Článek

Hororový boj o život: Do matky se zakousl žralok, ta mu vrazila pěst do oka

 
Matka tří dětí Leeanne Ericson (38) zažila moment jak vystřižený z filmu Čelisti. Když plula na surfu poblíž kalifornské pláže San Onofre, napadl ji velký bíly žralok. Ten se jí zakousl do stehna a během mžiku surfařku stáhl pod hladinu. Žena ale naštěstí zareagovala včas a utekla hrobníkovi z lopaty.
14.07.2020 20:40 |

podobné články

Podobné články

Do plavce se zakousl velký bílý žralok. Pěst do nosu mu zachránila život

 
Čtyřicetiletý Steven Robles z Kalifornie koluje světovými médii jako hrdina, který se dokázal vzepřít velkému bílému žralokovi navzdory tomu, že se do něj paryba svými obávanými čelistmi už zakousla. Muž nedbal na bolest a zvířeti začal bušit pěstí do nosu. Žralok boj s kořistí vzdal a uplaval pryč.
14.07.2014 08:50 |

podobné články

Známého surfaře zakousl žralok u pláže, která je uzavřena kvůli pandemii koronaviru

 
Ze všeho nejvíc miloval život, svou manželku a surfování. Na prkně sjížděl nejenom mořské vlny, ale sám také surfy vyráběl. V Severní Kalifornii byl pojmem. Bohužel známý surfař Ben Kelly (†26) tragicky zahynul. V moři u pláže, která byla zavřená kvůli pandemii koronaviru, ho zakousl žralok.
11.05.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Kelly (1 článek) , Ben Kelly (1 článek)

Čelisti útočí! Velký bílý žralok se zakousl do nafukovacího člunu

 
Byli sami daleko od pobřeží na nafukovacím člunu a kolem kroužil velký bílý žralok, který se znenadání do boku plavidla zakousl. To není noční múra, ani scéna z thrileru Čelisti, ale děsivý zážitek, na který jen tak nezapomenou američtí filmaři.
08.05.2014 15:05 |

podobné články

Žralok se zakousl ženě do ruky a nepustil

 
K neobvyklému útoku žraloka došlo v neděli na Floridě. Do ruky 23leté ženy se tam zakousl zhruba půlmetrový žralok vouskatý a už se nepustil.
18.05.2016 10:15 |

podobné články

Žralok se rybáři zakousl do motoru jeho lodě

 
Nezvyklý a překvapivý úlovek zaznamenal bahamský rybář James Munroe u ostrova Current na lovu barakud. Do motoru jeho lodě se mu totiž zakousl více než metrový žralok citronový a dlouho se odmítal pustit.
02.10.2018 11:57 |

podobné články

Žralok v Egyptě napadl dalšího turistu: Potápěči se zakousl do nohy!

 
Nechybělo mnoho a další dovolená v Egyptě skončila tragédií. Německý turista Dan White (28) se sem vyrazil potápět se svou přítelkyní. Zrovna když byli u oblíbených ostrovů u egyptského pobřeží, turistu napadl žralok a zakousl se mu do nohy. White šokující okamžik zachytil na svou kameru.
19.12.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan White (2 články) , Daniel White (1 článek) , Dan White (1 článek)

Do muže (30) se v dovolenkovém ráji zakousl žralok. Zachránila ho těhotná manželka

 
Manželé Andrew (30) a Margot Eddyovi si vyrazili zaplavat a potápět se na americké souostroví Florida Keys, pohodový výlet se ale rychle změnil v poměrné drama. Na Eddyho zaútočil žralok, který se mu zakousl do ramena. Jeho těhotná manželka neváhala, skočila do vody a rychle Eddyho dostala do bezpečí. Američan musel být s vážným poraněním letecky převezen do nemocnice, uvedl list Daily Mail.
24.09.2020 21:15 |

podobné články

Žena vrazila manželovi nůž do oka: S klidem došel do nemocnice a čekal ve frontě

 
Manželka mu během hádky vrazila nůž do oka, muž z čínského Fu-ťienu se pak s klidem vydal do nemocnice, kde si dokonce stoupl do fronty a čekal, až na něj přijde řada. Svými nervy z ocele překvapil i doktory.
14.03.2017 16:00 |

podobné články

Žralok připlul ke břehům dalšího dovolenkového ráje Čechů. Vyděsil turisty na Krétě

 
Žralok připlaval až k pobřeží řecké pláže Plakias, která se nachází u turisty oblíbeného města Rethymnon na Krétě. Lidem se tak naskytla nevídaná podívaná, kdy se ve vodě objevil přes 1 a půl metru dlouhý žralok. Někteří pohotoví turisté jeho plavbu zachytili na video. Na rozdíl od tragédie v Egyptě, kde žralok zabil Čecha Petra, nedošlo k žádnému incidentu.
15.08.2018 12:40 |

podobné články

Děsivé video: Žralok zakousl dívku (†18) na pláži plné lidí!

 
Chtěla si jen zaplavat se svou sestřenicí, ale relax v moři se změnil v holý boj o život, který Bruna Gobbi (†18) prohrála. Napadl ji žralok, který ji vážně pokousal na noze. Brutálnímu zranění pak mladá dívka podlehla.
24.07.2013 19:20 |

podobné články

Plavec vyhrál souboj s mořským predátorem: Dal žralokovi pěstí do nosu!

 
Na oblíbené kalifornské pláži napadl bílý žralok plavce, který trénoval na závody. Boj o život začal, když se mu zakousl do žeber, avšak Steven Robles ho dokázal praštit do čumáku. Žralok ho v tu chvíli pustil a kamarádi ho celého od krve odnesli na pláž. Útok přežil jen se štěstím a podle jeho slov i díky Bohu!
06.07.2014 13:20 |

podobné články

Obří žralok bílý se zakousl do surfaře: Byl velký jako auto, popsal boj o život kamarád

 
Den plný surfování se proměnil v peklo pro kamarády Milese Redferna a Phila Mummerta. Dvojice surfovala na pobřeží Západní Austrálie, když osmadvacetiletého Mummerta napadl žralok bílý. Čtyřmetrový predátor ho shodil z prkna a kousl do nohy.
04.08.2020 10:30 |

podobné články

V Přerově zakousl pes chlapce (†1), zemřel při návštěvě babičky

 
Naprosto tragicky dopadla návštěva mladé ženy u její matky a sestry v bytě nacházejícím se Přerově - Předmostí, ve kterém žijí se psem. Žena si k příbuzným vzala i svého asi ročního synka. Pes ho napadl a zakousl poté, co ho dítě údajně píchlo prstíkem do oka.
30.12.2017 12:10 |

podobné články

Žralok se mu zakousl do hodně citlivého místa! Jak tato bizarní fotka vznikla?

 
Šokující video ukazuje muže, který se při potápění setkal se žralokem vouskatým. Ten se do něj zakousl a snažil se ho roztrhnout. Jak toto neuvěřitelné drama dopadlo?
27.09.2017 13:25 |

podobné články

Velký bílý žralok se zakousl do mámy tří dětí a stáhl ji pod hladinu: Ubránila se holýma rukama

 
Matka Leeanne Ericsonová (38) pádlovala s přáteli v moři u kalifornské pláže San Onofre, když najednou ucítila, jak se jí do nohy zakouslo monstrum z hlubin. Byl to velký bílý žralok, který ji stáhl pod hladinu. Pro ženu tak začal adrenalinový souboj o vlastní život.
13.07.2020 17:45 |

podobné články

Surfaře pokousal 3,5metrový žralok, na noze mu vykousl kusy masa

 
Tak na tuhle plavbu na surfu teprve sedmnáctiletý Australan Cooper Allen jen tak nezapomene. Napadl ho totiž krvelačný 3,5 metrů dlouhý žralok. Mladíkovi se zakousl do nohy, ze které vytrhl maso a zanechal na ní ošklivý otisk ostrých zubů. Cooper přežil jen zázrakem.
27.09.2016 21:20 |

podobné články

Mladého elektrikáře napadl obří žralok: Jeho noha po útoku vypadala jako maso na hamburger!

 
Obrovské štěstí v neštěstí měl surfař z amerického státu Oregon. Elektrikář Cole Herrington (20) si užíval vodních radovánek, když k němu zničehonic připlaval obří žralok a zakousl se mu do nohy! Podle jeho mámy po útoku mořského predátora jeho levá noha vypadala jako maso na hamburger. Otisky žraločích zubů byly jasně patrné i na surfu. Podle expertů měl obrovské štěstí, že vůbec přežil.
15.12.2020 10:05 |

podobné články

Potápěč přežil už podruhé útok žraloka

 
Australan Greg Pickering se zotavuje v nemocnici poté, co na něj v úterý zaútočil žralok. Má vážná zranění, ale je ve stabilizovaném stavu. Zkušeného 55letého potápěče už přitom napadl žralok v roce 2004. Agentura Reuters s odkazem na australská média napsala, že je velmi vzácné, aby na někoho zaútočil žralok dvakrát za život.
09.10.2013 16:20 |

podobné články

Žralok chytil ženu za ruku a stáhl do vody! Útok zachytily kamery

 
Melissa Brunning (34) z Austrálie krmila na jachtě žraloka, ktery plaval blízko lodi. Takový žralok však není domácí mazlíček, a když se žena k němu nakláněla, neměl chuť na nabízenou potravu, ale na ni. V mžiku ji chytil za prst a vtáhl do vody! Hororový moment zachytila kamera.
02.07.2018 13:05 |

podobné články