Článek

Hřebejk brutálně zaútočil na Filipa: Prolhané, vlastizrádné, stbácké, zk*rvené prase! Blbci a svině, kdo ho volil!

 
„Prolhané, vlastizrádné, stbácké, zkurvené prase, bolševik Falmer,“ pustil se do předsedy komunistů Vojtěcha Filipa režisér Jan Hřebejk na Twitteru s tím, že „vinen“ je každý, kdo umožnil, aby se Filip stal prvním místopředsedou Poslanecké sněmovny. A tím to neskončilo. „Blbci a svině,“ pokračoval pak dále v diskusi.
15.05.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků)
Podobné články

Hřebejk brutálně zaútočil na Filipa: Prolhané, vlastizrádné, stbácké, zk*rvené p*ase! Bl*ci a sv*ně, kdo ho volil!

 
„Prolhané, vlastizrádné, stbácké, zkurvené prase, bolševik Falmer,“ pustil se do předsedy komunistů Vojtěcha Filipa režisér Jan Hřebejk na Twitteru s tím, že „vinen“ je každý, kdo umožnil, aby se Filip stal prvním místopředsedou Poslanecké sněmovny. A tím to neskončilo. „Blbci a svině,“ pokračoval pak dále v diskusi.
16.05.2020 01:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků)

Škodíš mi, volíš Zemana s Babišem! Jan Hřebejk a jeho rodina. Silný vhled

 
„Stává se to i v lepších rodinách,“ je známé české úsloví, které by se dalo použít na to, s čím se v neděli svěřil režisér Jan Hřebejk. Jeho švagr totiž volil Andreje Babiše a Miloše Zemana, a to opakovaně. „Řekl jsem mu, že mě, moje děti a lidi jako já ale jeho volba ohrožuje,“ řekl režisér. Ovšem zlý švagr prý není. Ale už je bývalým švagrem, se kterým se nevídá. Což souhlasí s tím, co Hřebejk řekl po druhé volbě Miloše Zemana: „Kdo po všech těch excesech za těch 5 let Miloše Zemana volil, nevím, to jsou lidi, se kterýma nechci mít nic společnýho.“
08.02.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Andrej Babiš (25795 článků) , Miloš Zeman (27867 článků)

Hvězda seriálu Prolhané krásky už je jednou ukázala: Tuhle fotku jejích přírodních trojek jí ale ukradli z mobilu!

 
Herečku "Ashley Benson":http://www.extra.cz/tema/ashley-benson (25) si na první pohled vybaví hlavně fanoušci seriálu Pretty Little Liars, který je u nás známý jako Prolhané krásky. Krásku nedávno "nafotili paparazzi nahoře bez":http://www.extra.cz/hvezda-serialu-prolhane-krasky-sla-donaha-a-vytasila-svoje-dokonale-prirodni-trojky a teď lítá internetem další vyprsená fotka Ashley.
10.09.2014 20:51 |

podobné články

Prolhané s*ině. Okamura bouchnul nad Seznam Zprávami. Jde o vládu

 
Seznam Zprávy se chovají jako prolhané svině. Tuto větu pronesl lídr SPD Tomio Okamura, jehož velmi rozlítil jejich článek o tom, že okamurovci shánějí bezpartijní odborníky, kteří by za SPD usedli v novém kabinetu Andreje Babiše (ANO).
30.09.2021 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25795 článků) , Tomio Okamura (2999 článků)

Tu noc byl Hřebejk poněkud neklidný. Trápení začalo. A až sem narostlo

 
VZPOMÍNKY A PERLY V roce 2013 se Jan Hřebejk proslavil výrokem: „Rudá a hnědá prasata táhnou lháře a demagoga na Hrad.“ Tehdy upřesnil, že tím voliče nemyslel. Ale potom, co voliči Zemana zvolili podruhé, Hřebejk změnil svůj názor. „Kdo po všech těch excesech za těch 5 let Miloše Zemana volil, nevím, to jsou lidi, se kterýma nechci mít nic společnýho,“ pravil s tím, že dotyční jsou buď zblbí nebo nemají v pořádku hodnoty.
17.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Miloš Zeman (27867 článků)

Hřebejk si odplivl před voliči Zemana a přišel protiúder. Hned tři režiséři mu narovinu vzkázali...

 
ANKETA Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a také sdělil své pocity z osoby prezidenta Miloše Zemana. Rozhovor sice Hřebejk poskytl před Zemanovým - pro někoho sporným - projevem na Pražském hradě při prezidentské inauguraci, i tak ale jeho slova byla velmi tvrdá. Krom toho se ještě Hřebejk obul do komunisty Zdeňka Ondráčka, nekompromisní byl také vůči předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi a vůči šéfovi SPD Tomiu Okamurovi. Na režisérova slova vyřčená před kamerou seznamzprávy.cz pak pro ParlamentníListy.cz reagovali umělci.
09.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků) , Miloš Zeman (27867 článků)

„Je to prase první kategorie, lidská svině!“ Tajná nahrávka z nejvyšších pater ČSSD. Zimola reaguje na brutální útok. Padají jména a spojitosti

 
ROZHOVOR "Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysly," řekl na tajně pořízené nahrávce činovník ČSSD Michal Kucián na adresu někdejšího hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly. Ten se rozhodl reagovat. Jeho odpověď je rázná a ukazuje do kruhů kolem Miroslava Pocheho.
16.12.2018 07:40 |

podobné články

,,Prase, svině, žvaní!” Nahrávka z jednání ČSSD strhla odvetu. Prezidente Zemane, to vás zaujme

 
Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysl“. Tak se jeden z nejvyšších činitelů ČSSD, tajemník Michal Kucián podle nahrávky, kterou ParlamentníListy.cz mají k dispozici, vyjadřuje o Jiřím Zimolovi, který svého času chtěl měnit praktiky v Lidovém domě... Za Zimolu, jenž má blízko k prezidentovi Miloši Zemanovi, se postavil nyní i předseda MO Týn nad Vltavou David Slepička.
08.01.2019 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1632 článků) , David Jirka (3 články) , Jiří Zeman (1392 článků)

Pilot RAF vrátil Zemanovi pamětní list. Vadí mu „vlastizrádné“ aktivity prezidenta

 
Další pocta, kterou od prezidenta Miloše Zemana oceněný nechce. Válečný veterán Tomáš Lom se rozhodl v pondělí odeslat na Hrad svůj pamětní list z května, vadí mu prý „vlastizrádné“ aktivity hlavy státu.
08.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků)

Hřebejk zase řádil. Vadí mu, že jsou někteří politici v televizi a v rádiu na jeho vkus moc často

 
Poté, co režisér Jan Hřebejk obvinil všechny, kdo umožnili Vojtěchu Filipovi stát se místopředsedou Poslanecké sněmovny, se tvůrce Pelíšků zaměřil na to, jak jsou jistí politici často v médiích a zda je to nutné. „Je tam informační přínos? Kontrolovat psychopaty ano, ale PR proč?“ ptal se a zmínil např. Tomia Okamuru, Vojtěcha Filipa či Ivana Davida. A ozval se i komentátor Alexandr Mitrofanov. Zda nejsou čeští poslanci „ošuntělé kremelské rohožky“ se podle něj ukáže na tom, jak se postaví k návrhu odvolat Vojtěcha Filipa z křesla místopředsedy Poslanecké sněmovny.
16.05.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Vojtěch Filip (1560 článků) , David David (1573 článků)

Zeman je prase, opakoval novinář. V cizině se nám kvůli němu smějí, přidal Schwarzenberg. A my máme stanovisko Hradu

 
Titulování prezidenta republiky „prase, prase, prase“, které na sociální síti učinil novinář Petr Kamberský, prý národu jasně ukazuje, co je ona „noblesa“, kterou podle pražských kavárníků postrádá prezident Zeman. ParlamentnímListům.cz to sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, kterého rovněž zaujalo, že Karel Schwarzenberg si troufá říci, že snaha o upozornění na problém imigrace, trápící celou Evropu, je „k smíchu“.
30.07.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4070 článků) , Petr Zeman (373 článků) , Jiří Zeman (1392 článků)

Puberťáci milují Prolhané krásky a reality show s Kardashian

 
Každoročnímu udílení cen v Los Angeles vévodilo seriálové drama Prolhané krásky.
11.08.2014 11:45 |

podobné články

Hvězda seriálu Prolhané krásky odhalila prsa a těhotenské bříško na fotce v krajkových kalhotkách

 
Herečka Sasha Pieterse, která se nejvíce proslavila rolí v oblíbeném seriálu Prolhané krásky, se na Instagramu předvedla téměř nahá ve vysokém stupni těhotenství.
29.07.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Sasha Pieterse (2 články) , Sasha Sasha (8 článků)

Pohrdám voliči Zemana. Ty ksichty z SPD... Ty kanále Filipe, já bych ti přál, abys dostal od Ondráčka přes držku. Blbci se přestali stydět za svou blbost, říká Jan Hřebejk

 
Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a stálo to za to. Přesvědčte se raději sami.
08.03.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků)

Hřebejk: Suďte Trumpa! Pomatení jeho lhaním. Ale ta ochranka? V Bělorusku by to bylo na 10 minut

 
K událostem ve Washingtonu se několikrát vyjádřil i režisér Jan Hřebejk. Ten neviní demonstranty, kteří pronikli do budovy, ve které probíhalo potvrzení Bidenova prezidentství. Pouze Donalda Trumpa. „Teroristé ani pučisté si nedělají selfíčka a nekradou stolky. Jsou jako fotbaloví ultras, když jim řekneš, že ten platný gól nebyl platný. Prostě blbci,“ shrnul. A dodal, že v Bělorusku by něco takového měla ochranka za 10 minut hotové. Zato ochranka v Kapitolu mu přišla podezřelá.
07.01.2021 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Donald Trump (5955 článků)

Stará ekologická svině, jezdí autem. Ne, nacistická svině. Německem hýbe skandál veřejnoprávní televize

 
Sbor německého veřejnoprávního rozhlasu a televize z Dortmundu předvedl o Vánocích novou variaci tradiční německé písně o babičce na motorce. Jenže takovou „trochu jinou“. V aktuálním textu, přizpůsobeném době „klimatické krize“ se dozvíme, že babička je stará svině, protože jezdí autem a smaží maso. A to bylo i v dnešním Německu na posluchače přece jen trochu moc.
29.12.2019 10:10 |

podobné články

Stará ekologická svině, jezdí autem. Ne, nacistická svině. Německem hýbe skandál veřejnoprávní televize

 
Dívčí pěvecký sbor německého veřejnoprávního rozhlasu a televize z Dortmundu předvedl o Vánocích novou variaci tradiční německé písně o babičce na motorce. Jenže takovou „trochu jinou“. V aktuálním textu, přizpůsobeném době „klimatické krize“ se dozvíme, že babička je stará svině, protože jezdí autem a smaží maso. A to bylo i v dnešním Německu na posluchače přece jen trochu moc.
29.12.2019 15:10 |

podobné články

„Pomsta za Koněva!“ „Která svině?“ Zmizela lavička Václava Havla. V Praze bylo zle, vše má ale dobrý konec

 
Ve facebookové skupině Lumpenkavárna se objevily hlasy pohoršující se nad zmizením jedné z laviček Václava Havla z Maltézského náměstí na Malé Straně v Praze. Někteří diskutující si myslí, že jde o pomstu za odstranění sochy sovětského maršála Koněva. „Která svině?“ zaznívalo. Jak se však nakonec ukázalo, tak lavičku žádná „svině“ neodstranila, nýbrž byla odvezena k vyčištění.
13.05.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6397 článků)

Bleju z Babiše a Ovčáčka, řekl Jan Hřebejk. A nyní jsou zde zajímavé informace

 
Umělci a herci by se měli držet svého kopyta a nevstupovat do politiky, soudí mediální expert Jiřího Mikeše. Reaguje tím na snahu politických stran umístit na své kandidátky známé osobnosti, jednou z nichž je letos i režisér Jan Hřebejk. Naopak politolog Lukáš Jelínek je rád za každého, kdo jde do komunální politiky a stranám se jejich přítomnost může vyplatit. Mimochodem, zrovna Hřebejk kandiduje v době, kdy ČT vysílá jeho seriál „Zahradnictví“. Jak si toto dílo vede u diváků?
26.09.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků) , Jiří Jelínek (79 článků)