Článek

Hrůza v Brně: Dvouletá holčička balancovala na parapetu ve čtvrtém patře!

 
Vteřiny a špatný krok dělil holčičku (2) od obrovské tragédie. Dívenka využila ve čtvrtek odpoledne krátké nepozornosti své mámy, vyšplhala se k oknu a vylezla až na parapet ve čtvrtém patře domu v centru Brna! Hrozil jí pád zhruba z desetimetrové výšky...
10.07.2020 10:45 |

podobné články

Podobné články

Hrůza v Brně: Dítě (2) sedělo ve dvanáctém patře na parapetu okna!

 
V šoku zůstal v pondělí večer na vinohradském sídlišti v Brně náhodný chodec. Když se totiž podíval nahoru, krve by se v něm nedořezal. Ve 12. patře činžáku seděla na parapetu malá holčička.
08.05.2018 17:35 |

podobné články

Chlapeček (3) seděl na parapetu ve 4. patře

 
Chlapečka (3), který seděl v otevřeném okně na parapetu ve čtvrtém patře paneláku na sídlišti Vinice, zachraňovali hasiči v Plzni. Jeho matka (23) ho nechala v bytě samotného a odešla. Dítě pak vylezlo do okna a hrozilo mu, že spadne na zem a zabije se.
03.08.2010 12:30 |

podobné články

VIDEO, při kterém přestanete dýchat: Batole si hrálo na parapetu v osmém patře!

 
Z těchto záběrů tuhne krev v žilách nejen rodičům, ale i těm, kteří mají strach z výšek. Na parapetu v osmém patře si totiž hraje dítě...
14.09.2015 09:11 |

podobné články

Záchrana života v Nuslích! Psychicky nemocný muž se kymácel na parapetu ve 4. patře, policisté zakročili

 
Tohle mohlo skončit obrovskou tragédií! Policisté v neděli vyjížděli do pražských Nuslí, kam je přivolala žena. Uvedla, že její muž trpí agresivní psychózou a napadá členy rodiny. Policisté jejího manžela zastihli, jak stojí na parapetu otevřeného okna bytu ve 4. patře a popíjí kávu. Chvíli s ním hovořili, pak se ale muž otočil čelem z okna a hrozilo, že spadne či skočí dolů!
17.03.2021 12:20 |

podobné články

Žena seděla na parapetu v 11. patře: Zasahujícího hasiče se chytla za nohu a zřítila se!

 
Devětatřicetiletá žena seděla na parapetu okna v jedenáctém patře panelového domu a hrozilo, že skočí. V tom jí chtěl zabránit hasič, který se za ní spouštěl na laně. Záchranná akce se ale proměnila v horor, žena spadla a po pádu na místě zemřela.
04.05.2021 19:40 |

podobné články

Po parapetu se v Brně pohybovalo batole! Matka vařila ve vedlejší místnosti jídlo!

 
Osmnáctiměsíční chlapeček se pohyboval po parapetu ve druhém patře panelového domu v Brně, jeho matka mezitím vařila jídlo. Případnému neštěstí zabránili brněnští strážníci.
24.07.2013 13:50 |

podobné články

Infarktová záchrana: Chytili holčičku padající z 5. patra

 
Pořádně se zapotila pětice Číňanů, kteří si včera ve městě Ninghaj všimli, jak v okně v pátém patře balancuje teprve dvouletá holčička. Ta nakonec z parapetu spadla, ale nic se jí nestalo.
21.06.2013 12:55 |

podobné články

VIDEO: Batole na Českolipsku si hrálo na parapetu, 10 metrů nad zemí!

 
Nervy drásající podívaná se naskytla lidem na sídlišti ve Stráži pod Ralskem. Na parapetu okna ve třetím patře lezlo nijak nejištěné batole. Stačil jeden chybný krok a dítě by se zřítilo dolů.
28.08.2012 19:15 |

podobné články

Jen pro otrlé! Batole (1) lezlo po parapetu okna ve výšce 12 metrů

 
Asi roční dítě balancující na parapetu okna ve druhém patře panelového domu zahlédli sousedi na sídlišti ve Stráži pod Ralskem. Matka batolete se zřejmě v bytě věnovala něčemu jinému a dítě vylezlo do otevřeného okna a tam na parapet.
29.08.2012 07:10 |

podobné články

Batole chodilo po parapetu!

 
Zvědavost včera málem stála život batole ze Stráže pod Ralskem na Liberecku. Stačila chvilka nepozornosti matky a dítě se procházelo po parapetu okna ve třetím patře domu! Pod ním přitom zela desetimetrová propast!
29.08.2012 12:10 |

podobné články

Batole na parapetu: Potíže může mít matka i kameraman

 
Policie na Českolipsku se zabývá videem z YouTube. Na něm rok a půl starý chlapeček balancuje na parapetu okna ve třetím patře panelového domu.
29.08.2012 19:05 |

podobné články

Žena v Ústí nad Labem seděla v 6. patře na parapetu a hrozila skokem

 
Do ulice Jindřicha Plachty v Ústí nad Labem vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému krátce po deváté hodině ráno. „Starší žena seděla na parapetu a chtěla skočit. Na místo byl přivolán i vyjednávač,“ potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Valerie Bartošová.
10.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Plachta (13 článků)

Drama v Plzni: Na parapetu sedí dvouletý chlapec!

 
Na parapetu v nejvyšším patře budovy na Východním předměstí Plzně sedí dvouletý chlapec. Na místo míří záchranáři, policie i lékaři.
10.05.2013 11:35 |

podobné články

Řezal se v obličeji a chtěl skočit z okna: Vyjednavač »sundal« sebevraha z parapetu za pár minut

 
O klidné noční službě nemohla hovořit hlídka, kterou přivolali hodinu po nedělní půlnoci nedaleko centra Brna k muži (38), který vyhrožoval sebevraždou. Policisty nečekalo nic jednoduchého. Na parapetu balkonu ve třetím patře totiž balancoval muž máchající kolem sebe nožem.
20.02.2017 11:35 |

podobné články

Obrovská bezmoc! Kamila seděla s dcerou na parapetu, za ní zuřilo ohnivé peklo. Andělům v uniformě poděkovala

 
Hustý dým valící se z oken a zoufalí lidé volající o pomoc. Požár v neděli večer zachvátil byt ve třetím patře v pražských Strašnicích a pro řadu lidí se stal noční můrou, na niž nikdy nezapomenou. Jednou z nich byla i Kamila Ž. Se svou malou dcerkou seděla na parapetu, zatímco v bytě za ní zuřilo ohnivé peklo, a bála se o život. Záchrana ale naštěstí přišla včas. Žena se proto rozhodla, že napíše dopis hasičům, záchranářům a policistům a poděkuje tak svým „andělům“ za to, že může usínat vedle své holčiky.
14.04.2021 05:20 |

podobné články

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

Dvouletá dvojčátka vypadla z 5. patra! Holčička bojuje o život

 
Neděle, na kterou nešťastní rodiče již nikdy v životě nezapomenou. Kvůli chvilkové nepozornosti otce vypadla z okna v pátém patře dvouletá dvojčátka. Chlapec těžkým zraněním podlehl a jeho sestra bojuje v nemocnici o život!
15.06.2009 13:05 |

podobné články

Holčička (2) v okně! A máma? SPALA!

 
Žena z Litvínova se zděsila, když spatřila, jak na parapetu okna ve 2. patře činžáku naproti sedí holčička. Ihned zalarmovala strážníky, a tím děťátku zřejmě zachránila život. A máma holčičky? V klidu spala!
04.06.2016 05:10 |

podobné články

Zákazník testoval auto a projel s ním výlohu ve čtvrtém patře

 
K nehodám s testovanými auty dochází poměrně často. Nabourání takového auta na ulici, když ještě fakticky není vaše, je noční můrou mnoha řidičů a prodejců v autosalónech. Jenže nabourání s ním ve čtvrtém patře budovy, to už je spíše tak trochu scénka z béčkové komedie. V čínském Liou-čou k tomu však nyní doopravdy došlo a jen zázrakem nikdo nepřišel k újmě na zdraví.
08.07.2012 19:00 |

podobné články