Článek

Hospodářskou a sociální radu Mostecka zajímaly plány a vize největšího města regionu

 
Únorové jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM) se neslo ve znamení rozvojových vizí. Nosným tématem totiž bylo vystoupení Marka Hrvola, primátora města Mostu s prezentací Priorit města Mostu.
09.03.2023 22:20 |

podobné články

Podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka řešila podporu a rozvoj regionu

 
Podpora projektů vedoucích k rozvoji regionu byla hlavním tématem březnového jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM). Souvisela s ním mimo jiné prezentace společnosti Offroadsafari, která se zabývá poznávací turistikou v Ústeckém kraji, především pak v Krušných horách.
02.04.2018 11:25 |

podobné články

Mostecká ODS požaduje rezignaci Topolánka i celého vedení strany

 
Mostecká oblastní ODS žádá rezignaci současného vedení strany. Listopadový kongres by podle členů ODS z Mostecka měl být volební. Předseda ODS Mirek Topolánek podle vedení mosteckého oblastního sdružení oslabil šance strany na úspěšný výsledek ve volbách zejména svou rezignací na poslanecký mandát. Oznámil to v pátek předseda oblastního sdružení Václav Janout.
16.10.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2441 článků)

Sobotka je přesvědčen, že se koalice shodne na kompenzaci pro horníky z Mostecka

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) věří, že se koalice shodne na kompenzacích pro propuštěné horníky z Mostecka. Předseda vlády to řekl na závěr své návštěvy v Ústeckém kraji. S příspěvky nesouhlasí vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Podle premiéra je vnímáno nespravedlivě, že příspěvky dostanou propuštění horníci z OKD, ale horníci z Mostecka nikoliv. Materiál by měla na konci července projednat vláda.
12.07.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25796 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Hospodářská a sociální rada Mostecka řešila rozvoj venkova

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) měla na programu pravidelného květnového jednání především problematiku rozvoje venkova. Zástupci Místní akční skupiny (MAS) Naděje členy regionální tripartity seznámili se svou aktuální činností i nejbližšími plány. Dalším stěžejním tématem byly přípravy na červnový Sněm HSRM.
01.06.2022 23:00 |

podobné články

Členové Hospodářské a sociální rady Mostecka zpovídali politiky

 
Pojmenovat největší problémy regionu a nastínit jejich řešení, chtěli znát po politicích členové Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM). Už na svém zářijovém jednání proto schválili otázku tohoto znění, kterou rozeslali všem stranám a politickým hnutím kandidujícím v nadcházejících parlamentních volbách. Zástupce těch politických stran a hnutí, které by se podle předvolebních průzkumů dostaly do Poslanecké sněmovny, pozvala HSRM na své říjnové jednání.
16.10.2017 11:50 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka se na jaře zabývala především budoucností regionu

 
Jarní jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM) se stále ještě konala z hygienických důvodů elektronicky. I v dubnu a květnu tudíž dostali členové podklady elektronickou poštou a mohli k nim zasílat své připomínky a následně o navržených usneseních hlasovat.
31.05.2021 23:00 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka řešila v listopadu transformační témata

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM), už pod vedením nové předsedkyně Gabriely Nekolové, řešila v listopadu především témata související s transformací regionu.
23.12.2022 21:45 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada zve do regionu také parlamentní výbory

 
Ve druhé polovině roku by na pozvání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM) mohli do regionu přijet zástupci Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Regionální tripartita chce jejich prostřednictvím poukázat na problémy regionu.
18.05.2016 17:35 |

podobné články

Memorandum Zastupitelstva města Kroměříže k situaci ve zdravotnictví regionu

 
Zastupitelstvo města Kroměříže vyjadřuje uznání a poděkování zaměstnancům Kroměřížské nemocnice a.s. za práci, kterou vykonávají ve prospěch občanů Kroměříže a celého regionu. Zastupitelstvo města Kroměříže považuje Kroměřížskou nemocnici a.s. za klíčovou infrastrukturu regionu poskytující zdravotní péči. Zastupitelstvo města Kroměříže konstatuje, že spektrum odborností poskytujících zdravotní péči v Kroměřížské nemocnici a. s. odpovídá dlouhodobým potřebám kroměřížského regionu.
17.02.2018 06:35 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka už plánuje aktivity na příští rok

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) už plánuje své aktivity na příští rok. Kromě termínů jednání připravuje například stěžejní témata, kterými se bude v nadcházejícím období zabývat.
05.12.2017 09:20 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka doplnila předsednictvo

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) měla na svém červnovém programu především Sněm, tedy jedno z nejdůležitějších setkání svých členů, kde se řeší problematika hospodaření, ale také personální záležitosti.
22.06.2018 22:20 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Na sněmu vybrali členové regionální tripartity nosná témata pro příští rok

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) se v prosinci sešla na posledním letošním jednání, kterým byl jako každý rok sněm jejích členů. Kromě standardních bodů programu, jako byl přehled čerpání rozpočtu a jeho návrh na nadcházející rok, se regionální tripartita zabývala i takzvanými nosnými tématy pro rok 2020.
20.12.2019 15:25 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Regionální tripartita se sešla poprvé v novém roce

 
První jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM) v roce 2020 mělo velmi nabitý program.
20.01.2020 23:01 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Regionální tripartita se sešla poprvé v novém roce

 
První jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM) v roce 2020 mělo velmi nabitý program.
21.01.2020 04:06 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka se vrátila k jednání online

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka se v říjnu opět vrátila k online jednání, které si vyzkoušela už na jaře, během první vlny koronavirové pandemie.
02.11.2020 18:00 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Vodík, zánik železnic i novinky ve vzdělávání

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) také v březnu jednala elektronickou formou. Všichni členové regionální tripartity obdrželi v předstihu podklady a k nim následně mohli posílat své připomínky.
05.04.2021 13:55 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka se připravuje na rok 2022

 
Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) má po svém prosincovém sněmu jasnou vizi o své činnosti v příštím roce. Také tentokrát se kvůli nepříznivé epidemiologické situaci konalo jednání formou elektronické komunikace.
29.12.2021 10:15 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Po nezaměstnanosti řešila regionální tripartita bezpečnost

 
Situací v oblasti vnitřní bezpečnosti a veřejného pořádku na území okresu Most se na svém březnovém jednání zabývali členové Hospodářské a sociální rady Mostecka (HSRM). Po nezaměstnanosti, která byla nosným tématem v únoru, se tak na program regionální tripartity dostala problematika, kterou se její členové zabývají opakovaně.
04.04.2022 13:35 |

podobné články

Hospodářská a sociální rada Mostecka: Regionální tripartita řešila především energetiku

 
Energetika a záležitosti, které se s ní bezprostředně pojí, byly hlavními tématy zářijového jednání Hospodářské a sociální rady Mostecka.
02.11.2022 22:15 |

podobné články