Článek

Hušák dostal v Sazce výpověď

 
Předseda představenstva Sazky a její bývalý generální ředitel Aleš Hušák ve čtvrtek dostal výpověď z pracovního poměru v loterijní společnosti. Podle mluvčí insolvenčního správce Josefa Cupky Lenky Tiché byl Hušák v sídle společnosti, ale výpověď do vlastních rukou nepřevzal. Cupka považuje výpověď za platnou, Hušák ne. Sazka je od předminulého pondělí v konkurzu, proti němuž se ale odvolal.
16.06.2011 19:40 |

podobné články

Podobné články

Hušák: Obvinění o ničení dokumentů v Sazce jsou lži

 
Předseda představenstva a generální ředitel loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák se ohradil proti výrokům Kamila Zieglera ze společnosti PPF o tom, že by se v Sazce mohly ničit některé dokumenty. Hušák tato tvrzení nazval nehoráznou lží a bude se prý proti nim bránit soudně.
30.05.2011 12:20 |

podobné články

Hušák končí v Sazce! DOSTAL VÝPOVĚĎ!

 
Dlouholetý vládce loterijní společnosti Aleš Hušák v zadlužené společnosti definitivně skončil, tým insolvenčního správce Josefa Cupky se mu ve čtvrtek pokusil předat výpověď, právně je prý platná. Agentuře Mediafax to potvrdila mluvčí Sazky Lenka Angelika Tichá.
16.06.2011 17:00 |

podobné články

Hušák: Sazce jsem byl věrný. Soudit se nebudu

 
Bývalý šéf Sazky Aleš Hušák v rozhovoru pro MF Dnes mluvil o jeho působení v Sazce, o tom proč nakonec stáhl odvolání na konkurz a jaké jsou jeho plány do budoucna.
02.08.2011 07:20 |

podobné články

Hušák: V Sazce jsem bral asi 2 miliony měsíčně

 
Bývalý generální ředitel loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák ve vysílání Rádia Impuls uvedl, že měsíčně v Sazce včetně bonusů a odměn vydělával zhruba dva miliony korun.
10.05.2012 21:00 |

podobné články

V Sazce jsem bral dva milióny měsíčně, přiznal Hušák

 
Bývalý generální ředitel Sazky Aleš Hušák v rozhovoru pro rádio Impuls uvedl, že v loterijní společnosti bral měsíčně včetně bonusů asi dva milióny korun hrubého. Zároveň odmítl nařčení Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV), že si v Sazce měsíčně vydělal přes pět miliónů.
11.05.2012 08:55 |

podobné články

Šéf Sazky Hušák: Ostrovní sídlo a milionové příjmy

 
Sazka nevyplatila rekordní jackpot 103 milionů, což může během pár dnů znamenat její definitivní konec. Není to záměr? Nechce jen její šéf Aleš Hušák přepustit pole konkurenci? Samozřejmě nikoliv jen tak nezištně… Hušák hraje možná svou poslední velkou hru. Ostatně – on už si za šestnáct let neomezeného vládnutí v Sazce svůj obří »jackpot« vyplatil.
11.05.2011 05:15 |

podobné články

Hušák prý připravil kroky, které ukončují činnost Sazky

 
Generální ředitel loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák připravil kroky, které v podstatě ukončují činnost firmy. Serveru Aktuálně.cz to sdělil zdroj blízký jednáním o Sazce. Podle tohoto zdroje plánuje Hušák například propustit zaměstnance firmy.
25.05.2011 17:35 |

podobné články

My jsme v Sazce vyrobili zisk, brání se obviněním Hušák

 
Bývalý generální ředitel Sazky Aleš Hušák bude čelit trestnímu oznámení a představenstvo Českého svazu tělesné výchovy po něm bude požadovat miliardu korun. Hušák se tomu brání.
29.04.2012 11:50 |

podobné články

Vítek: Hušák si řekl o úplatek. Hušák: Lže. Řekl bych si o víc

 
Šéf loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák si měl říct o úplatek. Ten to ale popírá. Většinový věřitel firmy, miliardář Radovan Vítek, který to tvrdí, prý lže. Kdyby to totiž byla pravda, řekl by si Hušák o daleko víc peněz než "jen" o 200 milionů.
01.03.2011 15:30 |

podobné články

Věřitelský výbor: Nabídka Penty a E-Investu na pomoc Sazce neplatná

 
Nabídka Penty a E-Investu na poskytnutí provozního financování Sazce, kterou zaslal její šéf Aleš Hušák insolvenčnímu správci loterijní firmy Josefovi Cupkovi, nemá oporu v platných předpisech.
25.05.2011 14:20 |

podobné články

Husák na nože s Kmentou: Jde po mně, chce mě účelově zničit

 
Náměstek policejního prezidenta pro vnější službu Vladislav Husák se dostal do hledáčku novináře Jaroslava Kmenty. Páteční vydání Mladé fronty přineslo informaci, že Bezpečnostní informační služba disponuje v archivu záznamy, které dokazují časté schůzky mezi Husákem a obžalovaným lobbistou Romanem Janouškem. Husák soudí, že se jej Kmenta opětovně zkouší diskreditovat.
13.04.2012 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (110 článků)

Husák na nože s Kmentou: Jde po mně, chce mě zničit

 
Náměstek policejního prezidenta pro vnější službu Vladislav Husák se dostal do hledáčku novináře Jaroslava Kmenty. Páteční vydání Mladé fronty přineslo informaci, že Bezpečnostní informační služba disponuje v archivu záznamy, které dokazují časté schůzky mezi Husákem a obžalovaným lobbistou Romanem Janouškem. Husák soudí, že se jej Kmenta opětovně zkouší diskreditovat.
13.04.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (110 článků)

Ve Sněmovně by se měli kvůli kauze Sazka objevit Hušák a Lang

 
Šéf poslanecké komise pro kontrolu BIS Jeroným Tejc ve čtvrtek oznámil, že za dva týdny by měli do Sněmovny přijít šéf Sazky Aleš Hušák a ředitel BIS Jiří Lang. Důvodem jejich přítomnosti bude sdělení informací o údajně nezákonném vyšetřování, které BIS vůči Sazce vedla. Toto vyšetřování údajně vzešlo z popudu šéfa ODS Mirka Topolánka a tehdejšího ministra školství Ondřeje Lišky.
22.10.2009 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2167 článků) , Jiří Lang (89 článků) , Jeroným Tejc (662 článků)

Odbory v Sazce vyhlásili stávkovou pohotovost, Hušák je v nemocnici

 
Odboráři Sazky v úterý v souvislosti se situací ve firmě vyhlásili stávkovou pohotovost. Po jednání mimořádné valné hromady o tom informoval šéf odborů Sazky Jan Kašpárek. Šéf Sazky Aleš Hušák na jednání zkolaboval a skončil v nemocnici.
15.03.2011 15:20 |

podobné články

Soud o SAZCE zatím nerozhodl, Hušák má čas do PONDĚLÍ

 
Generální ředitel Sazky Aleš Hušák a znesvářený místopředseda Roman Ječmínek se v pátek dopoledne potkali u soudu. Pražský městský soud ale zatím v případu insolvenčního řízení společnosti nerozhodl.
25.03.2011 10:10 |

podobné články

Hušák skončil v Sazce. Do některých míst má zakázaný vstup

 
Někdejšího generálního ředitele společnosti Sazka odvolal v úterý insolvenční správce Josef Cupka. Aleš Hušák tak přišel o výhody, a dokonce má i zakázaný vstup na některá místa v sídle firmy.
07.06.2011 18:50 |

podobné články

Česku hrozí arbitráž kvůli Sazce, prohlašuje Hušák

 
Kvůli krokům insolvenčního správce Josefa Cupky a jeho týmu hrozí České republice miliardová arbitráž. Na to poukazuje sesazený ředitel Sazky Aleš Hušák. Mohl by se ozvat dodavatel videoloterijních terminálů, které se mají zastavit.
12.06.2011 20:15 |

podobné články

HUŠÁK v NAPĚTÍ! Příjde o poslední funkci ve zkrachovalé SAZCE?

 
Loterijní společnost Sazka má mít v úterý mimořádnou valnou hromadu akcionářů, na které by měl dlouholetý šéf Sazky Aleš Hušák přijít o poslední funkci ve zkrachovalé firmě. Vyplývá to z prohlášení Pavla Kořana, předsedy Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV), který je majoritním akcionářem Sazky.
19.07.2011 09:15 |

podobné články

Rozhlas k Sazce: Hušák svou pozici ustál kvůli dohodě s PPF a KKCG

 
Co stojí za změnou chování stále ještě předsedy představenstva Sazky Aleše Hušáka? Český rozhlas podává další vysvětlení toho, proč Hušák stáhl odvolání proti vyhlášení konkurzu na Sazku. Domluvil se totiž prý s největšími věřiteli - skupinami PPF a KKCG. A to je nečekaný obrat, tvrdí rozhlas.
19.07.2011 16:00 |

podobné články