Článek

Hrůzný nález na Slovensku. V okapové rouře objevili mrtvé miminko, policie podezírá z vraždy matku dítěte

 
Hrůzným případem se zabývá slovenská policie. Ve městě Rajec nedaleko Žiliny jeden z obyvatel našel novorozence v okapové rouře. Dítě se pokoušel zachránit, ovšem marně. Jak informuje TV JOJ, pětadvacetiletá matka je momentálně v rukou policie, jež případ vyšetřuje. 
17.06.2024 17:15 |

podobné články

Podobné články

Český politik prý „okořenil“ nelegální gay orgie v Bruselu. Kalousek mluví o rouře a vděku

 
Dvě desítky lidí dostaly pokutu za nedodržování protikoronavirových opatření po ilegálním večírku, který se uskutečnil minulý týden v prvním patře budovy v centru Bruselu. Uvedla to bruselská prokuratura. Belgický server RTL v neděli napsal, že sex party se zúčastnilo 25 lidí včetně politiků z Maďarska a České republiky, žádné podrobnosti neuvedl. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek k tomu bez bližší znalosti osazenstva poznamenal, že pokud tam byl Češi, je jim vděčný, že se neztrapňovali úprkem po okapové rouře.
06.12.2020 18:10 |

podobné články

V potoce leželo mrtvé novorozeně: Matku (25) obvinili z vraždy, hrozí jí výjimečný trest!

 
Hrůzný nález učinil o víkendu muž z Nového Malína na Šumpersku. V korytě potoka, který protéká obcí, našel igelitovou tašku. Ukrývala mrtvé novorozeně. Matku, která zde dítě pohodila, však již policie vystopovala. A nyní jí hrozí výjimečný trest.
21.05.2013 15:10 |

podobné články

HROZNÝ NÁLEZ! V odpadní rouře v Přerově našli mrtvého bezdomovce

 
V ulici Lipnická v Přerově naproti prodejně Oresi byl dnes nalezen mrtvý bezdomovec. Tělo jednašedesátiletého muže leželo pod matrací v odpadní rouře, řekl ČTK krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.
14.12.2013 18:55 |

podobné články

Dívka (†23) lezla z bytu po okapu, spadla a zabila se

 
Mladík omylem zamkl přítelkyni ve svém bytě. Ta se pokusila dostat ven a slézala dolů po okapové rouře. Spadla z několika metrů a utrpěla smrtelné zranění hlavy.
28.05.2012 20:25 |

podobné články

Sedmiletý Číňan uvízl v úzké rouře!

 
Hasiči v provincii Kan-su na severozápadě Číny řešili velmi kuriózní případ. V rouře zapuštěné kolmo v zemi uvízl sedmiletý chlapec. Přivolaný záchranný tým se nejdříve pokusil do roury spustit svého nejhubenějšího člena, ale jak se brzy ukázalo, tak tato cesta nebyla nejoptimálnější. Trubka pro něj byla totiž příliš úzká. Nakonec se hasičům podařilo chlapce vytáhnout pomocí popruhů. Malý Číňan byl sice v šoku, ale z této neobvyklé situace vyvázl bez zranění.
31.03.2010 05:10 |

podobné články

ZÁCHRANA KOTĚTE trvala 2 dny! Bylo uvízlé v odpadní rouře

 
Ve švédském Gothenburgu zaměstalo na dva dny celý tým záchranářů malé kotě, které uvízlo v odpadní rouře.
21.09.2011 16:50 |

podobné články

Otřesné! Fenka ležela v odpadní rouře zasypaná štěrkem, v Karlíně ji našel kolemjdoucí

 
Obrovské štěstí v neštěstí měla fenka, kterou našel kolemjdoucí na Rohanském nábřeží. Ležela totiž v odpadní rouře zaházená kameny a sutí! Na místo vyrazili strážníci, kteří ji společně s odchytovou službou ze stísněného vězení vysvobodili. Jako zázrakem vyvázla bez zranění.
31.12.2018 14:35 |

podobné články

Tuleň uvízl hlavou v odtokové rouře: Uhynul před očima malých dětí!

 
Tragické smrti tuleně přihlížely děti v mořském akváriu v Číně. Nebohé zvíře uvízlo hlavou v odtokové rouře a nemohlo se dostat ven. Další tuleň v akváriu se mu snažil pomoci. Na pomoc přiběhli i zaměstnanci akvária, ale bylo pozdě. Tuleň uhynul.
05.01.2020 18:00 |

podobné články

Vyčerpaný Artur se zasekl v rouře: Vytáhl ho hasič s nejdelšíma rukama

 
Na průzkum betonové roury se vydal v Havířově ve čtvrtek malý kříženec jménem Artur. Jenže po několika metrech se už v rouře nedokázal otočit a kňučením volal o pomoc.
10.07.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Artur Artur (105 článků)

Děsivý nález na Lounsku: V popelnici leželo mrtvé novorozeně!

 
Hrůzný nález učinil v neděli ráno bezdomovec v ulici Kpt. Nálepky v Podbořanech na Lounsku. V popelnici mezi odpadem leželo mrtvé novorozeně! Podle policie se dítě narodilo živé a jeho matka jej zřejmě zavraždila!
08.12.2013 13:05 |

podobné články

HRŮZNÝ NÁLEZ: Policisté objevili dvě lidská těla a mrtvá zvířata!

 
Místo plné hrůzy, tak by se dal popsat les u Lysé nad Labem, ve kterém nalezli policisté dva mrtvé muže. Společně s lidskými těly totiž v objektu policie nalezla také čtyři mrtvé psy a mrtvou kočku.
06.01.2014 14:30 |

podobné články

Hrůzný nález mexické policie: Tady řádil »Čistič«! Pro mafii rozpouštěl oběti v louhu

 
Mexická policie učinila na severu země u hranic s USA hrůzný nález. Na předměstí Tijuany vykopala ostatky patřící až 650 lidem, které zlikvidoval jediný mafiánský nájemný vrah! Říká se mu »Čistič nebo ještě morbidněji a cyničtěji Polévkář – své oběti totiž nechával rozpustit v louhu.
25.03.2018 10:05 |

podobné články

Hrůzný nález ve sklepě domu ve Vršovicích! Ležela tam mrtvola. Policie vyšetřuje, co se muži stalo

 
Sklep jednoho z domů ve Vršovicích vydal hrůzný nález, a to mrtvolu muže, jehož totožnost policie nezná. Na místo vyrazil koroner a kriminalisté, aby rozklíčovali, co se muži stalo.
25.04.2020 17:05 |

podobné články

Mrtvé miminko našli na poli. Policie na Olomoucku pátrá po matce novorozence

 
Hrůzný nález na Olomoucku. Na poli tam našli mrtvého novorozence. Policie nyní pátrá po matce. Žena by mohla být svému okolí nápadná tím, že po těhotenství u sebe nemá žádné miminko.
16.07.2018 13:35 |

podobné články

HRŮZNÝ NÁLEZ v Brně! Na podlaze ležely mrtvé ženy

 
Strážníci objevili v bytě v centru Brna dvě rozkládající se mrtvoly. Podle informací policie jde o matku s dcerou.
01.02.2011 16:10 |

podobné články

Hrůzný nález v Karlových Varech: Na břehu Ohře leželo mrtvé miminko, hledá se matka

 
Na břehu Ohře v Karlových Varech dnes ráno našel kolemjdoucí mrtvého novorozence. Kriminalisté hledají svědky, čin vyšetřují jako vraždu. Vzhledem k tomu, že jde o úmrtí dítěte, nebude policie sdělovat bližší informace, uvedl dnes v tiskové zprávě krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.
22.12.2020 13:51 |

podobné články

Záhadný nález lidské lebky vyšetřuje policie

 
Hrůzný nález čekal na mladého muže v Odraticích. Narazil totiž na lidskou lebku. Podle odborníků se nejedná o archeologický nález a případ převzala policie.
30.04.2012 10:45 |

podobné články

Šokující nález v Praze na Černém Mostě: Nedonošené miminko v plastové láhvi!

 
Hrůzný nález vyděsil ženu, která byla včera po poledni na procházce na Černém Mostě v Praze. Přímo mezi paneláky tam našla v trávě PET láhev, která obsahovala mrtvolku nedonošeného dítěte!
20.04.2012 12:15 |

podobné články

Hrůzný nález: Na ulici v Třinci leželo MRTVÉ DÍTĚ s pupeční šňůrou

 
Lidé našli v pondělí v Třinci na ulici mrtvé miminko. Podle nálezce matka ani neodstřihla pupeční šňůru. Na místo ihned zamířili policisté. Případ si převzala krajská kriminálka, ta nyní zjišťuje, zda někdo spáchal trestný čin.
04.03.2014 12:55 |

podobné články