Článek

Houslistka Muzikářová ukázala popáleného syna a hyenám poslala jasný vzkaz!

 
Už tři dny zoufalství a beznaděje prožívá houslistka Markéta Muzikářová (42). Jejího pětiletého synka Nikolase polila vařící polévkou paní v jídelně, kde byl chlapec s prarodiči na prázdninách. Má popáleniny II. stupně a podle lékařů musí podstoupit transplantaci kůže. Houslistka zveřejnila jeho zranění.
08.08.2018 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)
Podobné články

Houslistka Muzikářová předvedla největší výstřih večera: Ani pekelníci nevěděli, kam dřív s očima

 
Na prknech Divadla Hybernia se odehrála 100. repríza úspěšného muzikálu Mefisto. Významná událost přilákala některé známé osobnosti, z nichž největší pozornost poutala houslistka Markéta Muzikářová svým velkým výstřihem.
23.11.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Houslistka Muzikářová je po operaci! Ale chce podepsat reverz a odehrát koncert

 
Jedna ze členek tria Inflagranti houslistka Markéta Muzikářová (42) byla v sobotu přímo z koncertu záchrankou převezena do Thomayerovy nemocnice. Lékaři zjistili, že má ucpaný žlučovod a operace je nutná.
18.12.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Obdařená česká houslistka se po příšerném porodu dočkala syna: Bolelo to jako čert!

 
Slavná česká houslistka Markéta Muzikářová, členka tria Inflagranti, se dočkala! Rajcovní zrzka v úterý ve 3:45 ráno porodila syna Nicolase. „Tři dny jsem byla na rizikovém, nakonec jsem rodila bez epiduralu. Bolelo to jako čert,“ prozradila Super.cz sympatická maminka.
17.07.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Nejslavnější česká houslistka předvedla rok po porodu tělo v plavkách. S hubnutím si hlavu nedělá

 
Před rokem přivedla houslistka a hvězda tria Inflagranti Markéta Muzikářová na svět syna Nicolase. Nyní se poprvé předvedla v plavkách. I se synem si užívá léto u moře. Nejdřív byli na ostrově Kos, hned poté odletěli do španělské Marbelly.
28.07.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Sympatická česká houslistka je v sedmém měsíci: Tahle rajcovní zrzka bude rodit do vody!

 
Houslistka Markéta Muzikářová, členka houslového tria Inflagranti, je těhotná. Markéta je v sedmém měsíci těhotenství a čeká chlapečka. Jméno ale vybrané s partnerem ještě nemají. Zato má jasno, že bude rodit netradičně - do vody.
06.05.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Syn houslistky Muzikářové, který utrpěl popáleniny 2. stupně, má za sebou transplantaci. Denně mu masírují jizvy

 
Houslistka Markéta Muzikářová v létě zažila krušné chvíle. Její syn Nicolas utrpěl vážné popáleniny 2. stupně ( polili ho vařící polévkou ) a operace byla nevyhnutelná, stejně jako transplantace kůže. Houslistka byla strachy bez sebe. Po dvou a půl měsících se jí konečně lépe dýchá. Její syn se úspěšně zotavuje.
23.10.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Hazard se zdravím po kolapsu: Slavná houslistka si den po operaci vzala revers, aby mohla odehrát koncert

 
Markéta Muzikářová doslova hazarduje se zdravím. Kvůli svým fanouškům podepsala revers v nemocnici. Houslistka před dvěma dny zkolabovala a se zánětem žlučovodu a náběhem na zánět slinivky byla hospitalizována v nemocnici. Následovala okamžitá operace. A právě na dnešek měli se skupinou Inflagranti a Pepou Vojtkem naplánovaný koncert v Divadle Hybernia.
18.12.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (598 článků) , Markéta Muzikářová (19 článků)

Raději být praštěn tvrdou pravdou, než líbán lží: Podvedená manželka Jeremy Meekse má pro něj a jeho milenku jasný vzkaz

 
Teprve minulý týden vyplnil nejkrásnější vězeň světa a model Jeremy Meeks rozvodové papíry a už se ukazuje se svou bohatou milenkou všude, kde může. Ať už jsou to společné nákupy nebo večírek, nový hvězdný pár se za svou lásku očividně nestydí, a to ani přes to, že tím dost ublížili Meeksově dlouholeté manželce. Ta poslala svému muži na Instagramu jasný vzkaz.
16.07.2017 15:05 |

podobné články

Vnadná česká houslistka se po děsivém porodu pochlubila novorozeným synem: Tohle je její Nikolásek

 
Už jsme informovali, že šéfka známého houslového tria In Flagranti porodila svého prvního potomka. Nyní se nám Markéta Muzikářová pochlubila prvními snímky syna Nikolase. "Jsou jen na mobil, ale je rozkošný, že? A ta spousta vlásků," rozplývala se Markéta.
20.07.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Porodní drama české houslistky pokračuje: S miminkem skončila v nemocnici. Známe podrobnosti

 
Markéta Muzikářová, houslistka a šéfka populárního tria In Flagranti, porodila před dvěma týdny prvorozeného syna Nikolase. A jak Super.cz informoval, porod byl pro ni naprosto děsný . Drama ale pokračuje i po propuštění z nemocnice v pražském Podolí.
31.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Houslistka Muzikářová v šoku: Syna (5) jí opařili v jídelně! Čeká ho transplantace

 
To je naprosto šílené! Místo užívání prázdnin s dětmi tráví čas v nemocnici se synem Nikolasem (5). Houslistce Markétě Muzikářové (42) se ve středu málem zastavilo srdce, když se dozvěděla, že jejího chlapečka opařila paní v jídelně a letecky byl dopraven do pražské nemocnice na Vinohradech.
04.08.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Houslistka Muzikářová: Z koncertu rovnou do nemocnice! Pokouší se o mě zubatá, vzkázala

 
Letošní rok byl pro houslistku Markétu Muzikářovou (42) náročný. Zemřela jí babička, o prázdninách jí opařili syna a musel na transplantaci kůže, a teď sama skončila na kapačkách. Rovnou z koncertu ji záchranka odvezla do Thomayerovy nemocnice.
17.12.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)

Pes popáleného muže z Václaváku skončil v útulku: Štěkal, když hořel, pak očmuchával místo, kde ležel

 
V pátek kolem třetí hodiny se na Václavském náměstí zapálil muž (54). Podle výpovědi svědkyně při tom držel psa na vodítku. Popáleného člověka odvezli do nemocnice a pejska několik hodin po události odvezli strážníci do útulku v Praze-Troji. Než mužova věrného čtyřnohého přítele naložili, ještě očichával místo, kde naposledy stál po boku svého majitele.
19.01.2019 07:40 |

podobné články

Adamova (†14) maminka poslala drsný vzkaz viníkům: Boží mlýny jsou spolehlivé!

 
Tragédie, která se v Libereckém aquaparku stala na začátku září, stále víří hlavou většině místních. Adama (†14) našli až po několika hodinách pátrání potápěči v odtokové rouře bazénu. Co se přesně stalo, zatím není jisté. Adamova maminka má podle všeho ale tušení – tomu, kdo smrt jejího syna zavinil, poslala drsný vzkaz!
27.10.2016 05:10 |

podobné články

Marie, houslistka z Národní třídy, zemřela: Na její děti vznikla sbírka

 
Byla vynikající muzikantkou, svědomitou učitelkou a především milující matkou. Skvělá houslistka Marie Jungová, která léta dělala svou hudbou radost lidem na pražské Národní třídě, ale bohužel podlehla zákeřné nemoci.
01.03.2016 19:30 |

podobné články

Dohrála koncert a začaly bolesti: Houslistka z Národní podlehla rakovině

 
Ještě v prosinci byla plná života. Hrála na ulici na pražské Národní třídě, ale i v koncertních sálech. Pak ale přišly první bolesti a nakonec krutá diagnóza. O dva měsíce později houslistka z Národní třídy Marie Jungová zemřela. Zůstala po ní její hudba a nezletilé děti.
02.03.2016 05:15 |

podobné články

Poprvé se vyjádřila! Noidova sexy houslistka obvinila expřítele, že se jí prasácky naboural do Facebooku!

 
Dlouho mlčela a na nic nereagovala! Ovšem expřítel Martin Salavec, který se aktuálně cítí být hvězdou, jak zatočil se svou expartnerkou, do ní šil tak dlouho, až ji lidově řečeno bouchly saze. Poprvé se krásná houslistka Andrea Jiskrová vyjádřila ke svému expartnerovi a rozchodu a Vaškovi Noidovi Bártovi a její slova si zhrzený Salavec jen tak za rámeček nedá!
25.04.2017 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1185 článků) , Andrea Martin (44 článků)

Noidova houslistka poprvé promluvila: Expartner se mi mstí!

 
Sexy houslistka vrací úder! Andrea Jiskrová (31), nový objev Václava Noida Bárty (36), tvrdí, že se jí expartner naboural do počítače až po jejich rozchodu. A že vše je msta zhrzeného žárlivce.
27.04.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1185 článků)

Dramatický porod houslistky Muzikářové: Krvácení a převoz sanitkou!

 
Houslistka formace In Flagranti Markéta Muzikářová má za sebou velmi rychlý, ale za to pořádně komplikovaný porod. Začala silně krvácet a musela ji odvézt sanitka.
06.04.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (19 článků)