Článek

Hovorková čárkovala Babišovi neslušná slova. Pak se posmívala jeho slavnému pozdravu, je prý pro burany

 
Editorka serveru Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra Johana Hovorková ve svém novém komentáři tvrdě zúčtovala s premiérem Andrejem Babišem (ANO) za jeho vystupování na sociálních sítích. Pobouřit ji mělo především poslední hlášení premiéra „Čau lidi“. Do očí ji měl udeřit například výraz „pitomci“, kterým Babiš označil pracovníky na Ministerstvu obrany, a vyjadřování ministerského předsedy ke kauze rozdílného DPH na točené pivo. „Tak to máme jednou idiotský, jednou blb, několikrát bordel a řvaní vzteky. Státník, jak má být!“ sčítá Babišovi editorka.
10.02.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17539 článků)
Podobné články

Balín (OMMO): Prezidentské povídání, díl XXVI., aneb Neslušná omluva

 
Mezi jinými články, postřehy a informacemi vyjde v dalším newsletteru INFO OMMO č.44 i toto zamyšlení volného seriálu článků na téma prezidenta ČR - Prezidentské povídání, díl XXVI., aneb Neslušná omluva...:
01.07.2015 16:21 |

podobné články

Klaus mladší v nadsázce psal o vraždě z novináře z Respektu. Patří do SPD, zhnusila se Šafrova redaktorka Hovorková

 
Václav Klaus mladší je člověk, který dobře ví, jak se svézt na vlně nenávisti a populismu, alespoň tak to vidí redaktorka Jana Hovorková, podle které je to člověk, který už dávno měl být místo ODS raději v SPD. Podle jejích slova jí šokovalo, co předvědl ve svém komentáři na serveru Novinky.cz. „To, že zde explicitně jmenoval českého novináře jako příklad žurnalisty, který by mohl být zavražděn, je i za jeho hranicí,“ zkonstatovala ve svém komentáři pro server Forum24.cz.
20.03.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9757 článků)

Johana Hovorková od Pavla Šafra: Pět milionů chcete, pane Ovčáčku? A toho Peroutku už jste našel? Špína vylézá z kanálů

 
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se ve svém sloupku zamyslela nad průběhem minulého týdne. „Ať mír dál zůstává s touto krajinou,“ využila slova písně Modlitba pro Martu zpěvačky Marty Kubišové.
11.11.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (461 článků)

Bože, do čehos to vrazil duši? Starému rockerovi došla slova u fotky „blokaře“ Patočky s Šabatovou

 
Známý český publicista Petr Štěpánek zveřejnil na svém Facebooku fotku Anny Šabatové s Jakubem Patočkou. Štěpánek si všiml jejich přátelského pozdravu. „Nic nevystihuje svět "nové levice" lépe,“ napsal. Kromě pozdravu zhodnotil i batohy, které mají oba na zádech, prý jsou takřka definiční.
21.02.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (747 článků) , Petr Štěpánek (747 článků) , Anna Šabatová (479 článků) , Jakub Štěpánek (64 článků)

Dnes je světový den pozdravů! Víte, jak vzniklo ahoj, nazdar, čau...?

 
Už jste dnes někoho pozdravili a řekli mu dobrý den, ahoj nebo čau? Dnes mají tato obyčejná slova větší váhu - je totiž Světový den pozdravů. Možná budete překvapeni, jak tyhle zcela běžné pozdravy vznikly...
21.11.2013 06:16 |

podobné články

Slušný novinář tomu říká pravda, zhodnotila Šafrova redaktorka Hovorková produkci ČT. Stížnosti fanoušků prezidenta na mainstream jsou prý lživé

 
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se rozepsala o tom, jak prezident Miloš Zeman kritizuje veřejnoprávní Českou televizi. Nova, Prima i Barrandov jsou pro Babiše se Zemanem v pořádku, konstatuje.
24.02.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23499 článků)

Zeman, Okamura, blbá hovada a utopené vietnamské děti. Lidovec vystoupil s vážným obviněním a pak se chlubil, kolik nadávek dostal. A Šafrova Hovorková...

 
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se tentorkát ve svém článku pozastavila nad nešťastnou událostí, která se stala ve čtvrtek na koupališti Lhota, kde se utopili dva sedmiletí chlapci. Strašné jí přijde na celé věci to, že jejich matkám k jejich záchraně nepomohli lidé, kteří jim pomoci měli, protože se jednalo o Vietnamky. Slavomír Mácha, aktivní člen KDU-ČSL a několikanásobný kandidát do různých funkcí, zase za lhostejný přístup příhlížejících viní například Zemana, Babiše a Okamuru.
05.08.2018 08:05 |

podobné články

Skandál v TV Nova: U Pavla Šafra vytahují jméno muže, který prý měl v jejích zprávách své dlouhé prsty

 
Redaktorka serveru Forum24.cz, jehož šéfredaktorem je Pavel Šafr, Johana Hovorková se v poslední době věnuje tématu manipulací zpravodajství TV Nova ve prospěch některých politiků. Téma rozvířili vyhození redaktoři Novy Emma Smetana a Hanuš Hanslík, který ale na její naléhání byl schopen jmenovat pouze dva konkrétní příklady, kdy Nova manipulovala se zpravodajstvím. Na jeden z nich se Johana Hovorková podívala hlouběji.
01.03.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (487 článků)

Johana Hovorková od Šafra: Se Zemanem a Babišem jsme se dostali úplně mimo hranice představitelného. Zločin, lež, komunisté a vrazi

 
Do prezidenta Miloše Zemana se na serveru Forum24.cz obula komentátorka Johana Hovorková. Podle ní žijeme v zemi, kde prezident chválí vrahy. „Už jsme za hranicí představitelného,“ uvedla. Kritizovala však nejen jeho, pustila se i do exministra financí.
11.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23499 článků)

Johana Hovorková od Pavla Šafra sepsala všechny "exoty", co ničí naši demokracii. Od Zdeňka Škromacha po oba Klause

 
„Každý rozumný člověk už dnes ví, že bojovat s uprchlickou krizí v České republice je podobné například boji proti chemtrails,“ zkonstatovala ve svém komentáři pro server Forum24.cz Johana Hovorková. Podle ní tady totiž žádní uprchlíci nebyli, nejsou a vůbec k nám nechtějí. Ve svém textu však mimo jiné vyjádřila obavy z toho, že si budujeme české Rusko.
05.03.2017 17:15 |

podobné články

Taková to byla láska. Hovorková se rozešla s přítelem, který ji hned vyměnil za jinou krásku z „hotelu hříchu"

 
Vztahy bývalých účastníků reality show Hotel Paradise vznikají a zanikají i v soukromém životě se stejnou razancí jako před objektivy skrytých kamer v Dominikánské republice. Vypátrali jsme, že se jedna z nejvýraznějších postav z „hotelu hříchu" Lenka Hovorková (22) rozešla s playboyem Michalem Šedou.
07.08.2013 11:00 |

podobné články

Vzdáváme se demokracie, bubnuje na poplach mladá redaktorka od Pavla Šafra. Ten má ale sám velký problém

 
V České republice se v posledních letech začaly zpochybňovat věci, které 25 let byly samozřejmé a nikdo si netroufl na ně sáhnout. Komentátorka z webu Svobodné fórum Johana Hovorková to dává do souvislosti s nástupem Miloše Zemana, Andreje Babiše a přetrvávajícím vlivem komunistů. „Je v pořádku popírat naši západní orientaci, demokratické hodnoty, svobodu, směřování České republiky, ale také historii. Od holocaustu přes události srpna 1968 po osobnost Václava Havla,“ popsala Hovorková dnešní stav.
07.09.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5582 článků) , Andrej Babiš (17539 článků) , Miloš Zeman (23499 článků)

Cirkus Prima, absolutní dno. Johana Hovorková od Pavla Šafra recenzuje předvolební debatu a je to opravdu hutné

 
O debatě prezidentských kandidátů na TV Prima, kterou nazvala cirkusem, se rozepsala na serveru Forum24.cz komentátorka Johana Hovorková. Domnívá se, mimo jiné, že hulvátství prezidenta Miloše Zemana a uřvané divadlo převálcovalo veškeré argumenty.
24.01.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23499 článků)

Evropa vidí, co je ten náš oligarcha zač. Babiš narazil na strop, jásá Johana Hovorková

 
Oligarcha tvrdě narazil. S pomocí Evropské komise se Česko tomuto predátorovi možná konečně ubrání. Těmito slovy okomentovala současné problémy předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) publicistka Johana Hovorková na serveru Forum24.cz.
01.12.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17539 článků)

Prezident Zeman má Vánoční poselství. Tak mu Šafrova Hovorková sepsala, co by měl říkat, aby byl „civilizovaný“

 
„Co bychom slyšeli v projevu, kdybychom měli civilizovaného prezidenta?“ Na to se ptá a zároveň na tuto otázku odpovídá hlavní editorka deníku Forum24 Johana Hovorková ve svém komentáři.
26.12.2019 09:50 |

podobné články

Prezident Zeman má Vánoční poselství. Tak mu Šafrova Hovorková sepsala, co by měl říkat, aby byl „civilizovaný“

 
„Co bychom slyšeli v projevu, kdybychom měli civilizovaného prezidenta?“ Na to se ptá a zároveň na tuto otázku odpovídá hlavní editorka deníku Forum24 Johana Hovorková ve svém komentáři.
26.12.2019 19:50 |

podobné články

Johana Hovorková se bojí kvůli nápisu na mešitě: Jako nápisy na synagogách ve 30. letech. Balda, Zeman, Okamura

 
Nápisem na mešitě v Brně se zabývá ve svém komentáři editorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková. Jde o to, že někdo sprejem vytvořil text „Nešiřte islám v ČR! Jinak vás zabijeme“. Co to podle ní znamená?
05.01.2020 09:25 |

podobné články

Šéf ČSSD se ohradil proti pozdravu, který užívala generace jeho rodičů

 
Pozdrav předsedy komunistů Vojtěcha Filipa Čest práci, který pronesl na prvomájovém mítinku ČSSD, vyvolal vlnu ohlasů i v řadách členů sociální demokracie. Jedni celou aféru považují pouze za mediální humbuk a přehánění, jiné ale tento druh pozdravu téměř uráží.
07.05.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1262 článků)

Pozdravte!: Dnes je den pozdravů!

 
Až vás dnes začnou zdravit cizí lidé na ulici, neděste se! Na 21. listopad totiž připadá Světový den pozdravů. A ten dnešní je navíc speciální, lidé ho totiž slaví už 40 let! Pod pozdravem si ale každý představuje něco jiného. Eskymáci volí tření nosů, v Mongolsku se navzájem očichávají a třeba na africkém kontinentu si jeho obyvatelé ohmatávají hlavy.
21.11.2013 05:12 |

podobné články