Článek

Hrdina, nebo blázen? Berany duc s velrybou!

 
Poplácat si psa, nebo s ním hrát berany, berany duc, na tom není nic divného. Ale mazlit se stejným způsobem s padesátitunovou velrybou? Na to musí být člověk odvážný – nebo naprostý blázen!
27.11.2011 12:05 |

podobné články

Podobné články

Duc, duc, duc... Tenhle pejsek vyznává techno!

 
Zkuste si představit psa, který to rozjíždí na techno. Zní to sice hrozně směšně, ale není to nereálné, což vám nakonec dokazuje v klipu tenhle roztomilý pejsánek. Natočený snímek uchvátil desítky tisíc lidí po celém světě.
09.06.2010 16:15 |

podobné články

VIDEO: Cyklista Renshaw si na Tour zahrál na berany, berany, duc

 
Australan Mark Renshaw si na Tour de France dělal místo trochu zvláštním způsobem, když do svého soupeře několikrát vrazil hlavou. Vedení závodu jej za to vyloučilo.
16.07.2010 10:20 |

podobné články

BERANY BERANY DUC: Rusové si hrají s ovcí. VIDEO

 
Dva ruští mladíci se evidentně nudili a tak si vymysleli opravdu originální zábavu.
10.10.2010 11:35 |

podobné články

Richard rozdrtil dvouměsíční dceři lebku a šel si koupit další pití

 
Otec hlídal malou dceru a tajně při tom upíjel whisky a vodku. Když se domů po pouhých 20 minutách vrátila matka, našla holčičku mrtvou, s roztříštěnou hlavou. Prý dělali berany duc.
14.09.2012 06:40 |

podobné články

Zemanovo berany duc: Zvesela se přivítal s prezidentem Francie

 
Druhým dnem pokračuje návštěva Miloše Zemana ve Francii. Začala prezidentovým lehkým trýzněním, zákazem kouřením po cestě, kterou přímo na místě sleduje redaktorka Blesku. Včera večer se však Zeman své drogy dočkal. A dnes vyrazil na setkání se svým protějškem Francoisem Hollandem, se kterým se přivítal pořádně zvesela.
09.09.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21248 článků)

Film V srdci moře vás vtáhne do děje. Boj s obrovskou velrybou prožijete jako sami námořníci!

 
Do kin přichází dalších z hollywoodských trháku, u kterého se očekává, že bude trhat rekordy. Děj je jasný, půjde o záchranu života před velrybou nadpozemských rozměrů. A my víme, co se dál ve filmu odehraje.
04.12.2015 09:06 |

podobné články

HVĚZDA INSTAGRAMU: Kráska cestuje po celém světě a fotí se s exotickými zvířaty. Její tělíčko mezi žraloky vás dostane!

 
Sexy Sarah Kohan (22) ze Sydney vás odzbrojí. Tahle cestovatelka je nejenom krásná, ale ráda se fotí s mořskými tvory! Z jejích snímků s velrybou nebo žraloky půjdete do kolen!
18.02.2017 14:30 |

podobné články

Žena ve Francii zadusila své tři malé děti polštářem

 
Francouzka udusila polštářem své tři děti ve věku dva, tři a pět let. Policie jejich těla našla v neděli v bytě 39leté ženy v obci Bar-le-Duc západně od Mét na severu Francie. Podle agentury AFP se dnes žena k nedělním vraždám přiznala, ale nesdělila další podrobnosti. Podle sousedů se na tragédii mohly podepsat nuzné sociální podmínky rodiny. 
18.11.2013 20:36 |

podobné články

HROZIVÝ NÁLEZ: Matka udusila polštářem své tři děti, tělíčka ukrývala v bytě

 
Francouzka udusila polštářem své tři děti ve věku dva, tři a pět let. Policie jejich těla našla v neděli v bytě 39leté ženy v obci Bar-le-Duc západně od Mét na severu Francie.
18.11.2013 20:41 |

podobné články

SZPI uzavřela provozovnu společného stravování

 
Od 1. 1. 2015 Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) získala kompetenci ke kontrole tzv. provozoven společného stravování, které začala k uvedenému datu provádět. Při kontrole dne 15. 1. 2015 SZPI zjistila nepřijatelnou situaci v oblasti hygieny v provozovně - baru - Van Duc Nguyen na adrese náměstí ČSM 695 v Chodově u Sokolova.
18.01.2015 18:47 |

podobné články

Historika rozčílila demagogie katolíků. Obsáhle popsal, kolik mají na rukou krve

 
Historik Jan Hrdina se pokusil shrnout a uvést na pravou míru některá tvrzení o katolické církvi. Vyhraňuje se vůči Radomíru Malému, jehož výklad dějin považuje Hrdina za manipulativní, demagogický a zavádějící. Prý je to snaha vychválit katolickou církev. Hrdina se konkrétně vyjadřuje k problematice rovnoprávnosti žen, křížových výprav nebo představě o „krvavé katolické víře“.
22.02.2014 12:30 |

podobné články

Nosková rodila císařským řezem!

 
Zpěvačka Míša Nosková už svým těhotenstvím vzbuzovala dojem, že má něco společného s velrybou. Ty totiž nosí mláďata dva roky. Míša měla termín porodu na začátku září, porodila ale až dnes (čtvrtek) po osmé ráno.
16.09.2010 10:50 |

podobné články

Hradec Králové: Z továrny bude knihovna. S velrybou na střeše

 
Bývalý tovární objekt Vertex ve Wonkově ulici, který radnice přestavuje na nové sídlo městské knihovny, přesněji Centrum celoživotního vzdělávání, bude po dokončení novou dominantou centra Hradce Králové.
20.04.2011 14:50 |

podobné články

Závodní jachta se na otevřeném moři málem srazila s velrybou

 
Jachtařský tým z Nového Zélandu v úterý během závodu v Atlantiku jen o vlásek unikl srážce. Když se jachta v rámci sedmé etapy rychle řítila vlnami, příď najednou směřovala přímo na velrybu. Kormidelník naštěstí pro obřího kytovce i pro posádku stihl včas zareagovat, informovala o tom agentura Reuters.
30.05.2012 19:50 |

podobné články

Velryba se vynořila jen pár metrů za ženou na kajaku

 
Setkat se s velrybou na vzdálenost pouhých několika metrů se podaří málokomu. Američanka Rhonda Burmeisterová a její dcera to štěstí měly, když se v sobotu na kajacích vydaly na moře u kalifornského pobřeží nedaleko města San Luis Obispo. Plejtvák dlouhoploutvý v honbě za potravou nečekaně vynořil hlavu z vody jen kousek od nich.
22.08.2012 16:20 |

podobné články

Velryba se vynořila jen pár metrů za dívkou na kajaku

 
Setkat se s velrybou na vzdálenost pouhých několika metrů se podaří málokomu. Američanka Rhonda Burmeisterová a její dcera to štěstí měly, když se v sobotu na kajacích vydaly na moře u kalifornského pobřeží nedaleko města San Luis Obispo. Plejtvák dlouhoploutvý v honbě za potravou nečekaně vynořil hlavu z vody jen kousek od nich.
22.08.2012 18:00 |

podobné články

Velryba napodobovala lidský hlas, podle vědců chtěla komunikovat s lidmi

 
S pozoruhodným objevem přišel americký vědec Sam Ridgway. Analyzoval starou zvukovou nahrávku běluhy severní a konstatoval, že zvuk vydávaný velrybou je velmi podobný lidské řeči. Běžné zvuky, které velryby vydávají, jsou přitom od lidské řeči naprosto odlišné a běluha tak musela upravit svou hlasovou techniku. Podle Ridgwaye se pokoušela o kontakt s lidmi.
23.10.2012 17:40 |

podobné články

Posádka lodi natočila hru delfínů s velrybou

 
Neobvyklou situaci se podařilo zachytit posádce výletní lodi poblíž kalifornského města Dana Point. Delfíni tam využili přítomnosti plejtváka obrovského a „vozili“ se na vlně, kterou velryba vytvářela při vynořování.
07.09.2013 16:10 |

podobné články