Článek

Hříšná Gabriela Gašpárová se svěřila do rukou chirurgů: Podruhé podstoupila plastiku prsou

 
Modelka a hvězda první série reality show Love Island, nádherná Gabriela Gašpárová, podstoupila plastiku. Už podruhé se odhodlala svěřit do rukou plastických chirurgů a absolvovala reoperaci svých ňader. O všem se podělila i s fanoušky na Instagramu. Co ji k estetickému zákroku vedlo? 
15.01.2023 15:10 |

podobné články

Podobné články

Jak na domácí samovyšetření prsou

 
Samovyšetření prsou je jednoduchá prevence, která vám může zachránit život. Určitě vám neunikl pojem „rakovina prsu“, která poslední dobou postihuje stále větší počet žen bez ohledu na věk. Rakovina je sama o sobě dost velkým strašákem, kterého se bojí nejen ženy, ale i muži. Rakovina prsu je ale o to horší, že jakmile ženy vlivem pokročilého stádia přijdou o prsa, najednou si začnou připadat méně ženské. Samovyšetření prsou má v diagnostice rakoviny prsu své čestné místo. Nejedná se o nic složitého a hravě to zvládnete i vy doma, proto rozhodně tento úkol nepodceňujte a samovyšetření prsou provádějte pravidelně. V dnešním článku vám poradíme, jak na to krok za krokem.  Samovyšetření prsou krok za krokem – 1: pozorování Samovyšetření prsou započněte tak, že se svlečená do půl těla postavte před zrcadlo a paže spusťte volně podél těla. Pozorně a s pečlivostí si prohlédněte tvar, symetrii a všechny změny na vašich ňadrech. Následně pomalu zvedejte paže nad hlavu a prsa si prohlížejte ze všech stran – nikam nespěchejte a sledujte veškeré odlišnosti a pochybnosti. Co se změn týče, některé mohou být nápadné – krvácení z bradavek, zarudnutí kůže – jiné naopak musíte najít pohyby paží. Tento samý postup proveďte s rukama v bok, kdy svěšíte ramena a lokty vysunete mírně dopředu. I v tomto případě sledujte symetrii a tvar obou ňader. Pozornost věnujte případnému dolíčkování či vztažení kůže. Jakákoli změna, kterou objevíte jen na jednom prsu může být podezřelé a důvodem k návštěvě lékaře. Samovyšetření prsou krok za krokem – 2: prozkoumání Nyní zvedněte například levou ruku a bříšky prstů druhé ruky si pečlivě prohmatejte levé prso. Opět nespěchejte a věnujte pozornost každému centimetru, zatímco budete postupovat jemnými krouživými pohyby – a to od dolního zevního okraje až k jeho vnitřní části. Stejný postup opakujte i s druhým prsem, opět se stejnou pečlivostí a... Čtěte více Příspěvek Jak na domácí samovyšetření prsou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 09:35 |

podobné články

Jen pro otrlé: Po zvětšení prsou podstoupila muzikálová kráska další plastiku. Takhle to vypadalo na operačním sále

 
Hvězda muzikálu Čarodějka Elis Ochmanová podstoupila další plastiku. Po zvětšení prsou se nyní rozhodla pro plastiku uší, tzv. otoplastiku. Důvodem k zákroku je prý blížící se svatba. Již 29. srpna řekne "ano" svému partnerovi Karlovi.
03.06.2020 06:00 |

podobné články

Dva měsíce po plastice prsou sundala zdravotní podprsenku. Gašpárová (19) fotila nahoře bez se šperky za statisíce

 
Již jsme vás informovali o tom, že modelka Gabriela Gášpárová  (19) šla v pouhých devatenácti letech na plastickou operaci poprsí. Vítězka soutěže Dívka roku z roku 2016 měla ale své přednosti dost vyvinuté. K zákroku došlo z jiných důvodů než kvůli zvětšení.
21.03.2021 06:00 |

podobné články

Gabriela Gášpárová bez cenzury: Ideální muž? Musí se dostavit jiskra a chemie

 
Svůdná provokatérka z Moravy Gabriela Gášpárová (19) se nedávno stala tváří slavného dámského prádla a na Instagramu provokuje všechny chlapy svými nádhernými fotkami. Jak by měl vypadat ideální chlap podle této krásky? Prý trochu jako americký herec Brad Pitt (56). Gabrielu jsme pozvali na krátký rozhovor.
16.11.2020 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1953 článků)

Gášpárová je žena mnoha tváří: Z bahna přes věznici na Borech až do luxusního prádla

 
Kdo ji zná, tak moc dobře ví, že Gabriela Gášpárová chvíli neposedí. Pořád musí něco dělat. Nejvíce ji lákají věci, které ještě nezkusila. I proto se minulý týden rozhodla, že se naučí chytat ryby. Při chytání ještě stihla vylosovat, kdo uhádne světový rekord v počtu darovaných růží. Gabriela vylosovala výherkyni soutěže, kterou před nedávnem vyhlásila na Instagramu. Lidé měli tipovat, kolik růží dostala k narozeninám.
08.05.2021 09:25 |

podobné články

Módní policie z premiéry Bullet Train: Mišík v průsvitném triku a sexy Gabriela Gášpárová

 
Nejen v zahraničí, ale i v Česku se konala premiéra akčního snímku Bullet Train, v němž hraje hlavní roli Brad Pitt. Na českou premiéru dorazili z celebrit například Adam Mišík, účastnice Love Islandu Gabriela Gášpárová nebo missky Karolína Kopíncová a Angelika Kostyshynová. Redakce eXtra.cz byla u toho.
05.08.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1953 článků) , Adam Mišík (309 článků)

VÍME PRVNÍ: Anife Vyskočilová podstoupila plastiku prsou: Máme fotky z operačního sálu!

 
Břišní tanečnice Anife Vyskočilová  (38) je další známou tváří, která podstoupila plastickou operaci prsou. Již řadu let se trápila tím, že má povislá ňadra. Pořádně zabrat dostala hlavně kojením. „Také se mi nelíbila velikost prsních dvorců," prozradila Anife, která podstoupila operaci dnes krátce před polednem.
18.11.2012 18:55 |

podobné články

Nejžádanější plastickou operací je po liposukci zvětšení prsou

 
Podle údajů Americké společnosti estetické a plastické chirurgie si nechalo v loňském roce zvětšit v USA prsa přes 300 tisíc žen. Nejčastějším důvodem, který ženy uvádějí, je, kromě viditelného zlepšení vzhledu, hlavně zvýšení sebevědomí, které s tím souvisí. Zvětšení prsou neboli augmentace je operace méně náročná, která přináší výborné výsledky. Většinou už po týdnu je možné se vrátit k běžným činnostem. Když se řekne zvětšení prsou, většina žen si představí automaticky silikonové implantáty. S nimi se pojí některé nepodložené obavy, například, zda zvětšení prsou zvyšuje riziko rakoviny prsu, systémového nebo autoimunitního onemocnění. Žádné vědecké studie takovou souvislost neprokázaly, stejně jako nejsou důkazy o tom, že by implantáty nějakým způsobem ovlivňovaly těhotenství nebo kojení. Je třeba ale vědět, že prsní implantáty je vhodné sledovat. Značek implantátů je na trhu hodně, například Motiva nabízí implantáty s bezpečnostní technologií Q-chip. Ten díky unikátnímu kódu, který je registrován v databázi, umožňuje lékařům všude na světě dohledat potřebné informace o implantátu. Implantáty s čipem nabízí například luxusní klinika estetické medicíny v centru prahy Brandeis Clinic. Po určité době by měly, ale nemusejí, být implantáty vyměněny. Ze strany výrobců není omezena doba jejich použití, nicméně existuje doporučení Americké lékové agentury (Food and Drug Administration, FDA), které říká, že by měl být implantát vyměněn po 10 letech. Co vede ženy k tomu, že si nechávají prsa zvětšit? Přitažlivější postava, která má jasněji vykreslené kontury hrudníku, přání, aby jim oblečení lépe padlo, nebo potřeba řešit změnu postavy v souvislosti s těhotenstvím a kojením. Méně častým důvodem je asymetrie prsů, kdy jeden je výrazně větší než druhý. Pokud zvažujete zvětšení prsou, pak byste měla být zdravá a také byste měla mít realistická očekávání od zákroku. Zvětšení poprsí se nejčastěji provádí s použitím silikonových implantátů, protože je tělo dobře snáší. Od okamžiku rozhodnutí ke splněnému snu vás bude čekat několik fází. Nejdříve vyhledáte lékaře, případně vícero, a u nich absolvujete konzultaci. Během... Čtěte více Příspěvek Nejžádanější plastickou operací je po liposukci zvětšení prsou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:20 |

podobné články

Nejdřív rozvod, potom nová prsa! Naše nejúspěšnější spisovatelka Radka Třeštíková byla na plastice. Poznali byste změnu?

 
Tohle by nikdo nečekal. A hlavně to na ní doposud nikdo ani nepoznal. Spisovatelka Radka Třeštíková  (39) v prosinci v utajení absolvovala plastiku prsou. Nyní to Super.cz exkluzivně potvrdila. Říká se, že ženy absolvují plastiku při změnách v soukromém životě. Radka se po deseti letech manželství rozvádí s fotografem Tomášem Třeštíkem. Jak nám ale řekla, roli to v rozhodnutí podstoupit plastiku prsou nehrálo.
28.04.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (86 článků)

Své přednosti předváděla u Rudého moře: Nenalákala Gášpárová na své přírodní trojky Peroutku?

 
Pár dní před Vánoci vyrazila Gabriela Gášpárová  (19) t očit klip kapely Milana Peroutky  (30) Peruťe. Zatímco jiní v Česku přežívali v nevlídném počasí s rouškami na tvářích, modelka se vystavovala slunečním paprskům u Rudého moře.
27.12.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (306 článků)

Gášpárová slavila dvacetiny: Nechyběl vagón růží, ani limuzína

 
Gabriela Gášpárová oslavila své dvacáté narozeniny. Přitom je už z ní filmová hvězda a také úspěšná modelka a moderátorka.
27.04.2021 17:20 |

podobné články

Gášpárová to dělá fakt dobře: Tohle je důvod, proč ji firmy oslovují

 
Není to tak dávno, co Gabriela Gášpárová přijela z Velké Bíteše do Prahy s tím, že si chce splnit sny. Jasně, takových už bylo a kde jsou dnes? Se staženými ocasy zpátky doma. Není to však případ sexy brunetky. V metropoli se usadila a opravdu si plní jeden sen za druhým. Klobouk dolů!
30.06.2021 20:50 |

podobné články

Gášpárová z Love Islandu svlékla tričko a ukázala žhavou fotku s Pítrem

 
Dlouhovlasá kráska známá z Love Islandu Gabriela Gášpárová (20) se na Instagramu pochlubila žhavou fotkou svého přítele Petra Havránka (25), kterého ulovila během natáčení reality show. I když si diváky oblíbený pár nakonec dvoumilionovou výhru neodnesl, alespoň k sobě zahořeli láskou a to je důležitější než všechny peníze světa.
04.12.2021 11:45 |

podobné články

Místo narozeninové oslavy obavy z rozchodu. Proč si Gašpárová myslela, že ji Pítr podvádí?

 
Gabriela Gašpárová z Love Islandu oslavila jednadvacáté narozeniny! Sama chystala pouze menší oslavu v rodinném kruhu, přítel Petr Havránek (25) ji ale překvapil tajnou party v obklopení přátel. Nechyběli ani účastníci reality show, která se odehrávala ve vile na Kanárských ostrovech, a došlo i na Hideaway! Proč si myslela, že ji Pítr podvádí? Pohledná brunetka se rozpovídala na svém Instagramu.
06.04.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (661 článků)

Záhadně přifouklý hrudník Taylor Swift: Podstoupila zpěvačka plastiku?

 
Že by se zpěvačka Taylor Swift (26) přidala k celebritám, které se nechaly vylepšit plastickým chirurgem? Velmi štíhlá zpěvačka se ukázala na veřejnosti s nezvykle velkým objemem hrudníku. Podstoupila snad plastiku prsou?
26.08.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (323 článků)

Byla ta operace vážně nutná? Bývalá nejkrásnější teenagerka si nechala chirurgicky upravit toto pevné poprsí

 
Pyšnila se opravdu výraznými přednostmi. Proto možná někoho asi překvapí, že se modelka Gabriela Gášpárová  (19) rozhodla podstoupit plastiku prsou.
14.03.2021 10:45 |

podobné články

Slavná modelka by ráda další plastiku prsou, která má prý po dětech vyfouklá. Bojí se ale, že při operaci zemře

 
Chrissy Teigen  (34) je dvojnásobnou maminkou a také „královnou Twitteru“, kde je často velmi sdílná a nebere si moc servítky . Tentokrát se rozpovídala pro časopis Glamour, kterému svěřila, že vážně uvažuje o další plastice prsou. Ráda by si nechala vyjmout implantáty a poprsí pozvednout. Zvětšení podstoupila už jednou, před 14 lety.
06.03.2020 09:10 |

podobné články

Kristelová byla podruhé na plastice prsou: Nyní se trápí v této pekelné speciální podprsence

 
Moderátorka Kateřina Kristelová  (35) šla znovu pod kudlu. Před třemi lety podstoupila plastiku prsou a nyní se rozhodla pro druhou operaci. Výrazně zhubla a dolů šla také silikonová ňadra. "Poslední rok se mi radikálně změnila postava, mám o osm kilo méně a samozřejmě se to projevilo. Proto jsem nyní zvolila modelaci," řekla Super.cz Kristelová.
20.06.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků)

VÍME PRVNÍ: Petra Faltýnová byla na plastice: Podruhé si nechala zvětšit hrudník

 
Modelka Petra Faltýnová  (33) přiznala druhou plastiku prsou. Poprvé podstoupila zvětšení před jedenácti lety, podruhé si nechala ňadra upravit letos. Kdysi si nechala vymodelovat pěkné dvojky, nyní se pyšní poprsím číslo 3. "Je to pravda. Už je to dýl, ale nikde jsem se neukazovala," přiznala Super.cz jedna z našich nejúspěšnějších modelek.
16.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (702 článků)