Článek

Hrad: Prezident republiky byl hospitalizován

 
Prezident republiky Miloš Zeman na základě doporučení svého ošetřujícího lékaře prof. Miroslava Zavorala vyslovil souhlas s hospitalizací v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.
10.10.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)
Podobné články

David Hasselhoff hospitalizován! Alkohol?

 
David Hasselhoff byl v sobotu hospitalizován. V bezvědomí doma na zemi ho našla jeho šestnáctiletá dcera Hayley. Důvod? Otrava alkoholem! Podle RadarOnline: Záchrana přišla od jeho exmanželky, herečky Pamely Bach, od které se krutě odcizil. Poté, co Hayley našla tátu, zavolala mámě. Ta bydlí jen deset minut od Hollywood Hills. Pamela se hnala zachránit ho. Zavezla ho do nemocnice, kde ho doktoři vtáhli zpátky do života. Tentokrát vodku hltající porotce America´s Got Talent zaregistroval ohromnou 39. úroveň alkoholu. Povolený limit pro řízení v Californii je 8. Zdroj uvádí, že vyděšená Hayley propleskávala otcův obličej, aby ho udržela naživu. „Sotva dýchal, když ho vezli do nemocnice.“ „Teď se zotavuje. Pam s ním byla až do čtyř do rána. Za posledních pár let je to už po sedmé, co ho vezli do nemocnice s otravou alkoholu. Kolik takových návštěv ještě bude, než umře?“ Zdroj pro RadarOnline také exluzivně uvedl, že Hasselhoff byl hospitalizován už nejméně desetkrát. O některých se totiž vůbec neví.
04.05.2009 12:20 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (241 článků)

Zeman zůstává v nemocnici, Babiš prolomil mlčení Hradu. Klaus bude hospitalizován do pátku

 
Prezident Miloš Zeman byl v úterý hospitalizován v pražské Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) a zůstal tu i ve středu. O hospitalizaci informoval web Novinky.cz, podle něj by měla hlava státu v péči lékařů zůstat déle. Oficiální vyjádření Hrad k Zemanově hospitalizaci nedal ani ve středu, nicméně premiér Andrej Babiš (ANO) pro rádio Impuls uvedl, že prezidentův stav není vážný a že do nemocnice nastoupil po dohodě s lékaři. Fotografové Blesku navečer zastihli první dámu Ivanu Zemanovou, která do ÚVN dovezla tašku s věcmi a květinu. Podle České televize se vrátila i ve středu a je v pavilonu C5. Podle Aktuálně.cz jde o náhlou hospitalizaci, podle serveru byl prezident v nemocnici už minulý pátek.
14.09.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10580 článků) , Miloš Zeman (26226 článků)

Hrad: Stanovisko Kanceláře prezidenta republiky

 
Prezident republiky Miloš Zeman požádal již v roce 2018 ředitele BIS plk. Michala Koudelku o poskytnutí informace, zda použitím zpravodajských prostředků či shromažďováním informací Bezpečnostní informační službou proti pracovníkům Kanceláře prezidenta republiky, resp. spolupracovníkům prezidenta republiky byla zjištěna konkrétní bezpečnostní rizika pro Českou republiku v rámci zákonné působnosti BIS. V rozporu se zákonem nedostal prezident republiky na svoji otázku do dnešního dne odpověď. Zároveň prezident republiky nebyl ředitelem BIS upozorněn na žádná bezpečnostní rizika ve svém okolí. Průkazný je v tomto smyslu obsah korespondence mezi prezidentem republiky, předsedou vlády a ředitelem BIS z let 2018 až 2021. Dosavadní průběh vede k závěru, že pan Koudelka dlouhodobě porušuje zákon a zpravodajské prostředky BIS zneužívá ke shromažďování informací pro svoji osobní potřebu.
26.08.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Nejen Klaus. Zeman je v nemocnici taky, v té samé

 
Ústřední vojenská nemocnice v Praze, tedy nyní ostře sledované místo, kde je aktuálně hospitalizován současný i bývalý prezident. Prezident Miloš Zeman byl přijmutý podle deníku Právo patrně pro dlouhodobou hospitalizaci, kdežto exprezident Václav Klaus byl hospitalizován kvůli problémům s tlakem.
14.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10580 článků) , Miloš Zeman (26226 článků)

NPÚ: Hrad Litice zůstane uzavřen po celou sezonu – opravovat se bude severní i východní palác

 
Hrad Litice byl po březnové havárii zdiva bývalého severního paláce dočasně uzavřen a prováděly se průzkumné práce. Statické posudky ukázaly větší rozsah poškození, než se původně předpokládalo, a hrad byl proto kvůli bezpečnosti návštěvníků uzavřen. Vzhledem k přislíbené dotaci z Ministerstva kultury České republiky se bude moci se stavebními pracemi začít už v létě, takže hrad zůstane pro veřejnost uzavřen po celou letošní sezonu.
26.07.2015 15:06 |

podobné články

Prezident si na zítřek pozval dva šéfy stran na Hrad, přijde jen Paroubek

 
Prezident Václav Klaus si pozval na Hrad předsedy dvou největších politických stran Mirka Topolánka a Jiřího Paroubka. Chce s nimi projednat řešení současné politické situace. Topolánek avizoval, že na Hrad zamíří až ve čtvrtek, neboť ve středu bude na veletrhu v Brně. Na Hrad tak ve středu v deset hodin dopoledne přijde jen Paroubek.
15.09.2009 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10580 článků) , Jiří Paroubek (4175 článků) , Mirek Topolánek (2356 článků)

Charlie Sheen byl hospitalizován. Víme, co se stalo

 
Americký herec Charlie Sheen  (47) byl přijat do nemocnice. Zlí jazykové tvrdili, že byl hospitalizován v souvislosti s užíváním drog, ale ukázalo se, že jde jen o spekulaci. Pravou příčinou jeho “návštěvy“ zdravotnického zařízení byl těžký zánět středního ucha.
02.11.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (482 článků)

Ministr Heger byl kvůli nevolnosti hospitalizován

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) byl v noci na úterý hospitalizován v českobudějovické nemocnici. Nevolno se mu udělalo po cyklistickém výletu. Po preventivním vyšetření byl ráno propuštěn.
26.07.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)

Senátor brojící proti vakcinaci skončil na ventilátoru. Jeho žena prosí: Očkujte se

 
Manželka amerického senátora ze státu Wisconsin, který se pokusil zabránit možnosti povinného očkování, říká lidem, aby si nechali aplikovat vakcínu. Názor změnila poté, co byl její muž hospitalizován s covidem-19 a byl přemístěn na ventilátor. André Jacque (40) měl minulý měsíc pozitivní test na koronavirus a byl hospitalizován 16. srpna. Píše o tom britský Daily Mail.
02.09.2021 08:15 |

podobné články

Tajuplný hrad Veveří dostal na Silvestra k narozeninám dort

 
Tajuplný hrad Veveří zhruba 20 kilometrů od Brna byl poslední den v roce zase obléhán. Útočníci však tentokrát mezi mohutné zdi pevnosti přicházeli v míru a s blahopřáním. Hrad totiž oslavoval už 800 let a právě kvůli tomuto výročí byl objekt zcela mimořádně otevřen i v zimní čas. Stovky návštěvníků neodradilo ani uplakané počasí, hrad se dokonce dočkal i narozeninového dortu.
31.12.2013 22:50 |

podobné články

Zeman zastavil stíhání muže viněného z daňových deliktů. Dalšímu prominul podmínku

 
Prezident Miloš Zeman udělil milost těžce chronicky nemocnému, který je stíhán za zločin zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby. Prominul mu také půlroční podmíněný trest, který dostal za ohrožení pod vlivem návykové látky. ČTK to v tiskové zprávě sdělil jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman podle něj přihlédl ke zdravotnímu stavu omilostněného. Udělení milosti Pražský hrad zveřejnil ve stejnou dobu, kdy je Zeman hospitalizován. Důvody pobytu hlavy státu v Ústřední vojenské nemocnici dosud Pražský hrad nevysvětlil. Zeman už udělil 20 milostí, v druhém funkčním období 11.
14.09.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Kytarista Pavlíček byl hospitalizován kvůli arytmii srdce

 
Legendární kytarista Michal Pavlíček byl v pátek hospitalizován kvůli srdeční arytmii. Fanoušci, kteří se chystali na páteční koncert v Plzni, si budou muset počkat na jiný termín, který bude oznámen později.
16.10.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Pavlíček (62 článků)

Elton John byl hospitalizován se závažným průjmem

 
LONDÝN (Famous) – Dva týdny závažného průjmového onemocnění zcela odrovnaly zpěváka Eltona Johna . Nákaza patogenní bakterií E. coli ho upoutala na lůžko a musel kvůli tomu zrušit plánované koncerty v USA. V pátek 29. října se jeho stav zhoršil, takže byl dokonce hospitalizován na prestižní londýnské klinice.
02.11.2009 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (559 článků)

Bývalý předseda MOV Samaranch byl hospitalizován ve vážném zdravotním stavu

 
Čestný předseda Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Juan Antonio Samaranch, byl v úterý hospitalizován na klinice v Barceloně na jednotce intenzivní péče.
20.04.2010 18:15 |

podobné články

Italský cyklista Ricco byl hospitalizován v kritickém stavu

 
Elitní italský cyklista Riccardo Ricco byl hospitalizován s nespecifikovanými vážnými zdravotními potížemi.
08.02.2011 08:50 |

podobné články

Alain Delon (76) byl ráno hospitalizován: Má problémy se srdcem!

 
Francouzský herec Alain Delon (76, Tři muži na zabití) byl v úterý hospitalizován se srdeční arytmií. V ranních hodinách pak podstoupil operaci. Delonova mluvčí ale vyvrací exkluzivní informace serveru Purepeople.com s tím, že prý šlo jen o kontrolu.
04.04.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Alain Delon (95 článků)

Známý britský zpěvák Morrissey byl hospitalizován

 
Britský zpěvák a hudebník Steven Patrick Morrisey (53) byl podle posledních informací v pátek hospitalizován v nemocnici. Důvodem bylo podezření na infekci močových cest, což potvrdila i jeho mluvčí Lauren Papapietro.
27.01.2013 18:30 |

podobné články

Nelson Mandela byl hospitalizován, jeho stav je prý vážný

 
Jihoafrický exprezident Nelson Mandela byl dnes znovu hospitalizován kvůli opětovné plicní infekci. Stav čtyřiadevadesátiletého Mandely je podle prohlášení prezidentského úřadu "znepokojivý, ale stabilní". Oznámily to světové agentury.
08.06.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (206 článků)

Strach o Gotta! Zpěvák zrušil koncert, je hospitalizován, tvrdí pořadatel

 
Benefiční koncert Karla Gotta (77) ve slovenských Ladcích byl zrušen. Pořadatel tvrdí, že byl zpěvák hospitalizován. To ovšem popírá Gottova mluvčí.
02.06.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6477 článků)