Článek

Hřebíček do rakve pro královskou rodinu? Takový skandál Alžběta II. nezažila!

 
Nejen Meghan (38) a princ Harry (36) stavějí monarchii do velmi složité pozice. O velký skandál se postaral i princ Andrew (61), který byl zapletený do kauzy kolem zneužívání nezletilých dívek, v níž v hlavní roli figuroval Jeffrey Epstein (†66). Jenže dusno kolem královnina syna zase houstne.
10.07.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků) , Harry Epstein (4 články) , Harry Harry (1188 článků)
Podobné články

Hřebíček do rakve pro královskou rodinu? Takový skandál Alžběta II. ještě nezažila!

 
Nejen Meghan (38) a princ Harry (36) staví monarchii do velmi složité pozice. O velký skandál se postaral i princ Andrew (61), který byl zapletený do kauzy kolem zneužívání nezletilých dívek, v níž v hlavní roli figuroval Jeffrey Epstein (†66). Jenže dusno kolem královnina syna zase houstne.
10.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků) , Harry Epstein (4 články) , Harry Harry (1188 článků)

Trochu jiný pohled na řecké referendum. Lze jej prý vnímat i jako hřebíček do bruselské rakve

 
Profesor mezinárodní politické ekonomie z Harvard University Dani Rodrik v komentáři pro server project-syndicate.org popsal, pro co vlastně Řekové hlasovali minulý týden. Nešlo prý totiž primárně o ekonomiku, šlo o hřebíček do rakve těch, kteří by rádi národní suverenitu jednotlivých členů EU svěřili do rukou Evropské komise a Evropského parlamentu.
12.07.2015 20:56 |

podobné články

Hřebíček do rakve. Vývoj postupuje. Obeznámený expert předkládá vývoj v Německu a Rakousku, kde budou volby

 
ROZHOVOR K nedělním zemským volbám v Meklenbursku – Předním Pomořansku se dostaví řada chronických nevoličů, a to jen proto, aby vyslali vzkaz německé kancléřce Angele Merkelové na jejím domácím hřišti, že ji nechtějí. Publicista Marian Kechlibar, který zveřejňuje své úvahy na blogu Kechlibar.net, pro ParlamentníListy.cz tvrdí, že její CDU může skončit dokonce až třetí, což by pro nejmocnější ženu Evropy bylo hodně bolestivé. A pokud by za měsíc vyhrál v Rakousku prezidentské volby Norbert Hofer, byl by to další hřebíček do rakve její migrační politiky.
31.08.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2703 článků)

Alžběta II. promluvila o sporech a usmíření: Obtížný rok pro Británii i královskou rodinu

 
Britská královna Alžběta II. dnes v tradičním projevu na Boží hod vánoční pochválila mladou generaci za její aktivní postoj k boji s klimatickými změnami, přivítala květnové narození pravnuka Archieho a hovořila o potřebě překonání sporů, o přátelství a usmíření. Uvedla nicméně, že letošní rok nebyl pro Británii ani pro královskou rodinu jednoduchý.
25.12.2019 18:35 |

podobné články

Návrat Harryho a Alžběta II. do smrti v černé? Vše se mění, říká odborník na královskou rodinu

 
Princ Harry (36) dědečka uctíval. Jestli se královna Alžběta (94) rozhodne nosit po zbytek života černé šaty, záleží pouze na ní. Zesnulý princ Philip (†99) si musel svoje postavení tvrdě vybudovat, říká exkluzivně pro eXtra.cz historik a odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan.
10.04.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1188 článků)

OBRAZEM: Jak šel čas s britskou královnou Alžbětou II.

 
Šestaosmdesátiletá královna Alžběta II. je druhým "nejdéle sloužícím" britským monarchou. Královnou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska se stala 6. února 1952, tedy v den, kdy zemřel její otec Jiří VI. Korunována byla 2. června 1953. Diamantové jubileum královny bude Británie slavit čtyři dny. Další články k tématu: Alžběta II. v královské modři zahájila oslavy jubilea na nóbl dostizích OBRAZEM: Alžběta II. se na svém hradě pokochala vojenskou přehlídkou Alžběta II. stárne i jako vosková figurína, bude mít už 23. podobu OBRAZEM: Automechanička i hlava církve. Alžběta II. je na trůnu 60 let Manžel královny Alžběty II. je v nemocnici se zánětem močového měchýře
02.06.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Jiří VI. (4 články)

Děsivá předpověď pro královskou rodinu: Meghan zvoní hrana?

 
Rok 2020, který se pomalu sune do závěru, nebyl pro královskou rodinu z nejjednodušších. Situaci komplikoval covid-19, odchod Harryho i Meghan, skandál kolem prince Andrewa a na konec ještě i pravda o smutném potratu vévodkyně ze Sussexu. Jenže ani nadcházející rok podle známé astroložky zdaleka všechny nepotěší.
07.12.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1188 článků)

Poslední hřebíček do rakve ekonomiky? Zavření hranic Německem může být fatální

 
Z ekonomického hlediska je Česká republika úzce navázána na sousední Německo, a pokud nám Německo zavře hranice, celou naši ekonomiku to bude pořádně bolet. Ekonom Štěpán Křeček má za to, že tento krok může být posledním hřebíčkem do rakve pro turistiku a na ní napojená odvětví.
25.09.2020 10:20 |

podobné články

Princ Charles: Matka mě chodila koupat s královskou korunou na hlavě

 
Princ Charles (63) měl čtyři a půl roku, když byla jeho matka, tehdy ještě princezna Alžběta, korunována britskou královnou. Na tu dobu si prý vzpomíná dobře, neboť se jeho život dítěte předškolního věku výrazně změnil. Matka přišla večer do koupelny, když ho měla umýt před spaním, s královskou korunou na hlavě. Alžběta II. prý tak tehdy trénovala její nošení.
01.06.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Kalousek dostal poslední hřebíček do své politické rakve. Obeznámený poslanec odkryl jeho zoufalý pokus o záchranu

 
Kalouskova TOP 09 končí, věří nezařazený poslanec Milan Šarapatka, který se dostal do sněmovny na kandidátce hnutí Úsvit Tomia Okamury. Poté, co se Okamurův klub rozpadl, je Šarapatka nezařazeným poslancem. Se svou zkušeností soudí, že TOP 09 už nevstane z popela jako bájný fénix. Posledním hřebíčkem do rakve má být ta okolnost, že se nerozpadla současná koaliční vláda.
22.05.2017 16:10 |

podobné články

Paroubek se vrací do ČSSD: Pozvedne stranu z popela, nebo zatluče poslední hřebík do politické rakve

 
Turbulentní povolební dění zasáhlo i Českou stranu sociálně demokratickou. Do bojů o vedoucí pozice ve straně se možná zapojí i bývalý předseda ČSSD a expremiér Jiří Paroubek (65). Jeho opětovný vstup do ČSSD odsouhlasila pražská stranická buňka. Přispěje Paroubek k opětovnému návratu sociální demokracie na výsluní, nebo jí zatluče poslední hřebíček do rakve?
31.10.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4048 článků)

Alžběta II. nabízí práci: Těžká dřina za mizerný peníz! A Meghan si vás může podat…

 
Práce pro britskou královskou rodinu je jistě práce prestižní, platové podmínky ale nijak velkolepé nejsou. Královna Alžběta II. Právě hledá novou uklízečku a posuďte sami, zda by vás to za takový plat bavilo.
14.12.2018 12:05 |

podobné články

Takový stres jsem ještě nezažila, přesčasy už nepočítám, říká úřednice na registru

 
„Takový chaos a stres jsem tady ještě nezažila.“ Helena Nováková, úřednice plzeňského registru vozidel, ví, o čem mluví, svou práci dělá už patnáct let. I v pátek, přestože nebyl úřední den, seděla za přepážkou. Bylo třeba odbavit klienty, jejichž záležitosti se nepodařilo kvůli kolabujícímu systému vyřídit v normálních úředních hodinách v předchozích dnech.
28.07.2012 10:10 |

podobné články

Královna Alžbeta rozhodla: Meghan má se šperky utrum!

 
Královna Alžběta II. (95) vymyslela trest pro manželku prince Harryho (36), Meghan (39), která královskou rodinu nařkla z rasismu.
30.04.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1188 článků)

Královna Alžběta učinila drsné opatření: Meghan má se šperky utrum!

 
Královna Alžběta II. (95) vymyslela trest pro manželku prince Harryho (36) Meghan (39), která královskou rodinu nařkla z rasismu. Zakázala, aby se jí půjčovaly šperky z královských sbírek a klenotnic!
30.04.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1188 článků)

Televizní strašení koronou. Rakve, samé rakve. Rozhovor s hrobníkem, pobíhali tam ve skafandrech. Někdo z toho chce něco vytěžit, zamyslel se senátor Žaloudík

 
REPORTÁŽ Znáte někoho z vašeho okolí, kdo onemocněl či dokonce zemřel na covid-19? Záběry na složené rakve byly spíše tragikomické a doslova k popukání byl pohled do JIP v Berganu, kde rozhodně neleželi akutní pacienti s novým koronavirem. Šéfka EU Leyenová prostě vyhlásila tok peněz do zasažených míst – a Francie, Itálie či Belgie se mohly přetrhnout, aby čerpaly. Prostě humbuk. To zaznělo na besedě s názvem „Co přináší doba kovidní,“ s profesorem MUDr. Janem Žaloudíkem, nezávislým senátorem za ČSSD a primářkou MUDr. Mirkou Skovajcovou v bývalé jezuitské koleji v centru Klatov, kterou zorganizovala nezisková organizace Bartolomeo.
28.08.2020 12:25 |

podobné články

V královské rodině to žije: Alžběta obětí internetových trollů, Kate ignoruje Obamu!

 
Tenhle týden to v královské rodině pořádně žilo! Královna Alžběta II. slavila své 90. narozeniny a prezident Barack Obama navštívil královskou rodinu. Z první události si udělali legraci internetoví trollové a chování vévodkyně Kate během návštěvy amerického prezidenta obdivují všechny maminky na světě. Co se stalo?
23.04.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2483 článků)

Královna Alžběta II. se přetvařuje, odhalil odborník: Může za to Harry a Meghan!

 
Kvůli vnukovi Harrymu (36) a jeho choti Meghan Markleové (39) nemá královna Alžběta II. (94) už přes rok klidné spaní. I když se navenek tváří smířlivě, prý je vše úplně jinak! To tvrdí jeden z předních odborníků na královskou rodinu Phil Dampier.
22.02.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Phil Phil (91 článků) , Harry Harry (1188 článků)

Padlý princ Andrew vylezl z nory a bojuje s koronavirem: Jen se zviditelňuje, míní expert na královskou rodinu

 
Z exilu se vrátil princ Andrew, který se před třemi měsíci stáhl do ústraní kvůli spojování s miliardářem Jeffreym Epsteinem a jeho sexuálními skandály. Syn královny Alžběty byl vyfotografován, jak po boku své exmanželky Sarah Fergusonové, známé spíš jako Fergie, balí sladkosti do dárkových balíčků pro zaměstnance hospice ve Windsoru. Ovšem zapojení skandálního prince do dobročinné činnosti se nesešlo s kladným ohlasem. Expert na královskou rodinu uvedl, že princ využívá pandemii koronaviru, aby se zviditelnil.
11.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků)