Článek

Hrozí mu trest za pomoc Ukrajině. Radí Černochové. A prý „žebrá“

 
Předseda slovenské strany Demokrati a bývalý ministr obrany Jaroslav Naď prosí slovenské občany o finanční pomoc. To nadzvedlo ze židle poslance Richarda Glücka (SMER), který upozorňuje, že Naď „zdevastoval“ slovenskou armádu a nyní čelí trestnímu oznámení za darování 13 stíhaček Ukrajině. „Tato partička kolem Nadě, Hegera a dalších, partička, která zničila Slovensko, nadávala Slovákům do dezolátů, opic a podobně, od vás nyní žebrá peníze,“ prohlásil Glück.
25.06.2024 13:35 |

podobné články

Podobné články

Rajchl o armádních nákupech Černochové: Dítěti kreditka do ruky nepatří

 
Pod vedením ministryně obrany Jany Černochové (ODS) proběhl nákup 246 švédských bojových vozidel pěchoty CV90. Česká republika za ně zaplatí 59,7 miliardy korun, což na tiskové konferenci oznámil premiér Petr Fiala (ODS). Černochová předpokládá, že první vozidla do Česka dorazí v roce 2026. Armáda původně poptávala pouze 210 kusů a možnost opce dalších 36 v budoucnu. Nakonec bylo pořízeno rovnou 246 vozidel. Předseda hnutí PRO Jindřich Rajchl počínání Černochové přirovnává k rozmazlenému dítěti s kreditkou v hračkářství. Kreditku by jí vzal.
29.05.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6545 článků) , Jana Černochová (1000 článků)

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (126 článků)

Dojemná pomoc: Dvě děti (6 a 10) v Praze prodaly své hračky na pomoc Ukrajině

 
Válka na Ukrajině přinesla obrovskou vlnu lidské solidarity. Češi pomáhají ubytovávat Ukrajince a vozí k hranicím humanitární pomoc. Zapojit se však rozhodly i děti. Před pražským domem prodávali desetiletý kluk s šestiletou dívkou své hračky a výtěžek putoval na pomoc Ukrajině. Jejich stánek vyvolal pozornost na sociálních sítích, kde se lidé nad pomocí dojímají.
15.03.2022 14:15 |

podobné články

Česko může Ukrajině dál posílat vojenskou pomoc, Pavel dostane seznam, řekla Černochová

 
Česko má stále ve skladech vojenský materiál, který může poslat jako pomoc na Ukrajinu. Ministryně obrany Jana Černochová to řekla v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. V příštích dnech se kvůli tomu Černochová a náčelník generálního štábu Armády ČR Karel Řehka sejdou s prezidentem Petrem Pavlem, který minulý týden v médiích uvedl, že Česko už mnoho dalších možností zbrojní pomoci pro Ukrajinu nemá. Pavel dostane podle Černochové seznam materiálu, který by mohl být poslán Ukrajině.
02.04.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků) , Petr Pavel (2947 článků)

Ministerstvo obrany: Česká vojenská pomoc Ukrajině za téměř sedm miliard znovu odtajněna

 
Česká republika poskytla Ukrajině, od vypuknutí konfliktu v únoru 2022, pomoc za téměř sedm miliard korun. Veškerý vojenský materiál, darovaný ze skladů Armády České republiky, byl vždy vládou schválen v utajeném režimu, a to z bezpečnostních důvodů. Kabinet dnes ale na návrh ministryně obrany Jany Černochové znovu odtajnil seznam darované pomoci.
03.07.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků)

Náš plyn Ukrajinci vykupují krví! Černochové se lámal hlas, když vykládala o Putinových zvěrstvech

 
Šéfka resortu obrany Jana Černochová zdůraznila, že NATO musí v ruské agresi vůči Ukrajině zůstat stát stranou. Ten, kdo nesmí zůstat stát stranou, je podle Černochové OSN, která musí Rusku a jeho prezidentovi Vladimiru Putinovi říct dost. „Vidíme ostřelování porodnic, nemocnic, vidíme ostřelování autobusů, ve kterých prchají matky s dětmi z obklíčených měst. Tomu mezinárodní společenství nemůže přihlížet. Jinak nežijeme v civilizaci, v které jsme si do teď možná všichni mysleli, že žijeme,“ uvedla.
01.04.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5390 článků) , Jana Černochová (1000 článků) , Tomu Tomu (388 článků)

Vláda musí podle Černochové nastolit racionalitu po „mejdanu” minulých kabinetů

 
Po „mejdanu“ socialistických a populistických vlád musí podle ministryně obrany Jany Černochové (ODS) vláda pětikoalice Spolu s Piráty a STAN opět nastolit odpovědnost, kompetentnost, racionální přístup, reformy, a postavit zemi na nohy. Uvedla to dnes na kongresu ODS, na kterém vedení občanských demokratů obhajuje mandáty. Nepochybuje o tom, že to vláda zvládne, a to i za nelehkých podmínek daných válečným konfliktem na Ukrajině. Připomenula poslední týdny, kdy jako ministryně obrany řídí změny v armádě a jejím rozpočtu. Podle svých slov nastoupila na resort, který osm let spal, a ona se ho nyní snaží probudit s tím, že v den útoku Ruska na Ukrajinu 24. února přišlo „probuzení tvrdé“.
08.04.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků)

Jen 90 miliard a ubráníte Česko. Ten, co „udal“ Ukrajinu, o nákupech Černochové

 
„Udal“ nehospodárnost na Ukrajině ve videu, které kolovalo internetem. Teď instruktor střelby Jan Šafařík mluví o zbrojních nákupech Jany Černochové. Tvrdí, že nejsou nutné a že za 90 miliard Kč lze ubránit Česko tak, že ho nikdo nenapadne. Jak? Individuálním tréninkem 2 milionů občanů, kterým následně, po výcviku, zbraně zůstanou. „Za 5 dní je možné z instalatéra vycvičit člověka, který je schopný se svojí osobní zbraní zasahovat cíle velikosti postavy do vzdálenosti 300 m,“ řekl ParlamentnímListům.cz Šafařík.
01.06.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků)

„Nečlověk. Napadal lidi. Odzbrojil armádu, vše dal Ukrajině.“ Nový poradce Černochové. Zjistili jsme na Slovensku

 
"U něj se kloubí arogance, neznalost a aktivismus. Teď už je to váš problém! Opravdu platí, že vrána k vráně si sedá, rovný rovného si hledá!" To sdělil ParlamentnímListům.cz oblíbený politický analytik ze Slovenska Ján Baránek. Hovořil o bývalém slovenském ministrovi obrany Jaroslavu Naďovi, který už měsíc působí jako poradce české ministryně obrany Jany Černochové.
28.11.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků) , Jára Nový (173 článků)

„Odzbrojil armádu, vše dal Ukrajině.“ Nový poradce Černochové. Máme varování ze Slovenska

 
"U něj se kloubí arogance, neznalost a aktivismus. Teď už je to váš problém! Opravdu platí, že vrána k vráně si sedá, rovný rovného si hledá!" To sdělil ParlamentnímListům.cz oblíbený politický analytik ze Slovenska Ján Baránek. Hovořil o bývalém slovenském ministrovi obrany Jaroslavu Naďovi, který už měsíc působí jako poradce české ministryně obrany Jany Černochové.
28.11.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků) , Jára Nový (173 článků)

Míše Noskové už zase lezou žebra: Hrozí jí opět anorexie?

 
Velké zdravotní komplikace si už Míša Nosková (30) jednou prožila. Teď to ale vypadá, že se strašák anorexie znovu vrací. Dřív baculatá zpěvačka je kost a kůže. Na křtu svého CD nechtěně ukázala i žebra.
19.03.2013 12:10 |

podobné články

Reakce Izraele na teroristické útoky Hamásu je podle Černochové adekvátní

 
Reakce Izraele na teroristické útoky palestinského hnutí Hamás, tedy vojenská odveta v Hamásem ovládaném Pásmu Gazy, je podle ministryně obrany Jany Černochové (ODS) adekvátní. Ministryni proto šokovaly výzvy některých evropských politiků, aby se Izrael dalších útoků zdržel a aby byla Gaze poskytnuta další humanitární pomoc. Černochová to dnes uvedla v pořadu Press klub rozhlasové stanice Frekvence 1.
16.10.2023 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků)

Zneužili mou adresu, hájí se údajný autor výhrůžek exposlankyni Černochové

 
Aleš Rozsíval z Prostějova, který minulý týden údajně napsal vulgární e-mail bývalé poslankyni ODS Janě Černochové, ve kterém jí hrozí fyzickým násilím, se ozval redakci Práva. Tvrdí, že není autorem e-mailu, jeho schránku údajně někdo zneužil. Píše, že se obrátil na policii.
15.10.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1000 článků)

Zkrachovalec ze Slovenska tu radí Černochové... Zaorálkova slova se u sousedů šíří jako lavina

 
Na Slovensku rezonují slova exministra zahraničí a lídra kandidátky SOCDEM a Budoucnosti do europarlamentu Lubomíra Zaorálka směrem k někdejšímu slovenskému ministru obrany Jaroslavu Naďovi, který je od loňského listopadu odborným poradcem ministryně obrany Jany Černochové (ODS). „Děsí mě, že nás pan Naď vede stejným směrem, jak dopadlo Slovensko,“ řekl Zaorálek. Černochovou vyzval k jeho urychlenému vyhazovu.
03.03.2024 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2904 článků) , Jana Černochová (1000 článků) , Jaroslav Zaorálek (65 článků)

Proč má zebra pruhy? To by vás v životě nenapadlo!

 
Vědci odhalili tajemství toho, proč je zebra černobíle pruhovaná. Nejde prý ani o maskování ani o matení predátorů. Jejich vysvětlení vás asi dost překvapí.
02.04.2014 11:20 |

podobné články

Známá herečka si nechala vyjmout žebra, aby byla hubenější. Teď s nimi pózuje na Instagramu!

 
Tohle jen tak neuvidíte. Mexická herečka Thalía (52), známá z telenovel Esmeralda nebo Rosalinda, si nechala vyjmout dolní žebra a "chlubí se s nimi na Instagramu!":http://www.extra.cz/seniorka-madonna-na-internet-pustila-fotky-na-kterych-ma-pry-orgasmus-tohle-ji-mame-verit
13.08.2014 17:05 |

podobné články

Rakouský soud povolil muži příjmení Zebra

 
Mnohé státy jsou v zákonech velmi benevolentní k výběrům křestních jmen i příjemní. Jiné naopak omezují tento proces přísnými pravidly, mezi ně patří i Rakousko. Tam teď nechtěli povolit ani tak zdánlivě nevinné příjemní jako je Zebra. Pruhované zvíře prý není dost rakouské a v němčině nepůvodní. Ale žadatel o toto přízvisko se hájil tím, že se tak jmenovali jeho předci. Ústavní soud k tomu nakonec přihlédl a příjmení povolil.
10.11.2016 14:00 |

podobné články

Vojenská pomoc Ukrajině? Spíše česká armáda by potřebovala pomoc, tvrdí experti

 
Zástupci Kyjeva neustále tlačí na své západní partnery, aby dodávkami zbraní podpořili boj proti separatistům. Většina států, včetně České republiky, ale s takovou pomocí vyčkává. Experti oslovení Lidovými novinami vojenskou pomoc Ukrajině nedoporučují. Pomoc by prý spíše potřebovala naše armáda.
12.02.2015 10:36 |

podobné články

Hloupá Černochová. Ta by měla hrát leda v hororu! Ringo Čech a další umělci brání Stropnického

 
ANKETA Požadavek poslankyně Jany Černochové z ODS přednesený v Poslanecké sněmovně, aby se ministr obrany Martin Stropnický omluvil českým vojákům za své působení kriminalisty v seriálu Kriminálka Anděl, nechápou jiní herci. „U paní poslankyně asi došlo k naivnímu ztotožnění se s uměleckým obrazem,“ vysmál se Černochové třeba hudebník a někdejší poslanec František Ringo Čech. Prý Stropnickému závidí, že je na obrazovce, ale ona ne. K tomuto tématu se vyjádřily i další osobnosti, které ParlamentníListy.cz oslovily.
22.10.2014 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1951 článků) , Jana Černochová (1000 článků) , František Ringo Čech (145 článků)