Článek

Hrdličky ze Survivoru? Žaneta je po sloučení opět s Tomášem. Ten se ocitl mezi dvěma ženami

 
Pozor, spoiler. Survivor je za polovinou. Rebelové a Hrdinové společně povečeřeli a sloučili se v jeden tým, kde už každý pojede hlavně sám za sebe. Zdá se, že největší radost měla ze spojení kmenů Žaneta, protože tak bude opět trávit dny a noci ve společnosti Tomáše, který je jí více než sympatický. Tomáš však nemá myšlenky na lásku, ale v hlavě má jen hru.
13.04.2023 14:30 |

podobné články

Podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru: Mít umělá prsa, byla bych přesně Matějův typ, směje se kráska

 
Bojovnice ze Survivoru, Žaneta Skružná, patří mezi krásky s velmi osobitým stylem. Vizážistka s piercingem v nose a oholenou hlavou v rozhovoru pro eXtra.cz práskla, co jí na novou Image řekl Matěj Quitt a promluvila o plánech s Tomášem Weimannem. 
07.05.2023 05:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru: Táta se na mě strašně zlobí, přiznala a rýpla si do Novotného

 
Žaneta Skružná rozhodně nepatří mezi křehké dívky. To dokázala již v reality show Survivor, teď se to ale chystá potvrdit. Rozhodla se totiž vyzkoušet zápas v kleci, a to v rámci jednoho z turnajů organizace RedFace. Žaneta si však v rozhovoru pro eXtra postěžovala, kdo ji na její velký den povzbudit nepřijde a proč.  
04.09.2023 09:25 |

podobné články

Žaneta ukázala povahu bojovnice už v Survivoru, nyní míří do klece. Trénuje po boku UFC hvězdy

 
Žaneta Skružná rozhodně není žádná křehotinka. Celému Česku a Slovensku to předvedla už v průběhu reality show Survivor, kde nejednou ukázala své srdce lvice. Nyní si na sebe vzala další výzvu: čeká ji MMA zápas v kleci pod záštitou nové organizace RedFace. Na souboj se připravuje s jednou z nejlepších českých zápasnic, UFC hvězdou Lucií Pudilovou. Nejen o tom se Žaneta rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.08.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Pudilová (6 článků)

Žaneta ze Survivoru míří do Red Face: Doufám, že nebudou plivat špínu, obává se

 
Bojovnice ze Survivoru Žaneta Skružná, která vyniká svým osobitým stylem a pozornost přitáhla zejména tím, že si oholila hlavu, stojí před novou výzvou. Míří rovnou do Red Face a v září ji uvidíme v kleci. Přípravy už jsou v plném proudu, na sociální sítě sdílela, že odjíždí trénovat do Thajska společně s Lucií Pudilovou. Naší redakci poskytla exkluzivní vyjádření. 
17.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Pudilová (6 článků) , Red Red (69 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (227 článků)

Epická hádka v Survivoru: Atmosféra houstne, došlo k velké přestřelce mezi kmeny

 
Pozor! Pokud jste ještě neviděli 22. díl Survivoru na Voyo, následující řádky byste neměli číst. Článek je plný spoilerů. V již zmiňované epizodě reality show Survivor se opět uskutečnila kmenová rada, během které došlo k doslova epické hádce mezi Tomášem z kmene Hrdinů a Kristianem z opačného týmu Rebelů. Sloučení kmenů se blíží a atmosféra začíná houstnout. 
07.04.2023 11:40 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (227 článků) , Nikola Čechová (83 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Po sloučení dlouho přátelská atmosféra nevydržela. U Rivalů by se dusno dalo krájet

 
Všichni na sloučení s napětím čekali, ale jak to vypadá, velice brzy přišlo rozčarování. Ex Hrdinové se necítí dobře. Johanka nesmyslně před Tomášem shodí Kristiana, Žaneta už se ani nesnaží nic předstírat. Andrea slepě důvěřuje spoluhráčům, kteří ji poslali do duelu. Alespoň Karolína je praktická.
13.04.2023 01:35 |

podobné články

Žaneta v RedFace: rodiče se na mě kvůli zápasu zlobí, takže mě ani nepřijdou podpořit

 
Žaneta Skružná rozhodně nepatří mezi křehké dívky. To dokázala již v reality show Survivor, teď se to ale chystá potvrdit. Rozhodla se totiž vyzkoušet zápas v kleci, a to v rámci jednoho z turnajů organizace RedFace. Žaneta si však v rozhovoru pro eXtra postěžovala, kdo ji na její velký den povzbudit nepřijde a proč.  
04.09.2023 05:10 |

podobné články

Předvánoční úklid u orangutanů: Orangutanka Žaneta smejčila jako profík!

 
Vánoce jsou tady, honem setřít pavučiny, omýt »okno«, vydrbat parapety. V tom má orangutaní sedminásobná matka Žaneta (37) v zoo ve Dvoře Králové jasno. Pustila se do úklidu všemi čtyřmi a šlo jí to skvěle.Žaneta od ošetřovatelek přes mříže omrkla, jak uklízejí.
18.12.2013 06:16 |

podobné články

VIDEO: Žaneta z Prostřena promluvila o práci v NEVĚSTINCI. Co dnes říká?

 
Žaneta z Prostřena na svůj Facebook umístila větu, že pracuje v NEVĚSTINCI. Byl to žert? Nebo je to její tajné přání? Každopádně Žaneta se nyní zlobí. Měla by se ale zlobit v první řadě na sebe.
03.10.2016 11:00 |

podobné články

Míša a Žaneta z Prostřena se zase předvedly: Slivovička, víno a video, které je úplně mimo!

 
Míša a Žaneta se proslavily v televizní show Prostřeno a rozhodly se, že se stanou českými celebritami. Před nějakou dobou nás upozorňovaly, že se máme připravit, protože se budou dít velké věci. A to má být nejspíše jedna z nich. Žaneta s Míšou se na svém videu posilnily slivovičkou a vínem a pak natočily tohle bizarní video.
27.10.2016 08:45 |

podobné články

VIDEO: Míša a Žaneta z Prostřena: Slepí lidé jsou nudní a neumí si užívat života. My máme recept, jak se stát celebritami!

 
Včera nás poctily svou návštěvou dvě velké hvězdy kulinářské reality show Prostřeno - Míša a Žaneta. Rozpovídaly se a nestyděly se mluvit o čemkoliv. Žaneta prozradila, proč jí vadí slepí lidé a co by neudělala za žádné peníze světa. Míša přiznala, že už obě mají jasné plány, jak se stát celebritami. Na závěr nám Žanetka zazpívala svoji krásnou píseň.
02.11.2016 23:05 |

podobné články

Láska napříč Survivorem? Žaneta z Adama nespustila oči. Strávili spolu celý večer

 
Na premiéře Ivety se sešlo lidí víc než dost, velkým překvapením byla ale dvojice Žaneta Skružná a Adam Raiter, kteří spolu strávili skoro celý večer. Stále si o něčem povídali a zdálo se, že místy i hodně vášnivě. Žaneta z Adama prakticky nespustila oči. A to i přesto, že truhlářova přítelkyně Radka Pavlovčinová nedávno redakci eXtra.cz potvrdila, že se snaží slepit svůj vztah. Jenže herečka na premiéru nedorazila...
26.04.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (122 článků) , Adam Raiter (17 článků)

Žaneta Skružná ze Survivoru: Popsala krušný návrat z ostrova do všední reality

 
Žaneta Skružná je stejně jako ostatní účastníci Survivora již doma a zvyká si místo tepla a moře na chladnější podmínky Česka. Sama prozradila redakci eXtra.cz jaký byl její návrat a podle všeho vůbec nebyl jednoduchý.
04.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (714 článků)

Žaneta po návratu ze Survivoru přiznala psychické problémy. Po ostrově mi toho moc smysl nedává, říká

 
Survivor se na Žanetě Skružné velmi nepěkně podepsal. Reality show, během které účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, trpí hladem a nedostatkem hygieny, je náročná sama o sobě. Ani návrat z ostrova zpátky do reality ale není nic jednoduchého. To nyní potvrdila právě Žaneta, která se na Instagramu svěřila s tím, že od té doby, co se vrátila domů, bojuje s psychickými problémy.
16.05.2023 12:50 |

podobné články