Článek

Hrozba útoku: Na Ruzyni hlídkují ozbrojení policisté

 
Na pražském letišti byly kvůli varování USA před útoky teroristické sítě Al-Káida v Evropě posíleny policejní hlídky. Halou procházejí policisté ozbrojení samopaly, v budově jsou nasazeni psovodi a na ploše stojí obrněný transportér.
04.10.2010 17:25 |

podobné články

Podobné články

Paříž v obležení: Ulice hlídají vojáci se samopaly a ozbrojení policisté

 
V pátek 13. listopadu islamisté v ulicích Paříže postříleli 129 lidí, další desítky zranili. Od hrůzného činu uplynuly již tři dny, ale Francouzi nepolevují v bdělosti – francouzská vláda varuje před dalšími atentáty. Ulice Paříže nyní připomínají město, které je v obležení nepřítele. Ozbrojení policisté i vojáci hlídkují na každém rohu.
16.11.2015 11:35 |

podobné články

Tunisané hlídkují na koních i člunech. Češi vyráží na pláže: Mají tendenci riskovat, říká psychiatr

 
Řada lidí zamířila na dovolenou do Tuniska i po masakru na pláži v Sousse. Tisícovky Čechů pak v Tunisku nadále zůstávají. Mají tendenci riskovat, příp. se opakování útoku nebojí, míní odborníci. Tunisko totiž na pláže vyslalo tisíce policistů, kteří nyní hlídkují na koních, čtyřkolkách či člunech. Nechybí ani ozbrojenci se samopaly.
30.06.2015 05:30 |

podobné články

Frýdek-Místek: Strážníci hlídkují na frekventovaných přechodech u škol

 
Strážníci městské policie opět dohlížejí na bezpečnost dětí při cestě do škol. Každý školní den před osmou hodinou ranní hlídkují na frekventovaných přechodech pro chodce u vybraných základních škol. Tuto preventivní činnost vykonávají již několik let a hodlají v ní pokračovat i nadále, řadí ji mezi jednu ze svých priorit.
24.09.2012 12:25 |

podobné články

U řeky se válejí těla bez hlav. V ulicích hlídkují malé děti se samopaly. Vítejte v Islámském státě

 
Teroristé tvrdí, že se muslimům pod jejich nadvládou žije jako v ráji. Muž, jenž prchl z hlavního města fanatiků Rakka, ale předkládá zcela jiný obraz. Hovoří o městě hrůzy, kde se lidé bojí udavačů, o městě bez elektřiny, která funguje maximálně 12 hodin denně, nálety na islamisty jsou neefektivní a v ulicích hlídkují desetileté děti se samopaly v rukou.
09.12.2015 17:51 |

podobné články

Proruští ozbrojenci obsadili dvě letiště na Krymu: Hledají ukrajinské parašutisty!

 
Po zuby ozbrojení proruští aktivisté obsadili v noci mezinárodní letiště v Simferopolu, správním středisku autonomního Krymu. Chtěli zabránit případnému ukrajinskému útoku parašutistů. I když letiště již nyní opustili, stále hlídkují v jeho okolí. Ráno mezitím ozbrojenci obsadili také vojenské letiště Belbek u Sevastopolu, které později zablokovali. Oba objekty však zůstávají pod kontrolou Ukrajinců.
28.02.2014 07:25 |

podobné články

Holland: Bude to dlouhá válka. Hrozba ISIS v Evropě nikdy nebyla tak velká

 
Islamistická hrozba ve Francii i v Evropě ještě nikdy nebyla tak veliká jako nyní, řekl dnes francouzský prezident François Hollande. Reagoval tak na dopolední teroristický útok na kostel na severu země, kde dva útočníci ozbrojení nožem zavraždili duchovního. K útoku se přihlásila teroristická organizace Islámský stát (IS).
26.07.2016 21:20 |

podobné články

Osobnosti: François Hollande (207 článků)

V Belgii byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení: Nejezdí metro a lidé v Bruselu nemají vycházet ven

 
V Belgii byl vyhlášen nejvyšší stupeň ohrožení, nejezdí metro a v ulicích hlídkují ozbrojení vojáci a policisté. Zrušeno bylo i večerní utkání belgické fotbalové ligy mezi Lokerenem a Anderlechtem.
21.11.2015 18:21 |

podobné články

Čestmír Řanda se po roce po propuštění z basy dostal zase do vězení v Ruzyni

 
Herec Čestmír Řanda si loni odseděl půl roku ve vězení v Ruzyni, když byl odsouzen za neplacení výživného na syna. Pustili ho na podmínku a teď podle svých slov seká latinu. Na Ruzyni se ale ocitl znovu.
24.10.2011 19:45 |

podobné články

Jsem nevinný, jde o spiknutí! Policisté na letišti v Ruzyni zadrželi šíleného Bartáka

 
Policisté na letišti v pražské Ruzyni zadrželi lékaře Jaroslava Bartáka, kterého jeho bývalé asistentky obviňují ze sexuálního násilí.
27.08.2011 18:10 |

podobné články

Megabitka v Brně: Servaly se dvě skupiny agresorů. Někteří byli ozbrojeni teleskopy

 
Drsnou bitku obřích rozměrů zažilo Brno. U Hlavního nádraží se tam porvaly dvě skupiny agresorů. Někteří z nich byli ozbrojeni teleskopy. Rozhánět je museli policisté, informovala TV Prima.
18.02.2017 20:45 |

podobné články

Ozbrojení zakuklenci u nehody: Řidič, který vezl peníze, se srazil s mercedesem

 
To se jen tak nevidí! U dopravní nehody, která se stala kolem poledne v ulici Bělocerkevská, zasahovali zakuklení a ozbrojení policisté ze Speciální pořádkové jednotky. Srazilo se tam s mercedesem auto, které převáželo peníze.
01.11.2017 17:00 |

podobné články

Ozbrojení lupiči na útěku

 
Jsou ozbrojení, nebezpeční a můžou se objevit kdekoli. Policisté marně pátrají po maskovaných lupičích, kteří přepadli obchod s potravinami v Křemži na Českokrumlovsku.
17.03.2018 18:45 |

podobné články

Těsně před 11. zářím byla nalezena na Ruzyni bomba. Kubice šokován

 
Bomba na letišti v Ruzyni jen pár dnů před výročím teroristického útoku v USA 11. září 2001. Ministr vnitra je v šoku.
08.09.2011 22:00 |

podobné články

Tisíce Francouzů v ulicích kvůli masakru v Paříži. Policie a armáda v akci

 
Tisíce lidí se dnes večer scházejí nejen v Paříži, ale i v dalších stovkách francouzských měst na pietních shromážděních, která mají uctít památku dvanácti obětí dnešního teroristického útoku na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo. V ulicích, ale i v kostelech a mešitách hlídkují policisté a vojáci. Zatím ale k protiislámským demonstracím nedochází.
07.01.2015 20:43 |

podobné články

Silvestr ve světě: Hrozba atentátu v Mnichově i krveprolití v New Yorku...

 
Velké oslavy, ale i velké obavy. Svět vstoupil do nového roku 2016. A kromě ohňostrojů se staly nedílnou součástí silvestrovského veselí v ulicích i hlídkující policisté. Důvod? Hrozba teroristických útoků!
02.01.2016 05:15 |

podobné články

Situace na sídlišti Máj se uklidnila. Policisté dál hlídkují

 
Nepokoje na českobudějovickém sídlišti Máj, kde v sobotu došlo k řadě potyček mezi policisty a účastníky protiromského shromáždění, v noci na neděli ustaly. Situace v lokalitě se zklidnila. Policie přesto zůstává nadále na místě, řekl ČTK její mluvčí Milan Bajcura. Při sobotních konfliktech bylo zraněno deset lidí, tři desítky osob policisté zadrželi.
30.06.2013 12:15 |

podobné články

Kvůli fotkám v Blance zasahovala policie. A padesátka je na vykulené řidiče moc

 
Provoz v tunelovém komplexu Blanka je plynulý, řidiči dokonce jezdí ještě pomaleji, než je povolených 50 km/h. U vjezdů a výjezdů ale od soboty raději hlídkují policisté a strážníci. Několik lidí, kteří se vydali pěšky tunel fotit, policisté vyvedli. Někteří řidiči kvůli focení zastavovali v bezpečnostních zálivech.
20.09.2015 16:25 |

podobné články

Útoky v Bruselu nenechaly Prahu klidnou: V metru i na letišti preventivně hlídkují policisté

 
V reakci na výbuchy na bruselském letišti a v bruselském metru, při kterých umírali lidé, zvyšují bezpečnostní opatření i policisté v Praze. Ti posilují hlídky hlavně na Letišti Václava Havla a v metru. Indicie o tom, že by občanům České republiky v tuto chvíli hrozilo jakékoliv nebezpečí, ale policie nemá.
22.03.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4888 článků)

Hrozba v Londýně: V centru našli podezřelý balíček, Trafalgar byl evakuován

 
Na Trafalgarském náměstí v centru Londýna byl objeven „podezřelý předmět“. Policie kvůli tomu evakuovala přilehlé okolí a uzavřela stanici metra. Na místě operovali ozbrojení policisté.
08.06.2017 17:10 |

podobné články