Článek

Horák (KDU-ČSL): Hitler vykřikoval, že Československo je umělý útvar. Co křičí Putin teď?

 
Projev na 45. schůzi Poslanecké sněmovny 15. listopadu k usnesení Poslanecké sněmovny ke stupňující se agresi Ruské federace na Ukrajině a zločinům proti civilnímu obyvatelstvu.
15.11.2022 22:25 |

podobné články

Podobné články

„Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám.“ Kamberský se zamyslel nad tím, proč je potřeba zabušit do bubnů o trochu víc

 
„Tvrdit, že prožíváme druhý únor ’48 či normalizaci, je už trochu obehrané, a tak je třeba vzít starou tezi o fašismu a protofašismu, které už třetím rokem dobývají Evropu – a zabušit do bubnů ještě o trochu víc. Takže se objevil argument ultimátní: Hitler. Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám,“ uvedl svůj komentář v Lidových novinách komentátor Petr Kamberský.
11.02.2017 11:00 |

podobné články

Poslanec složil slib v kroji, stejně jako pradědeček. „Utýrali ho komunisté,“ svěřil se Horák

 
Neobvyklé oblečení zvolil pro ustavující schůzi Poslanecké sněmovny starosta Bučovic Jiří Horák (KDU-ČSL). Poslanecký slib dnes přišel složit v tradičním vlčnovském kroji, podobně jako před tři čtvrtě stoletím jeho praděd Jan Plesl. Horák se tak rozhodl svému předkovi vyjádřit úctu a zároveň svůj vztah ke kořenům a tradicím, jak řekl Blesk Zprávám. Horák dodává, že je rád, že se ve Sněmovně nebude potkávat s poslanci z KSČM a že je mu líto, že se dnešního dne nedožila jeho babička, tedy dcera Jana Plesla.
08.11.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Horák (40 článků) , Jan Horák (19 článků) , Jan Horák (19 článků)

Horák z KDU-ČSL: Závislost na Rusku? Všechny vlády ji zanedbaly

 
Poslanec Jiří Horák (KDU-ČSL) odpověděl na dotaz ohledně naší energetické závislosti na Rusku, který mu byl položen občanem prostřednictvím ParlamentníchListů.cz.
08.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Horák (40 článků)

KDU-ČSL: V Senátu byl ustaven nový klub KDU-ČSL a nezávislí

 
Senátoři zvolení v barvách KDU-ČSL ustavili na svém prvním zasedání po říjnových volbách nový senátní klub. Ten ponese název KDU-ČSL a nezávislí. Zaniká tím stávající Klub za obnovu demokracie - KDU-ČSL a nezávislí. Nový klub má 11 členů a jeho předsedou byl zvolen senátor Petr Šilar.
30.10.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šilar (50 článků)

Babiš jako Hitler? Tak to sotva, Hitler uměl německy, vysmála se redaktorka Refleu

 
Redaktorka časopisu Reflex Tereza Stonišová se pozastavila nad slovy předsedy ODS Petra Fialy, podle kterého mluví ministr financí Andrej Babiš (ANO) jako Hitler. Podle Stonišové ale předseda ODS přeháněl, protože Adolf Hitler byl známý svou řečnickou schopností hypnotizovat dav a hlavně uměl mluvit německy. A jestli něco Babiš mimo jiné neumí, tak je to podle ní právě to mluvení.
11.10.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (802 článků) , Andrej Babiš (25088 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

Babiš jako Hitler? Tak to sotva, Hitler uměl německy, vysmála se redaktorka Reflexu

 
Redaktorka časopisu Reflex Tereza Stonišová se pozastavila nad slovy předsedy ODS Petra Fialy, podle kterého mluví ministr financí Andrej Babiš (ANO) jako Hitler. Podle Stonišové ale předseda ODS přeháněl, protože Adolf Hitler byl známý svou řečnickou schopností hypnotizovat dav a hlavně uměl mluvit německy. A jestli něco Babiš mimo jiné neumí, tak je to podle ní právě to mluvení.
11.10.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (802 článků) , Andrej Babiš (25088 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

Dienstbier je jako Hitler! Konvičkovci jsou jako Hitler! Rozhlas přinesl výbušnou debatu

 
Konvičkovci jsou jako Hitler! Jiří Dienstbier (ČSSD) je jako Hitler! Na vlnách Českého rozhlasu došlo k velmi živé debatě sociologa Petra Hampla z Bloku proti islámu a starosty Benešova nad Ploučnicí Filipem Ušákem (Koalice PRO Benešov).
02.05.2016 20:50 |

podobné články

Pod mým vedením se VZP daří, neodejdu, zdůrazňuje Horák

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce České televize v neděli byli Petr Nosek, náměstek ministra zdravotnictví a Pavel Horák, ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny. Debatu vedli především o projektu elektronických zdravotních knížek IZIP, který stál už dvě miliardy korun, ale dosud neběží na plné obrátky. Horák však oponoval, že nákladná je každá digitalizace a uvedl, že pod jeho vedením se VZP daří.
03.06.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (1016 článků) , Václav Horák (28 článků) , Václav Nosek (8 článků)

Expert Horák, který vytáhl Piráty do sněmovny a pak pohořel s Topolánkem, promluvil o Zemanově kampani. Některé tahy prý byly mistrovské

 
Do úterních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal marketingový expert Jakub Horák, který se podílel jak na volebním úspěchu Pirátů, tak ale také na volebním debaklu prezidentského kandidáta Mirka Topolánka. Proč prezidentské volby vyhrál Miloš Zeman? Horák to vidí následovně.
30.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2429 článků) , Miloš Zeman (27582 článků) , Jakub Horák (114 článků) , Miroslav Horák (30 článků)

Podcast: Havlová a Landovský byli dojatí. Jejich milovaní znova obživli na plátně, řekl režisér Slávek Horák

 
Zlínský režisér Slávek Horák si svým druhým celovečerním filmem ukousl pořádně složitý kousek. Natočil totiž svůj pohled na šedesátá a sedmdesátá léta Václava Havla. Hlavní role se ujal Viktor Dvořák a českého prezidenta zahrál tak přesvědčivě, že dojal i Dagmar Havlovou. Co mu o ztvárnění tatínka řekl Pavel Landovský, prozradil Slávek Horák v Blesk Podcast.
30.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6345 článků) , Dagmar Havlová (1473 článků) , Pavel Landovský (205 článků) , Viktor Dvořák (33 článků) , Václav Horák (28 článků) , Pavel Dvořák (146 článků) , Pavel Dvořák (146 článků)

Landa šířil árijství, vzpomínal Horák. Mělo to úspěch, vzhledem k místu dění

 
Spisovatel Jakub Horák zavzpomínal na nezvyklé aktivity zpěváka Daniela Landy v Afghánistánu v roce 2015, kdy tam Landa prosazoval kult árijství. „Já jsem tam byl s ním, a to byl nesmírně fascinující zážitek. On měl plán stát se asijskou hudební hvězdou, akorát to nikdo moc nepochopil,“ prohlásil Horák s tím, že Landa by místo řešení covidu měl natočit další album.
29.09.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (631 článků) , Jakub Horák (114 článků)

KDU-ČSL: Představitelé strany uctili památku bojovníků za Československo

 
Představitelé KDU-ČSL ve sváteční den uctili památku bojovníků za Československo. Pietní akt u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu se za přítomnosti nejvyšších ústavních činitelů konal v prostorách Národního památníku na Vítkově.
29.10.2016 10:45 |

podobné články

Masakr v židovských centrech: Zabíjel vůdce Ku-Klux-Klanu, vykřikoval Heil Hitler!

 
Byl vůdcem nejznámějšího rasistického spolku Ku-Klux-Klan, netajil se tím, že se vzhlíží v Adolfu Hitlerovi, dokonce byl již několikrát v hledáčku policie, ale ta mu přesto nedokázala zabránit v nedělním masakru. Frazier Glenn Cross-Miller (73) naběhl do židovských center v Kansasu a popravil tam tři lidi. Když ho zadrželi strážníci, křičel: „Heil Hitler!“
15.04.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (802 článků)

Jsem Adolf Hitler! Kladeňana s nožem v ruce pacifikovali o Vánocích záchranáři

 
Středočeští záchranáři se o Vánocích rozhodně nenudili. Během tří svátečních dní vyjížděli k 1166 případům – od úrazů, přes bolesti břicha až po otravu houbami. Nejbizarnějším případem byl ale bezesporu muž, který po Kladně pobíhal s nožem v ruce a vykřikoval, že je Adolf Hitler.
28.12.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (802 článků)

Místo Ambrozka bude náměstkem hejtmana Horák

 
Druhým náměstkem jihomoravského hejtmana za KDU-ČSL bude místo bývalého poslance Libora Ambrozka Václav Horák. Ten je nyní řadovým zastupitelem, náměstkem byl už v minulém volebním období.
27.08.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Ambrozek (17 článků) , Václav Horák (28 článků)

Ambrozka nahradí na jihu Moravy Horák

 
Druhým náměstkem jihomoravského hejtmana za KDU-ČSL bude Václav Horák. Původně měl být jmenován bývalý poslanec Libor Ambrozek, jenže funkce se ve čtvrtek vzdal poté, kdy vyšlo najevo, že zneužíval své poslanecké náhrady a použil je na výstavbu domu v Kyjově za deset miliónů korun.
27.08.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Ambrozek (17 článků) , Václav Horák (28 článků)

Řidič vykřikoval Alláhu akbar a najížděl do chodců: 11 lidí zranil!

 
Za volantem vykřikoval "Alláhu akbar" (Bůh je převeliký) a ve svém voze úmyslně najížděl na chodce. Jedenáct lidí šílený řidič srazil. Policie již muže po jeho běsnění v ulicích francouzského města Dijon zatkla.
22.12.2014 07:30 |

podobné články

Útok v pařížské mateřské školce! Islamista vykřikoval arabská hesla a pobodal vychovatele

 
Maskovaný radikální islamista útočil ve školce na předměstí Paříže. Muž prý vykřikoval, že se mstí za útoky proti Islámskému státu.
14.12.2015 11:36 |

podobné články

Opilý Matěj smetl autem chlapečka (†6): Tak jsem vožralej, no a co, vykřikoval prý po nehodě

 
Usmrcení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem alkoholu. Z toho policie obvinila řidiče Matěje Š. (23). V Razicích na Teplicku zavinil smrt chlapce (6), v krvi měl dvě promile. Po nehodě prý vykřikoval, že takto jezdí normálně. Skončil ve vazbě.
09.07.2016 05:05 |

podobné články