Článek

Hrozila mu smrt, jelen Standa je zachráněn: Poputuje k prezidentovi

 
V Návštěvnickém centru na Kvildě v šumavském národním parku došlo ve středu k napadení člověka jelenem. Vedení parku se rozhodlo ho utratit. Vůdce stáda považuje za nebezpečného, protože na člověka neútočil poprvé. Život jelena Standy bude nakonec ušetřen. Rozhodl o tom sám ministr životního prostředí Richard Brabec
23.02.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (410 článků)
Podobné články

NP Šumava: Jelen Standa byl převezen do obory v Lánech

 
Jelen Standa byl dnes úspěšně a bez komplikací převezen z Návštěvnického centra Kvilda do obůrky v Lánech, poté co na začátku tohoto týdne shodil paroží.
29.03.2018 19:40 |

podobné články

V Uhříněvsi už se s SMS nikdo nemaže: Tohle za Rychtáře píše zvukař Standa a fanoušek! Sprosťárny a sex s prostitutkou!

 
Že je slovník úhlavních nepřátel v kauze Uhříněves jadrný, to víme dobře, ale že tak... Aby ne, když "se do toho vloží starý dobrý zvukař Standa":http://www.extra.cz/zvukar-standa-se-zrejme-vydaval-za-reportera-novy-telefonat-ktery-vas-dostane-do-kolen, dnes již "samostatně exhibující postava celé ságy":http://www.extra.cz/zvukar-standa-se-zrejme-vydaval-za-reportera-novy-telefonat-ktery-vas-dostane-do-kolen, která se z vedlejší role hlásí o větší prostor, jehož část navíc usurpuje šílený fanoušek Ivety a rovněž autor několika esemek (označení "Dement č.2), pan Veselý.
21.06.2014 16:05 |

podobné články

Jelen byl příliš přátelský k lidem, ochránci přírody ho proto nechali utratit

 
Letos v létě obletělo svět video, ve kterém se u kanadského jezera Kalamalka otíral o mladého chlapce jelen. Pro mnohé roztomilé zvíře ale bylo minulý týden utraceno na popud ochránců přírody. Podle nich byl totiž jelen až příliš zkrotlý a s příchodem období páření by mohl vážně ohrozit lidi žijící ve městečku Coldstream, v němž se zvíře s oblibou pohybovalo.
18.09.2013 11:00 |

podobné články

Řidičce spadl na čelní sklo jelen

 
Američance Heidi Connerové spadl na její vůz jedoucí 110kilometrovou rychlostí jelen a prorazil čelní sklo. Žena vezla v autě své čtyři děti, nikomu se naštěstí nic nestalo, a to i díky její pohotové reakci. Po nárazu zvládla zastavit auto na kraji dálnice v Chicagu. Podle svědků se jelen na dálnici dostal z nadjezdu, který Connerová zrovna podjížděla.
29.05.2014 14:41 |

podobné články

Jelen představuje klip k písničce Jelen

 
Ke svému novému singlu nazvanému Jelen pořídila pražská kapela stejného jména videoklip. Jeho premiéra proběhla ve čtvrtek 25. června v pravé poledne na službě Mixer.cz.
25.06.2015 12:36 |

podobné články

Jelen: Zatím jsme všechno přestáli. Zdá se to až neuvěřitelné

 
Za pár dnů začne Jelen Backstage Tour, na které vyrazí v hlavní roli objev loňského roku, kapela Jelen. Uvedený titul získala při letošním předávání hudebních Cen Anděl. Na turné představí i několik nových písniček a na první polovinu příštího roku chystá své druhé album.
15.11.2015 07:10 |

podobné články

Jelen plánuje samostatné koncerty pod širým nebem

 
Skupina Jelen má napilno. Na letošní rok si naplánovala bezmála osmdesát vystoupení na majálesech, festivalech, městských slavnostech a také na samostatných koncertech. Ty budou prezentovány pod názvem Jelen – pod širým nebem.
17.05.2016 09:25 |

podobné články

Zastřelí Standu? Národní park Šumava řeší, co s jelenem, který se nebojí lidí

 
Jelen na odstřel žije ve výběhu v obci Kvilda. Před několika týdny zvíře napadlo návštěvníka. Jelen totiž ztratil plachost a to prý i díky návštěvníkům, kteří ho krmili. Po zveřejnění peticí na internetu to vypadá, že by ho vedení Národního parku přece jen mohlo ušetřit smrti. Jelen by mohl jít do soukromých rukou.
22.02.2018 14:55 |

podobné články

Míša Tučná a Jelen: Naše koncerty jsou poděkováním za skvělé skladby a inspiraci

 
Předělávkou písně Spím v obilí Michala Tučného zahájily spolupráci Míša Tučná, dcera zesnulého zpěváka, a skupina Jelen. Společně míří na podzimní turné, kterým vzdají legendě české country poctu. Koncertní série začne 16. listopadu v Herálci a vyvrcholí 15. prosince v Praze. Za skupinu Jelen na otázky odpovídal zpěvák a kytarista Jindra Polák.
11.11.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Tučný (56 článků) , Jindra Polák (2 články)

Zvukař Standa: Úvěrový podvod! Z magistrátu si udělal trhací kalendář! Nepochopíte, na co mu úřednice skočila!

 
"Zvukař Standa":http://www.extra.cz/tema/zvukar-standa - dnes už legendární figurka dění okolo zesnulé Džambulky a jejího chotě Josefa - v poslední době rád útočí na svého bývalého chlebodárce a s bulvárem je jedna ruka, "zejména když jde o bonzování směrem k rodině":http://www.extra.cz/besny-rychtar-urnu-italovi-neda-rozcisnu-ti-palici-sekerou-a-poslu-te-do-italie-v-penalu-nadavky-ktere-by-neodvysilaly-hovory-z-lan "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56).
08.01.2015 14:37 |

podobné články

Verdikt padl: Saab je zachráněn!

 
Tak a je dobojováno. Skomírající Saab byl nakonec prodán a zachráněn před krachem.
26.01.2010 14:50 |

podobné články

Psí útulek je ZACHRÁNĚN!

 
Hospic Rita pro staré, nemocné a týrané psy v Pcherách u Kladna je díky čtenářům Šípu Plus pro nejbližší období zachráněn! Sedmdesáti čtyřnohým svěřencům přitom ještě nedávno hrozilo utracení.
21.04.2010 22:50 |

podobné články

Zemanovi hrozila amputace. Nešikovný doktor úraz zbodal

 
Katastrofální následky mohla mít pro Miloše Zemana jeho zlomenina palce, hrozila mu totiž amputace. Zemanovu končetinu nakonec zachránil primář zlínské traumatologie. „Je to pravda. Když mě ošetřil, řekl mi, že mi hrozila otrava krve a amputace. Naštěstí to dobře dopadlo,“ řekl exkluzivně pro ParlamentníListy.cz Miloš Zeman.
13.03.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23615 článků)

Boj na život a smrt!

 
Soupeřili o přízeň laní a málem přišli o život oba. Jelen, který pokořil svého soka, se zamotal do drátu, jenž měl jeho soupeř zašmodrchaný do parohů, a nebýt šumavských lesníků, zřejmě by také zahynul. „Jeden jelen ležel, druhý nad ním byl skloněný. Bojoval, zápasil, trhal hlavou, ale nikam neutíkal,“ popsal neobvyklou scénu jelení zachránce Miloslav Kos.
11.10.2012 12:05 |

podobné články

Jelen se na Šumavě zamiloval do lidí, teď ho za to čeká smrt! Češi se hromadně bouří!

 
Šumavskému národnímu parku nuda nehrozí ani v zimních měsících. V tamějším návštěvnickém centru na Kvildě ve středu jelen napadl a zranil turistu. Vedení parku se rozhodlo ho utratit. Vůdce stáda považuje za nebezpečného, protože na člověka neútočil poprvé. Návštěvníci parku chtějí život jelena ušetřit!
22.02.2018 15:30 |

podobné články

Týrané kočce hrozila smrt. Lidé jí poslali 400 tisíc

 
Lidé přispívají na záchranu týrané kočky, které by na ulici hrozila smrt. Přes internet se vybralo 400 tisíc korun.
24.03.2015 10:01 |

podobné články

Hrozila mu smrt! Teď FattyPillow nepřestává cvičit a držet předepsanou stravu. Neuvěříte, kolik kilo už má dole

 
Youtuber a internetový bavič FattyPillow jde drsně do sebe už několik měsíců. Pro změnu životního stylu se rozhodl poté, co měl zdravotní potíže jak fyzické, tak psychické a hrozila mu dokonce smrt! Cvičí přibližně dva měsíce a kila jdou krásně dolů.
09.11.2017 08:00 |

podobné články

Anorektička Emma vážila šílených 18 kilo a hrozila jí smrt. Nyní porodila druhé dítě

 
Pohled na anorektičku Emmu O'Neil (28) ze skotského Glasgow nebyl před pár lety vůbec pěkný. Ženě hrozila smrt a i pouhé ležení v posteli jí způsobovalo modřiny. Zákeřnou nemoc však porazila. Toužila totiž po dětech, o nichž si lékaři mysleli, že je kvůli svému stavu nebude moci nikdy mít.
03.05.2018 13:10 |

podobné články

Zraněný syn exprimátora Béma zachráněn

 
Zraněný syn exprimátora Pavla Béma (47) Jáchym (20), kterému ještě před několika dny hrozila amputace, už je mimo ohrožení života a zdá se, že i ruka je zachráněna.
24.03.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (832 článků)