Článek

Horší než masožravý krokodil? V Česku zabíjí lidi nová levná droga. Je 40x silnější než heroin!

 
Na Ostravsku se rychle rozšiřuje nová droga. Je 40x účinnější než heroin a lidé se na ní stávají rychle závislí.
15.01.2015 16:42 |

podobné články

Podobné články

Brutální drogu Krokodil, po které odpadává maso, už testují čeští feťáci: Netuší, co je pak čeká!

 
Zapomeňte na heroin, ten je, "jak eXtra.cz informovalo":http://www.extra.cz/droga-zvana-krokodil-a-zerouci-lidske-maso-se-objevila-uz-i-v-cesku-pozor-na-drsne-zabery-nejen-v-galerii-ale-i-ve-videu, dětským čajíčkem proti novému hitu z Ruska, droze Krokodil, o které "kolují na internetu videa":http://www.extra.cz/droga-zvana-krokodil-a-zerouci-lidske-maso-se-objevila-uz-i-v-cesku-pozor-na-drsne-zabery-nejen-v-galerii-ale-i-ve-videu, před kterými je potřeba zdůrazňovat, že jsou fakt jen pro extra otrlé.
02.10.2013 16:25 |

podobné články

Masakr: Brutální sovětská droga krokodil je asi u sousedů! Budou zombie Slovákům odpadávat kusy masa?

 
Je zpátky a mnohem blíž, než jsme čekali. Nekompromisní ruská droga krokodil, která dělá z lidí zombie, je na Slovensku, v zemi na východ od nás, kde sice na rozdíl od zbytku světa oficiálně nemají homosexuály, ale zase tam jako jedni z mála mají od včerejška krokodil! A krokodil je nejvíc! Ano, dokonce víc než Miro Žbirka!
10.03.2015 21:31 |

podobné články

10x silnější než heroin: »Zombie« droga Krokodil

 
Kolumbie bývá spojována s kokainem, poslední dobou však jihoamerickou zemi děsí jiná droga, psychotropní látka Krokodil. Jde o podomácku vařený halucinogenní opiát až 10x silnější než heroin.
07.05.2018 12:15 |

podobné články

Fentanyl - droga 40x silnější než heroin

 
V Evropě se opět šíří droga fentanyl, která je 40krát silnější než heroin. Vzhledově přitom heroin připomíná, a u narkomanů tak může způsobit předávkování už po požití malé dávky. Upozornil na to národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Látka fentanyl není žádnou novinkou, dosud se ale za přísné kontroly užívala jen ve zdravotnictví. ...
04.05.2012 00:15 |

podobné články

Droga zvaná Krokodil a žeroucí lidské maso se objevila už i v Česku: Pozor na drsné záběry nejen v galerii, ale i ve videu!

 
Uhnilé maso odpadávající od kostí, pohled na obnažené kosti, zčernalé končetiny a mokvavé díry do těla. To není popis nejnovějšího hororu Sama Raimiho, ale tvrdá realita, které bude čelit každý, kdo si do žíly píchne "ruskou drogu zvanou Krokodil":http://www.extra.cz/levna-ruska-droga-krokodil-dela-z-lidi-chodici-zombie-maso-jim-odpadava-od-kosti-presto-je-ve-svete-zadana.
01.10.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Raimi (10 článků)

Další případy užívání drogy Krokodil: Čtěte, co se stane s lidmi, kteří neodolají téhle nechutné droze

 
Výroba desomorfinu trvá jen třicet minut, ale následky trvají klidně i několik let. Levná "ruská droga Krokodil":http://www.extra.cz/tema/krokodil straší nyní "Velkou Británii":http://www.extra.cz/tema/anglie, kde se jí podle jejích účinků přezdívá kanibal. Desomorfin, vyráběný z kodeinu a benzinu, má totiž devastující účinky.
14.10.2013 16:20 |

podobné články

VIDEO: Tohle s vámi udělá Krokodil! Hororová droga je postrachem Evropy

 
Z těch záběrů se vám udělá špatně. Brutální droga jménem Krokodil pochází z Ruska, je výrazně levnější než heroin, ale také o to horší. Žere lidské maso a závislým zezelená a zrohovatí kůže.
01.10.2013 11:35 |

podobné články

V Evropě se opět šíří fentanyl, droga 40krát silnější než heroin

 
V Evropě se opět šíří droga fentanyl, která je 40krát silnější než heroin. Vzhledově přitom heroin připomíná, a u narkomanů tak může způsobit předávkování už po požití malé dávky. Upozornil na to národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Látka fentanyl není žádnou novinkou, dosud se ale za přísné kontroly užívala jen ve zdravotnictví.
06.04.2012 13:00 |

podobné články

Masožravá droga Krokodil se dostala do Kanady a vyvolává paniku: Lidé mají díry na rukou a odumírají jim nohy

 
Z Ruska až do Kanady. Vlastně to není taková dálka, alespoň tedy vzdušnou čarou ne, ale "Krokodil":http://www.extra.cz/tema/krokodil začíná už pokrývat pomalu celý svět. Z Evropy se dostala až za velkou louži, nyní hlásí nové oběti této levné náhražky heroinu Kanada.
20.11.2013 20:27 |

podobné články

Nová droga se rozpíná v ČR. Fentanyl je 80x silnější než heroin

 
V Česku se zřejmě začíná šířit nebezpečná droga fentanyl, která je mnohem silnější než heroin.
30.09.2011 11:10 |

podobné články

Levná ruská droga Krokodil dělá z lidí chodící zombie: Maso jim odpadává od kostí, přesto je ve světě žádaná

 
Říká se jí Krokodil, protože po ní budete mít kůži zelenou a šupinatou stejně jako tohle zvíře. Zatím to ale vypadá, že dřív, než vám zezelená, celí uhnijete.
27.09.2013 14:06 |

podobné články

Zombie droga krokodil se objevila v Kolumbii. Po požití lidem odpadávají kusy masa

 
Heroinem pro chudé se nazývá droga krokodil, která se nedávno znovu objevila na scéně. Tentokrát v Kolumbii, kde drogu šíří dealeři, kteří dávku i s injekční stříkačkou prodávají v přepočtu za zhruba třicet korun. Po požití narkomanům odpadají kusy masa. Návyková látka vás tak doslova sežere zevnitř.
06.05.2018 14:25 |

podobné články

Strašák jménem Krokodil: Otřesná výpověď dvou sester, které byly na droze závislé a s následky bojují dodnes

 
"Jsou to ty nejhorší účinky, jaké jsem kdy viděl," říká doktor Abhin Singla, kterému se dostaly pod ruku dvě sestry z amerického Illinois, obě uživatelky "ruské drogy Krokodil":http://www.extra.cz/tema/krokodil. A nemyslí si to sám, Amber a Angie Neitzelovy, jeho pacientky, se rozhodly svěřit s příběhem reportérům britského deníku Daily Mail a nastavit svá zubožená těla fotoreportérovi Andrewu Nellesovi.
16.10.2013 16:45 |

podobné články

Další smutná oběť masožravé drogy Krokodil: Mexická dívka si ji píchala přímo do genitálií, infekcí nakazila i své sexuální partnery

 
Mexiko je další ze zemí, kde hlásí výskyt levné ruské drogy "zvané Krokodil":http://www.extra.cz/tema/krokodil. Prvně se objevila v mexickém státě Jalisco a její nástup nebyl zrovna dvakrát příjemný. Ve městě Puerto Vallarta se na Krokodilovi stala závislou sedmnáctiletá dívka, která již nejspíš slyšela o jeho masožravých účincích, a tak ji snad napadlo, že když si bude drogu píchat přímo do genitálu, nic se jí nestane.
09.12.2013 12:10 |

podobné články

Nová droga fentanyl vytlačuje z trhu heroin

 
Nová droga fentanyl, která se v poslední době objevila v Česku, na území Ostravy postupně z trhu vytlačuje heroin. Dnes to řekl kriminalista, který se v krajském městě drogovou problematikou zabývá. Uživatelů této syntetické látky podle něj přibývá velmi rychle, především kvůli zaručenému účinku. Fentanyl se vyrábí z léků dostupných na zahraničním trhu.
03.10.2011 14:40 |

podobné články

Nová droga Krokodil loupe maso na kost, varuje policie!

 
Národní protidrogová centrála varuje před novou nebezpečnou drogou Krokodil. Ta narkomanům ničí maso až na kost a vede až k amputacím. Informuje o tom server iDnes.
17.11.2011 08:45 |

podobné články

Nová droga v Česku: Vyrábí se z náplastí! Zabila tátu 3letého dítěte

 
Na severní Moravě se objevila nová droga. Je silnější než heroin a vyrábí se z náplastí proti bolesti. Návyková látka má už minimálně jednu oběť. Loni v červnu po aplikaci do žíly na otok mozku zemřel otec 3letého dítěte. Muž, který mu drogu dodal, stanul před soudem.
15.01.2015 14:01 |

podobné články

Pořád ta stejná politika „budeme levní“. Levná práce, levná měna. Ekonomka Švihlíková nachází po oslavách rozpočtu ve vládě významné nedostatky

 
ROZHOVOR „Rozhodně bych nesouhlasila s tím, že máme příliš vysoké sociální dávky. Náš sociální systém nemůžeme označit ani v mezinárodním srovnání jako příliš štědrý,“ konstatuje ekonomická expertka a publicistka Ilona Švihlíková. Je také přesvědčena, že se musíme důsledně zabývat příčinami, proč je tolik lidí u nás jen těsně za hranicí příjmové chudoby a proč máme tak velmi nízkou životní úroveň samoživitelek nebo osamělých seniorek. K současné politice České národní banky pak ještě vysvětluje: „Oslabování koruny jde opačným směrem, než bychom potřebovali. Je to pořád ta stejná politika – levná práce, levná měna. To není perspektiva pro budoucnost.“
06.01.2017 07:50 |

podobné články

Dvanáctiletá dívka zvracela až 40x denně, lékaři si mysleli, že je těhotná. Na co nakonec přišli?

 
Školačka Jayde Pitt (12) z Herefordu "zvracela":http://www.extra.cz/cire-zlo-divka-na-festivalu-chtela-zvracet-v-toi-toice-a-spadla-po-hlave-dovnitr-mezi-vykaly až 40x za den. Na toaletě strávila někdy i osmnáct hodin denně. Lékaři si nejprve mysleli, že je těhotná nebo že trpí bulimií. Když ale obě možnosti vyloučili, zjistili, že Jayde trpí vzácným onemocněním zvaným CVS/ Cyclical Vomiting Syndrome.
27.12.2013 16:37 |

podobné články