Článek

Hrůza na leteckém dni na Prachaticku: Letoun se zřítil kousek od diváků! Pilot (†72) zahynul

 
Pád letadla ukončil předčasně letecký den ve Strunkovicích nad Blanicí. Pilot právě předváděl akrobatické kousky, když došlo k tragédii. Před očima několika tisíc diváků se zřítil k zemi.
11.08.2018 15:25 |

podobné články

Podobné články

Český letoun Albatros se zřítil v Bangladéši. Jeden pilot nepřežil

 
Proudový letoun české výroby L-39 Albatros, který patřil bangladéšským leteckým silám, havaroval na severovýchodě Bangladéše. Pilot zahynul, druhý pilot vyváznul se zraněním, informuje v neděli server stanice WNCT.
08.04.2012 15:15 |

podobné články

Obří výbuch! Letoun z Českoslovenka se zřítil při přehlídce: Pilot nepřežil

 
Při letecké přehlídce ve Spojených státech se zřítil starý letoun, pocházející z Českolovenska. Po pádu vytvořil obrovskou ohnivou kouli, na kterou koukalo tisíce diváků. Pilot bohužel nehodu nepřežil.
02.09.2012 18:35 |

podobné články

Nad Ukrajinou se zřítil malajsijský dopravní letoun

 
Malajsijský letoun s 295 lidmi na palubě se dnes zřítil na Ukrajině poblíž hranic s Ruskem. Informovala o tom ruská agentura Interfax a zprávu následně potvrdilo ukrajinské ministerstvo vnitra. Stroj se prý zřítil poblíž Doněcku, kde se odehrávají boje mezi ukrajinskou armádou a proruskými separatisty. Interfax s odvoláním na neupřesněný „informovaný zdroj" tvrdí, že letoun byl sestřelen.
17.07.2014 17:45 |

podobné články

Smrtelná nehoda letadla na Prachaticku: Ze stroje odpadávaly za letu součástky

 
Z malého letadla, které se 1. dubna zřítilo u Dubu na Prachaticku a jehož pilot zahynul, odpadlo během letu několik částí. Potom se stroj zřítil. Zbytky letounu, který byl zničen požárem, budou převezeny ke zkoumání do Prahy. Vyšetřování příčin havárie potrvá podle inspektora měsíce.
02.04.2017 11:50 |

podobné články

Letecké neštěstí: Letoun legendární letky se zřítil, pilot havárii nepřežil

 
VIDEO. Letoun patřící do světoznámého britského týmu vzdušných akrobatů Red Arrows (Červené šípy) dnes havaroval na jihu Anglie; pilot stroje zahynul. Oznámily to tiskové agentury s odvoláním na policejní zdroje. O příčinách neštěstí zatím stále nejsou k dispozici informace.
20.08.2011 18:30 |

podobné články

Letoun narazil do alpské lanovky: Pilot zahynul

 
V Tyrolských Alpách dnes havaroval jednomotorový letoun poté, co narazil do lana lanovky v lyžařském areálu St. Anton am Arlberg. Při nehodě zahynul pilot. Lanovka byla sice v provozu, ale všechny kabiny byly zrovna ve stanicích, informovala agentura APA s odvoláním na místní policii.
14.09.2016 23:05 |

podobné články

Tragédie na leteckém dni na Prachaticku: Udělal zkušený pilot Bohumil (†72) chybu?

 
Otočil se čumákem proti zemi a zřítil se. Stálo za sobotním pádem letadla na air show ve Strunkovicích nad Blanicí špatné počasí, nebo chyba pilota (†72)?
13.08.2018 19:35 |

podobné články

Pád letadla v New Yorku! Pilot zemřel, stroj se zřítil do řeky Hudson

 
Další katastrofa pádu letadla v New Yorku? Přesně to hrozilo, když se během oslav výročí vzniku legendární stíhačky P-47 Thunderbolt jeden ze strojů zřítil z nebe. Při neštěstí pilot zahynul, stroj se ale zřítil do řeky Hudson a nikoho dalšího tak neohrozil.
29.05.2016 09:25 |

podobné články

ÚCL: Aktualizace údajů v leteckém rejstříku v souvislosti s přeměnou občanských sdružení na spolky

 
Vzhledem k přeměnám občanských sdružení na spolky a související povinností změny názvu na základě zákona číslo 89/2012 Sb., občanský zákoník, Úřad pro civilní letectví pro účely aktualizace údajů v leteckém rejstříku upozorňuje subjekty, které změnily právní formu z občanských sdružení na spolky a zároveň splnily povinnost upravit svůj název tak, aby byl v souladu s požadavky § 216 občanského zákoníku, že související aktualizaci údajů v leteckém rejstříku lze v těchto případech provést bez nutnosti hradit správní poplatek za změnu údajů zapisovaných do leteckého rejstříku.?
24.12.2016 20:55 |

podobné články

Na Prachaticku se zřítilo letadlo: Jeden člověk zahynul

 
Jeden člověk zahynul při nehodě dvoumístného letadla, které se dnes odpoledne zřítilo u Dubu na Prachaticku a hoří. Na místě zasahují záchranáři, řekli ČTK mluvčí jihočeské policie a záchranářů.
01.04.2017 16:00 |

podobné články

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

Letoun podivně kroužil po obloze a pak se zřítil do Mexického zálivu!

 
Letoun se zřítil do Mexického zálivu poté, co pilot zmateně kroužil v různých výškách. Na pomoc mu vyletěly dvě stíhačky. Neštěstí ale neodvrátily.
19.04.2012 20:15 |

podobné články

Letecký den u Erfurtu: Zahynul v českém letadle!

 
V troskách hořícího stroje zahynul o leteckém dni nedaleko Erfurtu Martino Waller (†49). Německý pilot létal na více než 50 let starém českém stroji Zlín 226.
02.05.2012 12:05 |

podobné články

V Uherském Hradišti spadlo malé letadlo: Pilot se katapultoval

 
Druhé narozeniny může ode dneška slavit  pilot (70) společnosti Czech Sport Aircraft  Kunovice na Uherskohradišťsku. Malý sportovní letoun ho při zkušebním letu dle všeho zradil. Nad obydlenou částí vyskočil padákem a nic se mu nestalo. Letoun se zřítil na dvorek rodinného domu.
17.06.2013 17:10 |

podobné články

České letadlo se zřítilo a explodovalo, pilot zahynul

 
Během sobotní vojenské přehlídky v americké Iowě před zraky tisíců lidí havaroval letoun československé výroby L-39 Albatros. Zřítil se k zemi a explodoval. Pilot nepřežil. Nikdo jiný zraněn nebyl.
02.09.2012 13:05 |

podobné články

V Polsku se zřítil další MiG-29. Zkušený pilot nepřežil katapultaci

 
V Polsku v noci na pátek havaroval bojový letoun MiG-29 polské armády, jehož pilot zahynul. Podle agentury PAP to dopoledne oznámilo ministerstvo obrany. Státní komise následně až do vyšetření příčin neštěstí zastavila veškeré lety strojů pocházejících z bývalého Sovětského svazu.
06.07.2018 12:00 |

podobné články

TRAGÉDIE na leteckém dni! Při exhibici se ZABIL PARAŠUTISTA!

 
Při leteckém dni v Chotěboři se při seskoku zranil parašutista. S těžkými zraněními byl převezen do pražské nemocnice. Tam v sobotu odpoledne zemřel.
25.06.2011 14:50 |

podobné články

ŠKODA AUTO představuje klenoty ze své sbírky na 10. Dobovém leteckém dni v Mladé Boleslavi

 
Vystoupení veteránů ze ŠKODA Muzea na domácí půdě: Na 10. Dobovém leteckém dni v Mladé Boleslavi představí česká automobilka šest vynikajících vozů ze své historie. Letecký den se 14. června bude konat už podesáté.
13.06.2014 21:41 |

podobné články

V Afghánistánu se zřítil letoun NATO

 
Letoun Nato se v pondělí zřítil v jihoafghánské provincii Kandahár. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na zdroje aliančních sil. Podle jejich informací byla na palubě dvoučlenná posádka, která při pádu stroje utrpěla neupřesněná zranění.
20.07.2009 08:10 |

podobné články