Článek

Horecká ve válce s Černockou: Kvůli nevěře!

 
Zpěvačka Skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se dne 20. srpna pokusila o sebevraždu a zabitím vyhrožovala i své dceři Juliáně Magdaléně (16). Zároveň už před lety vedla otevřenou válku s Petrou Černockou, která byla stejně jako Hana manželkou bývalého vrchního kriminální rady České republiky Jana Vaculíka. Horecká ji nesnášela, protože prý tajila Vaculíkovi nevěry!
23.08.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (271 článků) , Hana Horecká (24 článků)
Podobné články

Petru Černockou trápí šedý zákal: Bojí se operace!

 
Při pohledu na věčně usměvavou »Saxanu« Petru Černockou (63) lze jen těžko uvěřit, že ji něco trápí. Opak je ale pravdou. Petra totiž trpí onemocněním čočky v oku, zvaným šedým zákal. Měla by proto co nejdřív podstoupit operaci k jeho odstranění.
16.07.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (271 článků)

Šílené drama: Zpěvačka Horecká vyhrožovala sebevraždou a chtěla podříznout dceru

 
Známá country zpěvačka skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se včera v odpoledních hodinách zabarikádovala ve svém bytě ve Zbuzanech u Prahy. Nejdříve prý ohrožovala nožem svoji dceru Julianu (33), poté se chtěla zabít sama. Dceři se podařilo z bytu uniknout, Horecká nadále hrozila sebevraždou.
21.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Hana Horecká: Skončila v blázinci! Rozmlouvala s anděly!

 
Známá country zpěvačka Hana Horecká (57) se o víkendu zřejmě pomátla a tak ji drží pod sedativy v psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích! Horecká v sobotu nejdříve přivolala policii s tím, že ji někdo chce zabít.
22.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Hana Horecká před sebevraždou: Mluvím se svým andělem Arachetem!

 
Folková a country zpěvačka Hana Horecká (57) se v sobotu pokusila ve Zbuzanech u Prahy o sebevraždu a podříznutím vyhrožovala i své dceři Julianě (16). Horecká momentálně leží v bohnické psychiatrické léčebně a svědectví o jejím pohnutém způsobu života začala vystupovat na povrch!
23.08.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Horečka, encefalitida i smrt: Západonilská horečka v Česku? Otázka času, varuje expert

 
Západonilská horečka, kterou přenášejí komáři, se objevila v České republice. Pacient se jí nakazil v Řecku, které se s nemocí už několik měsíců potýká. Problémy hlásí i Itálie, Maďarsko a Srbsko. Komár pisklavý, který je v jižní Evropě přenašečem nemoci, žije i u nás. Podle parazitologa Jana Votýpky ale zatím není důvod k panice, protože nákaza v našich končinách je nepravděpodobná. Naopak epidemiolog Rastislav Maďar varuje, že je jen otázka času, než k ní dojde.
08.09.2018 05:10 |

podobné články

Čechův konkurent lapen při nevěře! Je to amatér a profíkovi by se tohle nestalo!

 
Víte, jak se pozná profík od amatéra? Profíka při nevěře nikdy nenachytáte, ale amatéři dělají chyby. Čechův nedávný konkurent z Chelsea Thibaut Courtois profík není a při nevěře byl lapen několikrát.
15.08.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Thibaut Courtois (23 článků)

Horecká se chtěla zabít kvůli směnce

 
Zpěvačku Hanu Horeckou (57), která se nedávno zabarikádovala ve svém bytě a chtěla spáchat sebevraždu, prý trápila směnka na 750 tisíc korun, kterou podepsal její muž už v době, kdy spolu nežili a podle níž měla zpěvačka peníze manželovi dlužit. Horecká je nikdy neviděla, exekutor je prý ale vymáhal a obstavil i zpěvaččin majetek.
08.09.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Horecká promluvila: Byla jsem ve víru pekla!

 
Zpěvačka Hana Horecká (57) promluvila poprvé od chvíle, kdy se před rokem zabarikádovala ve svém domě a ohrožovala svou dceru nožem. Za vše prý mohou temné síly, které ovládly její mysl. Na psychiatrii pak měla zpěvačka kvůli lékům velké problémy a ještě sedm měsíců po propuštění jen ležela v posteli. Teď už bude komunikovat raději jen s anděly…  
16.08.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Průjem a horečka bývají v pondělí nejčastější výmluvou, proč nejít do práce

 
Práce je práce, ovšem ne v pondělí. Tento den nejčastěji volají zaměstnanci svým šéfům a asistentkám, že opravdu nemůžou. Že je přepadl průjem, horečka, migréna, nebo si způsobili nějakou zlomeninu.
23.11.2009 06:20 |

podobné články

VAROVÁNÍ: Nejezděte do Kazachstánu, řádí tam smrtící horečka

 
Krymsko-konžská krvácivá horečka, u níž je úmrtnost v 15 až 30 případech nakažených, se rozmohla na jihu Kazachstánu.
26.07.2010 13:25 |

podobné články

Na Slovensku propukla hokejová horečka, dominují národní barvy

 
Na Slovensku, jež poprvé organizuje mistrovství světa elitní světové skupiny, propukla hokejová horečka. V ulicích dominuje bíla-modrá-červená národní trikolora a patrně nejprodávanější jsou vlajky země pod Tatrami.
29.04.2011 12:00 |

podobné články

Zpěvačka Horecká: Zabiju se, vyhrožuje zabarikádovaná v bytě

 
PRÁVĚ NYNÍ: Obrovské drama se odehrává už několik hodin ve Zbuzanech v okrese Praha - západ. Známá folková a countryová zpěvačka Hana Horecká (57), Schovanky či Fešáci) se tam zabarikádovala a vyhrožuje, že spáchá sebevraždu. Nejprve údajně držela jako rukojmí svou dceru (16) a vyhrožovala, že ji podřízne kuchyňským nožem. Podařilo se ji dostat z bytu, ale její matka se zamkla v koupelně a akce policistů a záchranářů stále trvá!
20.08.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Hana Horecká s druhým manželem zažila peklo!

 
Hana Horecká (57) v sobotu zaměstnala policii i hasiče, když vyhrožovala sebevraždou. Kdo je tato úspěšná country zpěvačka s velkými neúspěchy v osobním životě? Druhý manžel jí nepřinesl jen šediny a vrásky, ale i dluhy!
20.08.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

KDO JE ZPĚVAČKA Hana Horecká? POSLECHNĚTE SI JEJÍ HITY

 
Zpěvačka Hana Horecká se dostala do tíživé situace. Ve Zbuzanech u Prahy se zabarikádovala v domě a vyhrožovala vlastní smrtí. Na webu tn.cz najdete její největší hity.
20.08.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačku Horeckou odvezli na psychiatrii: Drama po hádce s dcerou?

 
V sobotu se ve Zbuzanech u Prahy odehrálo obrovské drama. Známá folková a countryová zpěvačka Hana Horecká (57), Schovanky či Fešáci) se tam zabarikádovala a vyhrožovala sebevraždou. Policejní vyjednávání trvalo 6 hodin. Horecká se údajně pohádala s dcerou Julianou (16). Podle prvních informací dokonce vyhrožovala, že ji podřízne. Drama skončilo až po 20. hodině, zpěvačku převezli na psychiatrii do Bohnic. Role Juliany v celém případu je zatím nejasná.
20.08.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

ZÁHADA: Dohnala zpěvačku k šílenství černá magie?! Horecká píše čarodějnické knihy!

 
Zpěvačka Hana Horecká, která skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích, má zkušenosti s černou magií. Potvrdil to jak Stanislav Ploch ze skupiny Schovanky, tak její manažerka Radka Jiráčková.
21.08.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

DNEŠNÍ TISK: V Česku řádí zlatá horečka a stát chce zakázat umísťováví batolat do ústavů

 
V Česku řádí zlatá horečka a stát chce zakázat umísťováví batolat do ústavů
24.08.2011 07:05 |

podobné články

Zpěvačka Horecká z blázince: Někdo se mě chce zbavit

 
Country zpěvačka Hana Horecká (57), která působila například ve Schovankách či Fešácích, se léčí na psychiatrii v Bohnicích. Před nedávnem chtěla otrávit svou dceru plynem a také vyhrožovala sebevraždou . Nyní ale tvrdí, že jde o spiknutí.
01.09.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Horecká vzkazuje z blázince: Je to spiknutí!

 
PPsychihikcky nemocnáá counttry zpěvačka Hana Horecká (57) volá z psychiatrie v Bohnicích o pomoc! Do péče lékařů byla bývalá hvězda Schovanek či Fešáků převezena poté, co chtěla otrávit svou dceru Juliánu (16) plynem a pak vyhrožovala sebevraždou. To ale teď popírá s tím, že se jedná o spiknunutí a v blázinci je vězněná nedobrovolně.
01.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)