Článek

Hrůzný nález v centru Prahy: Z Vltavy vylovili mrtvého mladíka (†18)!

 
Nedaleko botelu Matylda v centru Prahy bylo v úterý v řece nalezeno lidské tělo! Policie ihned po oznámení na místo vyrazila, uvedla, že se jednalo o 18letého mladíka. Jak zemřel, zatím není jasné, byla nařízena pitva.
08.06.2021 13:00 |

podobné články

Podobné články

Další hrůzný nález! Policisté vylovili z Vltavy lidskou nohu

 
Policisté vylovili z Vltavy v Praze lidskou nohu. Pravděpodobně patřila ženě, jejíž části nacházeli na stejném místě v minulých týdnech. Totožnost zatím neznají.
26.10.2013 12:05 |

podobné články

Hasiči vylovili z Vltavy v mrtvého muže

 
Hasiči v neděli večer z Vltavy mezi letní plovárnou a Dlouhým mostem v Českých Budějovicích vylovili mrtvého muže.
12.07.2009 22:45 |

podobné články

Z Vltavy vylovili mrtvolu. Je to muž, co spadl z mostu?

 
Z Vltavy v Praze dnes ráno policisté vylovili mrtvolu muže. Pravděpodobně půjde o stejného člověka, který v noci spadl z mostu v centru města a kterého nedokázali v noci policisté a hasiči objevit. To teď prověřuje policie.
19.01.2015 11:21 |

podobné články

Hrůzný nález! Z Vltavy vylovili zřejmě lidskou nohu. Šlo o vraždu?

 
Vltava v Praze vyplavila děsivý nález. U veslařského klubu na Smíchově ležela ve vodě pravděpodobně lidská noha. Na místě už zasahují týmy kriminalistů.
09.10.2013 17:40 |

podobné články

Hasiči vylovili v Praze u Hlávkova mostu z Vltavy opilého bezdomovce

 
Hasiči vylovili v neděli před šestou hodinou ranní z Vltavy u pražského Hlávkova mostu opilého asi 40letého bezdomovce a předali ho záchranářům.
21.03.2010 08:20 |

podobné články

Boj o život u Vltavy! Muž (28) se zřítil z Trojského mostu do řeky, vylovili ho kajakáři

 
Obrovské drama probíhá na břehu Vltavy u Trojského mostu. Kolem čtvrt na tři skočil nebo spadl do vody z mostu 28letý mladík, svědci hned volali policisty. Z řeky ho vylovili pohotoví kajakáři, na břehu už si muže v bezvědomí převzali záchranáři, kteří ho oživují.
07.01.2021 15:10 |

podobné články

Záhadná úmrtí v Praze: Z Vltavy vylovili během 24 hodin dva mrtvé muže!

 
K mrtvému tělu, které plavalo ve Vltavě v Praze 5, vyjížděli kriminalisté v sobotu v podvečer. Záhy zjistili, že se jedná o muže. Jak zemřel, není jasné, příčinu má určit pitva, kriminalisté zatím neznají ani totožnost zemřelého. Ani ne o 24 hodin později řešili podobnou tragédii i v Praze 7 - v neděli kolem čtvrté odpoledne vylovili z řeky tělo dalšího mrtvého muže (†40).
14.06.2020 10:10 |

podobné články

Z liberecké přehrady vylovili mrtvého muže! Měl na sobě jen plavky

 
Mrtvého muže v plavkách dnes dopoledne vylovili z přehrady v Liberci. Příčina jeho smrti zatím není známá, určí ji až pitva. Je pravděpodobné, že muž utonul.
25.06.2013 12:45 |

podobné články

Hrůzný nález na hladině vodní nádrže u Troubek na Přerovsku: Mrtvola v kufru plavala po vodě!

 
Tělo mrtvého muže zapakovaného do kufru od víkendu zaměstnává kriminalisty Olomouckého kraje. Zavazadlo se šokujícím obsahem plavalo v sobotu na hladině vodní nádrže Donbas u Troubek na Přerovsku. Vylovili je rybáři. Případ má pro pro policisty dvě hlavní neznámé – zatím ani nevědí, kdo je oběť, natož vrah!
30.08.2012 12:15 |

podobné články

TRAGÉDIE V CENTRU PRAHY: Auto smetlo dva chodce, spadli do Vltavy

 
Krátce před sedmou hodinou večer smetlo auto na Mánesově mostě v Praze dva chodce do Vltavy. Jednoho už záchranáři vylovili a museli ho oživovat. Po druhém zatím bezvýsledně pátrají.
05.03.2013 19:35 |

podobné články

Hasiči vylovili z Vltavy v centru Prahy pět mrtvých labutí. Zabila je ptačí chřipka?

 
V úterý dopoledne vytáhli hasiči a potápěči z Vltavy nedaleko Mánesova mostu pět mrtvých labutí. Na místo dorazili i chemici hasičského záchranného sboru, aby prostředí dezinfikovali. Existuje podezření, že ptáci zemřeli na ptačí chřipku. V polovině ledna uhynuly kvůli tomuto viru v Praze už dvě labutě.
31.01.2017 13:30 |

podobné články

Hrůzný nález nedaleko českých hranic: 2 mrtví novorozenci!

 
Strach obchází bavorským městečkem Bad Alexandersbad. Na jedné z hlavních ulic byla nalezena tělíčka dvou mrtvých novorozenců. Němečtí kriminalisté žádají českou veřejnost o pomoc. Hrůzný nález by totiž mohl mít spojitost s případem, který se odehrál před rokem v Rotavě na Sokolovsku.
31.10.2013 12:10 |

podobné články

Hrůzný nález u železičního mostu: Ve Vltavě plavalo tělo asi osmdesátiletého muže!

 
Hrůzný nález dnes čekal kolemjdoucího u pražského železničního mostu. Ve Vltavě totiž plavalo tělo! Svědek ihned kontaktoval policii. Mrtvý asi osmdesátiletý muž u sebe neměl žádné doklady.
19.06.2014 20:40 |

podobné články

Hrůzný nález mexické policie: Tady řádil »Čistič«! Pro mafii rozpouštěl oběti v louhu

 
Mexická policie učinila na severu země u hranic s USA hrůzný nález. Na předměstí Tijuany vykopala ostatky patřící až 650 lidem, které zlikvidoval jediný mafiánský nájemný vrah! Říká se mu »Čistič nebo ještě morbidněji a cyničtěji Polévkář – své oběti totiž nechával rozpustit v louhu.
25.03.2018 10:05 |

podobné články

Hrůzný nález ve sklepě domu ve Vršovicích! Ležela tam mrtvola. Policie vyšetřuje, co se muži stalo

 
Sklep jednoho z domů ve Vršovicích vydal hrůzný nález, a to mrtvolu muže, jehož totožnost policie nezná. Na místo vyrazil koroner a kriminalisté, aby rozklíčovali, co se muži stalo.
25.04.2020 17:05 |

podobné články

Hrůzný nález v Řepích: V parku ležela mrtvá žena! Co se stalo?

 
Hrůzný nález čekal na kolemjdoucí v parku v pražských Řepích u Šímovy ulice. Ve čtvrtek před polednem tam našli mrtvou ženu! Na místo nejdřív dorazili strážníci a pak i policisté. Žena podle policejní mluvčí Violety Siřišťové pravděpodobně nezemřela cizím zaviněním.
17.12.2020 13:30 |

podobné články

U izraelských břehů vylovili tisíciletý poklad nevyčíslitelné hodnoty

 
Potápěči vylovili ze Středozemního moře poblíž izraelských břehů devět kilo zlatých mincí z doby před 1000 lety. Nález je podle izraelského úřadu pro památky tak unikátní, že má nevyčíslitelnou hodnotu.
18.02.2015 18:05 |

podobné články

Hrůzný nález v centru Říčan: Mrtvý muž ležel v autě tři dny!

 
Policisté vyšetřují úmrtí muže v jednom ze zaparkovaných aut v centru Říčan u Prahy. Podle kriminalistů byl ve voze od soboty a objeven byl až v pondělí. Na jeho smrti neměl s největší pravděpodobností podíl nikdo cizí, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Kdo mrtvého objevil, neuvedl.
02.02.2021 12:40 |

podobné články

Šokující nález v Úněticích: V lese pod skalou ležel mrtvý muž

 
Hrůzný nález čekal v lese pod skalou v Úněticích u Prahy. Našli tam totiž mrtvého muže, na místo byla kvůli nepřístupnosti terénu povolána i lezecká skupina hasičů. Jak muž přišel o život, zatím není jasné.
24.10.2019 10:32 |

podobné články