Článek

Hořký svět: Jakub Štáfek jako Michal Berka. Čím nás překvapí?

 
Po Ulici, Specialistech a Vyšehradu se mohou diváci těšit na další roli, které se sympatický herec Jakub Štáfek zhostil. Je jí postava Michala Berky, který po otci spolu se svým bratrem Štěpánem zdědil pivovar.
23.09.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)
Podobné články

Hvězdný Jakub Štáfek vyzval na souboj Tvrdíka: Jardo, máš na to?

 
Herec a scénárista Jakub Štáfek (29) zazářil v sobotním zápase v O2 areně. Svého soupeře Petra Benka poslala k zemi po 69 sekundách. Štáfek byl velkým překvapením celého zápasu a výhru si náležitě užíval. Následně vyzval na souboj Jaroslava Tvrdíka (51) a ten se Štáfka snažil zesměšnit. Jakub mu ale odpověděl po svém.
11.11.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Novopečený táta Jakub Štáfek vyhrál jackpot: Tuhle ohnivou zrzečku má doma

 
Herec Jakub Štáfek (30) a jeho půvabná snoubenka Dominika se stali novopečenými rodiči. Na svět přivítali rozkošnou dceru, které dali jméno Olívie. S Dominikou se Jakub poznal někdy v letech 2017 a 2018, kdy dělala maskérku v seriálu Specialisté, kde byl Jakub jedním z hlavních hrdinů. Po jiskře padlo rande, zasnoubení, těhotenství a teď i rodičovství. Jakub navíc vyhrál nevyčíslitelný jackpot, jeho snoubenka je totiž opravdu kus.
08.04.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Jakub Štáfek si polepšil, myslí si lidé: Fádní Moniku Timkovou nahradila živelná zrzečka

 
Jakub Štáfek (29), kterého lidé znají především díky seriálu Ulice a Specialisté, o krásné ženy po svém boku nemá nouzi. Pravdou je, že herec si své soukromí střeží a málokdy se rozpovídá na téma svých přítelkyň. Poslední dlouhodobou známostí herce byla divadelní herečka Monika Timková (29), se kterou Štáfek randil tři roky. Nyní se ale začal objevovat po boku neznámé půvabné zrzečky, která rozhodně u lidí boduje více.
16.01.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Monika Timková (32 článků)

Hvězda Ulice Štáfek vyhrál zápas v ringu: Co bude dělat nyní? Chystá další zápas?

 
Hvězda seriálu Ulice Jakub Štáfek (28) má za sebou první ostrý zápas v ringu. Boxerskou premiéru zvládl na jedničku a chválí ho i odborníci. Co bude Štáfek dělat nyní?
31.12.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Jakub Štáfek míří poprvé do ringu! Tohle jsou jeho pocity předtím, než poteče krev

 
Jakub Štáfek (28), známý především jako Matěj ze seriálu Ulice, jde do boje! Dnes večer ho čeká profesionální boxerský zápas, který bude součástí programu galavečera v Lucerně. Své pocity jen chvíli před bojem nám svěřil ústy Vaška Matějovského, sám Jakub se teď totiž věnuje posledním přípravám.
30.12.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Václav Matějovský (18 článků)

Hvězda Ulice i Vyšehradu Jakub Štáfek dostal kopačky! Můžou za to pletky s Agátou?

 
Jakub Štáfek (27) si zahrál v internetovém seriálu Vyšehrad poměrně hloupého fotbalistu Laviho, jehož manažera hrál Jakub Prachař (34). Ten měl ze seriálu odejít proto, že ho měla jeho žena Agáta podvést právě se Štáfkem. Přítelkyně seriálového Laviho herečka Monika Timková (27) za svým tehdy ještě přítelem stála, o to větší je překvapení, když přiznala, že už se Štáfkem pár netvoří.
04.05.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1342 článků) , Jakub Štáfek (214 článků) , Monika Timková (32 článků)

Pyšný táta Jakub Štáfek pro eXtra.cz: Dojemná slova o dceři a co ho nejvíce překvapilo na otcovství

 
Herec Jakub Štáfek, známý ze seriálů Vyšehrad, Specialisté nebo Ulice, nesměl chybět na slavnostní premiéře nového filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí. Jakub se před čtyřmi měsíci stal poprvé otcem a v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak si svoji novou roli užívá a co ho nejvíce překvapilo. 
01.08.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Jakub Štáfek alias Lavi láká na Vyšehrad Fylm: Nic takového v Česku nemáme!

 
Jakub Štáfek (31) se herecky vypracoval do mnoha typů rolí. Kluk Matěj z Ulice, policista ve Specialistech, Morthy z komediálního filmu Shoky&Morthy nebo svérázný sportovec Lavi z velmi úspěšného seriálu Vyšehrad. Která z nich ho bavila nejvíc? V kinech se brzy můžete těšit i na FYLM Vyšehrad, kde se Jakub podílel dokonce i na scénáři a režii. V pořadu Život ve hvězdách na TV Nova láká diváky na filmovou premiéru. "Nic takového na českém trhu není!" 
02.04.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

VSTOUPIL DO TOHO JAKO LAVINA! Jakub Štáfek a Agáta Hanychová jako nový pár? To dítě Jakuba Prachaře nebude!

 
Že je Agáta divoška a špatně si hlídá klín, to ví v Česku každý. Přesto se tak nějak předpokládalo, že v manželství s Jakubem Prachařem se uklidní. Ale neuklidnila. S někým čeká dítě a nikdo neví, s kým to je. Odmítla jít na testy DNA. Prachař podává žádost o rozvod. A na scéně se objevuje Jakub Štáfek. Dobrý Prachařův kamarád se přiřítil jak lavina.
19.03.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1342 článků) , Jakub Štáfek (214 článků)

Tři měsíce po porodu vyrazila do Varů i s miminem: Eva Josefíková už je zase jako lunt. Dítě si přivezl i Jakub Štáfek

 
Návštěvu karlovarského filmového pojali zároveň jako rodinný výlet. Jen pár měsíců po narození dětí vyrazili s kočárky do lázeňského města herci Eva Josefíková  (31) a Jakub Štáfek  (31) . Ti se se svými potomky také potkali na představení filmů společnosti Bioscop, kde Kuba uvedl prezentaci svého filmu Vyšehrad.
24.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Eva Josefíková (155 článků)

Hořký svět versus ZOO: Hořký svět už má svůj milion diváků a začíná šlapat na paty ZOO

 
I když je seriálu ZOO věnována velice masivní reklamní péče, nakonec si i seriál Hořký svět našel své diváky, kterým se trochu dobrodružný podnikatelský příběh tří milovníků piva trefil do noty.
17.09.2022 13:30 |

podobné články

SERIÁL JAKO RODINNÝ BYZNYS? Jakub Štáfek zaměstnal i svou svůdnou přítelkyni. CHOVÁ SE JAK PRIMADONA

 
Herec Jakub Štáfek (26) se dlouhou dobu ukazoval pouze v nekonečném seriálu Ulice. Pak si ale vymyslel internetový program Vyšehrad z fotbalového prostředí. První dva díly byly vážně vtipné a oblíbené natolik, že "Lavi" do toho zapojil i nezaměstnanou přítelkyni Moniku Timkovou (26).
02.01.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Monika Timková (32 článků)

Fotbalisti jsou nevyčerpatelná studna inspirace, míní Jakub Štáfek

 
Poprvé se před kamerou objevil ve čtrnácti, kdy jako mutující mladík získal roli v seriálu Ulice. Jakub Štáfek (26) hraje Matěje Jordána dodnes, ale už se věnuje i vlastním projektům. Na internetu vysílá seriál z fotbalového prostředí Vyšehrad, který produkuje a zároveň v něm hraje hlavní roli.
07.07.2012 11:45 |

podobné články

Největší tajemství fotbalové primadony Juliuse Lavického? JAKUB ŠTÁFEK PRODÁVAL DROGY V ULICI

 
Seriál Vyšehrad baví fotbalové fanoušky. Autor a hlavní herec Jakub Štáfek prožil jako skoro každé mladé tele pár karambolů s drogami. Inspiroval se snad svým vlastním životem při psaní Vyšehradu?!
02.02.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Po Marpovi s Rytmusem jde do ringu i Jakub Štáfek, zápas ho čeká už dnes!

 
Jakub Štáfek (28), známý především jako Matěj ze seriálu Ulice, jde do boje! Po Marpovi a Rytmusovi přišel na řadu herec, jehož prioritou byl fotbal. Dnes večer Jakuba čeká profesionální boxerský zápas, který bude součástí programu galavečera v Lucerně.
30.12.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Úspěšná premiéra Jakuba Štáfka: Hvězda Ulice si v ringu vybojovala vítězství!

 
Jakub Štáfek (28) má za sebou první profesionální zápas svého života. Premiéru v ringu měl i jeho soupeř Štěpán Vrba, jejich souboj byl zřejmě právě proto poměrně vyrovnaný. Štáfek, jako televizní hvězda, se dočkal potlesku pokaždé, když se mu podařilo protivníka praštit. Ten jeho rány ustával hrdinně, avšak na vítězství to nestačilo a tak zvítězil Jakub!
30.12.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků)

Jakub Štáfek se jako Matěj vrací do Ulice: A rovnou s obrovským průšvihem

 
Komu z diváků seriálu Ulice chyběl Jakub Štáfek, může se zaradovat. Matěj Jordán se vrací do děje.
04.01.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Matěj Jordán (50 článků)

V hlavní roli sledovanost: Jakub Štáfek a Štěpán Kozub v nové komedii o pomíjivé slávě youtuberů

 
Na světě je buddy komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce, v níž dostává skvělou příležitost rozvinout svůj improvizační um dvojice Jakub Štáfek a Štěpán Kozub. Ti se ve snímku snaží zoufale rozdmýchat plamínek své pohasínající youtuberské kariéry. Tu osudově změní nehoda na dálnici D1, ke které dojde nedaleko místa známého jako Devět křížů. Víte, co je všechno ochoten udělat youtuber, aby ho lidé brali vážně?
01.01.2021 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Štěpán Kozub (49 článků)

Manželé Hejdovi i Jakub Štáfek s partnerkou se dočkali prvního dítěte

 
Zorka Hejdová (30) a její manžel Míra Hejda (37) se pochlubili na sociálních sítích narozením syna. Stejně jako moderátorský manželský pár oznámil přírůstek do rodiny nově také herec a režisér Jakub Štáfek (30).
18.07.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (561 článků) , Pavel Kříž (251 článků) , Alice Stodůlková (15 článků)