Článek

Hrozby „dědkům“. Lídr ODS pískal proti Babišovi. A šel dál

 
Při své nedávné návštěvě Děčína čelil expremiér Andrej Babiš (ANO) společně se svými příznivci střetu s lidmi, kteří na místo setkání dorazili vybavení píšťalkami a transparenty. Jak se ukázalo, nešlo o náhodné odpůrce. Akci proti Babišovi v Děčíně částečně organizovali tamní občanští demokraté. „Jestli se po mně nějakej senilní dědek ožene, tak ho nějak přiměřeně položím na zem,“ avizoval před akcí – na níž po Babišovi jeho odpůrci křičeli, že jej skoro nebylo slyšet – předseda místního sdružení ODS Děčín Jiří Čečrle, že není „zvědavej na agresivní seniory, kteří přeceňují své síly“.
22.01.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků)
Podobné články

Hrozby „dědkům“. Lídr ODS to pískal proti Babišovi. A šel dál

 
Při své nedávné návštěvě Děčína čelil expremiér Andrej Babiš (ANO) společně se svými příznivci střetu s lidmi, kteří na místo setkání dorazili vybavení píšťalkami a transparenty. Jak se ukázalo, nešlo o náhodné odpůrce. Akci proti Babišovi v Děčíně částečně organizovali tamní občanští demokraté. „Jestli se po mně nějakej senilní dědek ožene, tak ho nějak přiměřeně položím na zem,“ avizoval před akcí – na níž po Babišovi jeho odpůrci křičeli, že jej skoro nebylo slyšet – předseda místního sdružení ODS Děčín Jiří Čečrle, že není „zvědavej na agresivní seniory, kteří přeceňují své síly“.
22.01.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků)

Pískal skotské derby, nyní mu jde o život

 
Skotský rozhodčí Willie Collum a jeho rodina se stali terčem anonymních výhrůžek smrtí. Jednatřicetiletý sudí v neděli pískal glasgowské derby mezi fotbalisty Celtiku a Rangers (1:3).
26.10.2010 19:50 |

podobné články

Chlapec pískal jako hračka pro psy, píšťalku měl měsíc kus od plíce

 
Lidé si mysleli, že si z nich sedmiletý chlapec jen utahuje. Neustále pobíhal po okolí a pískal. Teprve když lékaři vložili malému Hectoru Floresovi do těla krkem kameru, došli k tomu, že se vůbec není čemu smát.
24.10.2012 10:20 |

podobné články

Chlapci se v krku zasekla píšťalka z balonku, při nádechu pískal

 
Štěstí stálo při malém chlapci z thajské provincie Yala. Podařilo se mu totiž vdechnout malou píšťalku z balonku. Naštěstí se mu zasekla v dýchacích cestách tak šťastně, že zcela nezamezila přívodu vzduchu, chlapec pouze při každém nádechu a výdechu pískal.
14.03.2021 09:55 |

podobné články

Dědkům z Lidových milic jsme utekli... Z žofínské show "starých zbrojnošů" Zemana a Klause

 
REPORTÁŽ Nejsme bohu dík Řecko a bohužel ani Skandinávie. S vládou, co bude méně utrácet a více investovat, bychom se skandinávskému sociálnímu státu mohli přiblížit. Takto se na konferenci k pětadvaceti letům kapitalismu v Česku vyjadřoval prezident Miloš Zeman. Společně se svým předchůdcem Václavem Klausem se chovali spíše jako "kamarádi do deště" než jako tvrdí názoroví odpůrci.
15.11.2014 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10877 článků) , Miloš Zeman (27758 článků)

Generál Šándor nám prozradil, jaké největší hrozby na vás čekají. Výpadek elektřiny na několik dní ochromí Prahu

 
ROZHOVOR Podle bezpečnostního poradce a generála v záloze Andora Šándora v důsledků nárůstu islámského terorismu může Praze hrozit teroristický útok. Ta je vnímána jako centrum středoevropského židovství a je zde mnoho židovských památek, jež se mohou stát terčem útoku islámských radikálů. Bezpečnostní hrozby nejsou ale jen z islámského světa, měli bychom si dát pozor i na hrozby z Ukrajiny. Velkým nebezpečím jsou také kyberútoky či výpadek elektrické soustavy, takzvaný blackout, který může ochromit město na několik dní.
16.06.2014 12:01 |

podobné články

Chalupa (BPP): 30 let spinkala EU a členské země jako ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA...a nyní ji políbil virus

 
Skutečné hrozby jsme přestali vnímat - invaze nelegálů a politického islámu, invaze zelených a GREVIO fašistů, energetické a kybernetické hrozby, pandemické hrozby. Místo toho jsme vytvářeli a nadále vytváříme pohodlný a falešný obraz pseudohrozeb..
26.03.2020 05:36 |

podobné články

ODS bude zase lídr pravice. Ale bude to dlouhá a trnitá cesta, míní její liberecký lídr Červinka

 
ROZHOVOR Při minulých komunálních volbách v Liberci ODS poprvé nevyhrála, skončila druhá. Obhájit tuto pozici bude pro občanské demokraty v Liberci velice obtížné. Nelehkého úkolu se chopil lídr jejich kandidátky Ondřej Červinka. Potřebný optimismus načerpal na nedávném mimořádném předvolebním kongresu ODS. „Byly tam představeny základní programové teze s názvem Svoboda a naděje, které, jak věřím, pomohou vrátit ODS tam, kam patří. Na pozici lídra pravicové politiky v naší zemi. Na druhou stranu je před ODS dlouhá a trnitá cesta na vrchol," objasnil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
18.09.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (76 článků)

S Tůmou bych šel i krást koně, říká pražský lídr ODS

 
Pražský lídr ODS Bohuslav Svoboda v neděli v diskuzi na Primě zalichotil tahounovi vítězné TOP 09 Zdeňku Tůmovi, jehož označil za natolik seriózního člověka, že by s ním v Americe šel i krást koně. Odpověděl tak na otázku, zda by byl s Tůmou coby primátorem hlavního města spokojený.
17.10.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (759 článků)

Pravicová komentátorka vypálila proti Pospíšilovi, Kalouskovi, Němcové a dalším z opozice: Máte představovat alternativní program proti Babišovi, ne protestovat na demonstracích!

 
ROZHOVOR Blogerka, komentátorka a někdejší členka ODS Karolína Stonjeková považuje za správné, že se proti premiérovi Andreji Babišovi vyslovují naštvaní občané na demonstracích, nelíbí se jí ale, že se těchto protestů účastní a vystupují na nich s projevy také opoziční politici. „Oni mají konat, mají představit ten alternativní program proti Babišovi. Mají se vzpamatovat, má se tu znovu konat návrat k pravici, protože Babiš je klasická levice a my potřebujeme, aby proti této silné levicové straně, kterou je ANO, stála nějaká silná strana napravo.“
27.11.2018 17:30 |

podobné články

Smích vás přejde, zvyšoval Onderka hlas na Šlachtu. Fiala se dojímal demonstracemi na Letné

 
V předvolební debatě České televize vystoupilo v pondělí sedm lídrů kandidátek v Jihomoravském kraji. O hlavních tématech, kterými byl rozpočet, justice a spravedlnost, ale také boj proti covidu-19, diskutovali lídr kandidátky SPOLU Petr Fiala, za Piráty a Starosty Radek Holomčík, lídr kandidátky SPD Jan Hrnčíř, za ČSSD Roman Onderka, dále lídr kandidátky KSČM Ivo Pojezný, lídryně kandidátky ANO Alena Schillerová a lídr kandidátky Přísaha Robert Šlachta.
27.09.2021 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4922 článků) , Jan Fiala (406 článků) , Jan Fiala (406 článků)

Karel Randák: ODS skákala, jak Rittig pískal!

 
O tom, jak Rittig vládnul ODS i Nagyové, a tím pádem i Nečasovi, Blesku pověděl Karel Randák (58) – bývalý šéf civilní rozvědky.
20.02.2014 18:55 |

podobné články

Hannig v ČT zaútočil na Pospíšila: Přeskakování ze stran je nemorální

 
V pořadu České televize s názvem Politické spektrum se i dnes utkali představitelé politických stran, kteří zabojují v blížících se volbách do Evropského parlamentu. Svůj program a priority představil lídr KDU-ČSL Pavel Svoboda, lídr Strany zdravého rozumu – NECHCEME EURO Petr Hannig, lídr TOP 09 a Starostové Jiří Pospíšil a lídr Liberálně ekologické strany Milena Vicenová.
19.04.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2193 článků) , Pavel Svoboda (454 článků) , Jiří Pospíšil (2193 článků) , Pavel Svoboda (453 článků) , Pavel Svoboda (454 článků) , Pavel Svoboda (454 článků) , Petr Svoboda (633 článků) , Jiří Svoboda (512 článků) , Jiří Svoboda (512 článků) , Petr Svoboda (624 článků) , Petr Svoboda (633 článků)

Také v Nymburce bude koalice bez Babišova hnutí. Na společném vládnutí se dohodly ČSSD a ODS

 
V Nymburce uzavřela vítězná Změna pro Nymburk koalici s ČSSD a ODS. Protože nebudou mít v zastupitelstvu většinu, tichou podporu jim poskytne KSČM. Sociální demokraté budou mít křeslo starosty, obsadí ho lídr ČSSD Tomáš Mach. Změna pro Nymburk bude mít statutárního místostarostu, kterým se stane lídr Změny pro Nymburk Pavel Fojtík. Koaliční smlouvu podepsali zástupci všech tří uskupení v pondělí večer, řekl dnes ČTK lídr ODS Zdeněk Vocásek.
14.10.2014 12:40 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1677 článků) , Michal Hrdlička (705 článků)

Hřebejk se rozjel: Blatný vadil Babišovi v další sviňár*ě. Projekt Okamury je postaven na debil*ch. V Radě ČT chtějí sundat Dvořáka

 
Režisér Jan Hřebejk se v rozhovoru pro Prostor X mimo jiné vymezil proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). „O Babišovi si myslím to nejhorší,“ poznamenal. Ministr zdravotnictví Jan Blatný podle Hřebejka vadil Babišovi v cestě. „Je to pokrytectví,“ dodal.
08.04.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (525 článků)

Pískal sudí pro mafii? Peltův svaz už dal kauzu policii

 
Písknul tři penalty. Je v podezření, že kvůli sázkařské mafii
30.03.2012 12:45 |

podobné články

Babišovi vytkli chaos s opatřeními, Kocourkov i skluz u očkování. „Neselhali jsme,“ čílí se

 
Poslanec ODS Vojtěch Munzar dal Andreji Babišovi (ANO) na sněmovním plénu vánoční dárek - knihu s pohádkou o Kocourkovu. Přesně tak mu totiž připadá momentální situace v ČR s chaotickými opatřeními. Věra Kovářová (STAN) pak Babišovi vytkla, že Česko zaostává za jinými zeměmi v přípravě na očkování proti covid-19, což premiér označil během čtvrtečních interpelací za lež.
17.12.2020 15:50 |

podobné články

Zlínský lídr ODS: Mysleli jsme mnohem více na Českou republiku než na ODS

 
"Přes veškeré pochybení je ODS stále jedinou stranou dlouhodobě prosazující racionální pravicovou politiku. Vystřízlivění, které po volbách přijde, to jednoznačně potvrdí." Připouští ale, že Nečas nebyl typickým týmovým hráčem, na rozdíl nyní od Němcové. Co ale slibuje voličům za sebe? V jaké ze stran ve Zlínském kraji vidí největší konkurenci a čeho se obává v souvislosti s volbami? I na to odpovídal místostarosta Uherského Brodu a lídr ODS ve Zlínském kraji Jan Hrdý (ODS).
24.10.2013 06:30 |

podobné články