Článek

Hustý dým a oheň vyhnaly lidi z postelí! V Nuslích hořel byt, hasiči evakuovali 18 lidí, psy i kočku

 
Plameny a hustý dým vyhnaly v noci na úterý obyvatele z domu v pražských Nuslích. Hořet začal byt ve třetím patře, na místo hned vyrazilo několik jednotek hasičů. Z domu evakuovali 18 lidí, z toho 16 zachránili pomocí vyváděcích masek. Zachránili i čtyři psy a kočku. Jeden člověk skončil v péči záchranářů.
20.04.2021 08:05 |

podobné články

Podobné články

Hustý dým na Barrandově! Hořel byt, hasiči evakuovali 10 lidí a dvě želvy

 
Hustý šedý dým se začal valit z balkonu bytu v ulici V remízku na pražském Barrandově. Na místo hned vyrazili hasiči a ve spolupráci s policií začali evakuovat obyvatele domu. Své příbytky muselo nakonec opustit deset lidí a dvě želvy. Škoda byla vyčíslena na 100 tisíc.
22.10.2020 10:45 |

podobné články

Hustý černý dým v Hloubětíně! Hořel sklad s televizemi, škoda pět milionů

 
Pořádně napilno mají už od silvestrovského rána pražští hasiči. Z vrat skladu v Hloubětíně, kde je uložena elektronika, začal stoupat hustý černý dým. Hasičům se požár brzy podařilo přemoci, škoda ale šplhá k pěti milionům. Jen o půl hodiny později zasahovali hasiči také v Řeporyjích, kde na poli hořel stoh.
31.12.2020 08:40 |

podobné články

V Otrokovicích hořel průmyslový areál: Valil se hustý dým a ozývaly se výbuchy

 
Požár, který dnes odpoledne zachvátil jednu z budov v průmyslovém areálu TOMA v Otrokovicích na Zlínsku, již mají hasiči pod kontrolou. Z oblohy nad městem už zmizel také hustý černý dým, který byl viditelný ze vzdálenosti několika kilometrů. Místo ohraničili policisté páskou, hasiči však nikoho evakuovat nemuseli.
05.07.2016 14:10 |

podobné články

Hustý dým vyděsil Miletice: Kvůli hořícímu lihu z krbu vzplál na Klatovsku rodinný dům

 
Rodinný domek hořel ve čtvrtek v Mileticích na Klatovsku. Hustý valící se černý dým vyděsil místní obyvatele. Oheň zachvátil první patro a půdu. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.
01.02.2018 16:05 |

podobné články

Ženě začala hořet v posteli powerbanka: Hasiči evakuovali celý panelák

 
Požár v jednom z bytů na nejlidnatějším plzeňském sídlišti Lochotín zalarmoval ve středu ráno hasiče. Majitelce (37) začala v posteli hořet powerbanka, oheň a hustý dým poničil celý byt. Nájemníky museli hasiči evakuovat. Majitelka bytu, kde hořelo, se nadýchala zplodin a skončila v nemocnici.
23.08.2017 10:45 |

podobné články

VIDEO: Z bytu v Karlíně se valil hustý dým! Hořelo vybavení, hasiči evakuovali sedm lidí

 
Hustý kouř stoupal ve čtvrtek odpoledne z jednoho z bytů na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně. Na místo vyrazily dvě jednotky hasičů, které požár krátce před druhou dostaly pod kontrolu. Z domu evakuovali sedm lidí.
31.05.2018 14:10 |

podobné články

Požár v Břasích: Lidi vyděsil hustý dým. Hořela stodola a dílna

 
Požár a hustý dým vyděsil obyvatele obce Břasy na Rokycansku. Plameny tady vyšlehly ze stodoly a dílny u rodinného domku. Oheň uhasili hasiči.
14.01.2018 14:55 |

podobné články

Hustý dým na Žižkově: V serverovně České pošty hořelo, hasiči z budovy vyvedli devět lidí

 
Obyvatele pražského Žižkova vyděsil v sobotu hustý dým, jenž se začal valit zbudovy České pošty na Olšanské ulici. Hasiči, kteří během chvíle dorazili na místo, zjistili, že kouř zaplnil serverovnu, v níž začaly hořet záložní zdroje. Z budovy vyvedli celkem devět lidí.
12.05.2018 12:05 |

podobné články

Z holešovického nádraží stoupal hustý dým: Hořely tři kontejnery, zplodiny se dostaly do haly

 
Hasiči zasahují na nádraží Holešovice. Blízko areálu totiž vzplály tři kontejnery s odpadem, zplodiny hoření pronikly také do nádražní haly. Z areálu stoupá hustý dým. O události informovali pražští hasiči.
08.02.2018 17:10 |

podobné články

Hustý dým se valil z oken činžáku: Hasiči vykopli dveře a z hořícího bytu vynesli babičku

 
K hořícímu bytu, z jehož oken se valil hustý černý dým, vyjeli hasiči v pondělí dopoledne do ulice Botanická v Brně. Z bytu museli vynést zraněnou seniorku.
18.05.2020 11:35 |

podobné články

Plameny a hustý dým: Ve Vršovicích hořel byt, hasiči zachránili pejska a dva lidi

 
S obřími plameny vyrazili hasiči bojovat v sobotu časně ráno do pražských Vršovic. Hořet začal jeden z bytů, hasiči z něj zachránili dva lidi a pejska. Další lidé z domu odešli ještě předtím, než hasiči dorazili.
25.07.2020 08:35 |

podobné články

Tragický požár v Záběhlicích: Hasiči tam našli mrtvé tělo! Dým byl vidět na kilometry daleko

 
Hustý černý dým, který začal stoupat nad Prahu v neděli odpoledne, vyděsil obyvatele Prahy. Řada z nich hned zavolala hasiče, kouř byl vidět na kilometry daleko. Podle hasičů hořel v Záběhlicích příbytek bezdomovců, plameny se ale rozšířily na okolní trávu a keře. Na místě našli hasiči lidské tělo, uvedl jejich mluvčí Martin Kavka.
20.12.2020 14:25 |

podobné články

U Palmovky hořel sklep domu: Hasiči evakuovali 26 lidí

 
Na Nový rok odpoledne vyrazili pražští hasiči do ulice Novákových v Libni, kde hořel sklep činžovního domu. Ze zakouřených prostor evakuovali 26 lidí, zplodinami se nadýchal jeden muž a byl převezený do nemocnice. Příčinou zakouření byl podle twitteru hasičů hořící odpad.
01.01.2020 15:55 |

podobné články

V domě pro seniory v noci zabíjel oheň a hustý dým: Dvě ženy zemřely!

 
Oheň a hustý kouř valící se po chodbách, strach o život. To bylo včerejší probuzení Rudolfa Tice (90) v domu s pečovatelskou službou v Příboře na Novojičínsku. Budovu včera zachvátil silný požár, který dvě seniorky (†73 a †75) připravil o život.
25.01.2013 11:14 |

podobné články

Hasiči zasahují v elektrárně Tušimice! Z místa stoupá hustý dým

 
V areálu elektrárny Tušimice vypukl požár. Na místo vyrazilo pět hasičských jednotek. Z místa šlehaly pětimetrové plameny a stoupá hustý dým.
20.07.2012 12:45 |

podobné články

Požár tovární haly v Praze: Hustý dým zahalil část města

 
V sobotu večer vypukl v areálu bývalého ČKD rozsáhlý požár. Hasiči krotili plameny v textilním skladu v pražských Vysočanech dlouho do noci a dohašovali i v neděli přes den. Práci jim komplikovaly tlakové nádoby. Černý hustý dým, který stoupal vysoko k obloze, děsil pražany v každém koutu metropole.
23.08.2015 07:55 |

podobné články

Hustý dým se valil z domu ve Vršovicích! Požár uhasili policisté, pomohl elektrikář-amatér v uniformě

 
Hustý dým se v neděli odpoledne začal valit z jednoho z bytů v pražských Vršovicích. Na místo jako první dorazili policisté z pohotovostní motorizované jednotky, z auta bleskovou rychlostí vytáhli hasicí přístroje a běželi dovnitř. Tam našli majitele bytu (67), který se sám v hustém kouři snažil hasit požár elektroinstalace, ale marně. Policisté muže vyvedli ven a zavolali záchranku. Pak jeden z policistů, který je amatérským elektrikářem, vypnul elektřinu a jeho kolegové
11.11.2020 13:50 |

podobné články

V Bohnicích hořel byt v Řepínské ulici. Hasiči evakuovali 20 lidí

 
V pražských Bohnicích hořel byt ve čtyřpatrovém domě v Řepínské ulici. Hasiči museli evakuovat 20 lidí, všichni jsou mimo ohrožení života. Pro obyvatele domu přijel evakuační autobus. Hasiči o tom informovali na twitteru.
20.03.2021 12:55 |

podobné články

Únik plynu v Nuslích! Dělníci při rekonstrukci bytu navrtali potrubí, hasiči evakuovali 16 lidí

 
Poklidné sobotní odpoledne narušil obyvatelům jednoho z domů v Jaurisově ulici v Nuslích únik plynu. Krátce před čtvrtou hodinou museli všichni opustit své domovy. Na místě zasahují hasiči, kterým se již podařilo zatím provizorně plyn zastavit. Lidé teď na návrat do domu čekají v evakuačním autobuse.
07.11.2020 17:10 |

podobné články