ocenění a lidé jí predikovali zářnou budoucnost. Jenže v roce 2014 jí byla diagnostikována bipolární porucha, ona skončila s hraním a začala vyvádět doslova šílené věci. Nyní žije svým životem mimo záři reflektorů, navštěvuje kosmetickou školu, kde se připravuje být nehtařkou, a podle webu TMZ se nyní znovu dala dohromady se svým bývalým snoubencem.
22.10.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Troška propůjčil jméno červenému vínu, vůbec mu ale nechutná

 
Režisér Zdeněk Troška má vlastní víno. Na křtu lahví se svým obličejem ale přiznal, že mu nechutná a dá před ním přednost jinému červenému moku - rajčatovému džusu. Další články k tématu: Vondráčková se opět vdávala, svatbu režíroval Troška. Podívejte se Dobčice u Českých Budějovic změnil režisér Troška na Babovřesky Zdeněk Troška začíná u Českých Budějovic natáčet komedii Babovřesky Česká kritika mě nepochválí ani za Oscara, říká Troška a točí další film Chtěli bychom aspoň dvě děti, říká šťastný otec Tomáš Plekanec
24.07.2012 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (553 článků) , Tomáš Plekanec (604 článků)

Dětská hvězda Amanda Bynes se drasticky změnila: Našli ji nahou a zmatenou v ulicích

 
Dětská hvězda Amanda Bynes (36) byla převezena do psychiatrické léčebny. Zcela nahá se totiž potulovala po ulicích Los Angeles, jak uvedl web TMZ.com. Zajímavé je, že to byla ona sama, kdo na sebe zavolal 911. Nejdříve ji odvezli na policejní stanici, kde usoudili, že herečce prospěje pár dní ve cvokárně. Amanda je zatím hospitalizovaná a pravděpodobně se ve středisku zdrží delší dobu.
21.03.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Amanda Bynes slaví 34. narozeniny: Bývalou dětskou hvězdu drogy změnily k nepoznání

 
Dětská hvězda Amanda Bynes slaví 34. narozeniny. Bývalá herečka, která si kariéru i život zničila závislostí na drogách a alkoholu, má být údajně už vyléčená, dodnes ji ale trápí psychické problémy. Ty se ještě zhoršily poté, co otěhotněla. Byla totiž zbavená svéprávnosti a s péčí o dítě jí mají pomáhat její rodiče, jejichž život se kvůli dceři změnil v jízdu na divoké horské dráze.
03.04.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Herečka Amanda Bynes má údajně vážné psychické problémy

 
Americká herečka Amanda Bynes (26), kterou můžete znát například z filmu Co ta holka chce, neprožívá zrovna šťastné období. Poté, co měla nedávno potíže se zákonem, se dokonce objevily informace, že má vážné psychické problémy.
25.09.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Herečka Amanda Bynes zavinila několik dopravních nehod a hrozí jí vězení

 
Herečka Amanda Bynes (26), kterou můžete znát například z komedie Co ta holka chce, byla obviněna ze zapříčinění dvou dopravních nehod, od kterých ujela. Za to jí hrozí rok za mřížemi.
07.09.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Dětská hvězda Amanda Bynes je těhotná: Bývalá narkomanka ukázala snímek z ultrazvuku

 
Bývalá dětská hvězda a vyléčená narkomanka a alkoholička Amanda Bynes (33) oznámila, že čeká dítě. Informaci sdělila fanouškům na Instagramu zveřejněním snímku z ultrazvuku, ten ale později smazala. Těhotenství potvrdil i její snoubenec Paul Michael, kterého herečka poznala na protialkoholním léčení a s nímž nedávno zásnuby zrušila jen proto, aby se zasnoubili znovu.
18.03.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků) , Paul Michael (3 články) , Michael Paul (1 článek) , Paul Michael (1 článek)

Bývalá dětská hvězda Bynes skončila na psychiatrii: Kvůli skandálnímu chování musí podstoupit léčbu

 
Bývalá dětská televizní hvězda Amanda Bynes (37) byla tento týden propuštěna z psychiatrické léčebny. Do té nastoupila poté, co minulý měsíc zaplnila stránky médií, když se potulovala nahá po ulicích Los Angeles. Informoval o tom web Page Six.
12.04.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků) , Page Page (129 článků)

Amanda Bynes si znetvořila obličej: Nechala si vytetovat příšernost, není v tom ale sama

 
Někdejší filmová hvězda Amanda Bynes (33) nepřestává šokovat. Když zrovna neexperimentuje s účesy, tak si nechá zohyzdit obličej. Na tvář si nechala vytetovat opravdu příšerné tetování. Není ale zdaleka jediná celebrita, která si zasáhla do obličeje.
16.02.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Zásnuby vydržely pouhé tři týdny: Amanda Bynes se rozešla s partnerem, kterého poznala v léčebně

 
Někdejší dětská hvězda Amanda Bynes  (33) na Valentýna šokovala fanoušky, když oznámila zásnuby . Následujícího dne představila světu i snoubence Paula Michaela , s nímž se na sklonku loňského roku seznámila v léčebně. Zamilovanost ale neměla dlouhého trvání. O pouhé tři týdny později se rozešli. Z hereččina instagramového účtu také zmizely všechny jejich společné fotografie.
09.03.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Bývalá dětská hvězda je na dně. Amanda Bynes (37) propadla drogám, popálila i svého psa

 
Herečka Amanda Bynes, které je dnes 37 let, měla dobře rozjetou kariéru. Tu ale nezvládla ukočírovat a propadla až na společenské dno. Začala brát drogy a tropí jeden skandál za druhým. Jak píše web TMZ, naposledy se producírovala nahá po Los Angeles a skončila na psychiatrii.
03.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Řádění Amandy z Melrose Place: Útok na zdravotnici! Přála smrt i jejím dětem

 
Heather Locklear (56), kterou kdysi proslavila role mrchy Amandy v oblíbeném seriálu Melrose Place, míří před soud kvůli jejímu útoku na zdravotnici. Té ve vzteku dokonce přála, aby její děti zemřely na AIDS!
02.11.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (52 článků)

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

Zbláznila se? Zkouřená Amanda Bynes házela z okna ve 36. patře vodní dýmku. Skončila na psychiatrii

 
Herečka Amanda Bynes je poslední dobou jako utržená ze řetězu. Zatímco nedávno překvapila své fanoušky možná až příliš intimními fotografiemi zaslanými na sociální síť, tentokrát se dokonce dostala do potyčky s policií. Po požití drog, nejspíš většího množství marihuany, totiž v noci na pátek vyhodila ven z okna svého newyorského apartmánu ve 36. patře téměř půlmetrovou vodní dýmku.
24.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)

Amanda Bynes se zbláznila! Za drogy a výtržnictví byla zatčena policií

 
Americká herečka Amanda Bynes se opravdu zbláznila! Nic jiného nelze říci na její nepochopitelné chování. Alkohol, drogy, nahota, urážlivé poznámky a nakonec zatčení newyorskou policií.
28.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (38 článků)