Článek

Hvězda Clash of the Stars Kril míří do vězení: Fanoušky prosí o peníze

 
Fenomén českého internetu influencer Lukáš Kril jde za mříže! Influencer známý především díky své účasti v Clash of the Stars, kde se objevil jako jeden z aktérů velmi sledované polštářové bitvy, byl odsouzen na deset měsíců ve vězení. “Tak jdu na 10 měsíců. Lituju svých pí*ovin, jsem ko*ot,” svěřil se krátce po rozhodnutí soudu svým fanouškům na sociálních sítích. Čeho se dopustil? 
16.09.2022 16:10 |

podobné články

Podobné články

Polštářová bitva s Kolesem mu nevydělala. Kril prodává své nahé fotky na Instagramu

 
Influencer Lukáš Kril, známý především díky své účasti v Clash of the Stars, se rozhodl využít nabytou slávu po svém. Na sociálních sítích nyní nabízí velmi specifické služby: fanoušci si od něj mohou zakoupit například pozdrav do hlasové zprávy nebo intimní snímky, za které vyžaduje platbu předem! Jaký je jeho ceník? 
15.09.2022 16:10 |

podobné články

Největší bizáry z Clash of the Stars: Oficiální polštářová bitva a první facky!

 
První tisková konference k představení programu druhého galavečera Clash of the Stars nabídla divákům pořádnou show. Došlo na ostré slovní přestřelky i facky při staredown. Organizátoři představili velmi neočekávaná jména zápasníků, mezi kterými nebude chybět třeba zpěvák Adam Mišík. A překvapení večera? Polštářová bitva! Té se ujme hvězda internetu Koleso. Kdo neudržel emoce na uzdě a popral se ještě před oficiálním zápasem?
26.04.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (298 článků)

Koleso ukradl auto? Už je venku a obvinění stáhli, tvrdí člověk z Clash of the Stars

 
Hvězda internetu Patrik Pešava alias Koleso byl ve čtvrtek dopoledne zadržen poté, co po něm policie vyhlásila pátrání. Zatím není jisté, čeho se dopustil, ale internetem koluje informace o tom, že měl ukrást auto. Na sociálních sítích se mezitím šíří hashtag #FreeKoleso, ale známý influencer je už podle informací organizátora Clash of the Stars na svobodě. "Je venku a obvinění stáhli," řekl eXtra.cz. O polštářovou bitvu tak fanoušci nepřijdou!
13.05.2022 10:55 |

podobné články

Koleso vs. Kril: Lítaly další facky! Výrazy security mluví za vše

 
Co setkání, to facka. Tak to vypadá pokaždé, když se internetová hvězda Koleso postaví čelem svému soupeři, Lukášovi Krilovi. Ti se spolu za necelý měsíc utkají v oficiální polštářové bitvě! Událost se velmi rychle blíží, a tak organizátoři galavečera, v rámci kterého se to celé uskuteční, nelení a snaží se vzbudit největší pozornost. Nešlápli vedle, když proti sobě již podruhé postavili zmiňované “bojovníky”. Koleso dostal další facku a výrazy sekuriťáků stojících po jejich boku pobavily nejednoho diváka. Záznam ke zhlédnutí na sociálních sítích organizace Clash of the Stars. 
25.06.2022 11:30 |

podobné články

Bizarní Clash of the Stars: Nechyběl vulgární Grznár, nasupený Datel nebo hádka moderátora s Kajumim

 
Čeští diváci byli poprvé svědky zápasnického turnaje influencerů. Na Clash of the Stars se střetli například Filip Grznár s Michalem Peštukou nebo Silvia Dellai s xHolakys. Zlatým hřebem kontroverzního večera pak byl souboj Marka "Datla" Valáška proti rapperovi Vercettimu. Turnaj nabídl plno ukončení před limitem, ale také nevyrovnaný výběr zápasníků či hloupé hádky.
22.01.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (55 článků) , Marek Valášek (28 článků)

GLOSA: Turnaj Clash of the Stars byl genocidou mozkových buněk

 
Český showbyznys byl svědkem nebývalé akce v podobě turnaje Clash of the Stars. Na něm se v boxu, thaiboxu nebo v MMA porvali přední čeští influenceři, tvůrkyně obsahu pro dospělé či kontroverzní postavy kulturistiky. Byť se musí nechat, že šlo v mnoha ohledech o unikátní akci, nemělo by zapadnout, že turnaj byl přehlídkou bizarností a amatérismu, při kterých odumíraly mozkové buňky ve velkém.
23.01.2022 18:40 |

podobné články

Tajná láska Aničky Šulc? Rváč z Clash of the Stars úřaduje ve vile Like House!

 
Lukáš Tůma (18) neboli Luktuma je v poslední době často spojován se známou influencerkou Annou Šulc (23), mluví se o vztahu, který však doposud nepotvrdili. Nedávno byl také součástí influencerských zápasů pod organizací Clash of the Stars, kdy souboj s influencerem Tadeášem Veselým vyhrál na plné čáře. Přišel si pro výhru i do Like House?
15.03.2022 11:30 |

podobné články

Drama v Clash of the Stars: Nejen drsné přestřelky! Kluk s kamením se chtěl zabít

 
Druhý galavečer organizace Clash of the Stars se velmi rychle blíží. Amatérské zápasy známých tváří, populárních influencerů nebo interpretů budou na rozdíl od prvního turnaje tentokrát k vidění i naživo. A že to bude stát za to, potvrzuje i tisková konference k blížící se události. Tam se soupeři opět setkali tváří v tvář a nešetřili ani drsnými výroky směřovanými ke svým protivníkům. Jaké byly nejvýraznější momenty? 
21.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (300 článků)

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars? Rapper Lboy svému soupeři ukáže školu ulice

 
Další turnaj organizace Clash of the Stars, zaměřené na amatérské zápasy známých tváří, se blíží. Opět se na něm utká řada známých influencerů a tentokrát nově i interpretů. Diváci se mohou těšit na několik pikantních soubojů a mezi ty nejzajímavější patří rozhodně dvojice Geybn vs. Lboy. Influencer versus rapper, který prý soupeři ukáže školu ulice. Nejdrsnější duel večera, který samotní organizátoři nazývají "válkou". Jak tohle dopadne?  
24.06.2022 21:45 |

podobné články

Bizarní Clash of the Stars: Pláč poražených, neposedné prso a nudná tahanice Datla s Freescootem

 
V pořadí již druhý turnaj Clash of the Stars nezklamal a nabídl tunu bizáru. Mezi sebou si to v kleci rozdalo hned řada pseudocelebrit ze sociálních sítí a i když to až na čestné výjimky nemělo nic společného se sportem, bude se o jednotlivých zápasech ještě dlouho mluvit. Ať už to bylo rychlé ukončení Kluka s kamením, vypadlé prso Angie, napadení Filipa Grznára Alešem Bejrem přímo v kleci nebo hysterická Eveline Dellai. Dlouho očekávaná bitva Datla s Freescootem ale mnoho nadšení nevyvolala...
25.06.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (55 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (55 článků) , Aleš Bejr (7 článků)

Dosavadní král Clash of the Stars: Datel promluvil o dalším zápase. Ve hře je známý rapper

 
Youtuber a influencer Marek Valášek alias Datel se nově těší z druhé výhry v amatérském MMA, které se uskutečnily pod organizací Clash of the Stars. I když od posledního turnaje utekl teprve měsíc, organizátoři nyní již usilovně makají na nadcházejícím galavečeru. A jak Datel potvrdil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz, je dost možné, že dalším soupeřem mu bude rapper vystupující jako Sensey! Dvě rozdílné sféry, které by fanoušci v kleci vidět rozhodně chtěli. 
31.07.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (28 článků)

Datel v problémech: Zadlužený Marek Valášek musí soudu vysvětlit statisíce příjmů z Clash of the Stars

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, influencer Marek Valášek (24) alias Datel je sice kvůli vysokým dluhům v insolvenci, žije si ale nad poměry a to mnohé rozčiluje. Nyní získal novou soudkyni a ta zkoumání jeho života vzala vážně. Zjišťuje, jestli nekrátí věřitele tím, že by zakryl údajné obrovské příjmy ze zápasů Clash of Stars. S informací přišly weby Antiyoutuber.cz a eXtra.cz.
14.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (28 článků)

Drama na tiskovce Clash of The Stars: Snejks se navezl do Datla. Debílku, reaguje Valášek

 
V pondělí 5. září byla Praha nabitá akcemi. Nejen že se uskutečnila slavnostní premiéra velkofilmu Jan Žižka, ale v Duplexu se konala také tisková konference organizace Clash of The Stars, na níž promotéři oznámili nadcházející zápasy i konání galavečera. Na tiskovce však bylo pořádně živo a došlo i na šarvátky, kterých nebyl ušetřen například influencer Marek Valášek alias Datel.
07.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (157 článků) , Marek Valášek (28 článků) , The Clash (2 články) , Drama Drama (300 článků)

Bizáry v Clash of the Stars: Kluk s kamením rozbil vejce o Rošťáka Svobíka a pošťuchování Datla s Freescootem

 
V předvečer druhého galavečeru Clash of the Star se děly věci. V rámci oficiálního vážení Kluk s kamením vychrstnul na svého soupeře Rošťáka Svobíka vejce, které o něj rozbil. Akce byla zjevně předem připravená. Došlo i na pošťuchování Datla s Freescootem.
24.06.2022 22:20 |

podobné články

Lukáš Kril nabízí za peníze svá odhalená videa: Fanoušky prosí o další objednávky

 
Lukáši Krilovi zbývají poslední dny na svobodě a on je rozhodně nehodlá promarnit. Ne že by dělal něco smysluplného. Leží doma v posteli, lituje sám sebe a snaží se vydělat poslední drobáky, a to rozhodně všemi způsoby. Za pár korun je ochotný svým fanouškům poslat dokonce i svá erotická videa. To alespoň vyplývá z jeho příspěvků na Instagramu. 
21.09.2022 11:40 |

podobné články

Kluk, co si přišel hrát s kamením, míří do klece! Přijal Kajumi jeho výzvu na zápas?

 
Ondřej Untermüller si neřekne jinak než "Kluk s kamením." Jako malý se stal hvězdou pořadu Ano, šéfe!, když Zdeňku Polhreichovi vysvětloval, že si přišel hrát s kamením. Na tuto scénku se dodnes nezapomnělo, ale Ondřej se snaží nadále poutat pozornost o sto šest. Nedávno byl součástí pořadu Prostřeno a nyní míří do Clash of the Stars, kde ho čeká první zápas. Přijal Adam Kajumi jeho výzvu na souboj?
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (14 článků)

Tvůrci Sword of the Stars chystají akční RPG v retro stylu

 
Možná v některých z vás vyvolala zmínka o Sword of the Stars v titulku chuť na nějakou pořádnou, komplikovanou vesmírnou strategii, třebas na Sword of the Stars III. Nu, nezbude vám, než naprázdno polknout a čekat dále, protože SotS: The Pit není ani náhodou strategie, nýbrž rouge-like akční RPG, které z reálií docela známé série her od tvůrců z Kerberos jen těží....
24.12.2010 14:35 |

podobné články

Osobnosti: John Terry (61 článků)

Kytarista The Clash Mick Jones otevřel v Londýně rockovou knihovnu

 
Kytarista punkrockové skupiny The Clash Mick Jones otevřel v Londýně rock'n'rollovou knihovnu. Vystavil v ní na 10 tisíc předmětů, které nashromáždil za více než třicet let své hudební kariéry.
30.07.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jones (5 článků) , Mick Jones (5 článků)