Článek

Honzíkova (8) cesta: Vyrazil ze středních Čech do Plzně, vyděsil rodiče! Našli ho v křoví

 
Místo do školy se v pondělí vydal na více než stokilometrový výlet Honzík (8). Ze středních Čech cestoval až do Plzně, kde bydlí bývalý přítel jeho mámy. Doma mezitím trnuli hrůzou, kde je, výletem se jim totiž nepochlubil. Nakonec ho večer policisté našli schovaného v křoví kousek od cíle. Chlapec byl nezraněný a v pořádku.
20.04.2021 16:10 |

podobné články

Podobné články

Rodiče šli do hospody a dítě strčili do křoví! Po 12 hodinách ho našel pejskař

 
Rodiče k pohledání! Strážníci v Litomyšli našli v sobotu ve křoví kočárek, ve kterém usilovně plakalo šestnáctiměsíční miminko. Policisté okamžitě rozjeli pátrání po rodičích. Ty našli po několika hodinách v herně, kam se prý skočili jen ohřát. A zůstali tam bez vlastního dítěte 12 hodin.
19.05.2014 13:15 |

podobné články

Pes na Hané přinesl z křoví lidskou nohu: Mohlo by jít o pohřešovaného mladíka z Ivanovic

 
Svého páníčka pořádně vyděsil pes na Hané - na procházce z křoví u říčky totiž přinesl lidskou nohu. Přivolaní policisté prohledali okolí a našli další části lidského těla ve značném stádiu rozkladu. Případ by mohl souviset s tehdy sedmadvacetiletým Vladimírem, který zmizel v dubnu 2015.
16.11.2018 17:20 |

podobné články

CHCETE MĚ? Hledá se domov pro toto krásné štěně z Krnova! Někdo ho vyhodil do křoví

 
Krnovští strážníci vytáhli z křoví v Krnově štěně psa. Pes byl v křoví uvízlý a sám by se z něj nejspíš nedostal. Nyní pro něj tamní městská policie hledá nového majitele.
02.06.2014 13:00 |

podobné články

Sexy vtip s Katarínou!

 
Jde liška lesem a najednou z křoví slyší: "Kykyrykyyyyy-kykyrykyyyy". "To bude dneska snadná kořist, to si nechám líbit," myslí si liška a skočí do křoví. Najednou se křoví začne otřásat a všude lítají liščí chlupy. Za chvíli vyleze vlk, protáhne se a říká si:
16.12.2017 05:15 |

podobné články

Děsivý nalez na Zličíně: Ve křoví leželo rozkládající se tělo!

 
Hrůzný nález v křoví překvapil náhodného kolemjdoucího na pražském Zličíně. Na procházce se psem tu ve křoví našel rozkládající se mrtvolu. Okolnosti případu vyšetřuje policie.
02.01.2021 15:15 |

podobné články

Dramatické video z policejní honičky: Zloděje vyčmuchal pes, policista pak muže složil do křoví

 
Policejní pes Kimmy našel u garáží zloděje, ukrýval se ve křoví. Muž se dal na útěk, po dvou hodinách ho ale dopadlo několik policejních hlídek. Snažil se kličkovat, nakonec po něm jeden z policistů skočil a shodil ho do křoví. Hrozí mu osmiletý trest.
05.02.2021 12:35 |

podobné články

Krásnou Gabrielu (†20) brutálně znásilnili: Mrtvou ji našli ve křoví kus od ubytovny!

 
Otřesný případ řeší policisté ze sousedního Německa. V křoví totiž našli tělo krásné studentky Gabriely, kterou někdo znásilnil, zabil a pohodil pod mostem kus od silnice. Nejspíš ji někdo přepadl po cestě na ubytovnu, když zabloudila. Kdyby zvolila bezpečnější cestu, mohla žít!
07.10.2013 15:50 |

podobné články

Ladislav (†71) odešel z domova a zmizel: Našli ho mrtvého v křoví

 
Smutný konec má pátrání po jednasedmdesátilém Ladislavovi z Liberce, který odešel z domova a zmizel. Jeho tělo našli policisté společně s hasiči v křoví v obci Huť.
07.03.2020 13:30 |

podobné články

VIDEO: Muž (44) se v Libuši vloupal do covidové buňky. Strážníky na sebe upozornil vyprázdněným žaludkem

 
Muž (44) vylezl z křoví s jízdním kolem, které údajně koupil kdesi na Smíchově. Vymlouval se na nevolnost. V křoví pak strážníci našli vedle zvratků další dětské kolo. O tom prý už nic nevěděl. Do výpovědi se ale neustále zamotával a nedokázal vysvětlit ani původ dalších věcí. Nedaleko našli strážníci vypáčenou covid buňku. V batohu měl muž plno nářadí.
28.04.2021 15:05 |

podobné články

Václav Postránecký: V šesti letech sám procestoval Čechy!

 
Herec Václav Postránecký (67) během divadelních prázdnin nezahálel a namluvil audioknihu Honzíkova cesta, která vyjde v září.
23.08.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (230 článků)

Kasal (Antibursík): Honzíkova cesta a pokračování papalášských projevů

 
Jan Hamáček odletěl 27.7. vládním letadlem do Japonska. Zde vyložil kamarády skauty a přeletěl do Mongolska, kde účinkoval v mediální show. Potom zpět do Japonska, pár setkání, pietní akt a po 12 dnech zase se skauty zpět. Jako aerotaxi.
02.08.2015 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3024 článků)

Josef Provazník: Víte, jaký je rozdíl mezi knihou Honzíkova cesta a koránem?

 
Na pálení či jiném poškozování knih nevidím nic obdivuhodného. Ovšem mnohem horší je, když za tento čin hrozí vězení.
27.02.2017 09:05 |

podobné články

Autor Honzíkovy cesty: Neměl rád děti...

 
Letošní rok se nese ve znamení spisovatele, který oslovil nejen dětské čtenáře, ale úspěšně zavítal i do světa dospělých. Kdo by neznal filmy Dým bramborové natě, s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli, nebo dětský evergreen Honzíkova cesta? Řeč je o Bohumilu Říhovi, který by před pár dny oslavil 110. narozeniny a od jehož smrti zároveň uplyne rovných 30 let. Na svého otce zavzpomínala spisovatelova dcera Eliška Janovská, kterou jsme navštívili v poděbradském domově důchodců.
05.03.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (274 článků) , Bohumil Říha (2 články)

Děti začínají znovu bavit knihy. Ve třetí třídě jich čtvrtina čte denně

 
V Česku po pěti letech přibylo mladých čtenářů. Zjistila to Národní knihovna s agenturou Nielsen Admosphere svým obsáhlým průzkumem. U náctiletých ovšem stále vyhrává internet, počítačové hry a jiné aktivity. Ukázalo se, že v Česku stále nevyšel z popularity Harry Potter, ani klasiky jako Honzíkova cesta nebo Pejsek a kočička. S věkem ale popularita četby stále klesá a mezi náctiletými jich dokonce 14 procent vůbec nečte.
18.01.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1523 článků)

„Honzíkova necesta,“ utahuje si z Hamáčka expremiér. Zrušená cesta pro Sputnik baví i sítě

 
Mimořádný poprask mezi politiky i na sociálních sítích spustilo zrušení cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy, kde chtěl jednat o vakcíně Sputnik. Už v pátek se objevily informace, že cestu „zatrhl“ Hamáčkovi premiér Andrej Babiš (ANO). Vicepremiér v sobotu ráno napsal, že se „s premiérem dohodl, že nepoletí“, protože musí být na pondělním jednání vlády. Twitter a Facebook zaplavily koláže a vtipy na Hamáčkovu hlavu, přisadili si i někteří politici.
17.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21727 článků) , Jan Hamáček (3024 článků)

Zrůdy z Litomyšle: Roční holčičku hodili do křoví a šli do hospody!

 
Rodiče teprve čtrnáctiměsíční holčičku schovali do křoví v litomyšlském parku a šli se opít. Miminko nezemřelo jen šťastnou náhodou.
19.05.2014 10:50 |

podobné články

Chlapce, po kterých bylo vyhlášeno pátrání, našli strážníci spát ve křoví

 
Ve čtvrtek ráno přijali kladenští strážníci na linku 156 oznámení, že ve křoví u parkoviště v ulici Milady Horákové leží neznámý muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že na matraci pod dekou skutečně kdosi spí. K udivení strážníků se však nejednalo o muže, ale o dva chlapce ve věku patnáct a sedmnáct let.
31.10.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (463 článků)

Pohřešovanou dívku našli schoulenou v křoví v Chomutově! Netuší, jak se tam dostala

 
Šťastný konec mělo pátrání po mladé dívce, která utekla z domova na Chomutovsku. Městští strážníci ji objevili schoulenou a spící v křoví. Dívka nedokázala říct, jak se na místo dostala.
29.06.2018 12:15 |

podobné články

„Zabiju tě!“ křičel útočník, napadl ženu kladivem a utekl. Čtyřnohý detektiv Connor ho vyčmuchal ve křoví

 
Naprosto brutálně napadl útočník v noci ze středy na čtvrtek 23. srpna v pražských Radlicích ženu - kladivem ji mlátil do horní části těla i do hlavy a vyhrožoval, že ji zabije! Vystrašenou ženu zachránili kolemjdoucí, kteří celý útok nahlásili policii. Ta na místo dorazila i se služebními psy Connorem a Axou. Čtyřnozí detektivové šli po čichu a za několik minut našli násilníka, jak se krčí ve křoví.
24.08.2018 12:50 |

podobné články