Článek

Hříšně napínavý MasterChef: Pavlíně se taktika nepovedla a soutěž opustila Viki!

 
Hříchy a motýli. Dají se lidská zhouba a symbol nadpozemské krásy skloubit do jednoho okamžiku? V soutěži MasterChef ano. Dvě nesmírně těžké výzvy otestovaly zdatnost i kreativitu zbývající sedmičky soutěžících. Porotci však »křídla tentokrát utrhli« Viki.
08.09.2020 22:00 |

podobné články

Podobné články

MasterChef Viki Hrazdílková provokuje: Předvedla výstavní postavičku a promluvila o menstruačním tabu

 
Viktorie Hrazdílková (25) se proslavila v kulinářské show MasterChef Česko, kde sice nevyhrála, ale dostala se až do užšího finále a diváci si Viki oblíbili hlavně kvůli její příjemné povaze a optimistickému smýšlení. Viki si na sociálních sítích oblíbily tisíce lidí a sympatická kuchařka se rozhodla, že svůj vliv využije pro dobrou věc a promluvila o věčném tabu menstruaci.
29.01.2021 12:19 |

podobné články

MasterChef Česko 2020: Mezi Pavlínou a Pepou je dusno, soutěž opustila Viki

 
V úterním dílu oblíbené kulinářské show MasterChef Česko 2020 bylo pořádně dusno. Finálová sedmička soutěžících se potýkala s další vyřazovací výzvou. Hned v prvním kole se museli kuchaři poprat se sedmi smrtelnými hříchy. V druhé výzvě měli soutěžící za úkol na talíři vytvořit motýla. Tam však klopýtla Viki, které postup uletěl. Pepa jí však vzkázal něco krásného...
08.09.2020 21:55 |

podobné články

Tohle v televizi neuvidíte: Viki z MasterChefa ukazuje nahé tělíčko poseté sushi

 
Účastnice kulinářské soutěže MasterChef Viki je nejen talentovaná kuchařka, ale i pořádná svůdnice. Rodačka z Kyjova má, ačkoliv ráda jí, bezchybnou postavu, kterou se nestydí předvést. Nedávno jsme vám Viki ukázali, jak v krajkovém body trávila Valentýna. Krásná brunetka je ale ještě vynalézavější, než byste řekli. Své nahé tělo pokryla jen kousky sushi!
27.03.2020 13:10 |

podobné články

Viki z MasterChefa zhubla, ale přiznala neřesti: I s perfektní postavou si dopřeje kalorickou nálož

 
Viktorie Hrazdílková (25) je velkým překvapením v kulinářské soutěži MasterChef. Nejenom že je každým kolem lepší a porotě dokazuje, že má na to stát se vítězkou celé soutěže, ale v poslední době prošla velkou proměnou. Lidé si Viki hodně oblíbili a na rozdíl od jiných soutěžících si na negativní reakce Viki nemůže stěžovat. V rozhovoru pro eXtra.cz usměvavá soutěžící mimo jiné prozradila, že i přes zdravý a vyvážený jídelníček občas zhřeší.
20.05.2020 17:55 |

podobné články

Viki z Masterchefa děsí vychrtlou postavou: Koukej přibrat, oplácaná jsi hezčí, vzkazují fanoušci

 
Soutěžící z pořadu MasterChef Viki, na sobě za poslední měsíce hodně zamakala. Zatímco v televizi v rámci předtočených dílů vypadá jako "holka krev a mlíko", aktuálně své fanoušky děsí šlachovitou postavou. Ti jí vzkazují, že se jim mnohem víc líbí v televizi a radí jí, aby už nehubla. Viki se však ve zdravém životním stylu zhlédla a nehodlá s ním přestat. Na jejím těle opravdu nenajdete snad ani gram tuku.
31.05.2020 12:55 |

podobné články

MasterChef Česko 2020: Evka opouští soutěž, neobstála v testu chutí proti Pepovi

 
Jak bylo vidět z ukázek populární kulinářské show MasterChef Česko 2020, Pavlíně se rozpadá půda pod nohama. Zapomněla totiž ve spižírně důležité přísady, bez kterých nemůže vytvořit pokrmy, které si vybrala. Středeční díl oblíbeného pořadu byl opět velmi napínavý. Ve vyřazovací výzvě tentokrát neuspěla Evka a soutěž musela opustit.
01.09.2020 21:45 |

podobné články

Viki z MasterChefa 2020 kritizují kvůli anorexii: Škarohlídům poslala jasný vzkaz

 
Viktorie Hrazdílková (25) patří mezi nejoblíbenější a nejusměvavější soutěžící z kulinářské show MasterChef Česko, která má za sebou letní pauzu a příští týden se mohou diváci těšit na zbrusu nové díly, na jejichž konci se dozvíme, kdo získá titul MasterChef 2020. Viki je sice podle řady lidí žhavým adeptem na vítěze, ale někteří si stále neodpustí řešit její váhu. Na začátku byla pro některé oplácaná a nyní to podle jejich úsudku zase hraničí s anorexií. Samotní finalistka si ale z takových komentářů na sociálních sítích nic nedělá a redakci eXtra.cz prozradila, čím to je, že se dostala do tak skvělé formy.
18.08.2020 16:45 |

podobné články

Viki Hrazdílková se pyšní perfektní postavou a radí dalším: MasterChef byl stres a spěch, kila šla nahoru

 
Viktorie Hrazdílková (25) patřila mezi jedny z nejoblíbenějších soutěžících v oblíbené kulinářské show MasterChef 2020. I přesto, že jí fandilo spoustu lidí a svými dovednostmi v kuchyni vynikala, tak nakonec nezvítězila. To jí ale nezabránilo v seberealizaci, které se týká velká proměna, jež inspiruje nejenom její fanoušky na sociálních sítích. Sympatická Viki v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila nejenom o show, ale také o zdravém životním stylu.
03.12.2020 06:36 |

podobné články

Hříšně krásné, hříšně bohaté: 13 nejbohatších modelek Victoria's Secret

 
Jsou nejen hříšně krásné, ale i hříšně bohaté. Kolik činí jmění třinácti nejbohatších modelek Victoria's Secret?
05.12.2016 09:30 |

podobné články

Hvězda MasterChefa přes Vánoce hřeší: Oblíbená Viki na sebe práskla, bez čeho se neobejde

 
Viktorie Hrazdílková (25) patřila k nejoblíbenějším soutěžícím v letošní řadě kulinářské show MasterChef Česko. I přesto, že několikrát ukázala, že do kuchyně zkrátka patří, tak těsně před finále vypadla. Viki nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že soutěž byla také stres a kvůli tomu jí šla kila nahoru. Na druhou stranu říká, že vánoční čas je stvořený k mlsání a i ona hřeší...
06.12.2020 07:00 |

podobné články

Viki z MasterChefa přiznala boj s anorexií! Nyní se opět změnila k nepoznání a ukázala pekáč buchet na břiše

 
Tomu se říká proměna. Nejen Pavlína Lubojatzky prošla za poslední roky pořádnou proměnou. Od soutěže MasterChef se změnila k nepoznání také amatérská kuchařka Viki Hrazdílková. Svoji cestu ukazuje na Instagramu a progres je neuvěřitelně znát.
15.05.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (171 článků)

Obří proměna Viki z MasterChef 2020: Baculaté tvářičky vyměnila za pekáč buchet

 
Viktorie Hrazdílková (25) patří k nejlepším a také nejusměvavějším soutěžícím letošního MasterChefa. Viki je velmi aktivní na sociálních sítích a nedávno se svým fanouškům pochlubila proměnou. Nikdy nebyla tlustá, ale její roztomilé baculaté tvářičky a ženské tvary nešly přehlédnout. Nyní všem doslova vyrazila dech, když zveřejnila snímky, na kterých je výrazně hubenější a vypadá naprosto skvostně.
15.05.2020 14:55 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa promluvil o finále a pendlování mezi dvěma ženami: Je na roztrhání

 
Už dnes večer startuje pokračování show MasterChef Česko 2020, kde se osmička finalistů popere o titul hvězdného šéfa. Zatímco z žen je u diváků jasnou favoritkou Viki, tak z mužského osazenstva vede s přehledem Pepa Nemrava, který podobně jako Viki prošel perfektní proměnou. Pepa v rozhovoru pro redakci eXtra.cz řekl, jaké panují vztahy mezi soutěžícími a také to, že je v jednom kole a prakticky se vůbec nezastaví. Přesto ho jeho práce naplňuje a věnovat se jí chce i nadále.
25.08.2020 13:50 |

podobné články

Divákům MasterChefa tečou nervy: Pavlíně to opět prošlo!

 
Byla poslední výzva o servisu, nebo o chuti? Diváci, a zjevně ani porotci kulinářské show MasterChef se nemohou shodnout. S neslaným a nepřiměřeně mastným motýlem vyletěla Viki navždy z kuchyně a zanechala v soutěži díru, kterou už nikdo nezaplní. Možná jenom vztek fanoušků.
09.09.2020 12:35 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa otevřeně o Pavlíně, kterou nemohou diváci vystát: Jeho slova vás překvapí

 
V MasterChefovi Česko 2020 jde do tuhého. Soutěžících zbývá už jenom 6. Mezi jednoho z největších favoritů patří sympatický kuchař Pepa Nemrava, kterého si diváci kulinářské show MasterChef velmi oblíbili. V posledním díle se fanoušci na sociálních sítích rozhořčili kvůli tomu, že soutěžící Pavlína Lubojatzky nevypadla i přesto, že zůstala pod balkonem jako poslední. Spousta komentujících Pavlínu nemůže kvůli její povaze ani vystát. Pravdou ovšem je, že diváci Pavlínu znají jen z televizních obrazovek. Redakci eXtra.cz se o Pavlíně rozpovídal právě Pepa a jeho slova vás patrně překvapí.
22.09.2020 20:30 |

podobné články

Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková o Pavlíně z MasterChefa: Výhra? Hořký konec!

 
Letošní ročník MasterChef Česko vzbuzuje v lidech převážně na sociálních sítích velké emoce a nutí je, aby se vzájemně pouštěli do horečných diskuzí hlavně o soutěžící Pavlíně Lubojatzky. Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková (52) nahlédla do karet a prozradila, zda se Pavlína stane vítězkou MasterChefa a proč očekává hořký konec s podivnou dohrou.
17.10.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kudláčková (88 článků)

Vítězka hříšné reality show uložila své silikony do vany plné lízátek. Líbí se vám to?

 
Nela Slováková  (23) na sebe opět upozorňuje. Majitelka miliónové výhry z hříšné reality show Hotel Paradise nafotila nové snímky. Nešlo sice o žádné přehnaně hříšné akty, fetišisté si ale přece jen přijdou na své.
14.11.2013 19:56 |

podobné články

Vypadá hříšně, chutná hříšně, ale hříšné není - jablečná dávka vánoční energie

 
Vánoční svátky se kvapem blíží a s nimi i každoroční tradice, kvanta cukroví, svařáků a dalších pochutin. Věděli jste ale, že místo obvyklého vánočního krájení jablka si jablko můžete nalít přímo do sklenice? A to v podobě Mattoni Schorle. Na rozdíl od nejistého jadérka vám tenhle nápoj přinese zdraví pokaždé. Také proto se jeho tváří stala topmodelka Linda Vojtová.
03.12.2014 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (152 článků)

MasterChef Pepa Nemrava ukázal, jaký kdysi býval balík: Velká proměna a slova uznání

 
Josef Nemrava patřil mezi nejoblíbenější soutěžící kulinářské show MasterChef Česko 2020, ale vyhrát se mu nakonec nepodařilo. To ale nemění nic na tom, že účast v divácky oblíbeném MasterChefovi mu dost pomohla a Pepa se dostal do povědomí lidí. Nedávno na sociálních sítích ukázal lidem, jak byl kdysi obézní, a okamžitě se na něj sesypala slova chvály a podpory. Byl to právě Pepa a jeho dobrá kamarádka Viki, kteří během soutěže prošli nejmarkantnější proměnou.
03.01.2021 19:01 |

podobné články