Článek

Hudebník Brian May je v nemocnici

 
Britský hudebník Brian May trochu vylekal své fanušky fotografií na instagramu, na níž je v roušce a krátkým videem z nemocničních chodeb. Hned ale všechny ujišťuje, že koronavirus jej „díky Bohu nedostal”. Důvod jeho hospitalizace je stejně tak banální, jako úsměvný. Má poraněný zadek jako následek přespříliš nadšeného zahradničení.
09.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Brian May (34 článků) , Brian May (6 článků)
Podobné články

Kytarista Queen Brian May: Na Freddieho Mercuryho myslím pořád

 
Kytarista skupiny Queen Brian May začal se zpěvačkou Kerry Ellis spolupracovat poté, co ji viděl v muzikálu My Fair Lady. Produkoval její EP muzikálových písní, nahráli album Anthems a záznam vznikl i ze společného turné Born Free Tour. Nyní pracují na další desce a na začátku příštího roku budou koncertovat v Evropě. Českou republiku čekají čtyři koncerty. Dvojice v březnu vystoupí v Ostravě (3.), Zlíně (5.), Brně (6.) a Praze (8.). Brian May poskytl Právu rozhovor nejen o své nové spolupráci, ale také o kapele Queen a pohledu na současnou politickou situaci.
14.12.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (259 článků) , Brian May (34 článků) , Kerry Ellis (3 články) , Lady May (1 článek)

Po natrženém svalu přišly mnohem závažnější problémy: Brian May (72) z legendárních Queenů utrpěl infarkt

 
Hudebník Brian May (72) sdílel se sledujícími na Instagramu novinky ohledně svého zdravotního stavu. Kytarista legendárních Queenů svěřil, že se minulý měsíc během práce na zahradě zranil, ovšem ze zranění se vyklubal mnohem závažnější problém.
25.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Brian May (34 článků) , Brian May (6 článků)

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (80 článků) , Keith Richards (80 článků)

Brian May: Po Freddieho smrti jsem uvažoval o sebevraždě

 
Kytarista Queen Brian May řekl v rozhovoru pro The Daily Mail, že po smrti zpěváka Freddieho Mercuryho v roce 1991 uvažoval o sebevraždě. Queen trvalo mnoho let, než začali zase pravidelně vystupovat.
13.09.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (259 článků) , Brian May (34 článků)

Kerry Ellis a Brian May nabídnou i písně Queen

 
Kytarista skupiny Queen Brian May a muzikálová zpěvačka Kerry Ellis míří do České republiky. Ve společném recitálu u nás v rámci svého evropského turné odehrají hned čtyři koncerty. 3. března se představí v Ostravě, 5. ve Zlíně, 6. v Brně a 8. března v Praze.
02.03.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Brian May (34 článků) , Kerry Ellis (3 články)

Kytarista Queenů Brian May (72): Prodělal infarkt! Jak na tom je?

 
Kytarista legendární rockové skupiny Queen Brian May (72) prodělal infarkt, v pondělí to oznámil fanouškům na sociálních sítích. Dle jeho slov je na tom dobře a je rád, že ho i on má za sebou.
25.05.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Brian May (34 článků) , Brian May (6 článků)

DmC - Devil May Cry vyjde v lednu a později i na PC

 
Reboot série Devil May Cry v podobě DmC – Devil May Cry už kolem sebe nakupil celkem dost kontroverze, ale nakonec se zdá, že rozhořčené hlasy víceméně utichly a Ninja Theory také může vydávat i jiné zprávy, než ty o tom, jak nebude nový Dante tak špatný, jak se všichni tváří. Třeba o tom, kdy vlastně hra vyjde. Pokud jste počítali s letoškem, máte smůlu. Na PS3 a...
22.05.2012 10:30 |

podobné články

V DmC – Devil May Cry se vrací i Dantův bratr Vergil

 
Jedna z klasických postav série Devil May Cry, Vergil, se vrátí i v rebootu od Ninja Theory jménem DmC – Devil May Cry. Vergil nebo Vergilius je Dantovým bratrem, který místo ulice žil v peřince se stříbrnou lžičkou v ústech. Což mu ovšem nyní nebrání v tom, aby organizoval boj proti démonům v rámci organizace Řád. A Danta potřebuje, protože je to výkonný likvidátor...
14.08.2012 15:20 |

podobné články

May a Taylor slaví Mercuryho narozeniny akcí na podporu léčby AIDS

 
Dobročinnou akcí na podporu léčby AIDS pod názvem Freddie for a Day oslaví členové Queen Brian May a Roger Taylor v Londýně narozeniny kultovní postavy britské hudební scény Freddieho Mercuryho. Ten zůstává až neuvěřitelně populární i desítky let po své smrti.
05.09.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (259 článků) , Brian May (34 článků) , Roger Taylor (10 článků) , Roger Taylor (10 článků)

May a Taylor slaví Mercuryho narozeniny akcí na podporu léčby AIDS

 
Dobročinnou akcí na podporu léčby AIDS pod názvem Freddie for a Day oslaví členové Queen Brian May a Roger Taylor v Londýně narozeniny kultovní postavy britské hudební scény Freddieho Mercuryho. Ten zůstává až neuvěřitelně populární i desítky let po své smrti.
05.09.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (259 článků) , Brian May (34 článků) , Roger Taylor (10 článků) , Roger Taylor (10 článků)

Proč Mercuryho nebude hrát Borat? Moc rozptyluje, tvrdí May

 
Kytarista Brian May vysvětlil serveru Ultimate Classic Rock, proč Sacha Baron Cohen alias Borat nebude hrát Freddieho Mercuryho v připravovaném filmu. Jeho účast ve filmu by prý byla moc rozptylující.
21.10.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (259 článků) , Sacha Baron Cohen (81 článků) , Brian May (34 článků)

Brian Austin Green z Beverly Hills 90210 a Megan Fox se po 10 letech manželství rozešli

 
Hollywoodem se už nějakou dobu nesly zvěsti, že herci Brian Austin Green (46) a Megan Fox  (34) už netvoří pár. Představitel Davida ze seriálu Beverly Hills 90210 ve svém podcastu s názvem „...With Brian Austin Green“ potvrdil, že jsou pravdivé. Rodiče tří synů se po deseti letech manželství rozešli.
19.05.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (309 článků) , Megan Fox (308 článků) , David Fox (15 článků) , David Brian (22 článků) , Brian David (14 článků) , David Green (25 článků) , Brian Fox (8 článků) , Brian Green (8 článků) , Brian Green (10 článků) , David David (299 článků) , David Fox (2 články) , David Fox (2 články) , Austin David (3 články) , David Green (4 články) , Brian Fox (4 články) , Austin Fox (5 článků) , Austin David (2 články) , Brian Brian (15 článků)

Brian Wilson vydal již jedenácté sólové album

 
Americký hudebník a skladatel Brian Wilson, známý především z legendární formace The Beach Boys, vydal v pátek své nové sólové album No Pier Pressure. Jeho jedenáctá sólová deska přináší třináct skladeb.
06.04.2015 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Brian Wilson (13 článků)

Britský rodák je prvním bezpohlavním člověkem na světě

 
Norrie May-Welby (48) původem z Velké Británie, nyní žijící v Austrálii, je prvním člověkem na světě, který je oficiálně uznán jako bezpohlavní. May-Welby se narodil jako muž, ale nechal si v roce 1990 operativně změnit pohlaví na ženu. Ani to mu však nevyhovovalo, a tak se rozhodl stát se bezpohlavním stvořením.
15.03.2010 12:25 |

podobné články

Devil May Cry se poutá k řetězům minulosti

 
Začínám pomaloučku roztávat. Vyloženě chladný přístup, který jsem (zřejmě nejenom já) měl vůči dalšímu dílu série Devil May Cry po oznámení prvních informací, se začíná měnit ve zvědavost. Pořád platí, že mladý emo floutek (bez urážky) mi není ani trochu sympatický, ale s každým novým videm ze hry mi to začíná být víc a víc šuma fuk v porovnání...
20.12.2011 12:00 |

podobné články

Devil May Cry odkrývá karty na záznamu z Gamescom dema

 
Přestože si ještě pořád lámu hlavu nad tím, jakou roli tvůrci přidělili (bude hratelný?) Dantovu bratříčkovi Vergilovi v chystaném Devil May Cry titulu, začínám se smiřovat s tím, že bude trošku jiná, než v předchozích titulech, respektive ve trojce. Pokud se však vývojářům z Ninja Theory podaří zachovat žhnoucí vnitřní konflikt, který vztah Danta a Vergila symbolizuje,...
20.08.2012 11:55 |

podobné články

Devil May Cry se nechá před vydáním osahat skrze demo

 
Když už pro nic jiného, tak pro doprovodnou hudbu je nový trailer na DMC – Devil May Cry z Comic-Conu v New Yorku tím nejlepším, co si na startu nového týdne může člověk prohlédnout a hlavně poslechnout. Jednoduchý refrén „Die“ absolutně souzní s prvními momenty po probuzení v pondělí ráno, a abych to stočil zpět ke hře, tak hudba sedí i k herní náplni hry...
15.10.2012 11:55 |

podobné články

DmC: Devil May Cry je přisprostlá frenetická řežba, která špatné jméno původní sérii nedělá

 
(Recenze) Dante, legendární lovec démonů je zpět, ale tentokrát je jiný než kdykoliv předtím. Série Devil May Cry totiž prošla dnes tolik oblíbeným restartem a představuje se v nové podobě. Tentokrát je Dante na počátku své cesty, kde zjišťuje svůj původ i životní poslání. Je také mladší, drzejší, přisprostlejší a jeho dlouhé bílé háro nahradil černý ježek. Ale pořád je cool.
27.01.2013 20:35 |

podobné články

Fanoušci Top Gearu, pozor: Tenhle muž s vizáží lenochoda je James May, když měl ještě krátké vlasy!

 
Britský televizní moderátor a novinář James May se proslavil především nošením opravdu příšerných košil, pruhovaných svetrů a v neposlední řadě také dlouhých vlasů a la Beatles, na které podle svých vlastních slov nedá dopustit.
27.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: James May (9 článků) , James May (9 článků)